Čas za spremembe

Ali ste za to, da se zamenja stroka? Torej slovo trenerja in pomočnika.

Glasovanje se je zaključilo dne 12 Apr 2018, 10:11

DA, TAKOJ.
79
66%
DA, VENDAR BOLJE POČAKATI DO KONCA SEZONE.
13
11%
NE ŠE. POČAKAJMO.
16
13%
NE. NI KRIVA STROKA.
11
9%

Skupaj glasov : 119

Re: Čas za spremembe

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Apr 2018, 13:11

mbfc napisal/-a:Zanimivo mi je to, kar se tu po forumu večkrat napiše in sicer, da imamo mi bolj kakovostno ekipo kot žaba.

Jo imamo ja, na golu, bekih in v napadu. Na centralnih branilcih smo tu tu, v sredini pa nas nesejo. Torej zakaj že najbolj kakovostno ekipo?

In pazite, Biščan je dal nekaj fuzbala skozi, ne prav dosti manj kot ZZ. Ne vem točno, kje vi vidite to našo superiornost razen v organiziranosti kluba, ki dejansko šteje dosti ne pa tolko, da bi mi imeli po defaultu ne vem kako prednost.

Brez Kabhe in Vrhovca imamo slabšo sredino zagotovo! Kljub temu pa mislim, da z Vrhovcem in Crretu/derviševič nimamo slabše veze.
Ampak, če se greš ti neke eksperimente in forsiranja določenih, se to psihično na ekipi pozna, jeseni se je vidlo kak močno smo, ko smo dihali kot eno sedaj spomladi pa...
In sem mnenja, da bi bil Biščan ali Rožman naš trener v začetku spomladanskega dela in da mata proste roke, bi z lahkoto nesla kanto z našo ekipo.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 05 Apr 2018, 13:17

Tudi jaz sem za spremembe, vsaj trenerski štab se mora menjati, obdržal bi samo Piriha. Ampak ne znam si predstavljati sodelovanja med Kekom in Zlatkom. Oziroma če bi do njega prišlo, bi po mojem hitro imeli spet ogenj v strehi.

Treba se je tudi zahvaliti nekaterim zaslužnim igralcem, prvič zato, ker so njihova najboljša nogometna leta že za njimi, drugič pa zato, ker so že tako dolgo v klubu, da verjamem, da vodilnim v našem klubu ne predstavljajo več samo podrejenih in igralcev, ampak prijatelje. In v taki situaciji je težko bit objektiven. Potem pa ga ne moreš posaditi na klop ali na tribuno, ko bi si zaradi slabših predstav zaslužil priložnost kdo drug, zato trpijo rezultati in vzdušje v ekipi, pa navijači se pizdimo. Iz istega razloga tudi mislim, da bi bilo za vse - tudi za njega - boljše, če mali Zaho zapusti klub.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a otorepec » 05 Apr 2018, 13:22

Čas za spremembe: Da, ampak samo trener in pomočnik ne pomenita nič,ob tem pa je Zahovič že »posravil mizo«, vsaj takšne so bile zadnje informacije.
Novaković: Niti slučajno. Ni ravno tip, ki bi znal misliti, pa še »na zeleno vleče«.
Kek bi verjetno lahko bil, če ga ne bomo spet prehitro podili »bek«...
otorepec

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 05 Apr 2018, 13:22

Coyote napisal/-a:Kje ste Milivoja našli bog vas nima rad. Otrok Olimpije pa čeprav se mu je zgodila krivica ne more biti ŠD Maribora.

No ja, štajerca z renomejem Zahovića več ne bomo našli, tako da bo verjetno treba spustiti kriterije. Kako bo pa to funkcionarialo na dolgi rok, pa ne vem. Jeba bo najti nekoga, ki bo razumel in dihal z našim okoljem, obenem pa bo imel še renome vrhunskega nogometaša in veze potrebne za delo uspešnega športnega direktorja.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 14:29

semnovi napisal/-a:Grega ti si pa meni taki tip....haha :-E

ti pa meni ne.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 05 Apr 2018, 14:39

Spremembe je potrebno naredit. Kakšne...nima veze, samo da bo šla krivulja spet navzgor.

Sam mislim, da ni krivda samo Milaničeva ampak je za ta nastali problem veliko kriv tudi Zaho. Vsi, ki smo bili na tekmi proti Krškem, smo videli, kdo je od 25. minute naprej vodil tekmo.
Prav tako (verjetno) ni Milanič tisti, ki se je odločal, da morejo nekateri nonstop igrat (Luka, Pihler, Cretu), na drugi strani pa ne smejo igrat Kramarič, Ahmedi, Mertelj...

Moja osebna želja pa je:
- Zaho, ki bo opravljal delo športnega direktorja, ter SAMO svetoval trenerju
- Keka kot trenerja, ki ima proste roke pri sestavi taktike in izbiri igralcev
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 05 Apr 2018, 14:50

liki napisal/-a:
ales100i napisal/-a:
liki napisal/-a:
izi napisal/-a:če si pa prejšnji petek sam omenil eno od alternativ. milivoje. jaz bi dodal še eno. ivan simić. trener pa slaviša. :smoking:

Sem, ampak se mi ne sanja, koliko (če sploh) je to lahko realno...

Še vedno upam, da če bomo šli v popolno alternativo, da bi dobil Kek proste roke. Po včerajšnjem dnevu in njegovem izbruhu se mi spet to zdi malo bolj verjetno...
Jasmin Handanović

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Jaz v Handanoviču enostavno ne vidim nekega uspešnega športnega direktorja. Enostavno smo mi že zadnjič v naši interni debati ugotavljali, da uspešen športni direktor enostavno mora biti malo baraba, malo zajeban karakter, ki si ne bo dovolil kar tako da mu vsi sugerirajo in da ga igralci izsiljujejo in jaz kaj takšnega v Handeju enostavno ne vidim. Zaradi tega smo takrat tudi prišli do Milivojeta, ki se mi karakterno zdi, da bi bil primeren in uspešen v takšni vlogi.

Če kdo misli, da bo uspešen športni direktor v našem klubu nekdo, ki bo recimo bral naš forum in se obračal v smer, kot se bo obračalo mnenje na forumu, je to recept za katastrofo...

Tocno to je to zakaj je Zaho zdrzal 10 let. Ker ni mehki in se ne pusti vodit navijacem oz. si ne dovoli, da bi delal pod pritiskom ulice. On naredi to kar se njemu zdi najboljse, ne glede kaj bo ulica rekla. V tem pogledu bomo tezko nasli podobnega. Ze zaradi tega, ker vemo kaksna je navijaska klima v MB. Vse ostalo so kratkorocne resitve, ki bodo lanski sneg ob prvih takih rezultatih, ki jih belezimo letos.

Vedno pravim, pazite kaj si zelite. Hitro se zna zgodit, da bomo spet serijski prvaki, v evropi pa izpadali proti Skotom, Slovakom in Fincem.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 05 Apr 2018, 14:53

TheseColorsDontRun napisal/-a:
liki napisal/-a:
ales100i napisal/-a:
liki napisal/-a:
izi napisal/-a:če si pa prejšnji petek sam omenil eno od alternativ. milivoje. jaz bi dodal še eno. ivan simić. trener pa slaviša. :smoking:

Sem, ampak se mi ne sanja, koliko (če sploh) je to lahko realno...

Še vedno upam, da če bomo šli v popolno alternativo, da bi dobil Kek proste roke. Po včerajšnjem dnevu in njegovem izbruhu se mi spet to zdi malo bolj verjetno...
Jasmin Handanović

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Jaz v Handanoviču enostavno ne vidim nekega uspešnega športnega direktorja. Enostavno smo mi že zadnjič v naši interni debati ugotavljali, da uspešen športni direktor enostavno mora biti malo baraba, malo zajeban karakter, ki si ne bo dovolil kar tako da mu vsi sugerirajo in da ga igralci izsiljujejo in jaz kaj takšnega v Handeju enostavno ne vidim. Zaradi tega smo takrat tudi prišli do Milivojeta, ki se mi karakterno zdi, da bi bil primeren in uspešen v takšni vlogi.

Če kdo misli, da bo uspešen športni direktor v našem klubu nekdo, ki bo recimo bral naš forum in se obračal v smer, kot se bo obračalo mnenje na forumu, je to recept za katastrofo...

Tocno to je to zakaj je Zaho zdrzal 10 let. Ker ni mehki in se ne pusti vodit navijacem oz. si ne dovoli, da bi delal pod pritiskom ulice. On naredi to kar se njemu zdi najboljse, ne glede kaj bo ulica rekla. V tem pogledu bomo tezko nasli podobnega. Ze zaradi tega, ker vemo kaksna je navijaska klima v MB. Vse ostalo so kratkorocne resitve, ki bodo lanski sneg ob prvih takih rezultatih, ki jih belezimo letos.

Vedno pravim, pazite kaj si zelite. Hitro se zna zgodit, da bomo spet serijski prvaki, v evropi pa izpadali proti Skotom, Slovakom in Fincem.

Za zadnji odstavek pa samo kapa dol!!!
sebek81

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 05 Apr 2018, 15:00

Pa malo bi lahko gledali, kaj se pise. Hitro bo keri od medijev to vse skup prebral in dal na naslovnico nekaj v smislu-Bomba med navijaci Maribora-ZZ izgubil njihovo zaupanje! Ali ga odstavljajo!?
sebek81

OdgovorNapisal/-a Gogi » 05 Apr 2018, 15:22

sebek81 napisal/-a:Pa malo bi lahko gledali, kaj se pise. Hitro bo keri od medijev to vse skup prebral in dal na naslovnico nekaj v smislu-Bomba med navijaci Maribora-ZZ izgubil njihovo zaupanje! Ali ga odstavljajo!?

Mojega je tisto sekundo, ko je Đurovskega privleko, dokončno pa z vsem kar se je dogajalo, ko je le-ta mogo it.
Gogi

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:24

Predvsem zadnji vpis od forumaša "sebeka" me je zelo zmotil. Odprtje te teme in ankete ni bilo mišljeno kot miniranje Zahota (kot to eni zelo vztrajno pokušate prikazati) temveč kot prikaz nezadovoljstva z trenerjem in pomočnikom (kar je tudi vprašanje ankete). Zato res ne razumem povezave....če gre MIlanič, gre avtomatično Zaho....pa saj nista zvezana za boga milega. In kot da ni doslej nobenega trenerja posekal kot klingica....celo tega sedanjega je razfukal na prafkatorje tako in drugače....torej kje je problem ? Sta poročena, sta siamska dvojčka, sta oče in sin ?

Ni rezultatov, adijo noga...več sreče drugje. A ni to definicija trenerskega poklica ?
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 05 Apr 2018, 15:31

guano napisal/-a:Predvsem zadnji vpis od forumaša "sebeka" me je zelo zmotil. Odprtje te teme in ankete ni bilo mišljeno kot miniranje Zahota (kot to eni zelo vztrajno pokušate prikazati) temveč kot prikaz nezadovoljstva z trenerjem in pomočnikom (kar je tudi vprašanje ankete). Zato res ne razumem povezave....če gre MIlanič, gre avtomatično Zaho....pa saj nista zvezana za boga milega. In kot da ni doslej nobenega trenerja posekal kot klingica....celo tega sedanjega je razfukal na prafkatorje tako in drugače....torej kje je problem ? Sta poročena, sta siamska dvojčka, sta oče in sin ?

Ni rezultatov, adijo noga...več sreče drugje. A ni to definicija trenerskega poklica ?

Nisi me popolnoma razumel-jaz vem poanto te teme. Jaz sem apeliral kak si jo razlagajo drugi,ki to berejo. Al si hocejo razlagat, ce je tak boljse. Men je pa popolnoma jasno. Ves, da znajo marsi kaj obrnit na svoj mlin. Samo da se bere,....
sebek81

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:39

sebek81 napisal/-a:
guano napisal/-a:Predvsem zadnji vpis od forumaša "sebeka" me je zelo zmotil. Odprtje te teme in ankete ni bilo mišljeno kot miniranje Zahota (kot to eni zelo vztrajno pokušate prikazati) temveč kot prikaz nezadovoljstva z trenerjem in pomočnikom (kar je tudi vprašanje ankete). Zato res ne razumem povezave....če gre MIlanič, gre avtomatično Zaho....pa saj nista zvezana za boga milega. In kot da ni doslej nobenega trenerja posekal kot klingica....celo tega sedanjega je razfukal na prafkatorje tako in drugače....torej kje je problem ? Sta poročena, sta siamska dvojčka, sta oče in sin ?

Nisi me popolnoma razumel-jaz vem poanto te teme. Jaz sem apeliral kak si jo razlagajo drugi,ki to berejo. Al si hocejo razlagat, ce je tak boljse. meni je pa popolnoma jasno. Ves, da znajo marsi kaj obrnit na svoj mlin. Samo da se bere,....

pa kaj me boli kurac za eno brezvezno Ekipo....ta forum je tisoč krat boljši od teh lady medijev...so dejansko postali sramota športnega novinarstva....in to iz časopisa, ki je obetal in bil berljiv....poleg tega so nam še "sportske" zjebali.

pišem o temu, da eni vztrajno poskušajo v vsakem svojem postu prikazat "nogo milaniču", kot "nogo zahotu in celi upravi" in celemu klubu....in takim lahko samo vse po spisku...ker al so plačani, al pa glupi do onemglosti.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a dixi » 05 Apr 2018, 15:41

Mah po moje je že od tistega klubskega suspenza zgodba bolj kot ne zaključena. Sicer lahko tuhtajo, se pogovarjajo in bla bla...ampak če ni zaupanja je pač game over. Bo moralo pa zdaj vodstvo kluba malo bolj začeti migati kako in kaj, ni več zdaj tu Zahota, ki je vlekel ta klub bolj kot ne sam.

Rešitve vedno obstajajo, ampak je potrebo sprejeti odgovornost za odločitve. Novakovič bi bil zelo dobra izbira, samo vprašanje če njega to sploh zanima, on bi šel rad delat trenersko šolo v Koln, na NZS so ga oziroma ga želijo angažirat okoli članske reprezentance...Kek bi pri nas, pri naši mentaliteti, hitro po parih porazih postal "kekec", njegov hedikep je ravno da je Mariborčan....., Pavlin bi pomenil kontinuiteto, kar sploh ne bi bilo slabo, je pa v tem primeru nujno zamenjati Milaniča ,to je tako ali tako prvi nujni ukrep...... Kdorkoli bo že prišel, mu morajo sčistiti teren, da postavi svoj sistem in svojo zgodbo. Kaki bodo pa uspehi, je pa druga stvar. Igralski kader je, blagajna je polna, dolgov ni,ni zdaj to neki razštelan klub pred propadom, kot je bil 10 let nazaj.

Zahotu pa želim eno dobro pogodbo in projekt v tujini, on je dal vse temu klubu, ostal bo večna legenda. Je pa katastrofa to tudi za našo ligo, da taka persona zapušča to sceno. Manjkal bo bolj kot si zdaj mislimo.
dixi

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 05 Apr 2018, 15:41

guano napisal/-a:
sebek81 napisal/-a:

Nisi me popolnoma razumel-jaz vem poanto te teme. Jaz sem apeliral kak si jo razlagajo drugi,ki to berejo. Al si hocejo razlagat, ce je tak boljse. meni je pa popolnoma jasno. Ves, da znajo marsi kaj obrnit na svoj mlin. Samo da se bere,....

pa kaj me boli kurac za eno brezvezno Ekipo....ta forum je tisoč krat boljši od teh lady medijev...so dejansko postali sramota športnega novinarstva....in to iz časopisa, ki je obetal in bil berljiv....poleg tega so nam še "sportske" zjebali.

pišem o temu, da eni vztrajno poskušajo v vsakem svojem postu prikazat "nogo milaniču", kot "nogo zahotu in celi upravi" in celemu klubu....in takim lahko samo vse po spisku...ker al so plačani, al pa glupi do onemglosti.

:up:
sebek81

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 15:44

Če gre Milanič, pride naslednji "Milanič". To je poanta vseh vpisov, kjer se piše o povezavi strokovni štab - Zaho. Torej če se zgodi samo sprememba na klopi, filozofija ostane enaka in potem je to samo kozmetična sprememba, ne pa sprememba kot si jo ti predstavljaš.

In zato je tako to povezano eno z drugim. Ali se klub obrne v neko čisto novo smer, ali pa nadaljuje v smeri kot do sedaj, samo da bo pač nov obraz izpostavljen...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:45

dixi napisal/-a:Mah po moje je že od tistega klubskega suspenza zgodba bolj kot ne zaključena. Sicer lahko tuhtajo, se pogovarjajo in bla bla...ampak če ni zaupanja je pač game over. Bo moralo pa zdaj vodstvo kluba malo bolj začeti migati kako in kaj, ni več zdaj tu Zahota, ki je vlekel ta klub bolj kot ne sam.

Rešitve vedno obstajajo, ampak je potrebo sprejeti odgovornost za odločitve. Novakovič bi bil zelo dobra izbira, samo vprašanje če njega to sploh zanima, on bi šel rad delat trenersko šolo v Koln, na NZS so ga oziroma ga želijo angažirat okoli članske reprezentance...Kek bi pri nas, pri naši mentaliteti, hitro po parih porazih postal "kekec", njegov hedikep je ravno da je Mariborčan....., Pavlin bi pomenil kontinuiteto, kar sploh ne bi bilo slabo, je pa v tem primeru nujno zamenjati Milaniča ,to je tako ali tako prvi nujni ukrep...... Kdorkoli bo že prišel, mu morajo sčistiti teren, da postavi svoj sistem in svojo zgodbo. Kaki bodo pa uspehi, je pa druga stvar. Igralski kader je, blagajna je polna, dolgov ni,ni zdaj to neki razštelan klub pred propadom, kot je bil 10 let nazaj.

Zahotu pa želim eno dobro pogodbo in projekt v tujini, on je dal vse temu klubu, ostal bo večna legenda. Je pa katastrofa to tudi za našo ligo, da taka persona zapušča to sceno. Manjkal bo bolj kot si zdaj mislimo.

prosim prenehaj srat s svojo slabo enregijo.....kaj je zaključeno???? kaj pizda od tebe se ni nikdar baba malo oddaljila? in si jo takoj odpisal?
nič ni zaključeno in nič ni nepopravljivo.

@ liki...velja podobno zate....ne veži zgodb, ker je to totalno mimo.....Milanič adijo ne pomeni Zaho adijo. Ker ne. Zakaj bi? In od kod ti ideja, tebi, ki si neku forumski in življenski guru, da se človek ne more spremenit, da se iz napak ne učimo, da ne delujemo drugače. To ni res in ne bo res.

Verjamem v to, da se celo življenje učimo in da smo veliki, predvsem zato, ker znamo svoje napake priznati. In res verjamem, da je Zaho sposoben samorefleksije.
Zadnjič spremenil guano, dne 05 Apr 2018, 15:50, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 15:47

tu pa si ti mimo. obračaš glavo samo v eno stran.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:51

izi napisal/-a:tu pa si ti mimo. obračaš glavo samo v eno stran.

komu pišeš ? raje citiraj, bo bolj dojemljivo.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a mbfc » 05 Apr 2018, 15:52

guano napisal/-a:.

@ liki...velja podobno zate....ne veži zgodb, ker je to totalno mimo.....Milanič adijo ne pomeni Zaho adijo. Ker ne. Zakaj bi?

Če pa ti je napisal.

Ne pomeni Zaho adijo ampak pomeni samo, da bo prišel novi Milanič. Isto ne boš videl Mertlja na igrišču, isto boš videl postavitve kot so sedaj, isto rotacije, vse bo isto samo nekdo drug bo plačan da pove na tiskovni da smo bli dobri.

To kar ti hočeš dobit, boš dobil samo z odhodom obeh. Ker tak pač je, ker taki ZZ pač je in dovolj dobro veš sam da se človek kot je on za 180 stopinj spremenil nikoli ne bo. Pa kaj 180, niti za 15.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:53

mbfc napisal/-a:
guano napisal/-a:.

@ liki...velja podobno zate....ne veži zgodb, ker je to totalno mimo.....Milanič adijo ne pomeni Zaho adijo. Ker ne. Zakaj bi?

Če pa ti je napisal.

Ne pomeni Zaho adijo ampak pomeni samo, da bo prišel novi Milanič. Isto ne boš videl Mertlja na igrišču, isto boš videl postavitve kot so sedaj, isto rotacije, vse bo isto samo nekdo drug bo plačan da pove na tiskovni da smo bli dobri.

To kar ti hočeš dobit, boš dobil samo z odhodom obeh. Ker tak pač je, ker taki ZZ pač je in dovolj dobro veš sam da se človek kot je on za 180 stopinj spremenil nikoli ne bo. Pa kaj 180, niti za 15.

pardon pozabil sem ""

in ne. ne strinjam se z vajinim mnenjem. ker ne.
Zadnjič spremenil guano, dne 05 Apr 2018, 15:54, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 15:53

mbfc,točno tako. in ja, pisal sem tebi guano. ne bom citiral, če je odgovor direktno pod vpisom.
Zadnjič spremenil izi, dne 05 Apr 2018, 15:54, skupaj popravljeno 1 krat.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

OdgovorNapisal/-a mbfc » 05 Apr 2018, 15:53

Ha?
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 15:55

bmk, če se ti strinjaš, realnost je pač takšna.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 15:55

izi napisal/-a:mbfc,točno tako. in ja, pisal sem tebi guano. ne bom citiral, če je odgovor direktno pod vpisom.

vredu. tudi ti pač misliš, da se ljudje ne spremenijo. jaz mislim, da se, če se hočejo. če vidiš, da pot ni prava, ne greš dalje....

ps. boli me k....če te boli k....življenje pravi, da se da vse zglihat....če pa ni volje in želje, pa adijo. to vedno ostaja opcija.
Zadnjič spremenil guano, dne 05 Apr 2018, 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: cenal in 9 gostov