Alexandru Cretu

Re: Alexandru Cretu

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2018, 11:23

TheseColorsDontRun napisal/-a:
guano napisal/-a:
TheseColorsDontRun napisal/-a:Guano kam pa sta ti pobegnila Bajde in Bohar s kril? :D

ne vem sicer kam meriš, ampak jaz že lep čas pišem, da sta proti slabšim ekipam bolj primerna na krilih mešanovič in kramarič, ker mi proti takim ekipam moramo biti po krilih enako nevarni, kot po sredini, zato da jim raztegnemo obrambo in posledično imajo napadalci lažje delo

aja ok proti slabsim ekipam. Merim na to, kako si zagovarjal Bajdeta in Boharja na krilih pred derbijem. Pa smo vidli kolko sta pokazala.

bajde je v fazi branjenja zagotovo najboljši krilni igralec v klubu, zato je proti olimpiji moral igrati; ona stran z boharjem in vilerjem pa je v defenzivi res ful boga, kjer sta oba v k....in oni debeli apau ju je par krat tako prešprintal, da bosta sigruno fasala kaki prehlad
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 01 Apr 2018, 11:25

duff napisal/-a:https://www.fourfourtwo.com/performance/training/patrick-vieira-how-be-a-midfield-destroyer
Bo šlo, če razumete angleško? Naj vam vrhunski igralec razloži kakšna je vloga zadnjega veznega v današnjem času.
:blush:

Točno to je to kaj hočem povedat. In taki vezist je Vrhovec, Ogrinec je kazal potencial za kaj takega pa smo ga dali bek in raje svoj prav dokazujemo s tem romunom. Pol drvo je tudi igralec ki zna povezat igro, samo njega obramba jebe. Pihler pa pač nekak vse zna ampak pač bolj slabo
dnz

OdgovorNapisal/-a guga » 01 Apr 2018, 11:26

Saj to mi je bilo zalostno gledat. Bohar takoimenovani sin vetra, pa ga v sprintu Apau naredi smesnega.....
guga

OdgovorNapisal/-a psycho » 01 Apr 2018, 12:04

Dragi poznavatelji nogometa...
Ta tako imenovani debeli Apau,je Ben Johnson za vse nase igralce...
Res izgleda malo buckasti,a ded je hiter in grajen,ko stroj...
Se je vidlo,ko si je dres dol sleko...
Nasi pubeci so zraven,ko palcki...
Nimamo mi te fizike zal...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a berlusconi » 01 Apr 2018, 12:05

Kaj jaz vidim kot "razigravanje" zadnjih veznih. Nič drugega kot to, da je ded sposoben in ima pregled podati naprej in ne samo v širino. Pa s to potezo odsekaš njihove špice in po sreči sprednje vezne, če se ti naš špic ali amc dobro odkrije - plus tega, da si 20 m bliže golu.

Je pa zajebano to ja - pa ne leti zdaj vse na kretcuja in pihlerja - tudi naši se morajo malo odkrit za hec spredaj ...
berlusconi

OdgovorNapisal/-a mbfc » 01 Apr 2018, 12:57

guano napisal/-a:
guga napisal/-a:Baresi, tocno to!

saj se tudi jaz strinjam...ampak trenutno ne vidim menjave za vršiča (hotič-bogo to, ahmedi-tudi bolj tak) in namesto Tavaresa ? Samo Zaho, pa smo ugotovili, da je za njegovo samozavest zdaj morda bolje, da začenja s klopi. Torej ?

Mešanović, Mlakar spredaj. Mešanović zna zadržat žogo, Mlakar pa je hiter in ima smisel za vtekavanje.

Namesto Vršiča pa te Ahmedi, jebiga.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a meho7 » 01 Apr 2018, 13:40

berlusconi napisal/-a:Kaj jaz vidim kot "razigravanje" zadnjih veznih. Nič drugega kot to, da je ded sposoben in ima pregled podati naprej in ne samo v širino. Pa s to potezo odsekaš njihove špice in po sreči sprednje vezne, če se ti naš špic ali amc dobro odkrije - plus tega, da si 20 m bliže golu.

Je pa zajebano to ja - pa ne leti zdaj vse na kretcuja in pihlerja - tudi naši se morajo malo odkrit za hec spredaj ...

Komu??? Če podaš boharju ali bajdetu je isto, ko da si jo bek fukno! Poleg tega sta se skrivala celo tekmo.
meho7

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 14:24

Cretuju so se žoge odbijale en meter pri štopanju, kar poglejte si posnetek tekme. Podobno kot Pihler je imel mnogo prepozne reakcije, je bila spraznjena stran in namesto da bi podal, je čakal. Z Derviševičem in Cretujem bomo mi zelo težko konkurenčni. Ne vem kaj so razmišljali Januarja.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a baresi » 01 Apr 2018, 14:25

mbfc napisal/-a:
guano napisal/-a:
guga napisal/-a:Baresi, tocno to!

saj se tudi jaz strinjam...ampak trenutno ne vidim menjave za vršiča (hotič-bogo to, ahmedi-tudi bolj tak) in namesto Tavaresa ? Samo Zaho, pa smo ugotovili, da je za njegovo samozavest zdaj morda bolje, da začenja s klopi. Torej ?

Mešanović, Mlakar spredaj. Mešanović zna zadržat žogo, Mlakar pa je hiter in ima smisel za vtekavanje.

Namesto Vršiča pa te Ahmedi, jebiga.

Mlakar in Mešanović bi bila pomoje resnično dober tandem, pa potem še Zaho kot rezerva. S Tavaresom mi igramo že par let isto, pa nimam nič proti tej igri, ker nam je prinesla veliko uspeha, ampak on je vsako leto starejši, to je prečitano in včeraj ga je Ilič dobro pokril in tu ni bilo nobenega haska.

Čudno je, da nam je v jeseni z Ahmedijem vredi laufalo, celo v Ligo prvakov smo prišli, tudi včeraj je kar fajn znal pritisnit, ampak to en sam ne more delat. S Tavaresom enostavno ne moremo igrat presinga.

Bajde in Bohar sta včeraj res podbacila, ampak krila sama ne morejo nič. Krila rabijo pomoč vsaj enega zadnjega veznega in enega napadalca. Poleg tega je sistem 433 kot so ga igrali žabarji tak, da se krila z lahkoto duplira v obrambi, in točno tako je bilo.

V glavnem, igro moremo začeti graditi na hitrosti in agresivnosti, ne spomnim se, kdaj smo dali kaki gol po odvzeti žogi...
Še včeraj smo dve, tri prestregli, pa zaustavili napad in šli ponovno od štoperjev. Ker smo to povsem umaknili iz našega DNK-ja.

Saj lahko še vedno računamo na Tavo in Vršiča, ampak to ni delo na dolgi rok. Sta pa sigurno igralca, ki lahko dvigneta igro, odločita tekmo, itd.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2018, 19:13

baresi napisal/-a:
Čudno je, da nam je v jeseni z Ahmedijem vredi laufalo, celo v Ligo prvakov smo prišli,

naprej to.....kaj??? koliko tekem je jeseni odigral ahmedi ???

V glavnem, igro moremo začeti graditi na hitrosti in agresivnosti, ne spomnim se, kdaj smo dali kaki gol po odvzeti žogi...
Še včeraj smo dve, tri prestregli, pa zaustavili napad in šli ponovno od štoperjev. Ker smo to povsem umaknili iz našega DNK-ja.

TO JE PA GLAVNO.....TEGA NI....IN ZA TO JE KRIVA IZKLJUČNO STROKA!!!!
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a liki » 01 Apr 2018, 19:18

guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:
Čudno je, da nam je v jeseni z Ahmedijem vredi laufalo, celo v Ligo prvakov smo prišli,

Ahmedi je začel v prvi postavi čisto vse tekme v kvalifikacijah za LP...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2018, 19:21

liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:

liki JESENI ! (celo jesen torej-do premora) in liki ahmedi na 10-ki, celo jesen....koliko tekem.
preveri, prešetej, pa se posipam gladko s pepelom, kot nikoli do slej
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a baresi » 01 Apr 2018, 19:36

guano napisal/-a:
liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:

liki JESENI ! (celo jesen torej-do premora) in liki ahmedi na 10-ki, celo jesen....koliko tekem.
Tak na pamet, čisto vse, ki jih je igral, je igral na 10-ki. Oziroma na istem mestu kot včeraj, z istimi nalogami kot včeraj.
No mogoče, je kako odigral na krilu, proti Zrinjskemu.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Apr 2018, 19:41

baresi napisal/-a:
guano napisal/-a:
liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Tak na pamet, čisto vse, ki jih je igral, je igral na 10-ki. Oziroma na istem mestu kot včeraj, z istimi nalogami kot včeraj.

pizda kaj bo en od vas konkreten....kolko tekem, kolko minut.....kolko pizda ?
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a baresi » 01 Apr 2018, 19:53

guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:
guano napisal/-a:
liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:

pizda kaj bo en od vas konkreten....kolko tekem, kolko minut.....kolko pizda ?
Dobro, ne razburjaj se. Ko pridem do računalnika, bom seštel minute.
V glavnem, bil je pomemben člen ekipe na poti do uspeha.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 01 Apr 2018, 20:17

Vidim, da vsi kritizirate Cretujevo igro v fazi napada, ki je res grozna.
Ampak meni je večji problem njegova igra v fazi obrambe. Postavljanje, hitrost reakcij, predvidevanje, jemanje žog... Nula. Sej ne vem, če sta s Pihlerjem eno žogo v celi tekmi prestregla ali odvzela brez prekrška. Ampak Pihlerju še oprostim, ker primarno ni defenzivec in je tudi včeraj vsaj nekaj poskušal v napadu. Cretujeva glavna naloga pa bi naj bila obramba, pa je bil katastrofalen v fazi obrambe, tako kot vse tekme do zdaj. Meni se žal zdi, da fant ni rojen za nogomet. Upam, da se motim in da le igra v krču ali kaj jaz vem... Ampak res mi ne izgleda, kot da bi karkoli znal.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a carli55 » 01 Apr 2018, 20:23

:up: :up:
Hetfield napisal/-a:Vidim, da vsi kritizirate Cretujevo igro v fazi napada, ki je res grozna.
Ampak meni je večji problem njegova igra v fazi obrambe. Postavljanje, hitrost reakcij, predvidevanje, jemanje žog... Nula. saj ne vem, če sta s Pihlerjem eno žogo v celi tekmi prestregla ali odvzela brez prekrška. Ampak Pihlerju še oprostim, ker primarno ni defenzivec in je tudi včeraj vsaj nekaj poskušal v napadu. Cretujeva glavna naloga pa bi naj bila obramba, pa je bil katastrofalen v fazi obrambe, tako kot vse tekme do zdaj. Meni se žal zdi, da fant ni rojen za nogomet. Upam, da se motim in da le igra v krču ali kaj jaz vem... Ampak res mi ne izgleda, kot da bi karkoli znal.

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
carli55

OdgovorNapisal/-a agerg » 01 Apr 2018, 20:26

Hetfield napisal/-a:Vidim, da vsi kritizirate Cretujevo igro v fazi napada, ki je res grozna.
Ampak meni je večji problem njegova igra v fazi obrambe. Postavljanje, hitrost reakcij, predvidevanje, jemanje žog... Nula. saj ne vem, če sta s Pihlerjem eno žogo v celi tekmi prestregla ali odvzela brez prekrška. Ampak Pihlerju še oprostim, ker primarno ni defenzivec in je tudi včeraj vsaj nekaj poskušal v napadu. Cretujeva glavna naloga pa bi naj bila obramba, pa je bil katastrofalen v fazi obrambe, tako kot vse tekme do zdaj. Meni se žal zdi, da fant ni rojen za nogomet. Upam, da se motim in da le igra v krču ali kaj jaz vem... Ampak res mi ne izgleda, kot da bi karkoli znal.

Jaz sicer pri tem nogometašu vidim marsikaj pozitivnega in verjamem da bi ob ustreznem uvajanju v ekipo lahko pri nas pokazal tudi veliko dobrih predstav. Je pa seveda res da človek ni odigral pol leta nobene tekme, vprašanje koliko resno je pod takimi pogoji treniral v Olimpiji, ni pa dal niti priprav pri nas skozi in da igralca v takšnem stanju postaviš v pozicijo da kar naenkrat v spomladanskem delu odigra praktično vse tekme moraš pa biti preprosto neumen, ali pa dokazovat nekaj nekomu, kar pa pri nas še nikoli ni prineslo nič pametnega. Normalno da takšen igralec potem kaže veliko manj kot je sposoben...
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a cl_dreamer » 01 Apr 2018, 21:16

To sem jaz trdil že pred prvo spomladansko tekmo in še bolj takoj po njej. Z letala se je videlo, da enostavno (še) ni kos tej nalogi. Ampak so ga nekateri še naprej postavljali v svoje idealne enajsterice in ga želeli prikazat kot nepogrešljivega člena naše ekipe. Še pred zadnjo tekmo proti žabam. In verjetno ga bodo še do konca sezone. Če letos ne bo naslova, bo glavni razlog za to (zadeva) "Cretu".

Pa še malo OT, naj že nehajo srat s tem Vršičem, tip je totalno adijo. Len, nemotiviran, neborben, vedno bolj je podoben Nastji Čehu.
cl_dreamer

OdgovorNapisal/-a liki » 01 Apr 2018, 23:10

guano napisal/-a:
liki napisal/-a:
guano napisal/-a:
baresi napisal/-a:

Za uvrstiti se v LP sta bistvena samo julij in avgust... Na teh šestih tekmah je od 540 maksimalnih minut na igrišču prebil 510 minut in takrat je ves čas igral vlogo desetke...

Po uvrstitvi v LP je bil celo vpoklican v albansko reprezentanco in za njo tudi debitiral.

Potem pa je vidno padel in v drugi polovici jesenskega dela ni bil več poleg (upravičeno)...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Apr 2018, 07:28

cl_dreamer napisal/-a: Če letos ne bo naslova, bo glavni razlog za to (zadeva) "Cretu".

:lol: :lol: :lol: :-E :-E :-E
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 02 Apr 2018, 09:40

Jaz tudi ne vidim glavnega problema v cretuju, fant se še lovi in tudi Vrhovec se je pol leta, preden se je ugnal do mere da je napredoval v najboljšega vezista lige. Dmc je pač taka posebna neatraktivna a zelo pomembna pozicija. Naveza Vrhovec cretu in potem še Ogrinec če Blaž gre in Ahmedi bi na sredini bi lahko bila prihodnost našega kluba, Ahmedi sicer še niha, je pa še mlad in nima dosti izkušenj, zdi pa se da je boljši od hotica in jaz bi na njem vztrajal, sploh ker smo dobili Mlakarja ki je močan in imamo mesta, ki zna zadržati žogo. Ostale veziste in krilni bi dodajali glede na taktiko in trenutno formo, bi pa takoj odpisal Vršiča, njegova vrnitev je bila očitna napaka, izpustil je poletne priprave ter kvalifikacije in tudi leta so tu in očitno ni več tiste prave motivacije kot prej. Drvar adijo, če bi se pojavila možnost bi kazalo se odreči Vilerju takoj, po možnosti rajcetu, hoticu in boharju, več priložnosti kramaricu, kolmanicu in morda poiskati še kakšnega mlajšega igralca tempa kot je npr. Tahiraj. Pa obvezno izvenserijski tujec.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a Godward » 02 Apr 2018, 10:19

Ko fijakarski konji, toti je novi, on je kriv. Da pa si nasi pubeci, ki so igrali v ligi prvakov, ne znajo podajat, to pa ni problem. Bilo kdo igra, zgledamo za kurac. Kak lahko potem najdete enega igralca? Torej, ce bi meli se kabho, bi zdaj mi meli plus 10? Ne me jebat.
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a lassie » 02 Apr 2018, 19:24

No, tu bi se kar strinjal. Prvi polcas se mi je zdelo, kot da mamo same motoricno hendikepirane rajcevice v ekipi. Leseno stopanje, pocasnost. Oni so na trenutke zgledali ko ronaldinjoti za nase. Debeli Apau je presprintal naso ekipo..Vse kaj smo znali je blo nabijanje zoge do sredine. Biščan se je pac odlocil, da ne bo padel na to foro staticne igre, ki jo kao hocemo vsilit nasprotnikom, pol smo pa zgledli ko mi iz tretje gimnazije proti gradbeni na medsolskem tekmovanju. In isto bi blo s kom drugim na polozaju cretuja.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a bani » 03 Apr 2018, 08:01

lassie napisal/-a:No, tu bi se kar strinjal. Prvi polcas se mi je zdelo, kot da mamo same motoricno hendikepirane rajcevice v ekipi. Leseno stopanje, pocasnost. Oni so na trenutke zgledali ko ronaldinjoti za nase. Debeli Apau je presprintal naso ekipo..Vse kaj smo znali je blo nabijanje zoge do sredine. Biščan se je pac odlocil, da ne bo padel na to foro staticne igre, ki jo kao hocemo vsilit nasprotnikom, pol smo pa zgledli ko mi iz tretje gimnazije proti gradbeni na medsolskem tekmovanju. In isto bi blo s kom drugim na polozaju cretuja.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

To moraš jasno napisati, za katero generacijo misliš. V mojih časih je bila tretja, takrat še pedagoška g., v fusbalu zakon. Vsaj 2 sta bila člana prve ekipe takratnega NK MB, eden je danes najboljši trener na Balkanu pa i šire ;)
Uporabniški avatar
bani

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Igralci, Navijači 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Zavo in 1 gost