Alexandru Cretu

Re: Alexandru Cretu

OdgovorNapisal/-a Damc » 03 Apr 2018, 11:28

Kdo s 3. gimnazije pa še je bil za kaj :D
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a bani » 03 Apr 2018, 11:38

Damc napisal/-a:Kdo s 3. gimnazije pa še je bil za kaj :D

Ce je govora o fusbalu, potem najboljsi trener na Balkanu pa i šire ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a šerpa » 03 Apr 2018, 11:38

Zaho, na primer...

btw. tista generacija tretje o kateri govori lassie je imela granitno obrambo in vratarja. sepali smo v napadu.
šerpa

OdgovorNapisal/-a miki » 03 Apr 2018, 12:17

bani napisal/-a:

Čiro je hodo na tretjo?
Uporabniški avatar
miki

OdgovorNapisal/-a donkey » 03 Apr 2018, 12:32

miki napisal/-a:
bani napisal/-a:

Čiro je hodo na tretjo?

Ja, program predšolske vzgoje je raztural.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 08 Apr 2018, 02:10

E moj dečko...
Upam, da me demantiraš, samo... sori ded, nisi ti za fuzbal.......... :rolleyes:
... in to moram napisat ob zmagi... :rolleyes:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2018, 08:48

PsYChoSLO napisal/-a:E moj dečko...
Upam, da me demantiraš, samo... sori ded, nisi ti za fuzbal.......... :rolleyes:

:shock: pizda včeraj je dobil toliko duelov z onim črnim bikom, da ne morem verjet, da ob tem lahko kdo to napiše. wtf
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 08 Apr 2018, 08:53

guano napisal/-a:
PsYChoSLO napisal/-a:E moj dečko...

:shock: pizda včeraj je dobil toliko duelov z onim črnim bikom, da ne morem verjet, da ob tem lahko kdo to napiše. wtf

Kake duele je te dobival? Lupeta niti ni bil igralec katerega more on primarno pokrivat, za to sta štopera. Dejstvo je da je bil včeraj naš najslbši in tudi glavni krivec za prvi gol ko je Požega Vabcaša kr spusto da lahko gre. Da sploh ne začnem o njegovem slabem branju igre
dnz

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 08 Apr 2018, 09:02

Žal se moram strinjati. Tiste duele/skoke na sredini je večinoma dobival včeraj fantastični Pihler, Cretu ne vem če je 2 žogi dobil v celi tekmi. Razen fizične moči na njem ne vidim nič koristnega. Pa še ta fizična moč zaradi katastrofalnega postavljanja večinoma ostaja neizkoriščena. Zadnjega veznega s tako slabim občutkom za prostor in postavljanje že dolgo nismo imeli, če sploh kdaj. Vsi ti goli, ki jih dobivamo iz drugega plana (in dobili smo jih nešteto), so v največji meri krivda Cretuja. Tudi tisti včeraj. Kar spustil je igralca, niti tekel ni za njim, ko je ta prišel mimo.
V fazi obrambe je to za zdaj čista katastrofa. Za moje pojme eden glavnih krivcev za slab začetek spomladanskega dela. Ne prestreže praktično nobene žoge, vsaka podaja nasprotnika pride mimo naše veze do njihovega napada. Potem seveda obramba izpade slaba, ker je konstantno na udaru v situacijah 2 na 2 in podobno. Ampak večina teh akcij se bi moralo zaključiti že pri naši zadnji vezi, pa deluje kot da te sploh nimamo.
Nočem zdaj pribijati Cretuja na križ,tudi nočem ga narediti za grešnega kozla, verjamem da se bori, mogoče pač samo še ni skapiral sistema, in je katastrofalno delo v obrambi posledica tega, saj ni opravil priprav z nami...ampak jaz res komaj čakam, da se vrne Vrhovec in verjamem da bomo z njim čisto druga ekipa v fazi obrambe.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2018, 09:12

te pa tak brezveze, da še hodim na tekme, ker očitno več nimam pojma o fucbalu :-E

dnz, ti si pa tak, saj veš kaj....pa res se mi ne da s takimi pokvarit, tako lepe nedelje...raje na ignore nekaj časa, bo bolje zame
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a duff » 08 Apr 2018, 09:24

Na tekmi v močvirju smo meli bele drese pa je bil tip v 75. minuti tak hudo čist kot da je ravno vstopil v igro. Mislim, da to pove več kot
osemsto šestintrideset besed. Daleč najslabši posameznik na terenu, ampak očitno se hoče dokazat neka teorija, s katero smo kontraproduktivni.
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2018, 09:26

Iz letala je videti, da ste si eni našli novo žrtveno jagnje. Pač nekdo mora bit vedno vsega kriv. Pa če je med najboljšimi, je slab, ker ja. Patetično.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a dnz » 08 Apr 2018, 09:31

Važno da smo našli žrtveno jagnje vsi, razen ti ki gledas objektivno. Ampak dejstvo je da če dobiš 2 gola da igra tudi ni bla tak dobra, predvsem v obrambi in tu je pač bil najslabši Cretu. Saj ma včasih kako dobro potezo, samo je problem, da po tej potezi ponavadi neke zajebe al poda slabo al mu pa vzemejo žogo. Če ti pa ni drugo signal da ni samo žrtveno jagnje in je pač slab trenutno, da po 7ih tekmah še nima ene dobre tekme in da mu je bil vrhunec drugi polčas proti žabam
dnz

OdgovorNapisal/-a mihaS » 08 Apr 2018, 09:32

Pusti guano. Nima smisla.
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a salke » 08 Apr 2018, 09:35

dnz napisal/-a:Važno da smo našli žrtveno jagnje vsi, razen ti ki gledas objektivno. Ampak dejstvo je da če dobiš 2 gola da igra tudi ni bla tak dobra, predvsem v obrambi in tu je pač bil najslabši Cretu. Saj ma včasih kako dobro potezo, samo je problem, da po tej potezi ponavadi neke zajebe al poda slabo al mu pa vzemejo žogo. Če ti pa ni drugo signal da ni samo žrtveno jagnje in je pač slab trenutno, da po 7ih tekmah še nima ene dobre tekme in da mu je bil vrhunec drugi polčas proti žabam

No ne cisto vsi, tukaj sem pa jaz na strani guanotovega mnenja... ta igralec nam bo se dosti dal...
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

OdgovorNapisal/-a mbfc » 08 Apr 2018, 09:37

Tudi jaz.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a dnz » 08 Apr 2018, 09:38

salke napisal/-a:
dnz napisal/-a:Važno da smo našli žrtveno jagnje vsi, razen ti ki gledas objektivno. Ampak dejstvo je da če dobiš 2 gola da igra tudi ni bla tak dobra, predvsem v obrambi in tu je pač bil najslabši Cretu. Saj ma včasih kako dobro potezo, samo je problem, da po tej potezi ponavadi neke zajebe al poda slabo al mu pa vzemejo žogo. Če ti pa ni drugo signal da ni samo žrtveno jagnje in je pač slab trenutno, da po 7ih tekmah še nima ene dobre tekme in da mu je bil vrhunec drugi polčas proti žabam

No ne cisto vsi, tukaj sem pa jaz na strani guanotovega mnenja... ta igralec nam bo se dosti dal...

Jaz sploh ne trdim da nam nebo dal dosti, čeprav v to dvomim, ampak glede tega nebo debatiral kr se res lhko zgodi da eksplodira. Samo realno stanje trenitno je, da je pač naš najslabši in ni zato nobeno žrtveno jagnje
dnz

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2018, 09:39

mihaS napisal/-a:Pusti guano. Nima smisla.

Vidim. Včeraj je bil edini ki se je sploh lahko kosal z Lupeto, ker drugi so se od njega odbijali ko pink ponk žogice, ovi je pa bil dobesedno v areni z njim celo tekmo, od zračnih dvobojev, do šprintov, do komolcev, vklizavanj...ni da ni kaj je vse blo,....potem ti pa par modelov opiše njega kot slabega....in blablabla še kaj...saj ne morem verjet. Saj pravim, ko take stvari prebiram, je zame očitno bolje da neham nogomet spremljat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 08 Apr 2018, 10:25

Ni še uigran, zato bi mu morali dati še do konca te sezone mir. Pa tudi neskončne rotacije mu ne koristijo, ker se vidi, da se med tekmo dviguje ko vidi soigralce kako igrajo, tako da ni najbolj zabit igralec kar sem jih videl. Ko pride Blaž bo dobil še bolj zanesljivega partnerja v obrambi in bo lahko še več pokazal. Upam da bo kmalu še boljši, kar pričakujemo glede na to, da je stopil v čevlje marwana, ki je bil eden najboljših vezistov v zgodovini kluba.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 08 Apr 2018, 10:44

Če je slab je pač slab, ne vem zakaj naj bi sedaj bil žrtveno jagnje. Če se je Pihlerja kritiziralo pa še marsikoga drugega, se bo tudi njega. Ima zelo slabo postavljanje, zapoznele reakcije, ziheraške podaje in je precej slabo fizično pripravljen. Ko ga nasprotnik prime, otrpne. Je odličen v skoku, to je zaenkrat vse kar sem sam videl. Vse to je posledica neigranja kar nekaj časa in zato se splača nanj počakati. Pač bo rabil čas, da pride zraven. Tisto kar so nekateri govorili o njem, pa je očitno tudi res.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a matejger » 08 Apr 2018, 10:48

salke napisal/-a:

Enako jaz!

Cretu še nam bo dal veselja in on je kar neka kopija Kabhe!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a ZZ_TOPPP » 08 Apr 2018, 10:57

guano napisal/-a:
mihaS napisal/-a:Pusti guano. Nima smisla.

Vidim. Včeraj je bil edini ki se je sploh lahko kosal z Lupeto, ker drugi so se od njega odbijali ko pink ponk žogice, ovi je pa bil dobesedno v areni z njim celo tekmo, od zračnih dvobojev, do šprintov, do komolcev, vklizavanj...ni da ni kaj je vse blo,....potem ti pa par modelov opiše njega kot slabega....in blablabla še kaj...saj ne morem verjet. Saj pravim, ko take stvari prebiram, je zame očitno bolje da neham nogomet spremljat.

:up:
Bolje biti previden kot navijač olimpije.
Uporabniški avatar
ZZ_TOPPP

OdgovorNapisal/-a pizdek » 08 Apr 2018, 12:11

salke napisal/-a:

Tudi jaz sem tega mnenja. Eni kar pričakujejo, da bo nekdo v šusu padel v nek sistem. Za nekoga, ki je bil ne vem koliko časa brez tekem v enem drugem sistemu, igra top. In ko pomislim, kaj šele bo, ko se navadi in nadgradi ta sistem....
pizdek

OdgovorNapisal/-a Don » 08 Apr 2018, 13:38

Gre se bolj za to, da glede na začetek spomladi je Cretu nadpovprečno dvignil svojo igro, to je dejstvo. Slabše itak ne gre, samo glede na naše pretekle zadnje vezne (Filipović, Vrhovec, Kabha) je to še vedno svetlobna leta za standardom, ki smo ga mi vajeni na tej poziciji.
Don

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 08 Apr 2018, 13:49

Kaj pa borbenost vceraj? :up: :maribor2:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov