Jan Mlakar

Re: Jan Mlakar

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 22 Apr 2018, 21:29

guano napisal/-a:Pa spet ga je aluminij spolamal, tak kot na prvi tekmi.....pa mater vam jebem šumarsko, spizdite že enkrat iz lige za vedno,
če niste sposobni športno zmagovat....ne pa pogoji za igrišča super, a glavno al zorjejo pred tekmo, al ga izsušijo,
al nam lamajo igalce, al simulirajo, al igrajo ves čas tak, da bi morali na koncu tekme imeti vsi žute in pol ekipe rdeče....
(pizda če bi mi tak igrali, nam bi vseh enajst sudija v prvem polčasu vun fuknil)
......še dobro da ne umaknejo svojega gola z igrišča....da ga gosti ne morejo trofit....gamat pokvarjena.

jebemu mater če obstaja poleg olimpije še bolj nagravžn klub....pa neki sosedi kao....pokvarjenci pokvarjeni....puuuuuj, matere vam...

Zavrc
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a guano » 26 Apr 2018, 09:28

Jan Mlakar je že postal ljubljenec navijačev Maribora.

Šele 19-letni napadalec, ki se je v Ljudski vrt preselil iz Fiorentine, je na zadnjih treh tekmah popolnoma obnorel mariborske navijače. Kako tudi ne bi, ko pa je na treh tekmah zabil ravno toliko zadetkov, hkrati pa dodal še izjemne štiri asistence. Sedem točk na treh tekmah, če bi se izrazili po hokejsko.

Toda na tekmi z Aluminijem se je Jan Mlakar znova poškodoval - prvič se je poškodoval na prvi tekmi spomladanskega dela sezone, ravno tako proti Aluminiju v Ljudskem vrtu - zato so bili navijači Maribora še kako zaskrbljeni. V tem trenutku si vijoličasti nikakor ne želijo, da bi se poškodoval eden njihovih najboljših nogometašev. Zato so pristaši štirinajstkratnih slovenskih državnih prvakov z nestrpnostjo pričakovali novice okrog Mlakarjeve poškodbe.

"Žal. Dvakrat sem dobil udarec in odšel z igrišča zaradi zvina gležnja, ampak to je del športa, naključje. Pomembno je le, da se hitro vrnem," je za klubsko spletno stran dejal Mlakar. "Okrevam po poškodbi, delam vaje za stabilizacijo gležnja, obiskujem terapije. Vse z namenom, da se čim prej vrnem. Kaže dobro. Stanje je vsak dan boljše, tako da sem danes že lahko začel s tekom. Če bo odziv dober in ne bo zapletov, se bom priključil soigralcem na treningu. S tem pa morda tudi na sobotni tekmi," je mariborske navijače razveselil Mlakar.

Mladi napadalec Maribora je opisal tudi svoj zadnji gol proti Aluminiju. "Po takšni Kramaričevi podaji je bila naloga, dokončati akcijo z zadetkom, lažja. Sprva sem še prestal bolečine, potem pa so bile vedno hujše in sem se moral ustaviti ter zahtevati menjavo," je dejal Mlakar.

In zaključil z napovedjo zaključka prvenstva: "Ni lahkih tekem. Sploh v tej situaciji, ko odločamo o prvem mestu. Dobro nam uspeva, skušamo biti raznoliki v igri, napadati z vseh strani. Treba pa je biti včasih tudi potrpežljiv, če ne prideš do hitrega vodstva, kar se nam je obrestovalo v Kidričevem. Lepo se bo vrniti v Ljudski vrt, vsi skupaj se že veselimo domače tekme. Verjamem, da so navijači bolj zadovoljni s spremenjenim izhodiščem na lestvici in bomo imeli veliko podporo. Razpoloženje v slačilnici je odlično, ni pa nobene evforije. Vemo, da smo odvisni od svojih rezultatov. A hkrati tudi vemo, kaj nas čaka. Trd boj na vsaki tekmi in najprej bo znova treba zlomiti odpor Triglava. Pozabimo na to, kar je bilo v Kranju."

jaz bi njega, tako kot Milca še "prišparal" na sobotni tekmi....naj se fajn porihtata....Triglav bo šel skozi tudi brez njiju
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a hsge » 26 Apr 2018, 09:32

guano napisal/-a:Jan Mlakar je že postal ljubljenec navijačev Maribora.

Šele 19-letni napadalec, ki se je v Ljudski vrt preselil iz Fiorentine, je na zadnjih treh tekmah popolnoma obnorel mariborske navijače. Kako tudi ne bi, ko pa je na treh tekmah zabil ravno toliko zadetkov, hkrati pa dodal še izjemne štiri asistence. Sedem točk na treh tekmah, če bi se izrazili po hokejsko.

Toda na tekmi z Aluminijem se je Jan Mlakar znova poškodoval - prvič se je poškodoval na prvi tekmi spomladanskega dela sezone, ravno tako proti Aluminiju v Ljudskem vrtu - zato so bili navijači Maribora še kako zaskrbljeni. V tem trenutku si vijoličasti nikakor ne želijo, da bi se poškodoval eden njihovih najboljših nogometašev. Zato so pristaši štirinajstkratnih slovenskih državnih prvakov z nestrpnostjo pričakovali novice okrog Mlakarjeve poškodbe.

"Žal. Dvakrat sem dobil udarec in odšel z igrišča zaradi zvina gležnja, ampak to je del športa, naključje. Pomembno je le, da se hitro vrnem," je za klubsko spletno stran dejal Mlakar. "Okrevam po poškodbi, delam vaje za stabilizacijo gležnja, obiskujem terapije. Vse z namenom, da se čim prej vrnem. Kaže dobro. Stanje je vsak dan boljše, tako da sem danes že lahko začel s tekom. Če bo odziv dober in ne bo zapletov, se bom priključil soigralcem na treningu. S tem pa morda tudi na sobotni tekmi," je mariborske navijače razveselil Mlakar.

Mladi napadalec Maribora je opisal tudi svoj zadnji gol proti Aluminiju. "Po takšni Kramaričevi podaji je bila naloga, dokončati akcijo z zadetkom, lažja. Sprva sem še prestal bolečine, potem pa so bile vedno hujše in sem se moral ustaviti ter zahtevati menjavo," je dejal Mlakar.

In zaključil z napovedjo zaključka prvenstva: "Ni lahkih tekem. Sploh v tej situaciji, ko odločamo o prvem mestu. Dobro nam uspeva, skušamo biti raznoliki v igri, napadati z vseh strani. Treba pa je biti včasih tudi potrpežljiv, če ne prideš do hitrega vodstva, kar se nam je obrestovalo v Kidričevem. Lepo se bo vrniti v Ljudski vrt, vsi skupaj se že veselimo domače tekme. Verjamem, da so navijači bolj zadovoljni s spremenjenim izhodiščem na lestvici in bomo imeli veliko podporo. Razpoloženje v slačilnici je odlično, ni pa nobene evforije. Vemo, da smo odvisni od svojih rezultatov. A hkrati tudi vemo, kaj nas čaka. Trd boj na vsaki tekmi in najprej bo znova treba zlomiti odpor Triglava. Pozabimo na to, kar je bilo v Kranju."

jaz bi njega, tako kot Milca še "prišparal" na sobotni tekmi....naj se fajn porihtata....Triglav bo šel skozi tudi brez njiju

na klopi obadva, po potrebi not če bo sila. mešo in hodžič čakata na svojo šanso. :)
hsge

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 26 Apr 2018, 09:34

hsge napisal/-a:na klopi obadva, po potrebi not če bo sila. mešo in hodžič čakata na svojo šanso. :)

Se strinjam. Vprašanje je samo, če si bo Milanič upal tekmo začet z dvema mladima bekoma.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 29 Apr 2018, 08:07

Huda pozivitev nase igre generalno. Brutalno smo to rabli... :up:

Celotna napadalna formacija vec ne komplicira, ampak napada navpicno na gol. Ni vec kompliciranja, nepotrebnih driblingov, zaletavanja v nasprotnika, obracanja okoli svoje osi, vecnih podaj nazaj, ter pocasne pocasne igre.
Vsa nasa mlada cetverica skusa napadat direkt na gol v sprintu, hitrimi podajami, hitrimi vtekavanji, ter poizkusa bombardirat z vseh moznih pozicij.
Zraven ostale trojke pase Jan ko ata na mamo v taksni igri.
Uzitek jih je gledat :up:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 29 Apr 2018, 12:07

Poškodoval si je drugi gleženj kot nazadnje. Zato upam, da bo kmalu nared. Naprimer podaja Zahoviču za zadetek, nora. Nimaš kaj, fant je eden največjih talentov ki je kadarkoli igral za nas. Najbolj mi je všeč kako enostavno igra.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Master » 29 Apr 2018, 14:28

Z njim smo mi ena ekipa, brez njega pa čisto druga. On nam da v napadu ogromno možnosti, njegove podaje Zahotu so vedno najmanj pol gola
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a matejger » 29 Apr 2018, 14:44

Master napisal/-a:Z njim smo mi ena ekipa, brez njega pa čisto druga. On nam da v napadu ogromno možnosti, njegove podaje Zahotu so vedno najmanj pol gola

podobno kot je Nova filal s podajami zahotu.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 21 Maj 2018, 23:14

To pa so izkušnje. Samo glavo gor!
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

Prejšnja

Vrni se na Igralci, Navijači