Zimski prestopni rok 2017

Re: Zimski prestopni rok 2017

OdgovorNapisal/-a ales100i » 01 Mar 2017, 20:23

aLeen7 napisal/-a:Jp. Malo sem se narobe izrazil. Je pa to dokaz, da je imel Rahmanović prav o podaljšanjih in zniževanjih pogodb.

Ja. Saj to se je videlo z letala. Če ne bi bilo zniževanj, ne bi bilo niti dolgih pogajanj in bi vsaj nekateri podpisali že prej.

Poslano z mojega LG-H850 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 02 Mar 2017, 13:13

Kot sem že omenil, kolikor sam vem naj bi podaljšali vsi. Razen Novakovič se še ni odločil. Očitno pa se je kaj spremenilo, če pravite da Santi kao gre. Sam samo ne razumem zakaj namenoma zavlačujejo z obveščanjem javnosti. Meni je PRovec zadnjič poslal SMS in napisal, si vidu članek v Nogomaniji, pišejo brez da bi jim karkoli plačali. To je tudi naš namen. No sigurno bom kmalu izvedeli kako je s tem.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 03 Mar 2017, 19:21

Ker bo poletje hitro tukaj in s tem tudi prestopni rok (zato ker VERJETNO kr nekaj trenutnih članov ne bo podaljšalo) sem šel malo v iskanje in pri susjedih našel dva zanimiva nogometaša...

Odličen napadalec bo poleti prost komaj 21 letni Theophilus Solomon visok 183cm...sicer je še vedno član Rijeke ampak ga spremljam že lep čas v Hrv. ligi in spominja na mix Eleke (hiter/dolgonog) + Mendy (odločen in močen v 1 na 1 situacijah)...

http://www.transfermarkt.com/theophilus-solomon/profil/spieler/318804

trenutno je prost še en igralec po TM (kolko je pač realno) vreden kar 700.000€ Filip Mrzljak star 23 let, ki lahko igra v obrambi ali centralnega veznega in je drugače produkt Dinamove šole:

http://www.transfermarkt.com/filip-mrzljak/profil/spieler/131324
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 03 Mar 2017, 21:32

Za poleti upam (končno) na neko injekcijo mladosti, hitrosti, nepredvidljivosti in nenazadnje kvalitete v ekipo. Čeprav ko slišim za vsa podaljšanja, dvomim da bo kaj novega.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a screamer_mb » 04 Mar 2017, 02:58

Mam jaz obcutek da bi nekateri radi nekaj novega, samo da se bo lahko kost glodala. Po drugi strani pa pravite kak nihce ne more v clansko iz mlajsih selekcij.
Nor na moj Maribor!
Uporabniški avatar
screamer_mb

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 05 Mar 2017, 18:38

Poleti bomo najbrž iskali levi bek in tale Mužek iz Rudarja je zelo interesanten igralec. Vprašanje pa je koliko hočejo zanj
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 05 Mar 2017, 18:46

Rahmanovič legenda napisal/-a:Poleti bomo najbrž iskali levi bek in tale Mužek iz Rudarja je zelo interesanten igralec. Vprašanje pa je koliko hočejo zanj

Kaj pa Glavina v primeru, da greta Zaho in Nova? Sprašujem, ker ga še nisem videl igrati, a očitno je dober strelec.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 05 Mar 2017, 18:47

Kaki ste vi to skavti, po 45 minutah bi že kupli pol Rudarja :D Sta pa oba dosedaj igrala zelo dobro, priznam.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Mar 2017, 18:48

malipizdek napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Poleti bomo najbrž iskali levi bek in tale Mužek iz Rudarja je zelo interesanten igralec. Vprašanje pa je koliko hočejo zanj

Kaj pa Glavina v primeru, da greta Zaho in Nova? Sprašujem, ker ga še nisem videl igrati, a očitno je dober strelec.

Spremljaš ti kaj novice? Zaho je v lasti našega kluba ;)
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Mar 2017, 18:49

ti ki imaš novice iz prve roke, bi ja moral vedet, kdo pride in gre :D
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a razočaran » 05 Mar 2017, 18:49

matejger napisal/-a:Spremljaš ti kaj novice? Zaho je v lasti našega kluba ;)

To glih ni blo rečeno. Rečeno je blo da je njegova nadaljna usoda v rokah Maribora, al tak nekak. Karkoli bi to že naj pomenlo :D
Uporabniški avatar
razočaran

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Mar 2017, 18:55

razočaran napisal/-a:
matejger napisal/-a:Spremljaš ti kaj novice? Zaho je v lasti našega kluba ;)

To glih ni blo rečeno. Rečeno je blo da je njegova nadaljna usoda v rokah Maribora, al tak nekak. Karkoli bi to že naj pomenlo :D

Ja, ampak bilo ej rečeno, da ostane in če bo šel drugam ima to vse naš klub v rokah, torej lahko po tej izjavi sklepamo, da je naš...
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a razočaran » 05 Mar 2017, 18:57

Je lepo je Zaho to zamoto tak da ne moreš vedet nič, samo sklepaš lahko tak al pa drugač :D
Uporabniški avatar
razočaran

OdgovorNapisal/-a matejger » 05 Mar 2017, 18:58

razočaran napisal/-a:Je lepo je Zaho to zamoto tak da ne moreš vedet nič :D

Bomo videli v začetku nove sezone, ali bo naš ali še dalje na posojo. Verjetno bo na NZS pisalo, če bo pod našo pogodbo...
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 05 Mar 2017, 19:43

malipizdek napisal/-a:

Zaho je naš, vem pa da so se za Marya zanimali.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 05 Mar 2017, 21:37

matejger napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:

Mogoče so ga odkupli zato, ker imajo že neko ponudbo od drugega kluba?
malipizdek

OdgovorNapisal/-a Samo » 06 Mar 2017, 01:32

malipizdek napisal/-a:
matejger napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:

Točno tak sem jaz razumel.

Ampak po primeru "Volaš" raje nič več ne sklepam, dokler ni dovolj jasno povedano.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a vojvoda » 06 Mar 2017, 08:22

Samo napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:
matejger napisal/-a:
malipizdek napisal/-a:

Točno tak sem jaz razumel.

Ampak po primeru "Volaš" raje nič več ne sklepam, dokler ni dovolj jasno povedano.

Glavina ma pogodobo do julija 2019. sam vprašaje če je on sposoben met tako seznono še kdaj kot jo ima letos,
Zaho pa tudi, dokle ni črno na belem da je naš ne sanjarit, ker primer jankovič in volaš sta nas mogla nekaj naučit...
The pride of Styria
vojvoda

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 06 Mar 2017, 10:08

A ni vseeno če so ga odkupili zato ker imajo ponudbo drugega kluba, ali pa zato ker ga hočejo igrati? Važno je, da Maribor nekaj zasluži in razvije igralca. Mužeka se pa izpostavil zato, ker je težko dobiti dobrega mladega levega beka. Med mladinci bi težko rekel, da kaj imamo, v ligi pa še manj. V napadu bodo po mojem dali priložnost našim igralcem in ne bodo novo kupovali ,razen ekstra kvalitete za malo denarja. Sklepam pa da bodo kaj v vezi nabavli če Santi kao ne podaljša
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 06 Mar 2017, 14:52

Rahmanovič legenda napisal/-a:A ni vseeno če so ga odkupili zato ker imajo ponudbo drugega kluba, ali pa zato ker ga hočejo igrati? Važno je, da Maribor nekaj zasluži in razvije igralca. Mužeka se pa izpostavil zato, ker je težko dobiti dobrega mladega levega beka. Med mladinci bi težko rekel, da kaj imamo, v ligi pa še manj. V napadu bodo po mojem dali priložnost našim igralcem in ne bodo novo kupovali ,razen ekstra kvalitete za malo denarja. Sklepam pa da bodo kaj v vezi nabavli če Santi kao ne podaljša

Po mojem mi v tem trenutku ne bi šli v riziko dati 250-500 jurjev na mizo, če ne bi bli precej ziher, da obstaja resno zanimanje zanj.
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 06 Mar 2017, 15:41

Sam zakaj bi ga pa Nizozemci potem dali če je zanimanje zanj? misliš da oni pa ne znajo prodat? Zaho se je po pol leta izkazal zato so ga tudi dokončno odkupili z denarjem od Janže. Če Janža ne bi šel, tudi Zahota ne bi kupili. To je pametno poslovanje.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 06 Mar 2017, 16:16

Rahmanovič legenda napisal/-a:Sam zakaj bi ga pa Nizozemci potem dali če je zanimanje zanj? misliš da oni pa ne znajo prodat?

Mogoče je bila pred posojo vnaprej določena odkupna klavzula, kar pomeni da neke velike besede ravno nimajo, če se Maribor odloči plačat ta znesek. Podobno je verjetno bilo z Jankovićem, ampak pubec očitno ni imel želje ostat pri nas, ker ga je želel Partizan.

Dejstvo je, da se Luka pri njih ni ravno izkazal, hitro so ga postavili na stranski tir in nekih resnih planov z njim verjetno več niso imeli. Če bi v njem videli talent, ga ne bi potisnili v B ekipo. S to odkupno klavzulo so verjetno videli priložnost, da dobijo del denarja nazaj, sigurno pa bi se vse izteklo malo drugače, če bi vedeli, da bo pri nas tako eksplodiral. Tukaj nam je verjetno šlo na roko pač to, da stari Zaho malega pozna boljše kot oni in je vedel česa je zmožen.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a Samo » 06 Mar 2017, 16:58

Rahmanovič legenda napisal/-a:Sam zakaj bi ga pa Nizozemci potem dali če je zanimanje zanj? misliš da oni pa ne znajo prodat? Zaho se je po pol leta izkazal zato so ga tudi dokončno odkupili z denarjem od Janže. Če Janža ne bi šel, tudi Zahota ne bi kupili. To je pametno poslovanje.

Ne ti, ne jaz ne veva, kakšna je bila odkupna klavzula oziroma kakšen je dogovor. Jaz pač izhajam iz tega (ker mi je glede na neigranje tamalega na Nizozemskem to edini logični zaključek), da je bila odkupna klavzula nižja od odškodnine, ki so jo Nizozemci plačali zanj. Lahko se seveda motim, ne morem pa si predstavljat, da bi odkupna klavzula predstavljala kaj več kot npr. polovico tistih 700 jurjev za kolikor je bojda šel na Nizozemsko. Vemo namreč v kakšnih okvirjih posluje Maribor, ko kupuje in bolj kot ne lahko sklepamo, da je mali bil Heerenveenu na koncu odveč. In seveda Nizozemci niso pričakovali, da bo mali v MB tako dvignil svojo formo, ker sicer ga gotovo sploh ne bi posodili.

Moji zaključki temeljijo na določenih predpostavkah, ki pa so seveda lahko tudi napačne.
Samo

OdgovorNapisal/-a psycho » 16 Apr 2017, 19:50

https://m.youtube.com/watch?v=_kNCM7I6YVc

Zanimajo me vasa laicna mnenja o tem mladem levem bocnem reprezentantu Vietnama...
Lahko bi bil nasa resitev in zelo dober globalen posel,ampak..
Saj veste kje so ovire...
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a matejger » 16 Apr 2017, 19:54

Kaj pa naša mladina?
Pušaver? B ekipa mladinci in kadeti?
Uporabniški avatar
matejger

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov