Čas za spremembe

Ali ste za to, da se zamenja stroka? Torej slovo trenerja in pomočnika.

Glasovanje se je zaključilo dne 12 Apr 2018, 10:11

DA, TAKOJ.
79
66%
DA, VENDAR BOLJE POČAKATI DO KONCA SEZONE.
13
11%
NE ŠE. POČAKAJMO.
16
13%
NE. NI KRIVA STROKA.
11
9%

Skupaj glasov : 119

Čas za spremembe

OdgovorNapisal/-a guano » 05 Apr 2018, 10:11

Zanima me mnenje, ali ste za to, da se zgodijo spremembe v stroki.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

Re: Čas za spremembe

OdgovorNapisal/-a ales100i » 05 Apr 2018, 10:36

Če se ne zgodijo zdaj, se ne bojo. Po koncu prvenstva je premalo časa do evropskih tekem za menjavo bilo česa, kaj šele trenerja. in ker nam Evropa pomeni toliko kot nam, potem ne bo sprememb. Zdaj je še zadnji čas, pa kanta gor al dol.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 05 Apr 2018, 10:37

manjka ti - da, vendar počakati par tekem
Vanquish

OdgovorNapisal/-a baresi » 05 Apr 2018, 10:56

Ve se kdo je stroko nastavil in če menjaš stroko, menjaš njega.

Če more priti do spremembe stroke? DEFINITIVNO!
Menjava Milaniča je premalo.

Če more priti do menjave odgovornega za stroko?
Odvisno od njega samega.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 11:09

Spremembe bodo, ko (če) se bo Zaho poslovil in bo prišla popolnoma druga garnitura ljudi, ki bodo vodili športni del. Tako da, če se dela takšna tema, potem naj zajema celoto. Ker Milanič je samo en del te filozofije kluba, ki je ni sam postavil.

Vse ostalo je samo maska oz. sprenevedanje.

Zdaj, kaj pa je realna alternativa, pa je eno veliko vprašanje. Se bojim, da ne obstaja nič pametnega, vsaj jaz je ne vidim. Govorim v kontekstu uspehov v Evropi...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 11:14

če si pa prejšnji petek sam omenil eno od alternativ. milivoje. jaz bi dodal še eno. ivan simić. trener pa slaviša. :smoking:
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 11:18

izi napisal/-a:če si pa prejšnji petek sam omenil eno od alternativ. milivoje. jaz bi dodal še eno. ivan simić. trener pa slaviša. :smoking:

Sem, ampak se mi ne sanja, koliko (če sploh) je to lahko realno...

Še vedno upam, da če bomo šli v popolno alternativo, da bi dobil Kek proste roke. Po včerajšnjem dnevu in njegovem izbruhu se mi spet to zdi malo bolj verjetno...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Gogi » 05 Apr 2018, 11:18

izi napisal/-a:če si pa prejšnji petek sam omenil eno od alternativ. milivoje. jaz bi dodal še eno. ivan simić. trener pa slaviša. :smoking:

A nabavim plahto za transparent?
Gogi

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 11:21

Gogi napisal/-a:

Kam misliš plezati? Na vrh stare tribune? :D
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a hsge » 05 Apr 2018, 11:24

kot liki pravi, vsi tisti ki kričite po spremembah se morate zavedati, da to pomeni zahotov odhod. če želite neko atraktivno igro, in ostale stvari ki jih tu gor zahtevate (vključno z izjavami po tekmi in ostalimi "malenkostmi"), se bo to doseglo samo in izključno z zamenjavo zahota. pa tudi če milanič ostane. ker on samo dela po navodilih. če gre samo milanič smo menjali embalažo, nič drugega. zdaj al je to dobro ali slabo, pa naj vsak sam presodi.
hsge

OdgovorNapisal/-a šerpa » 05 Apr 2018, 11:27

ne.
šerpa

OdgovorNapisal/-a bani » 05 Apr 2018, 11:32

Če pa že med vama ni konsenza, le kaj si naj mislim ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a Gogi » 05 Apr 2018, 11:33

liki napisal/-a:
Gogi napisal/-a:

Kam misliš plezati? Na vrh stare tribune? :D

Se bom že kaj spomno.
Gogi

OdgovorNapisal/-a izi » 05 Apr 2018, 11:35

bani,zato pa smo prijatelji že dolgo. ker imamo različna mnenja in posledično ne stagniramo.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a ales100i » 05 Apr 2018, 11:42

liki napisal/-a:

Še vedno upam, da če bomo šli v popolno alternativo, da bi dobil Kek proste roke. Po včerajšnjem dnevu in njegovem izbruhu se mi spet to zdi malo bolj verjetno...
Jasmin Handanović

Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a hsge » 05 Apr 2018, 11:59

meni se in handa in milivoje zdita premehka za naš klub. nevem, mogoče sem se navado na zahotov modus operandi, ampak mislim, da rabimo nekoga, ki zna biti umazan in nepopustljiv, ko\če je to potrebno. tudi pavlin mi na prvi pogled ne deluje tak, je pa možno da je med igranjem tenisa kaj pobral. ;)
hsge

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 12:05

ales100i napisal/-a:
liki napisal/-a:

Jasmin Handanović

Jaz v Handanoviču enostavno ne vidim nekega uspešnega športnega direktorja. Enostavno smo mi že zadnjič v naši interni debati ugotavljali, da uspešen športni direktor enostavno mora biti malo baraba, malo zajeban karakter, ki si ne bo dovolil kar tako da mu vsi sugerirajo in da ga igralci izsiljujejo in jaz kaj takšnega v Handeju enostavno ne vidim. Zaradi tega smo takrat tudi prišli do Milivojeta, ki se mi karakterno zdi, da bi bil primeren in uspešen v takšni vlogi.

Če kdo misli, da bo uspešen športni direktor v našem klubu nekdo, ki bo recimo bral naš forum in se obračal v smer, kot se bo obračalo mnenje na forumu, je to recept za katastrofo...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Apr 2018, 12:06

hsge napisal/-a:meni se in handa in milivoje zdita premehka za naš klub. nevem, mogoče sem se navado na zahotov modus operandi, ampak mislim, da rabimo nekoga, ki zna biti umazan in nepopustljiv, ko\če je to potrebno. tudi pavlin mi na prvi pogled ne deluje tak, je pa možno da je med igranjem tenisa kaj pobral. ;)

Milivoje premehak? Če je kdo na slovenskem nogometnem prostoru karakterno blizu temu, kar je Zaho, je to ravno on...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a hsge » 05 Apr 2018, 12:21

liki napisal/-a:
hsge napisal/-a:meni se in handa in milivoje zdita premehka za naš klub. nevem, mogoče sem se navado na zahotov modus operandi, ampak mislim, da rabimo nekoga, ki zna biti umazan in nepopustljiv, ko\če je to potrebno. tudi pavlin mi na prvi pogled ne deluje tak, je pa možno da je med igranjem tenisa kaj pobral. ;)

Milivoje premehak? Če je kdo na slovenskem nogometnem prostoru karakterno blizu temu, kar je Zaho, je to ravno on...

res? ne poznam ne milivoja, ne handeja osebno, ampak oba sta mi vedno delovala bolj diplomatska, ki bi se raznim konfliktom raje izognila, kot pa da bi šla "na glavo".
hsge

OdgovorNapisal/-a agerg » 05 Apr 2018, 12:21

liki napisal/-a:Spremembe bodo, ko (če) se bo Zaho poslovil in bo prišla popolnoma druga garnitura ljudi, ki bodo vodili športni del. Tako da, če se dela takšna tema, potem naj zajema celoto. Ker Milanič je samo en del te filozofije kluba, ki je ni sam postavil.

Vse ostalo je samo maska oz. sprenevedanje.

Zdaj, kaj pa je realna alternativa, pa je eno veliko vprašanje. Se bojim, da ne obstaja nič pametnega, vsaj jaz je ne vidim. Govorim v kontekstu uspehov v Evropi...

Spremembe morajo biti z Zahovićem ali brez njega. Sam upam, da je Zahović sposoben teh sprememb, v nasprotnem primeru je bolje, da gre skupaj z njegovim morskim prijateljem. Najslabše je govoriti, da ne obstaja primerna zamenjava za Zahovića, saj takšno razmišljanje potem lahko vodi v dopuščanje vsega kar si Zlatko zmisli. To pa ni ok. Si že sam navedel eno potencialno njegovo zamenjavo, ki bi po mojem mnenju bila ustrezna, pa verjamem da bi se še kdo našel. Si pa sam vsekakor želim, da Zahović ostane, a zgolj v primeru sprememb v svojem delovanju.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a semnovi » 05 Apr 2018, 12:27

Grega ti si pa meni taki tip....haha :-E
semnovi

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Apr 2018, 12:33

Ja sem za spremembe in Milanič mora oditi, če tudi po čudežu osvojimo prevenstvo mora ODITI in to takoj!
Kaj to pomeni za ZZ je pa druga zgodba, ampak tu bi prav on moral vedet, da so potrebne spremembe in mislim, da bi moral korak nazaj, da lahko stopimo 2 stopinčke višje!
Glede Milivoja se popolnoma strinjam z Liki-jem in sem mnenja, da bi moral dobiti mesto v klubu in to če ZZ ostane ali gre.
Torej Pavlin, ZZ in milivoje skrbijo za športni del, Kek pa trener to bi bila sanjska kombinacija, s tem da bi ZZ moral Keku pustiti proste roke.

Se bojim, če ne bo prišlo do sprememb, mi ne bomo več mogli konkurirat domžalam, kaj šele za borbo za prvaka, pa kljub temu, da imamo najkakovostnejšo ekipo v ligi!
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Coyote » 05 Apr 2018, 12:48

Kje ste Milivoja našli bog vas nima rad. Otrok Olimpije pa čeprav se mu je zgodila krivica ne more biti ŠD Maribora. Kljub ženi Štajerki. Kek v vlogi trenerja in ŠD. Podpišem. Torej ja, sem za spremembo ampak s prehodom ob koncu prvenstva nova ekipa. Ovi pa naj potegnejo ekipo iz dreka, da bomo vsaj 2.
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a Gogi » 05 Apr 2018, 12:54

Če je lahko nekdo, ki niti minute ni igral za Maribor, čeprav je Mariborčan, zakaj pol nekdo, ki je igral, ne more?
Gogi

OdgovorNapisal/-a mbfc » 05 Apr 2018, 12:58

Zanimivo mi je to, kar se tu po forumu večkrat napiše in sicer, da imamo mi bolj kakovostno ekipo kot žaba.

Jo imamo ja, na golu, bekih in v napadu. Na centralnih branilcih smo tu tu, v sredini pa nas nesejo. Torej zakaj že najbolj kakovostno ekipo?

In pazite, Biščan je dal nekaj fuzbala skozi, ne prav dosti manj kot ZZ. Ne vem točno, kje vi vidite to našo superiornost razen v organiziranosti kluba, ki dejansko šteje dosti ne pa tolko, da bi mi imeli po defaultu ne vem kako prednost.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

Naslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov