Zimski prestopni rok 2017

Re: Zimski prestopni rok 2017

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 11:09

Rahmanovič legenda napisal/-a:Ekipa pač piše neumnosti, TM objavlja uradne zneske prestopa. Če so sedajle dali 250 tisočakov pa bodo na koncu sezone dali še 250 je to isto kot če bi naenkrat dali pol milijona. Ja Herreven nam bo kar pol milijona šenkal, seveda ja.

Kaj dela TM? Objavlja uradne zneske? :lol:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 28 Feb 2017, 11:14

Si prišel na svoj račun, da si me popljuval.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 11:21

? Kje vidiš kako pljuvanje?

Ampak napisat, da TM objavlja uradne zneske, ni ravno... ma, sam izberi besedo. Sploh za manjše lige je treba TM vzet ZELOOO z rezervo.
Samo

OdgovorNapisal/-a dixi » 28 Feb 2017, 11:22

Kaj piše v pogodbah vedo izključno samo v klubu, vsi drugi bolj kot ne na slepo ugibajo. Moram priznat da je to tudi ena bolj redkih zamer, ki jih imam do ljudi v klubu. Ta skrivnostnost glede prestopov in posoj. Ne rečem prej, ampak ko je posel sklenjen daš številke na mizo in je konec ugibanj. Mogoče včasih tudi ni možno zaradi druge strani, ampak tudi naši nikoli nič ne povejo.

Kar se pa tiče Rahmanovičev vpisev, to je samo neko slepo ugibanje. Jaz ga sploh ne jemljem resno, mislim da je lani pri prestopu Bajdeta v Italijo trdil, da želijo v klubu Bajdeta uničit, da so zavrnili miljonsko ponudbo Dinama, samo do mu škodijo in so ga raje poslali v Italijo. Fant je pač fantazist.
dixi

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 28 Feb 2017, 11:47

Sem šel prov gledat vse teme o Bajdetu, pa nisem našel. Bi te pozval da poiščeš, ali si pač lažnivec. Rahmanovič prvo kot prvo ni fant ampak moški, najbrž starejši od večine tle. Drugo kar je, konkretno sem se blamiral pri zadevi Ibraimi, to čisto jasno priznam, sem se za tisto tudi opravičil. To da sem fantazist imaš pravico trditi, težko pa rečeš da nisem imel prav glede odkupa Zahotove pogdobe in tudi podaljševanj pogodb.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a dixi » 28 Feb 2017, 11:53

Rahmanovič legenda napisal/-a:Sem šel prov gledat vse teme o Bajdetu, pa nisem našel. Bi te pozval da poiščeš, ali si pač lažnivec. Rahmanovič prvo kot prvo ni fant ampak moški, najbrž starejši od večine tle. Drugo kar je, konkretno sem se blamiral pri zadevi Ibraimi, to čisto jasno priznam, sem se za tisto tudi opravičil. To da sem fantazist imaš pravico trditi, težko pa rečeš da nisem imel prav glede odkupa Zahotove pogdobe in tudi podaljševanj pogodb.

Napisal/-a Rahmanovič legenda » 31 Avg 2016, 22:24

Imel je zelo resno in bogato ponudbo Dinama, preverjena informacija. Pa so ga raje dale v drugo italijansko. Kdo bi to razumel
dixi

OdgovorNapisal/-a agerg » 28 Feb 2017, 12:04

duff napisal/-a:Vse posoje vrnjenih so se izkazale za zelo "motne", zavite v celofan, ostalih izrazov raje ne bom uporabil. V čem je fora teh dimnih zaves in bla, blajev pa razen Zahota in mogoče še Bana, tak al tak noben ne ve, niti kaj točno so se zmenli, tak da je brezveze pisat, da nekdo nekaj ve, ker noben nima pojma.
Dodal bi še samo to, v tujini je značilna praksa, da se za igralce, ki se jih posodi, zahteva določeno nadomestilo, boljši je, več se plača. Če ni v resnih kombinacijah, se navadno prevzame samo plača.
p.s. TM navadno povzame težo prestopa iz medijev, zato včeraj 500k, danes samo 250k, sam sem izjemno skeptičen oz. ne verjamem, da bi na športni lady kar naenkrat prišli do vseh informacij. Zadnje čase na veliko streljajo s praznimi naboji.

Sam bi rekel, da je kar večina izpeljanih prestopov (vsaj v zadnjem času) zelo zelo "motnih". Večinoma je zgolj nekakšno na pol slepo ugibanje medijev o odškodnini ali pa se ne ve če je sploh bila kakšna odškodnina (primer Ibraimi). Resnično mi to ni všeč, saj je zaradi tega možno dvomit v smiselnost in delno tudi v "čistost" določenih poslov. V vsakem primeru pa takšno ravnanje kaže tudi na precej ignorantski odnos do lastnih navijačev. Zakaj preprosto ni bilo mogoče reči že na začetku da ima posoja odkupno klavzulo in zakaj sedaj ni bilo mogoče reči da so Luko odkupili nazaj... Tako pa vedno neki nejasni odgovori o stvareh ki bi mogle biti prikazane precej bolj jasno in transparentno.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a Coyote » 28 Feb 2017, 12:26

Maribor je vseslovenski klub. Pa zdaj če komu to paše al ne, je to dejstvo. Na derbiju so bli navijači Maribora iz obale, kotline, Dolenjske, Prekmurja,... Ampak zmagovalna je pesem ko ljubljančan poje: Žabari roke gor, je....

:D
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 28 Feb 2017, 12:45

Coyote napisal/-a:Maribor je vseslovenski klub. Pa zdaj če komu to paše al ne, je to dejstvo. Na derbiju so bli navijači Maribora iz obale, kotline, Dolenjske, Prekmurja,... Ampak zmagovalna je pesem ko ljubljančan poje: Žabari roke gor, je....

Zadnjič se pogovarjam z enim od mlajših sorodnikov, ki živi v bližnji okolici Ljubljane in je zdaj proti koncu osnovne šole. Ker je bil derbi pred vrati, ga malo povprašam kak je pri njih v šoli, če keri za Olimpijo navija al so vsi samo za Barce in Reale. Pa mi stvarno razloži, da jih je tam enih 5,6 za Olimpijo, enako za Maribor, nekaj jih je tudi za tuje klube ali pa ne gledajo fuzbala. Jaz sem se samo režat začel. Predstavljajte si, da recimo v Hočah ali v Framu navijajo mali za Olimpijo, kamoli pol razreda. S tisto Ligo Prvakov smo mi ratali res vseslovenski klub, bolj kot se zavedamo.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 28 Feb 2017, 12:49

Maribor je vedno bil vseslovenski klub, mogoče se niti ne zavedamo tega. Je pa res da je pač tista manjšina ki navija za Olimpijo bolj glasna. Mene dostikrat kakšen primorec prosi za karto, sej plača in vse, še dodatno da. K se ne more pač vozit samo za karto gor. Pa vsi pravijo da so Mariborčani gostoljubni in prijazni.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 12:58

prektrojanec napisal/-a:
Coyote napisal/-a:Maribor je vseslovenski klub. Pa zdaj če komu to paše al ne, je to dejstvo. Na derbiju so bli navijači Maribora iz obale, kotline, Dolenjske, Prekmurja,... Ampak zmagovalna je pesem ko ljubljančan poje: Žabari roke gor, je....

Zadnjič se pogovarjam z enim od mlajših sorodnikov, ki živi v bližnji okolici Ljubljane in je zdaj proti koncu osnovne šole. Ker je bil derbi pred vrati, ga malo povprašam kak je pri njih v šoli, če keri za Olimpijo navija al so vsi samo za Barce in Reale. Pa mi stvarno razloži, da jih je tam enih 5,6 za Olimpijo, enako za Maribor, nekaj jih je tudi za tuje klube ali pa ne gledajo fuzbala. Jaz sem se samo režat začel. Predstavljajte si, da recimo v Hočah ali v Framu navijajo mali za Olimpijo, kamoli pol razreda. S tisto Ligo Prvakov smo mi ratali res vseslovenski klub, bolj kot se zavedamo.

Je pa v tujini tega precej več. Nikol ne bom pozabo, kak so mi pred dobrimi 10 leti v Portu (ki je takrat z Murijem neso ligo prvakov) razlagali, da eni navijajo za Benfico.
Samo

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 28 Feb 2017, 13:09

agerg napisal/-a:Sam bi rekel, da je kar večina izpeljanih prestopov (vsaj v zadnjem času) zelo zelo "motnih".

Ker vsi ostali klubi na svetu pa uradno javno objavijo vsak detajl prestopov. Daj vdari po mizi in zamenjaj vodilne, da nam lahko končno vrneš pravico v klub. :stoned: :lol:
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a agerg » 28 Feb 2017, 13:44

dejanMB napisal/-a:
agerg napisal/-a:Sam bi rekel, da je kar večina izpeljanih prestopov (vsaj v zadnjem času) zelo zelo "motnih".

Ker vsi ostali klubi na svetu pa uradno javno objavijo vsak detajl prestopov. Daj vdari po mizi in zamenjaj vodilne, da nam lahko končno vrneš pravico v klub. :stoned: :lol:

Ne, se pa v veliki večini resnih klubov objavlja veliko več, kot se to dela v našem klubu. Forum je mesto za izražanje mnenj in povsem normalno je da so le ta različna, a enim tukaj to nikakor ni jasno. Ni potrebno igrat nekega samooklicanega odvetnika kluba. Povej svoje mnenje na normalen način ne pa z nekimi bedastimi fintami, ki so itak smešne samo tebi in podobno mislečim vernikom in/ali odvetnikom. V kolikor tega nisi sposoben se ne ukvarjaj z mojimi vpisi, tako kot se jaz ne ukvarjam s tvojimi in tudi ne z vpisi ostalih uporabnikov, ki kot ti, svojega mnenja ne znajo izražat na normalen način.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a diva » 28 Feb 2017, 13:48

ja moj kolega zraven mene je stal :up:
NK Maribor šampijon
Uporabniški avatar
diva

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 28 Feb 2017, 13:50

agerg napisal/-a:Ne, se pa v veliki večini resnih klubov objavlja veliko več, kot se to dela v našem klubu.

Lahko prilepiš par primerov?
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a agerg » 28 Feb 2017, 14:02

dejanMB napisal/-a:
agerg napisal/-a:Ne, se pa v veliki večini resnih klubov objavlja veliko več, kot se to dela v našem klubu.

Lahko prilepiš par primerov?

Verjamem da si sposoben tudi sam v zelo kratkem času najt ogromno takšnih primerov, tako da ne bom žalil tvoje inteligence in zapravljal svojega časa s tem početjem.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 28 Feb 2017, 14:10

agerg napisal/-a:
dejanMB napisal/-a:Lahko prilepiš par primerov?

Verjamem da si sposoben tudi sam v zelo kratkem času najt ogromno takšnih primerov, tako da ne bom žalil tvoje inteligence in zapravljal svojega časa s tem početjem.

Se mi je zdelo.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 28 Feb 2017, 14:36

Joj no, jaz tudi živim v LJ že 15 let, rodil in odraščal sem pa na Štajerskem. Kaj ma to veze? Če govorim z žabari znam kdaj pa kdaj potegnit kakšne besede po žabarsko, naglas pa imam vseeno naš, veliko ljudi me vpraša od kod sem, ko me slišijo. Hkrati pa, ko se pogovarjam z mojimi pa znam čisto po naše govoriti. Moja, čistokrvna žabarka, je na začetku imela velike probleme, ko sva bla pri mojih, zdaj je pa tak domača, da razume vse. Njej sicer dol visi za fuzbal oz. za šport na splošno, jaz pa imam v sebi štajersko kri in to ostane za vedno. :maribor2:
malipizdek

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 14:39

agerg napisal/-a:
dejanMB napisal/-a:

Ne, se pa v veliki večini resnih klubov objavlja veliko več, kot se to dela v našem klubu. Forum je mesto za izražanje mnenj in povsem normalno je da so le ta različna, a enim tukaj to nikakor ni jasno. Ni potrebno igrat nekega samooklicanega odvetnika kluba. Povej svoje mnenje na normalen način ne pa z nekimi bedastimi fintami, ki so itak smešne samo tebi in podobno mislečim vernikom in/ali odvetnikom. V kolikor tega nisi sposoben se ne ukvarjaj z mojimi vpisi, tako kot se jaz ne ukvarjam s tvojimi in tudi ne z vpisi ostalih uporabnikov, ki kot ti, svojega mnenja ne znajo izražat na normalen način.

Ne spremljam pretirano tujih nogometnih medijev, ampak kolikor vem, gre bolj kot ne v večini primerov za ugibanja, ki se v medijih ponavljajo tako dolgo, dokler ne postanejo "resnica". Ne vem zakaj bi sicer bil taki aufštand ob onih lanskih fuzbal-leaksih, če je v tujini vse tak javno in transparentno...
Samo

OdgovorNapisal/-a agerg » 28 Feb 2017, 14:45

dejanMB napisal/-a:
agerg napisal/-a:
dejanMB napisal/-a:Lahko prilepiš par primerov?

Se mi je zdelo.

Meni pa ne... Očitno sem te vseeno precenjeval...

https://www.fcbarcelona.com/football/fi ... ona-201617

http://www.juventus.com/en/news/news/20 ... entus-.php

pa še malo bolj lokalno

https://gnkdinamo.hr/EN/News/Article/pj ... r-juventus.

Evo ti rabil sem za to točno 2 minuti, več se mi pa ne lubi.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 28 Feb 2017, 16:15

agerg napisal/-a:Evo ti rabil sem za to točno 2 minuti, več se mi pa ne lubi.

To so primeri "velike večine klubov", ki so za razliko od nas popolnoma transparentni? Daj, dodaj tema dvema minutama samo še 30 sekund, fukni v Google "for undisclosed fee", preleti par strani primerov in pridi potem še enkrat napisat, da "velika večina klubov" z veseljem razkrije vrednost vsakega transferja do decimalke natančno.

Tudi meni bi pasalo, da bi se vse kar se prestopov tiče vedelo črno na belem, realnost je pa pač takšna, da je to prej velika redkost, kot karkoli drugega. Ne samo pri nas, ampak povsod po svetu. Pač malo mi je smešno kak si sposoben neke svoje fakte potegnit dobesedno iz riti, da bi stvar obrnil na slabo.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a agerg » 28 Feb 2017, 17:47

dejanMB napisal/-a:
agerg napisal/-a:Evo ti rabil sem za to točno 2 minuti, več se mi pa ne lubi.

To so primeri "velike večine klubov", ki so za razliko od nas popolnoma transparentni? Daj, dodaj tema dvema minutama samo še 30 sekund, fukni v Google "for undisclosed fee", preleti par strani primerov in pridi potem še enkrat napisat, da "velika večina klubov" z veseljem razkrije vrednost vsakega transferja do decimalke natančno.

Tudi meni bi pasalo, da bi se vse kar se prestopov tiče vedelo črno na belem, realnost je pa pač takšna, da je to prej velika redkost, kot karkoli drugega. Ne samo pri nas, ampak povsod po svetu. Pač malo mi je smešno kak si sposoben neke svoje fakte potegnit dobesedno iz riti, da bi stvar obrnil na slabo.

Kdo govori o "popolni transparentnosti"? Tečno mi je, ko se morem ponavljat, ker si nekdo izmišljuje stvari ki sem jih rekel. Če že citiraš del povedi "velika večina klubov", daj prosim še drugi del ki gre takole " objavlja veliko več, kot se to dela v našem klubu", kar pa nikakor ne pomeni da "z veseljem razkrije vrednost vsakega transferja do decimalke natančno" in tudi ne da so ti klubi "za razliko od nas popolnoma transparentni". Da ti še enkrat ponovim, moj komentar se nanaša na to da drugi razkrijejo VEČ od nas, a ne tudi vsega in ob vsaki priložnosti. Ta moj komentar se nanaša na to, da lahko pri vsakem resnem klubu najdeš v trenutku vsaj nekaj objav na njihovi spletni strani, kjer razkrivajo vsaj znesek odškodnine, kar pa pri nas nikakor ni slučaj. Oziroma vsaj jaz ne pomnim kdaj bi naš klub sporočil uraden znesek odškodnine od kakšnega prestopa... In ja, realnost je žal takšna, da se v svetu nogometa pri prestopih marsikaj zamolči, a pri nas se pa glede tega molči praktično o skoraj vsem.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 01 Mar 2017, 19:51

Mimogrede, nikjer ni bilo zapisano do kdaj smo s kom podaljšali. Bohar in Šuler sta podpisala do konca maja 2019, Ogrinec do konca maja 2020. Vsaj meni je zanimivo tudi, da je Ogrincu nova pogodba začela veljat danes, Boharu in Šuleru pa začne veljat 1.6.2017.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a ales100i » 01 Mar 2017, 20:00

aLeen7 napisal/-a:Mimogrede, nikjer ni bilo zapisano do kdaj smo s kom podaljšali. Bohar in Šuler sta podpisala do konca maja 2019, Ogrinec do konca maja 2020. Vsaj meni je zanimivo tudi, da je Ogrincu nova pogodba začela veljat danes, Boharu in Šuleru pa začne veljat 1.6.2017.

Zakaj zanimivo? Povsem logično. Onadva bosta po novi pogodbi zaslužila manj in sta imela interes, da začne veljati čim kasneje, Ogrinec bo pa sigurno zaslužil več in je gotovo v njegovem interesu, da zacne veljat čim prej oz. takoj.

Poslano z mojega LG-H850 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 01 Mar 2017, 20:13

Jp. Malo sem se narobe izrazil. Je pa to dokaz, da je imel Rahmanović prav o podaljšanjih in zniževanjih pogodb.
aLeen7

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov