Alexandru Cretu

Re: Alexandru Cretu

OdgovorNapisal/-a liki » 08 Apr 2018, 14:06

Cretu meni včeraj niti malo ni bil problematičen. Tudi pri prvem golu bi se lahko še marsikomu drugemu kaj očitalo, so bili še štirje naši v kazeskem prostoru, ki bi tudi lahko boljše odreagirali.

Drugače pa je bil pri njem včeraj defenitivno viden napredek. Precej več si je upal v igri naprej, v obrambi pa je v glavnem dobival vse dboboje ena na ena. Seveda je še precej prostora za napredek in še vedno sem mnenja, da bomo z njim imeli še dosti veselja, ko se bo čisto navadil na naš klub.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Samo » 08 Apr 2018, 15:14

Po mojem mnenju njega v tem trenutku najbolj daje telesna pripravljenost. Kolko je realno sposoben bomo najbrž res videli šele na evropskih tekmah. Pri sistemu kot ga mi igramo je izrazito pomembna telesna pripravljenost zlasti na zadnjem veznem, na štoperu niti ne tolko. Tudi zaradi Kabhe in v drugi polovici jeseni so naši branilci zgledali še boljše kot je bilo realno.

Upam, da smo težave z učinkovitostjo zdaj odpravili, ostane nam še torej DMC in centralna obramba.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 08 Apr 2018, 15:40

Je celo Milanič opazil, da imamo težave v fazi obrambe pri igri v globino, to je seveda Cretujeva naloga. Verjamem, da marsikdo ne opazi teh detajlov (tako kot marsikdo ni opazil teh zadev pri igri Vrhovca, seveda tam v pozitivno smer). Folk pač vidi neposredne dvoboje, podaje, strele, samega postavljanja pač ne opazi. Neka podaja pač pride skozi in težko je na prvo žogo za to nekoga okriviti, če ga pa ni bilo niti blizu. Ampak problem je seveda ravno v tem, da ga ni bilo blizu. To je tisto, kar Vrhovec ima, dobro se postavlja, ustavlja podaje, včasih tudi že samo s tem, kjer stoji, sploh prepreči, da bi se podajalec odločil za podajo, in posledično niti ne izgleda, da bi Vrhovec sploh kaj koristnega naredil v tisti akciji. To je pač prekletstvo zadnjih veznih, najboljši so, če se jih bolj malo vidi:). Zato pa je tudi Makelele bil nagnan iz Reala...
Cretu pač v teh elementih za zdaj ni dober in to je dejstvo. Preveč podaj v globino dopustimo, preveč žog pride do napadalcev. Posledica slabega postavljanja in branja igre zadnjega veznega.
Kot sem že napisal, pa je to lahko vsaj delno tudi posledica neuigranosti in jaz mu še dam čas. Vsekakor pa najtežje tekme mora igrati Vrhovec.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 09 Apr 2018, 11:14

Hetfield napisal/-a:Je celo Milanič opazil, da imamo težave v fazi obrambe pri igri v globino, to je seveda Cretujeva naloga.

prosim reci, da se zajebavas?
Garantiram ti, da ni ene tocke, ki bi jo ti vido Milanic pa ne. Ampak on se ne odloca samo po tem kaj vidi na eni tekmi, ampak skupek vsega in je jasno, da tebi to ne bo razumljivo.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 09 Apr 2018, 11:33

Žal ne vem,kaj si hotel povedat.
Jaz sem hotel to, da je tudi Milanič opazil in izrecno izjavil, da imamo težave pri igri nasprotnika v globino, in da je oviranje nasprotnikove igre v globino naloga Cretuja. Kaj si ti tu ven razbral, pa upam da veš vsaj ti :D
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 09 Apr 2018, 11:49

Hetfield napisal/-a:Žal ne vem,kaj si hotel povedat.
Jaz sem hotel to, da je tudi Milanič opazil in izrecno izjavil, da imamo težave pri igri nasprotnika v globino, in da je oviranje nasprotnikove igre v globino naloga Cretuja. Kaj si ti tu ven razbral, pa upam da veš vsaj ti :D

celo opazil in celo/izrecno izjavil sta dve veliki razliki.
Opazi on vse ne pa "celo"... Drugo pa je kak reagira in ce je nam smiselno al ne.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 09 Apr 2018, 16:30

Ok, zamenjam besedico "opazil" v prvem vpisu z "izjavil", da ne bo hude krvi :lol:
Ali pa, še boljše - rečmo, da sem z besedo "opazil" mislil "podal opazko" :D
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Nk Maribor 1960 » 24 Apr 2018, 14:37

Vse najboljše Alexandru! Želim ti še veliko lepih trenutkov v Mariboru in uspehov v svoji nadaljni karieri.
Nk Maribor 1960

Prejšnja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov