Poletni prestopni rok 2016

Re: Poletni prestopni rok 2016

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 02 Sep 2016, 23:27

To si je žabamanija zmislila, oz. zelo svobodno prevedla. Dejanska izjava je bila "Tukaj sem želel osvojiti še en naslov, ker so mi to onemogočili, bom to skušal narediti z neko drugo ekipo. Vem, da me cenijo v Mariboru in to me zelo veseli."

Italijan je hotel žabe zbost, samo ne dojame da je tako obupen trener, da bi nam ga oni čisto privoščili. Najbolj zanimivo pri vsem skupaj pa je, da tip misli, da bi ga mi vzeli, če še za žabe ni bil dovolj dober :lol:
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 02 Sep 2016, 23:34

Ultras_75 napisal/-a:
Marxxx napisal/-a:
Ales-MB napisal/-a:
dzirlo napisal/-a:
Če te prav razumem ti podpiraš politiko, ki je pripeljala do tega, da je moral oditi Ibraimi, da smo pripeljali Novakovića, da najbolj vsestranskemu (če ne najkvalitetnejšemu) igralcu SLO lige in NK MB v najboljših nogometnih letih, že lep čas stroka ne najde mesta v ekipi, da je Bajde bil posojen, da smo nazaj pripeljali Mezgo, da nepotizma niti ne omenim...

Zelo dobro vem v kakšni državi živim in katere vrednote vladajo v njej, a sem zelo razočaran, ker je NK MB nekaj let bil zgled (to so nam zavidali celo v močvirju), kako bi celotna slovenska družba lahko delovala. Danes žal gre po poti propada. Ni mi vseeno, ker klub imam rad, veliko lepih trenutkov sem preživel (in jih še) tako na tekmah, kot tudi druženjih s prijatelji in navijači. Ne maram pa laži, neodgovornosti in neumnosti.

Ja, jo podpiram, ker je vseeno ta garnitura naredila še doslej največ od vseh do sedaj. Ko boš pa našel alternativo, ki bo klub popeljala višje in to niso bivši mešetarji, ki so zakockali v privatnih življenjih vse kar so imeli, potem se bomo lahko pogovarjali o menjavi. Dokler je klub na zeleni veji in se borimo za prvaka in imamo mesto v Evropi, svojega mišljenja ne bom spremenil.

Novakovič je bil zvezda Bundeslige, ampak ne - on je preslab za Maribor. Mezga je bil vijolčni bojevnik, naenkrat to ne pomeni nič več. Se nismo mi smejali žabarom kako postopajo z legendami?

Ko pa že omenjaš nepotizem in nas rad primerjaš z Barcelono - spomnim se enega igralca ki mu je bilo ime Jordi Cruyff. Ja, povprečen fuzbaler, ki ne bi smel biti niti blizu prve ekipe Barce, pa je vseeno tam igral. Niti slučajno da je imel Johan prste vmes...

PODPIŠEM :maribor2:

Vsi ki pa bi nagnali vse, pa se lahko jebete :nogomet:

vprašanje: kdo bo kriv, če bomo na koncu sezone 3 ali 4? bo to odgovornost ZZ ali DM? bo to kriv remont - mimogrede večina ekipi iz 1.snl ima skoraj vsako leto remont, pa so bolj živi ko mi..Bomo krivi mi negativisti, kritiki, lahko rečemo opozicija? Če so nekaterim dovolj besedičenja, kako bomo gazli, kak smo mi nekaj, ostali so nič, gledanje v preteklost in tolčenje po prsih - češ kaj smo naredili, namesto, da bi gledali naprej in poskušali klub razvijati, se izogniti padcem, mene to ne kupi. Dajte si dopovedat, da mi si ne moremo privoščiti poraz proti aluminiju, enostavno ker ne.. Ker se z ugledom kluba tak ne igra, če smo res MI MARIBOR, se moremo tak obnašat, ne pa da gremo v tekmo brez želje, z luzersko mentaliteto.. a je to Maribor? Smo mi taki?

Ne moreš kot športni direktor trditi da je nekaj slabo, drugič pa enako sranje braniš, da je dobro (primer: ravnanje s trenerji - izpad proti Plznu je bila katastrofa, ker nismo igrali napadalnega nogometa(!), zadnja dva izpada sta plod nesreče, ali kaj..), ne moreš enkrat trditi, da je nekdo napadalec, potem pa izjaviš, da kot krilo nima možnosti (bilo bi drugače, če bi priznal svojo zmoto, ampak je ni), ne razumem njegove institucije, po drugi strani pa se delajo vsi norca iz nas.. ne razumem pasivnost, ko nas pokradejo, da je tiho, da je tiho, ko želijo to oprati ( a se boji?, ga imajo v šahu?, mu je to preveč trivialno?...) -meni je ta neiskrenost, vzvišenost, jebi ga diktatura ogabna, pa ne more se delati tak norca iz mene, se nisem fukjen .. če bi imel vaš prijatelj take lastnosti, bi še ga imeli v družbi? A je takšno ravnanje, vam zagovornikom, OK? ker če vam je to OK, potem ne vem zakaj imate eni toliko za povedat proti politikom, ker zaho je enaki.. ko je potrebno laže, zavaja.. samo vam je to OK, ker je v preteklosti prišel v LP, LE, bil prvak in ker reče, da bo vse OK! pa se niste otroci, da boste vsemu verjeli..

Pol pa še nekaj o navijačih (viole so tukaj izvzete): imamo internet navijače in navijače, ki grejo ne tekmo. Druga grupa se deli na tiste, ki na tekmi podpirajo ekipo in na tiste, ki se še dobro ne vsedejo in začnejo šimfat - ti znajo v 10 min spremeniti svoje mnenje za 180 stopinj in to večkrat... Torej, baje smo MI MARIBOR, ker klub nam nekaj pomeni, pa v prvenstvu ne moremo priti čez 4K.. tu na forumu, lepo skriti za nicki jamrate(mo), pol pa pride čas za na tekmo pa večine ni (razumem, da eni delajo, eni so v tujini..) samo v globali ne moreš imeti pravice biti tukaj in besedičit, a ne greš na tekmo (pa Zaho gor ali dol - jaz priznam - Zahotu ne verjamem, postaj Fištra 2, samo to me ne bo preprečilo iti na tekmo - vsaj večino).. mogoče bi bilo pametno omejiti debate na forumu (če se da), da v temi NK Maribor lahko sodelujejo le tisti, ki so bili na tekmi.. se določi ena koda, bi bila povezana z vstopnico..

Za konec pa - kaj pravite na bombico od Vanolija, da je že v kontaktu z nami?

kaki konec sezone, ce se se prav zacela ni? (UF)
stari ti mors fejst trpet v lajfu (SY)
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Ultras_75 » 02 Sep 2016, 23:46

TheseColorsDontRun napisal/-a:
Ultras_75 napisal/-a:
Marxxx napisal/-a:
Ales-MB napisal/-a:
dzirlo napisal/-a:
Če te prav razumem ti podpiraš politiko, ki je pripeljala do tega, da je moral oditi Ibraimi, da smo pripeljali Novakovića, da najbolj vsestranskemu (če ne najkvalitetnejšemu) igralcu SLO lige in NK MB v najboljših nogometnih letih, že lep čas stroka ne najde mesta v ekipi, da je Bajde bil posojen, da smo nazaj pripeljali Mezgo, da nepotizma niti ne omenim...

Zelo dobro vem v kakšni državi živim in katere vrednote vladajo v njej, a sem zelo razočaran, ker je NK MB nekaj let bil zgled (to so nam zavidali celo v močvirju), kako bi celotna slovenska družba lahko delovala. Danes žal gre po poti propada. Ni mi vseeno, ker klub imam rad, veliko lepih trenutkov sem preživel (in jih še) tako na tekmah, kot tudi druženjih s prijatelji in navijači. Ne maram pa laži, neodgovornosti in neumnosti.

Ja, jo podpiram, ker je vseeno ta garnitura naredila še doslej največ od vseh do sedaj. Ko boš pa našel alternativo, ki bo klub popeljala višje in to niso bivši mešetarji, ki so zakockali v privatnih življenjih vse kar so imeli, potem se bomo lahko pogovarjali o menjavi. Dokler je klub na zeleni veji in se borimo za prvaka in imamo mesto v Evropi, svojega mišljenja ne bom spremenil.

Novakovič je bil zvezda Bundeslige, ampak ne - on je preslab za Maribor. Mezga je bil vijolčni bojevnik, naenkrat to ne pomeni nič več. Se nismo mi smejali žabarom kako postopajo z legendami?

Ko pa že omenjaš nepotizem in nas rad primerjaš z Barcelono - spomnim se enega igralca ki mu je bilo ime Jordi Cruyff. Ja, povprečen fuzbaler, ki ne bi smel biti niti blizu prve ekipe Barce, pa je vseeno tam igral. Niti slučajno da je imel Johan prste vmes...

PODPIŠEM :maribor2:

Vsi ki pa bi nagnali vse, pa se lahko jebete :nogomet:

vprašanje: kdo bo kriv, če bomo na koncu sezone 3 ali 4? bo to odgovornost ZZ ali DM? bo to kriv remont - mimogrede večina ekipi iz 1.snl ima skoraj vsako leto remont, pa so bolj živi ko mi..Bomo krivi mi negativisti, kritiki, lahko rečemo opozicija? Če so nekaterim dovolj besedičenja, kako bomo gazli, kak smo mi nekaj, ostali so nič, gledanje v preteklost in tolčenje po prsih - češ kaj smo naredili, namesto, da bi gledali naprej in poskušali klub razvijati, se izogniti padcem, mene to ne kupi. Dajte si dopovedat, da mi si ne moremo privoščiti poraz proti aluminiju, enostavno ker ne.. Ker se z ugledom kluba tak ne igra, če smo res MI MARIBOR, se moremo tak obnašat, ne pa da gremo v tekmo brez želje, z luzersko mentaliteto.. a je to Maribor? Smo mi taki?

Ne moreš kot športni direktor trditi da je nekaj slabo, drugič pa enako sranje braniš, da je dobro (primer: ravnanje s trenerji - izpad proti Plznu je bila katastrofa, ker nismo igrali napadalnega nogometa(!), zadnja dva izpada sta plod nesreče, ali kaj..), ne moreš enkrat trditi, da je nekdo napadalec, potem pa izjaviš, da kot krilo nima možnosti (bilo bi drugače, če bi priznal svojo zmoto, ampak je ni), ne razumem njegove institucije, po drugi strani pa se delajo vsi norca iz nas.. ne razumem pasivnost, ko nas pokradejo, da je tiho, da je tiho, ko želijo to oprati ( a se boji?, ga imajo v šahu?, mu je to preveč trivialno?...) -meni je ta neiskrenost, vzvišenost, jebi ga diktatura ogabna, pa ne more se delati tak norca iz mene, se nisem fukjen .. če bi imel vaš prijatelj take lastnosti, bi še ga imeli v družbi? A je takšno ravnanje, vam zagovornikom, OK? ker če vam je to OK, potem ne vem zakaj imate eni toliko za povedat proti politikom, ker zaho je enaki.. ko je potrebno laže, zavaja.. samo vam je to OK, ker je v preteklosti prišel v LP, LE, bil prvak in ker reče, da bo vse OK! pa se niste otroci, da boste vsemu verjeli..

Pol pa še nekaj o navijačih (viole so tukaj izvzete): imamo internet navijače in navijače, ki grejo ne tekmo. Druga grupa se deli na tiste, ki na tekmi podpirajo ekipo in na tiste, ki se še dobro ne vsedejo in začnejo šimfat - ti znajo v 10 min spremeniti svoje mnenje za 180 stopinj in to večkrat... Torej, baje smo MI MARIBOR, ker klub nam nekaj pomeni, pa v prvenstvu ne moremo priti čez 4K.. tu na forumu, lepo skriti za nicki jamrate(mo), pol pa pride čas za na tekmo pa večine ni (razumem, da eni delajo, eni so v tujini..) samo v globali ne moreš imeti pravice biti tukaj in besedičit, a ne greš na tekmo (pa Zaho gor ali dol - jaz priznam - Zahotu ne verjamem, postaj Fištra 2, samo to me ne bo preprečilo iti na tekmo - vsaj večino).. mogoče bi bilo pametno omejiti debate na forumu (če se da), da v temi NK Maribor lahko sodelujejo le tisti, ki so bili na tekmi.. se določi ena koda, bi bila povezana z vstopnico..

Za konec pa - kaj pravite na bombico od Vanolija, da je že v kontaktu z nami?

kaki konec sezone, ce se se prav zacela ni? (UF)
stari ti mors fejst trpet v lajfu (SY)

načeloma ne, je pa res, da pri vsaki zadevi preverim možnosti, sam rečem temu odgovornost.. torej mi smo letos lahko slabši kot drugi.. smo seveda lahko tudi prvaki, če tega ne razumeš, ti ne morem pomagati.. morda si dober hlapec, tako ubogljiv, poslušen, nezmožen obdelati več scenarijev hkrati.. v slabem mesecu se bo pokazalo v katero smer plujemo.. imamo tekmo proti Radomljam (tudi pokal), Krškem, Kopru, Rudaru in Domžala... pol po pavzi pa proti žabarom, če si na teh tekmah priigramo dodaten zaostanek, potem že vemo v katero smer kaže smerokaz.. aja še to lani smo v tem času nabirali točke, imeli igro, ekipe so se nas celo bale.. kaj bo letos?
Uporabniški avatar
Ultras_75

Kraj: RAČE

OdgovorNapisal/-a Samo » 03 Sep 2016, 00:38

Bomo vidli. Al ti morda že veš?
Samo

OdgovorNapisal/-a liki » 03 Sep 2016, 01:01

Ultras_75, recimo da sprejmem tvoje razmišljanje.

Ampak recimo da pa bomo prvaki, si ti sposoben priznati da si se motil in si sposoben dati kakšno priznanje sedanjemu vodstvu? Ali pa boš kaj drugega iskal da bi minimiziral ta dosežek?

Ker takšna stvar lahko deluje samo v obe smeri, če hočeš biti verodostojen...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Sep 2016, 07:57

Ultras_75 napisal/-a:načeloma ne, je pa res, da pri vsaki zadevi preverim možnosti, sam rečem temu odgovornost.. torej mi smo letos lahko slabši kot drugi.. smo seveda lahko tudi prvaki, če tega ne razumeš, ti ne morem pomagati.. morda si dober hlapec, tako ubogljiv, poslušen, nezmožen obdelati več scenarijev hkrati.. v slabem mesecu se bo pokazalo v katero smer plujemo.. imamo tekmo proti Radomljam (tudi pokal), Krškem, Kopru, Rudaru in Domžala... pol po pavzi pa proti žabarom, če si na teh tekmah priigramo dodaten zaostanek, potem že vemo v katero smer kaže smerokaz.. aja še to lani smo v tem času nabirali točke, imeli igro, ekipe so se nas celo bale.. kaj bo letos?

10.9. Maribor - Radomlje (šteje samo zmaga)
14.9. Radomlje - Maribor (pokalna - šteje samo zmaga)
17.9. Krško - Maribor (šteje samo zmaga)
21.9. Koper - Maribor (ajde, recimo, da pika ne bi bila konec sveta)
24.9. Rudar - Maribor (šteje samo zmaga)
1.10. Maribor - Domžale (šteje samo zmaga)

premor

15.10. Olimpija - Maribor

Torej če v naslednjih petih prvenstvenih tekmah ne osvojimo vsaj 12-13 točk, potem pričakujem reakcijo vodstva, brez fuflanja. Olimpija igra teh pet tekem tako (z gorico doma, aluminij zunaj, celje zunaj, radomlje doma in krško zunaj - zadnje tri tekme imajo zagarantiranih 9 točk, če še ruknejo ali aluminij ali gorico je to že 12 točk)

@ Liki, jaz sem že napisal, da v primeru da letos s to stroko na klopi osvojimo kanto, neham komentirat in še častim jesti na pikniku, ki v tem primeru 100% bo.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Ultras_75 » 03 Sep 2016, 09:01

liki napisal/-a:Ultras_75, recimo da sprejmem tvoje razmišljanje.

Ampak recimo da pa bomo prvaki, si ti sposoben priznati da si se motil in si sposoben dati kakšno priznanje sedanjemu vodstvu? Ali pa boš kaj drugega iskal da bi minimiziral ta dosežek?

Ker takšna stvar lahko deluje samo v obe smeri, če hočeš biti verodostojen...

V bistvu nisem nikjer napisal, da prvaki ne bomo. Napisal sem, da smo letos LAHKO tudi 2,3 ali 4, da pa smo LAHKO tudi prvaki (drugi post). Vse je odvisno od ZZ in DM, če bosta odprla oči in bosta nehala vstrajati pri svojih zablodah (defenzivna taktika, forsiranje določenih igralcev na napačnih pozicijah, ..) smo lahko že jesenski prvaki. Če pa se bo to nadaljevalo bomo gledali Lansko sezono 2..
Ker:
Žabari - sedaj bojo imeli zalet, imajo medije na svoji strani, tudi sodniki bodo na njihovi strani ( že to, da jim dovolijo bolj grobo igro kot nasprotniku, je velika prednost - Elznerjev načih jim gre tukaj na roko). Baje sumljivi obiski določenih ljudi pred tekmami, potem še bolj sumljivi rezultati - zanimi, da teh govoric noben ne preveri (Požar?)
Domžale: Rozman je dober trener, ki zna s to ekipo narediti veliko.. proti nam bojo napaljeni, proti žabarom lahko spustijo hlače, imajo pa najboljši skouting pri nas, kolega trener pri Dravinji mi je rekel, da imajo tam tipa, ki hodi okoli po tekmah mlajših selekcij in da tip" pozna" vse 9 letniki, ki špilajo fuzbal v Sloveniji..
Gorica: vsi jih podcenujejo, enako je bilo leta 96, če se jih ne bo vzelo resno lahko daleč prigurajo

Zdaj, če nas lahko trener Alumina prečita, potem ne vem zakaj nas še en morejo drugi.

Drugače pa motiti se je človeko, bedaki vstrajajo pri svojih zmotah, veliki priznajo, se opravičijo in poskušajo napake popraviti.

Nekaj je 100%, če bomo letos prvaki, potem ni variante, da bi ta uspeh minimaliziral(i)

Glede verodostojnosti imaš prav, samo - in tu bodi pošten - se ti zdijo določena dejanja ZZ verodostojna? Verjetno je hujše, če je ZZ neverodostojen, kot jaz. Mene lahko v najhujhšem doleti ban, sem za ene smeše, idiot, samo klubu ne škodim (če seštejem karte + nakupe v VB, pustum kluba kar lep znesek - na vsako službeno pot odnesem poslovnim partnerjem kak spominek iz VB..)
Uporabniški avatar
Ultras_75

OdgovorNapisal/-a viola964 » 03 Sep 2016, 14:33

@Ultras

za mene so ti tvoji zadnji prispevki zelo razumni in dobro argumentirani.
mislim, da realno predstavljajo situacijo in te podpiram.
čim več takih postov !

zaradi starih zaslug ne moremo večno čakat in vse oprostit. so vzponi in padci, pomembno pa je na kak način.
lolimpija je imela samo srečo,da smo mi tako slabi in napačno vodeni , da so postali prvaki, pa ZZ gor ali dol.

mislim , da je poanta vseh teh vpisov predvsem občutek, da nas tak malo nategujejo čeprav vemo, da bi se dalo bolje.
zdaj zakaj je to tako, pa ne morem rečt. trma ? jaz sem šef ? kaj drugega v ozadju ?
ljudje se res težko spreminjamo in priznavamo svoje napake, ampak res si želim ,da se situacija uredi in gledamo spet napadalen nogomet v slo ligi in jasno bolj kompaktnega v evropi, ker hočeš nočeš smo še vedno palčki. pri tem mi je čisto vseeno kdo, kaj, kje in koliko star igralec igra. važno je da zadeva laufa in smo navijači tudi ob porazu "dobre volje" , ker smo gledali dober fusbal

:maribor2:
viola964

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Sep 2016, 15:29

viola964 napisal/-a:@Ultras

čim več takih postov !

zaradi starih zaslug ne moremo večno čakat in vse oprostit. so vzponi in padci, pomembno pa je na kak način.
lolimpija je imela samo srečo,da smo mi tako slabi in napačno vodeni , da so postali prvaki, pa ZZ gor ali dol.

mislim , da je poanta vseh teh vpisov predvsem občutek, da nas tak malo nategujejo čeprav vemo, da bi se dalo bolje.
zdaj zakaj je to tako, pa ne morem rečt. trma ? jaz sem šef ? kaj drugega v ozadju ?
ljudje se res težko spreminjamo in priznavamo svoje napake, ampak res si želim ,da se situacija uredi in gledamo spet napadalen nogomet v slo ligi in jasno bolj kompaktnega v evropi, ker hočeš nočeš smo še vedno palčki. pri tem mi je čisto vseeno kdo, kaj, kje in koliko star igralec igra. važno je da zadeva laufa in smo navijači tudi ob porazu "dobre volje" , ker smo gledali dober fusbal

+1
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Mike33 » 03 Sep 2016, 16:56

viola964 napisal/-a:@Ultras

čim več takih postov !

:up: :up: :up:
Mike33

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 03 Sep 2016, 16:57

guano napisal/-a:
Ultras_75 napisal/-a:načeloma ne, je pa res, da pri vsaki zadevi preverim možnosti, sam rečem temu odgovornost.. torej mi smo letos lahko slabši kot drugi.. smo seveda lahko tudi prvaki, če tega ne razumeš, ti ne morem pomagati.. morda si dober hlapec, tako ubogljiv, poslušen, nezmožen obdelati več scenarijev hkrati.. v slabem mesecu se bo pokazalo v katero smer plujemo.. imamo tekmo proti Radomljam (tudi pokal), Krškem, Kopru, Rudaru in Domžala... pol po pavzi pa proti žabarom, če si na teh tekmah priigramo dodaten zaostanek, potem že vemo v katero smer kaže smerokaz.. aja še to lani smo v tem času nabirali točke, imeli igro, ekipe so se nas celo bale.. kaj bo letos?

10.9. Maribor - Radomlje (šteje samo zmaga)
14.9. Radomlje - Maribor (pokalna - šteje samo zmaga)
17.9. Krško - Maribor (šteje samo zmaga)
21.9. Koper - Maribor (ajde, recimo, da pika ne bi bila konec sveta)
24.9. Rudar - Maribor (šteje samo zmaga)
1.10. Maribor - Domžale (šteje samo zmaga)

premor

15.10. Olimpija - Maribor

Torej če v naslednjih petih prvenstvenih tekmah ne osvojimo vsaj 12-13 točk, potem pričakujem reakcijo vodstva, brez fuflanja. Olimpija igra teh pet tekem tako (z gorico doma, aluminij zunaj, celje zunaj, radomlje doma in krško zunaj - zadnje tri tekme imajo zagarantiranih 9 točk, če še ruknejo ali aluminij ali gorico je to že 12 točk)

@ Liki, jaz sem že napisal, da v primeru da letos s to stroko na klopi osvojimo kanto, neham komentirat in še častim jesti na pikniku, ki v tem primeru 100% bo.

no jaz te drži za besedo.... jest in pit pa bom ja šel (B) :mrgreen: :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a lassie » 03 Sep 2016, 18:38

Vidoviti milani.
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a cantona » 07 Sep 2016, 09:49

Guano, boljše da si se odločo plačat samo jesti, ker če bi pa pijačo, te pa bilo zelo neugodno za tvoj proračun ;) :maribor2:
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Sep 2016, 11:13

cantona napisal/-a:Guano, boljše da si se odločo plačat samo jesti, ker če bi pa pijačo, te pa bilo zelo neugodno za tvoj proračun ;) :maribor2:

osebni stečaj po moje :stoned: ... itak ga že vidim kak nam bo "ciganske" peko in nas elegantno zjebal, saj bo solil tak, da te kap rukne... pusti ti njega... saj veš da se bo znašo tak al drugeče :mrgreen:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Sep 2016, 12:30

fixcar1 napisal/-a:
cantona napisal/-a:Guano, boljše da si se odločo plačat samo jesti, ker če bi pa pijačo, te pa bilo zelo neugodno za tvoj proračun ;) :maribor2:

osebni stečaj po moje :stoned: ... itak ga že vidim kak nam bo "ciganske" peko in nas elegantno zjebal, saj bo solil tak, da te kap rukne... pusti ti njega... saj veš da se bo znašo tak al drugeče :mrgreen:

ja...mogoče pa za vsakega po en čevap...pa ne bo sile... :lol:

ampak jaz se bojim, da piknika sploh ne bo, ker ne bo kante, tako kot letos ;)
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Sep 2016, 12:41

guano napisal/-a:
fixcar1 napisal/-a:

ja...mogoče pa za vsakega po en čevap...pa ne bo sile... :lol:

ampak jaz se bojim, da piknika sploh ne bo, ker ne bo kante, tako kot letos ;)

hahahah glede na sloves in popularnost kot ga imaš na forumu bo tudi ta en čevap na osebo velik strošek za tebe.... KER BODO VSI PRIŠLI... ŽE ZARADI FIRBCA ITD. :mrgreen:
JG si le zvezda foruma :party: :party:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 07 Sep 2016, 14:50

Za druge ne vem, ampak...
(vem da bos razumel :D )
Cetiri upola s lukom je moja mera :smoking:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 07 Sep 2016, 15:29

Če bo Nova prvi strelec lige, pa dam še jaz za gajbo (SY)
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a MB-M » 07 Sep 2016, 15:34

Pa vse gole mora dati na asistenco Jaže :stoned:
MB-M

OdgovorNapisal/-a jožek66 » 07 Sep 2016, 20:16

Če pa še Luka tak pikne po tekočem traku.... jebemu mast ali tristokosmatih medvedov, bom še jas moral nekaj rufat? S Karlekom boma fkup dala!
jožek66

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 07 Sep 2016, 20:27

jaz pa dam za rundo, ce ne bomo prvaki! :D
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Ultras_75 » 07 Sep 2016, 20:30

TheseColorsDontRun napisal/-a:jaz pa dam za rundo, ce ne bomo prvaki! :D

no, sedaj pa bodo začele padat stave.. samo kaj,ko je maj še daleč in se sled lahko izgubi za slehernikom....
Uporabniški avatar
Ultras_75

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 07 Sep 2016, 20:33

Dajmo mi, ko ne stavimo to vse shranit kdo da za piknik/rundo .. Ker zdaj ko so padle te besede mamo rundo tak al tak v vsakem primeru zagotovljeno. :D

Aja pa mimogrede.. Ne delat panike, prvaki bomo pa magari jih bo Cotman zabijal ..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a rebel » 07 Sep 2016, 20:37

aLeen7 napisal/-a:Dajmo mi, ko ne stavimo to vse shranit kdo da za piknik/rundo .. Ker zdaj ko so padle te besede mamo rundo tak al tak v vsakem primeru zagotovljeno. :D

Aja pa mimogrede.. Ne delat panike, prvaki bomo pa magari jih bo Cotman zabijal ..

Stavim, da mi vsi damo za rundo, če smo prvaki, tako da s pijačo ne bo problema.
(B)
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a Haze » 07 Sep 2016, 20:44

kaj vse je ovi bebo že obljubo.. kot da bi vrjel politiku..
Haze

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov