Poletni prestopni rok 2016

Re: Poletni prestopni rok 2016

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Sep 2016, 08:47

Haze napisal/-a:kaj vse je ovi bebo že obljubo.. kot da bi vrjel politiku..

jackson, če bi bil ti v živo tak pogumen, kot na tipkah, bi še človek kaj podebatiral s tabo, tako pa raje lape (kot v živo) ;)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a nikita1970 » 08 Sep 2016, 08:51

aLeen7 napisal/-a:Dajmo mi, ko ne stavimo to vse shranit kdo da za piknik/rundo .. Ker zdaj ko so padle te besede mamo rundo tak al tak v vsakem primeru zagotovljeno. :D

Aja pa mimogrede.. Ne delat panike, prvaki bomo pa magari jih bo Cotman zabijal ..

Štajerski duh...pijača bo, ne glede na to kaj bo...
nikita1970

OdgovorNapisal/-a vojvoda » 08 Sep 2016, 09:14

Poleg tega pa NK Maribor že nekaj časa ni res dobro prodal kakšnega igralca v tujino, da bi se malce podkrepil.
iz ekipe o tem da si ne moremo privoščit boljših igralcev .

mendya smo prodali za 2 miljona a za ovega kurca na ekipi ko še 500 evrov skup ni vidu je to slaba prodaja :mrgreen: :lol:
The pride of Styria
vojvoda

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 08 Sep 2016, 09:59

2 milijona za Mendyja, nekaj podobnega za Agima, 2,4 milijona pozimi za Stojanovića, pol milijona za Filipovića... Iz transferjev smo torej letos dobili pičlih 7 milijonov. Bo treba na sprehod, da vidim če Ljudski Vrt še stoji :-E Toti so res pacienti
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a Nevtralni » 08 Sep 2016, 11:08

no mene bolj zanima kaj se je/bo storilo z tem denarjem,se ga bo kam investiralo ali kako ?
Uporabniški avatar
Nevtralni

Kraj: štajerska

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 08 Sep 2016, 12:11

Nevtralni napisal/-a:no mene bolj zanima kaj se je/bo storilo z tem denarjem,se ga bo kam investiralo ali kako ?

Meni je smešno kak zeleni nonstop sitnarite, da bi meli PR, pa meli bi marketing & ticketing, pa meli bi zgledno klubsko trgovino, pa prenovljen Bežigrad pa ustanovili bi nogometno akademijo, radi bi B-ekipo in dovolj širok kader da lahko posojate igralce drugim prvoligašem, pa zrihtali bi pomožna igrišča, imeli bi zlate rezerve, da ima klub vedno dovolj denarja za slabše čase, mislite pa da vse to z neba pade.
Ta denar se nonstop investira, Maribor si lahko privošči tako organizacijo kluba zato ker ne vrže za vsakega Elekeja 800k. Tak klubski ustroj stane, in ne stane malo. Financirat praktično dve prvoligaški ekipi (Jaz verjamem, da imajo tisti v B-ekipi popolnoma primerljive plače z povprečnim prvoligašem), rihtat vse in še več vsem svojim nogometašem, imet daleeeč najboljše pogoje za trening v ligi vi opisujete kot neke male obrobne stroške, ki se jih da z levo roko porihtat :-E

Pa naložiš še toliko v rezervo, da lahko klub brez večjih prihodkov laufa za nekaj časa, pa kar naenkrat človek ugotovi, da je še čudež da imamo to, kar imamo. Vam se to, kar je MB zaslužil zdijo neke nenormalne vsote, ker klub tak ne rabi keša razen za kupovanje igralcev in prodajanje, mogoče se kdo kdaj še spomni da plača tudi nekaj stane, ostalo je pa tak vse zastonj, če pa ni bo pa občina dala (UF) . Da ne omenjam tega, da imamo klub vsem tem naštetim stroškom še vedno enega od dveh najboljših kadrov v Sloveniji (jaz bi celo rekel, da najboljšega, ampak dobro, sem malo pristranski). Upam, da sem malo orisal, kaj se je/bo storilo s tem denarjem, kam se ga bo investiralo in kako .
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a Haze » 08 Sep 2016, 12:25

guano napisal/-a:
Haze napisal/-a:kaj vse je ovi bebo že obljubo.. kot da bi vrjel politiku..

jackson, če bi bil ti v živo tak pogumen, kot na tipkah, bi še človek kaj podebatiral s tabo, tako pa raje lape (kot v živo) ;)

od kod si pa zaj mene potegno ven? če bi me res tak rad spoznal, me mnogi tu na forumu poznajo, vejo kdo sem, ki živim.. lahko se pa javiš ko boš kaj v portorožu pa te povabim na kalamare..
Haze

OdgovorNapisal/-a th0mas » 08 Sep 2016, 12:42

prektrojanec napisal/-a:
Nevtralni napisal/-a:no mene bolj zanima kaj se je/bo storilo z tem denarjem,se ga bo kam investiralo ali kako ?

Meni je smešno kak zeleni nonstop sitnarite, da bi meli PR, pa meli bi marketing & ticketing, pa meli bi zgledno klubsko trgovino, pa prenovljen Bežigrad pa ustanovili bi nogometno akademijo, radi bi B-ekipo in dovolj širok kader da lahko posojate igralce drugim prvoligašem, pa zrihtali bi pomožna igrišča, imeli bi zlate rezerve, da ima klub vedno dovolj denarja za slabše čase, mislite pa da vse to z neba pade.
Ta denar se nonstop investira, Maribor si lahko privošči tako organizacijo kluba zato ker ne vrže za vsakega Elekeja 800k. Tak klubski ustroj stane, in ne stane malo. Financirat praktično dve prvoligaški ekipi (Jaz verjamem, da imajo tisti v B-ekipi popolnoma primerljive plače z povprečnim prvoligašem), rihtat vse in še več vsem svojim nogometašem, imet daleeeč najboljše pogoje za trening v ligi vi opisujete kot neke male obrobne stroške, ki se jih da z levo roko porihtat :-E

Pa naložiš še toliko v rezervo, da lahko klub brez večjih prihodkov laufa za nekaj časa, pa kar naenkrat človek ugotovi, da je še čudež da imamo to, kar imamo. Vam se to, kar je MB zaslužil zdijo neke nenormalne vsote, ker klub tak ne rabi keša razen za kupovanje igralcev in prodajanje, mogoče se kdo kdaj še spomni da plača tudi nekaj stane, ostalo je pa tak vse zastonj, če pa ni bo pa občina dala (UF) . Da ne omenjam tega, da imamo klub vsem tem naštetim stroškom še vedno enega od dveh najboljših kadrov v Sloveniji (jaz bi celo rekel, da najboljšega, ampak dobro, sem malo pristranski). Upam, da sem malo orisal, kaj se je/bo storilo s tem denarjem, kam se ga bo investiralo in kako .

sej to ni samo pri nogometu tak, tudi v drugih sferah, v glavnem mestu se pač stvari dobijo, pa ljudje niti ne vejo prav dobro od kod pa kak :mrgreen: navajeni
th0mas

OdgovorNapisal/-a Samo » 08 Sep 2016, 14:02

th0mas napisal/-a:
prektrojanec napisal/-a:

sej to ni samo pri nogometu tak, tudi v drugih sferah, v glavnem mestu se pač stvari dobijo, pa ljudje niti ne vejo prav dobro od kod pa kak :mrgreen: navajeni

Dobijo se od mene, pa tebe, pa od ostalih 2 milijonov duš v tej državi. Ko je treba skup vrečt, kot recimo za Stožice, pač vržemo. Ker dobro vemo, da je LJ center sveta.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

Prejšnja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Kr1z4j in 7 gostov