Čas za spremembe

Ali ste za to, da se zamenja stroka? Torej slovo trenerja in pomočnika.

Glasovanje se je zaključilo dne 12 Apr 2018, 10:11

DA, TAKOJ.
79
66%
DA, VENDAR BOLJE POČAKATI DO KONCA SEZONE.
13
11%
NE ŠE. POČAKAJMO.
16
13%
NE. NI KRIVA STROKA.
11
9%

Skupaj glasov : 119

Re: Čas za spremembe

OdgovorNapisal/-a Coyote » 05 Apr 2018, 15:56

Res je. Sprememba v stroki pomeni v trenutnem sestavu, sprememba celega strokovnega tima, vključno z ZZ in Gajserjem, ne samo DM. ZZ ne bo odpustil DM-ja, prej bo DM spet šel v Sturm :-E
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 15:59

guano napisal/-a:
izi napisal/-a:mbfc,točno tako. in ja, pisal sem tebi guano. ne bom citiral, če je odgovor direktno pod vpisom.

vredu. tudi ti pač misliš, da se ljudje ne spremenijo. jaz mislim, da se, če se hočejo. če vidiš, da pot ni prava, ne greš dalje....

ps. boli me k....če te boli k....življenje pravi, da se da vse zglihat....če pa ni volje in želje, pa adijo. to vedno ostaja opcija.

potem pa ti očitaš, da imajo ljudje glavo v pesku? očitno jo imaš ti v sipinah.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:59

Coyote napisal/-a:Res je. Sprememba v stroki pomeni v trenutnem sestavu, sprememba celega strokovnega tima, vključno z ZZ in Gajserjem, ne samo DM. ZZ ne bo odpustil DM-ja, prej bo DM spet šel v Sturm :-E

evo....lahko točno naštejem forumaše, ki bodo vedno znova isto pisali.....in ti isti seveda delajo konec sveta s tem.....torej, če te povzamem....če gre milanič, gre zaho, če gre zaho, bo konec kluba, zato je bolje, da milanič ne gre. pa pizda nooooooooooo (UF)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 16:02

izi napisal/-a:
guano napisal/-a:
izi napisal/-a:mbfc,točno tako. in ja, pisal sem tebi guano. ne bom citiral, če je odgovor direktno pod vpisom.

vredu. tudi ti pač misliš, da se ljudje ne spremenijo. jaz mislim, da se, če se hočejo. če vidiš, da pot ni prava, ne greš dalje....

ps. boli me k....če te boli k....življenje pravi, da se da vse zglihat....če pa ni volje in želje, pa adijo. to vedno ostaja opcija.

izi...res mi je vseeno, kaj si kdorkoli s foruma misli o meni, to si verjetno v teh letih že dognal. jaz samo vem, da so spremembe nujne. za začetek z milaničem. če pa zadeve ne bodo naprej funkcionirale, pa tudi z zahotom. ne glede, kaj bo potem. prepričan sem, da klub ne bo propadel.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 16:02

guano napisal/-a:evo....lahko točno naštejem forumaše, ki bodo vedno znova isto pisali.....in ti isti seveda delajo konec sveta s tem.....torej, če te povzamem....če gre milanič, gre zaho, če gre zaho, bo konec kluba, zato je bolje, da milanič ne gre. pa pizda nooooooooooo (UF)

Spet interpretacija, ki jo noben ni napisal.

Če gre Milanič, to ne pomeni da tudi Zaho gre. Pomeni pa, da večje spremembe v filozofiji ne bo. Vsekakor ne takšne, kot si jo ti želiš in zaradi česar si odprl to temo...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Coyote » 05 Apr 2018, 16:03

Ni res guano. Podajam svoje mnenje. Ti si pa odprl to temo. Imava pač različna mnenja. Jaz spoštujem druga mnenja, se pa ne strinjam s tabo. Ja, Zaho ne bo odstavil DM-a, čeprav bi ga moral. Zdaj enkrat.
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 05 Apr 2018, 16:04

Milanic je poosebitev ZZ-jeve filozofije, posledicno lahko pride samo novi Milanic ali drugace receno - to kar tebe moti ostaja, ne glede na trenerja.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 16:06

guano napisal/-a:
izi napisal/-a:
guano napisal/-a:

izi...res mi je vseeno, kaj si kdorkoli s foruma misli o meni, to si verjetno v teh letih že dognal. jaz samo vem, da so spremembe nujne. za začetek z milaničem. če pa zadeve ne bodo naprej funkcionirale, pa tudi z zahotom. ne glede, kaj bo potem. prepričan sem, da klub ne bo propadel.

ne bo propadel, ampak bo prosperiral.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 16:10

liki napisal/-a:
guano napisal/-a:evo....lahko točno naštejem forumaše, ki bodo vedno znova isto pisali.....in ti isti seveda delajo konec sveta s tem.....torej, če te povzamem....če gre milanič, gre zaho, če gre zaho, bo konec kluba, zato je bolje, da milanič ne gre. pa pizda nooooooooooo (UF)

Spet interpretacija, ki jo noben ni napisal.

Če gre Milanič, to ne pomeni da tudi Zaho gre. Pomeni pa, da večje spremembe v filozofiji ne bo. Vsekakor ne takšne, kot si jo ti želiš in zaradi česar si odprl to temo...

ker? ti tako praviš? ali gre zgolj za tvoje mnenje, ki je enakovredno mojemu?

@ coyote....vsi vi pišete vedno znova isto.....če bo tak, bo ziher tak....jaz pa samo pišem, da ni nujno, da bo tak....lahko da bo drugače....kaj misliš, da se Zaho ni iz zgodb z Jurčićem, Čačićem, Šimundžo in Milaničem 2x nič naučil ? Pa saj se je tega poklica komaj začel učiti....ni vrag, da ni ničesar odnesel.

@ izi....ne grem se več, ker vidim, da nima smisla.....klub ni ugrabljen, če pa je, kot ti pišeš, pa je to odlična priložnost, da se ugrabitev razreši
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a miso » 05 Apr 2018, 16:22

Ante že trka na vrata ...
miso

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Apr 2018, 16:45

Jaz razumem guanota in se popolnoma z njim strinjam!
Zaho je intaligenten clovek in tudi verjetno ni tak trmast, kajti drugace bi ze danes bilo javno, da je bivsi!
ce ste poslusali intervju od Kastelica je njihova zelja, da zaho opravlja svoje delo, kjer ga dalec naokoli ni v drugem primeru pa bo pac zaho bivsi.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a hsge » 05 Apr 2018, 17:01

Saj noben ni rekel, da ni inteligenten. Ampak pričakovati od njega obrat za 180° pa je milo rečeno naivno. Jaz nevem kaj je boljše. Ampak me je pa strah, da prihod nekoga novega pomeni ali razsipavanje ali pa krajo iz blagajne. Na 10 let požret tri take sezone (sploh če je v eni od teh vidnejši evropski uspeh), poslušat floskule po tekmi in se kdaj pa kdaj čudit zakaj kdo ne igra meni ni problem, če so rezultati takšni kot so do zdaj.
hsge

OdgovorNapisal/-a Damc » 05 Apr 2018, 18:11

Nisem za Kek-a, ker ga je škoda pri nas. Po začetnem navdušenju bi bil vse samo trener ne, ker je pač domači......če si priznamo ali ne.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

Čas za spremembe

OdgovorNapisal/-a tomecp » 05 Apr 2018, 18:22

Zakaj pa 180 stop. obrat pri Zahotu? Normalno, da ga ne bo, ker tudi rezultati zadnjih 10 let tega ne zahtevajo! In osebno mislim, da kar si Guano predstavlja ni popolni reset. Bolj sprememba detajlov znotraj managementa kluba. Predvsem pa bi moral najti trenerja, ki bi mu zaupal. Kje pa najdit takega človeka oz denar zanj je pa druga stvar! [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a salke » 05 Apr 2018, 18:23

Mojega odgovora med njimi ni (vsaj v celoti ne) zato ne bom glasoval... bi pa odgovoril: da takoj, vceraj, a pod pogojem, da pripeljemo dostojno zamenjavo s katero bomo lahko takoj zaceli delati na dolgi rok in ne samo kaki nadomestek, ki bo cez pol leta bivsi in gremo spet jovo na novo iskati (novega/starega) kimavcka...
Ne bom o imenih, zelim pa trenerja s sirokim znanjem, motivatorja, avtoriteto! Osebo, ki bo popolnoma avtonomna a bo vseeno uspela krmariti med vodstvenim delom in igralci. Ce tega ni lahko v tej piz... kakrsni smo pac vozimo pac ambiciozne treneje, trenerje pri katerih igramo odlicno, pa ce gubimo 5:0, ali zmagujemo 1:0 (vec je ze prevec napadalno) in bo vse ostalo enako, samo uradno ime trenerja bo drugacno!
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

OdgovorNapisal/-a tomecp » 05 Apr 2018, 18:24

Damc napisal/-a:Nisem za Kek-a, ker ga je škoda pri nas. Po začetnem navdušenju bi bil vse samo trener ne, ker je pač domači......če si priznamo ali ne.

Tak je blo, tak je in tak bo! Amen

Jebena je štajerska duša! :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a carli55 » 05 Apr 2018, 18:24

Mislim ,da je Čačič fraj za par tekem bo dober potem ba ribiča nazaj !!
carli55

OdgovorNapisal/-a domn333 » 05 Apr 2018, 18:29

Ocitno je tu le redkim jasno, da se bodo z odhodom Milaniča spremenile le nekatere malenkosti. Filozofija bo pac v tem klubu, dokler bomo imeli Zahota, ostala taka kot je zdaj. Zato te guano res ne razumem, da si zelis nekih atomskih sprememb, Zahota pa ne bi dal. Saj smo že videli, da po enem copatku hitro pride drugi, ce pa se slucajno naredi napaka in se zaposli kakega trenerja s hrbtenico, je pa ta hitro menjan
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 05 Apr 2018, 18:39

Mene pri Milaniču še najbolj moti, kako katastrofalno dela pri razvijanju mladih igralcev. Da enega nepripravljenega Vilerja, ki je bil na 40% pripravljenosti in se je po 20. minutah komaj premikal na terenu, da v prvo postavo namesto Kolmaniča, meni vse pove. Isto je lani delal npr. z Ogrincem, pa smo takrat imeli naslov že v žepu in bi ga lahko celo pomlad počasi razvijal. Pa je forsiral ene ta iste na nepomembnih tekmah. Potem pa je stručko hotel pokazati, kako zanič so vsi mladi, ko je vse naenkrat vrgel noter v Kidričevem in vemo kako je bilo. Tako se to ne dela. Kako samo stagnirajo oz. nazadujejo pod njegovim vodstvom mladi igralci Hotić, Bajde, Kramarič, Hodžić, Pihler, Ahmedi,... To je največja tragedija za klub. Se kar bojim kaj bo z Mlakarjem, Kramaričem, Kolmaničem, potem Vipotnikom itd. pod njegovim vodstvom.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a duff » 05 Apr 2018, 19:47

Kdaj je ekipa nazadnje izpeljala neko novo izdelano akcijo? Kdaj smo nazadnje odigrali kontro? Kdaj smo nazadnje dominirali nasprotnika v domačem prvenstvu, v LV se prestrašimo nasprotnika, čemu? Kdaj smo nazadnje izdelali in prodali mladega igralca (Stojanović)? Igrali smo 2. LP, LigeE, a nekega zanimanja za naše igralce ni, zakaj? In še ena stvar, ki mi ne bo nikoli jasna, Zaho je bil fantazist, igralec navdiha, naša igra je ena največjih šablon, tempo pa tako hudo monoton, da se lahko resno čudiš, kako lahko nogomet to sploh ponudi?!
Z novim sistemom eu tekmovanj bo še težje takim klubom kot smo mi in nekaj bo potrebno korenito spremeniti, zamudili smo po prvi LP, če zamudimo še zdaj, mi ni jasno kako mislijo razrešiti težave, ki se kopičijo? Če nadaljujem naslov, ČIM PREJ!
:maribor:
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a kuka67 » 05 Apr 2018, 20:37

duff napisal/-a:Kdaj je ekipa nazadnje izpeljala neko novo izdelano akcijo? Kdaj smo nazadnje odigrali kontro? Kdaj smo nazadnje dominirali nasprotnika v domačem prvenstvu, v LV se prestrašimo nasprotnika, čemu? Kdaj smo nazadnje izdelali in prodali mladega igralca (Stojanović)? Igrali smo 2. LP, LigeE, a nekega zanimanja za naše igralce ni, zakaj? In še ena stvar, ki mi ne bo nikoli jasna, Zaho je bil fantazist, igralec navdiha, naša igra je ena največjih šablon, tempo pa tako hudo monoton, da se lahko resno čudiš, kako lahko nogomet to sploh ponudi?!
Z novim sistemom eu tekmovanj bo še težje takim klubom kot smo mi in nekaj bo potrebno korenito spremeniti, zamudili smo po prvi LP, če zamudimo še zdaj, mi ni jasno kako mislijo razrešiti težave, ki se kopičijo? Če nadaljujem naslov, ČIM PREJ!

:maribor:

Duff, pa zgoraj Makaay
:up: to je kratkomalo jedro problemov.
Moje mnenje : Kek - Zaho, kljub vsem dvomom.
Uporabniški avatar
kuka67

OdgovorNapisal/-a pizdek » 05 Apr 2018, 20:38

Guano si moral odpret to temo ne....saj se ve, da večina navijačev hoče nogo Milaniča, ter da ostane ZZ. Še ena tema, kjer se bodo samo kregali.

p.s.: o Keku pa ne sanjajte, ker ima preveliko podporo doli pa še njemu je fajn.
pizdek

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 05 Apr 2018, 21:41

Sam bi menjal Milaniča v tem trenutku samo, če bi prišel Kek, kar pa je nerealno. Drugače pa je moje mnenje, da se počaka in se reagira potem ko bo jasno, kdo bo novi (stari) ŠD, verjetno najkasneje ko bo konec prvenstva in začetek prestopnega roka. Če se ekipa spravi v red do konca prvenstva, da zmaga v derbiju doma in premaga še Domžale in pokaže podobne predstave kot jeseni, bi dal Milaniču še naslednjo sezono, četudi ne bo naslova. Če pa se bo še naprej nadaljevalo isto sranje kot ga doslej gledamo spomladi, pa menjat strokovni štab še isti dan po zadnji tekmi prvenstva. Do takrat pa iskat primerne kandidate za trenerja. Kruno je takrat porihtal razštelano ekipo v dveh tednih, torej se da in bi lahko štartali pripravljeni na evropske tekme.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a 4emb » 05 Apr 2018, 23:09

Rušite Milaniča, Zahota in tudi upravo z Cotarjem in Banom?
Vsaj tako jaz zastopim to temo? Ker če se UO odloči da Zaho ostane vemo kak bo ali če hočete kako bo ostalo dalje. Torej ste proti upravi, da dajo podporo Zahotu.
Tu dam Violam prav, da se trenutno ne umešavajo v to in da dajajo podporo klubu pa če bomo prvi ali ne.
Jaz bom upal v naslov do zadnje sekunde, ker sem štajerc, viola po duši ter z klubom v krizi kot je sedaj.
O naslovu se odloča v naslednjih 5ih krogih in če nismo sposobni stopit skupaj v teh zadnjih bitkah za naslov si ga kot celota niti ne zaslužimo. In vsi ki bi sedaj rušili Milaniča tudi za ceno kante se poglejte v ogledalo, če je vaša duša res vijolčna ker tudi spremeba ti ničesar ne garantira sploh pa ne če niti ni primernega kandidata z prevzem.

Pa lp
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a ivekoprivek » 05 Apr 2018, 23:10

Kek je izumil šablono. Smo v krizi, to je normalno tudi večji klubi prihajajo v rezultatske krize. Smo pa na dobri poti, prestopni rok je bil dober, Cretu se počasi vklaplja. Pihler dobiva nazaj tisto lahkotnost igre. Samo konstanta naprej pa bo.

Še to ta strokovni štab, ki je tako "slab" je priigral 3 pike prednosti v jesenskem delu. Jaz sem mnenja da je to v igralcih, še vsaka postsezona po LP je imela značilnosti rezultatske krize. Zakaj? Nimamo pojma, vemo samo da je rešitev konstantno in trdo delo, ki potem prinese željene rezultate.

Tak da ja, tako jaz vidim situacijo. Ko se bo ekipa uigrala, vključno z novim golmanom in branilcem ki bo nadomestil Šulerja, bi si upal trditi, da bo to še močnejša ekipa kot tista, ki je prišla do 16 LE.

Še to, vseeno mi je za sponzorje, ker z denarjem ki ga prispevajo smo na ravni Domžal. Toliko o modrovanju UO.
ivekoprivek

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: robiraM in 4 gostov