Poletni prestopni rok 2017

Poletni prestopni rok 2017

OdgovorNapisal/-a AlekB » 20 Apr 2017, 09:10

Za to temo je še malo hitro, odprl sem jo ker debate o podaljšanju Vršiča, o podaljšanju drugih naših igralcev, Dangubič, ...... že nekak pašejo v poletni prestopni rok.
AlekB

Re: Poletni prestopni rok 2017

OdgovorNapisal/-a AlekB » 20 Apr 2017, 09:24

Čeprav sem prebral v drugih temah od nekaterih, da če Vršo gre, da na toti poziciji nimamo menjave, jaz pa vseeno mislim, da Hotič lepo napreduje in mu je treba dat šanso in potrplenje, je pa res, da rabiš za rezultat v evropi na toti poziciji enega malo bolj izkušenega.

Pred časom je blo govora, da se bo letos probalo prodat Kabho, zaj če niso ble to samo neke bučke, za njega osebno si ne želim, da gre.

Pri ostalih igralcih v prvi slo. ligi, ki bi bli zanimivi za nas, pa trenutno ne vidim nekih presežkov razen mogoče te Dangubiča, Marya, Glavine samo to bo po moje vse predrago.
AlekB

OdgovorNapisal/-a deneardo » 20 Apr 2017, 09:27

Rifet Kapić mi je padel v oči. Je pa res da je v fazi defenzive šibek :D
Uporabniški avatar
deneardo

OdgovorNapisal/-a matejger » 20 Apr 2017, 10:01

Kronavetra, ce slucajno vrsa gre :smoking:
Balkovca pripeljat pa naredit podobno kot smo za janžo... podaljsat novakovicu pogodbo in to bi bilo to.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2017, 10:03

Me zanima, če smo spet sposobni v takšni temi preseči 1.500 vpisov pa četudi enega igralca ne bomo pripeljali... :D
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a lassie » 20 Apr 2017, 10:06

Splačalo bi se stegnit za Cretuja. Slovenski reprezentant, pri Olimpiji se ne vidi več...
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a Vilin13 » 20 Apr 2017, 10:12

Potem pa bi se spet kregali če je Viola al ne :D
Vilin13

OdgovorNapisal/-a carli55 » 20 Apr 2017, 10:15

Saj je prau ,da Hotič dobi možnost mislim pa ,da bo on teško to šilo v Eu tekmah .
carli55

OdgovorNapisal/-a mbfc » 20 Apr 2017, 10:28

Danes ekipa piše, da bi večina navijačev MB glasovala, da je treba Vršiča podpisat za vsako ceno. Jaz pa pravim, da nikakor ne za vsako ceno. Vseeno je ded star 33 in ve se, da denarja ni ravno na pretek oz. niti približno toliko kot še dve leti nazaj.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Samo » 20 Apr 2017, 10:36

Ko sem prebral prve tri stavke v tem članku od Lady... pa direkt vidiš, da s foruma prepisujejo.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a razočaran » 20 Apr 2017, 10:59

carli55 napisal/-a:Saj je prau ,da Hotič dobi možnost mislim pa ,da bo on teško to šilo v Eu tekmah .

Letos bo star 22. Če je "ta pravi" potem je, če ni pa tud nikol ne bo. Samo pri nas so "talenti" do 25. leta al pa še celo čez :stoned: Tega ni nikjer drugje na svetu.
Uporabniški avatar
razočaran

OdgovorNapisal/-a guga » 20 Apr 2017, 11:12

Letos bo star 22. Če je "ta pravi" potem je, če ni pa tud nikol ne bo. Samo pri nas so "talenti" do 25. leta al pa še celo čez :stoned: Tega ni nikjer drugje na svetu.[/quote]
:up:
Pa še to bi dodal. Klubi v našem rangu pri 22 že prodajajo. ;)
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a agerg » 20 Apr 2017, 11:32

Meni osebno se podpis Vršiča ne zdi preveč nujen. Je odličen igralec in v tej sezoni je naša igra zelo (tudi preveč) odvisna od njega. A kot ste pred mano že povedali bo star počasi star 33 let in v takšni starosti pač igralci večinoma ne podpisujejo najboljših pogodb v karieri. Seveda v kolikor lahko dobi odlično pogodbo nekje v Aziji (najverjetneje) mu je potrebno zgolj zaželet vso srečo. Dejstvo namreč je, da zaradi kar veliko nesreče in napačnih odločitev Dare v svoji karieri ni zaslužil toliko kot bi mogoče lahko, našemu klubu pa je, sploh v tej sezoni, tudi dal veliko. V našem klubu pa lahko potencialen visok znesek Daretove pogodbe (ali del tega) vložijo na še bolj pameten način. V primeru da Dare gre bi se naš sistem igre tudi verjetno spremenil in se vrnil na klasičnih 4-4-2, ki je za moje pojme tudi bolj prilagodljiv, moderen in primeren za igro proti težjim (evropskim) nasprotnikom, kot sedanji romb sistem. Klasični 4-4-2 nam je že prinašal uspehe, problem takrat je bil da zanj niti v načinu igre niti v sistemu nismo imeli alternative. Seveda bi bilo idealno, da bi v strokovnem štabu prešli na sistem 4-2-3-1, z Daretom na 10ki, a to več kot očitno ni v njihovih načrtih. Zaradi tega bi bilo morda celo bolje da Dare gre, kot pa da na igralcu staremu 33 let (sicer visoke kvalitete) gradimo sistem in način igre, ki je v veliki meri omejen in zastarel.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2017, 11:42

Če bo Hotič nadaljeval tako, kot igra sedaj v zadnjem mesecu dni (recimo nekje od tekme v Krškem naprej), potem lahko on brez problema zamenja Dareta kot motor ekipe. Takšne predstave smo nekako od Hotiča pričakovali takoj, ko se je vrnil iz Krškega, pa se je ponovno pokazalo, da je uspeti v Mariboru dosti težje kot v kateremkoli drugem SLO klubu. Ampak mislim, da je to fazo prilagajanja dal skozi.

Kar pa seveda ne pomeni, da sem s tem kar odpisal Dareta oz. da njegov odhod ne bi predstavljal udarca za nas. Ne bo pa v primeru njegovega odhoda to tako velik udarec kot si mogoče nekateri to predstavljajo, če bo Hotič nadaljeval v stilu zadnjih tekem in če bo tudi Vrhovec konstantno kazal to, kar je na zadnjih tekmah...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 20 Apr 2017, 11:53

Res ne vem, kaj je tak dobrega naredil Hotič. Ja,imel je možnost in je vsekal proti golu pa še padla je not. Ni on igralec, ki bi nas vlekel naprej, ko smo v krizi. Zato tudi je 10tka tukaj.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a mihaS » 20 Apr 2017, 11:55

liki napisal/-a:Če bo Hotič nadaljeval tako, kot igra sedaj v zadnjem mesecu dni (recimo nekje od tekme v Krškem naprej),...

Potem ga bomo tukaj gledali samo se do konca maja, najdlje konca decembra ;)
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a baresi » 20 Apr 2017, 11:59

Mislim, da se že v startu dela napaka, ko se Hotiča vedno primerja z Vršičem. Dare je Dare in Dino je Dino. Ni nujno, da je on sploh zamenjava zanj, zakaj bi bil? Navsezadnje to ugotavlja tudi stroka, ko so brez Vršiča na igrišču spremenili sistem in ga prilagodili igralcem, kateri so bili na voljo.
Hotič lahko svojo kvaliteto pokaže tudi na krilu, česa pa Dare ni zmogel. Zato so meni vse primerjave z Vršičem neumne, ker vas dosti že takoj gleda na Hotiča z drugačnimi očmi.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2017, 12:29

malipizdek napisal/-a:Res ne vem, kaj je tak dobrega naredil Hotič. Ja,imel je možnost in je vsekal proti golu pa še padla je not. Ni on igralec, ki bi nas vlekel naprej, ko smo v krizi. Zato tudi je 10tka tukaj.

Potem pa enostavno zadnji mesec ne gledaš naših tekem. Ker je bil v tem obdobju definitivno naš najboljši na igrišču. Dare je sicer še zabijal gole, ampak v sami igri pa je glede na začetek sezone že začel padati. Gol Hotiča proti Olimpiji je tu še najmanj pomemben...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2017, 12:30

mihaS napisal/-a:
liki napisal/-a:Če bo Hotič nadaljeval tako, kot igra sedaj v zadnjem mesecu dni (recimo nekje od tekme v Krškem naprej),...

Potem ga bomo tukaj gledali samo se do konca maja, najdlje konca decembra ;)

Tudi to je seveda možno...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a 4emb » 20 Apr 2017, 12:36

matejger napisal/-a:Kronavetra, ce slucajno vrsa gre :smoking:
Balkovca pripeljat pa naredit podobno kot smo za janžo... podaljsat novakovicu pogodbo in to bi bilo to.

Nebi blo slabo. Podaljšat pa tudi Defendiju, vsaj zame bolj nujno kot Vršiču.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 20 Apr 2017, 12:47

4emb napisal/-a:
matejger napisal/-a:Kronavetra, ce slucajno vrsa gre :smoking:

Nebi blo slabo. Podaljšat pa tudi Defendiju, vsaj zame bolj nujno kot Vršiču.

Torej lahko računamo, da bomo ostali brez:
- malega Zahota;
- Vršota;
- Defendija;
- Kabhe.

Torej bi rabili enega obrambnega, čeprav Šme me je prepričal, le poškodbe so problem. 10ko načeloma ne potrebujemo, če zamenjamo sistem, drugače nobenega ne vidim, da bi bil dober za to pozicijo. Namesto Kabhe pa imamo same mladce v sredini, torej Vrhovec, Pihler, Ogrinec in pa backup Mertelj. Bi bili zadovoljni s tem? Hodžič in Uskokovič pa rezerve za zadnje bočne prav tako dovolj kvalitete? Zanimivo bo v vsakem primeru. :up:
malipizdek

OdgovorNapisal/-a agerg » 20 Apr 2017, 12:51

baresi napisal/-a:Mislim, da se že v startu dela napaka, ko se Hotiča vedno primerja z Vršičem. Dare je Dare in Dino je Dino. Ni nujno, da je on sploh zamenjava zanj, zakaj bi bil? Navsezadnje to ugotavlja tudi stroka, ko so brez Vršiča na igrišču spremenili sistem in ga prilagodili igralcem, kateri so bili na voljo.
Hotič lahko svojo kvaliteto pokaže tudi na krilu, česa pa Dare ni zmogel. Zato so meni vse primerjave z Vršičem neumne, ker vas dosti že takoj gleda na Hotiča z drugačnimi očmi.

Na to sem tudi sam mislil, ko sem omenil spremembo sistema. Po mojem mnenju lahko Hotić odigra odlično kot desno krilo v klasičnem 4-4-2. Saj je to tudi že igral, sedaj ko pa si je pridobil še nekaj samozavesti in izkušenj, pa je resnično po mojem mnenju sposoben prevzet vodilno vlogo v ekipi. Za moje pojme je lahko še nadgradnja Ibraimija, saj je v igri veliko bolj agresiven in je sposoben tudi veliko bolj sodelovat v kreaciji. Je pa res, da v tem primeru potrebujemo okrepitev na levem krilu, saj Boharja (ki bi mu ta sistem tudi bolj odgovarjal) kot enega izmed nosilcev vseeno ne vidim. Mogoče bi ena izmed rešitev na položaju levega krila lahko bil tudi Kramarič, hkrati pa tudi njega (še) ne vidim kot nosilca na tej poziciji, Bajde pa je za krilni položaj veliko bolj primeren v sistemu 4-3-3.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a guano » 20 Apr 2017, 12:55

malipizdek napisal/-a:
4emb napisal/-a:
matejger napisal/-a:Torej lahko računamo, da bomo ostali brez:
- malega Zahota;
- Vršota;
- Defendija;
- Kabhe.

Mi smo brez teh štirih za 50% slabša ekipa, ki v evropi nima kaj iskat, prvenstvo bo pa toliko bolj napeto.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a liki » 20 Apr 2017, 13:09

guano napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:
4emb napisal/-a:
- malega Zahota;
- Vršota;
- Defendija;
- Kabhe.

Mi smo brez teh štirih za 50% slabša ekipa, ki v evropi nima kaj iskat, prvenstvo bo pa toliko bolj napeto.

... če izhajaš iz tega, da nobenega več ne bo jeseni in da ne bomo nobene adekvatne zamenjave pripeljali čez poletje v primeru, da nas vsi zapustijo...
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 20 Apr 2017, 13:16

guano napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:
4emb napisal/-a:
- malega Zahota;
- Vršota;
- Defendija;
- Kabhe.

Jah vem ja, ampak glej kaj se dogaja. Za malega tak pravijo, da se ga bo prodalo, ker drugače se ga verjetno ne bi kupilo nazaj. Vršotu poteče pogodba in ne verjamem, da se ne bi našel klub, ki bi mu dal neko super pogodbo, Defendiju tudi poteče, verjetno že ima kakšno ponudbo, ki je MB ne more dat. Za Kabho pa tudi govorijo, da lahko prinese kar nekaj denarja, a verjetno le pri njemu lahko računamo, da bo pri nas vsaj jeseni.
malipizdek

Naslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost