Protest med tekmo Maribor - Olimpije

Re: Protest med tekmo Maribor - Olimpije

OdgovorNapisal/-a liki » 02 Mar 2016, 14:40

Fora je v tem, da lahko vsak od nas piše, kako bo šel na tekmo z Olimpijo in bo mirno spremljal, se ne bo veselil morebitnega zadetka...

Kar pa vsi vemo, da to ni res. Če boš na tekmi in če bodo naši grizli (kar niti malo ne dvomim) in igrali dobro (kar je zelo mogoče), bo vsak padel noter, navijal, proslavljal gole in se delal norca iz žabarov. Bo hitro pozabil na kakršnikoli protest oz. jezo med samo tekmo. Če pa bomo slučajno igrali slabo in izgubljali, potem pa ne dvomim da bo vzdušje še bolj negativno.

Zato še vedno trdim, da bi največjo sporočilnost vodilnim v klubu dali, če bi bil stadion na tem derbiju (ko se pričakuje razprodan stadion), na pol prazen. To zagotovo ne bi spregledal noben medij. Ker pa bo verjetno obratno, stadion naj bi bil navkljub vsemu bolj kot ne razprodan, bo pač izpadlo da je narodu tako ali tako vseeno, kdo je trener in kako igramo, samo da so rezultati...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a donkey » 02 Mar 2016, 14:54

liki napisal/-a:Fora je v tem, da lahko vsak od nas piše, kako bo šel na tekmo z Olimpijo in bo mirno spremljal, se ne bo veselil morebitnega zadetka...

Kar pa vsi vemo, da to ni res. Če boš na tekmi in če bodo naši grizli (kar niti malo ne dvomim) in igrali dobro (kar je zelo mogoče), bo vsak padel noter, navijal, proslavljal gole in se delal norca iz žabarov. Bo hitro pozabil na kakršnikoli protest oz. jezo med samo tekmo. Če pa bomo slučajno igrali slabo in izgubljali, potem pa ne dvomim da bo vzdušje še bolj negativno.

Zato še vedno trdim, da bi največjo sporočilnost vodilnim v klubu dali, če bi bil stadion na tem derbiju (ko se pričakuje razprodan stadion), na pol prazen. To zagotovo ne bi spregledal noben medij. Ker pa bo verjetno obratno, stadion naj bi bil navkljub vsemu bolj kot ne razprodan, bo pač izpadlo da je narodu tako ali tako vseeno, kdo je trener in kako igramo, samo da so rezultati...

Do zdaj se mu je še vsaka riskantna poteza bolj ali manj izšla, me res zanima, kako bo ta ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a magic444 » 02 Mar 2016, 14:57

donkey napisal/-a:
liki napisal/-a:Fora je v tem, da lahko vsak od nas piše, kako bo šel na tekmo z Olimpijo in bo mirno spremljal, se ne bo veselil morebitnega zadetka...

Do zdaj se mu je še vsaka riskantna poteza bolj ali manj izšla, me res zanima, kako bo ta ...

Z takim vzdušjem ki vlada okrog kluba, navijačev, sranja v medijih, sramote, ter naše nezmožnosti in nekvalitete ter trenerjeve nekvalitete ti. hazardiranja , je edina na možnost, da mi zmagamo, če tekmo kupimo.... Kar pa me pri ZZ sploh nebi presenetlo...
magic444

OdgovorNapisal/-a Coyote » 02 Mar 2016, 15:04

Sem glasoval proti menjavi Krunota. Tudi na MMC anketk nisem podprl poteze Zahota. Jezen sem ko pes da se grejo igrice z nami.
Ampak nikoli res nikoli ne bom pustil
najljubsi klub na cedilu. Tak pac je. In ja bi sel na derbi podpret vijolcne ampak sem predalec da bi uspel.
Jebiga. Sem ortodoksne vere :)
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a liki » 02 Mar 2016, 15:07

magic444 napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Z takim vzdušjem ki vlada okrog kluba, navijačev, sranja v medijih, sramote, ter naše nezmožnosti in nekvalitete ter trenerjeve nekvalitete ti. hazardiranja , je edina na možnost, da mi zmagamo, če tekmo kupimo.... Kar pa me pri ZZ sploh nebi presenetlo...

dobro, ti greš sedaj v druge nelogične skrajnosti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Simba » 02 Mar 2016, 15:52

Ah no, nimamo se česa bati, ne bomo zgubili ;)
Zahovič:“V soboto bomo pripravljeni, da bi zmagali v Madridu, kaj šele proti Olimpiji. "

Nič, bati, mamo jih :lol: :lol: :lol:
Ko smo majhni, nas učijo, da so IZVOLI, PROSIM, HVALA in OPROSTI čarobne besede. A ko odrasteš spoznaš, da ima tudi beseda ODJEBI, čarobno moč =)
Uporabniški avatar
Simba

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 02 Mar 2016, 17:11

Simba napisal/-a:Ah no, nimamo se česa bati, ne bomo zgubili ;)
Zahovič:“V soboto bomo pripravljeni, da bi zmagali v Madridu, kaj šele proti Olimpiji. "

Torej bomo bunker špilali. Super...
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a marcusss » 02 Mar 2016, 18:56

MaKaaY napisal/-a:

Razbili jih bomo 1-0! :D
Uporabniški avatar
marcusss

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a rebel » 02 Mar 2016, 20:09

marcusss napisal/-a:
MaKaaY napisal/-a:

Razbili jih bomo 1-0! :D

Če se ne bomo sami razbili 1:0...
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a jame » 02 Mar 2016, 21:15

magic444 napisal/-a:
donkey napisal/-a:

Neverjetno kaj vse lahko tu prebereš,vsemogočni ZZ kupuje tekmo z Olimpijo (UF)
jame

OdgovorNapisal/-a Phantom » 02 Mar 2016, 22:36

liki napisal/-a:Ne pozabit, da je Zaho enako potezo (torej zamenjava trenerja, ki je bil precej priljubljen, pred tekmo z OIimpijo) enkrat že naredil. In sicer ko je zamenjal enega Anteja z drugim Antejem. Sicer smo takrat imeli še vmes evropsko gostovanje v Angliji, ampak to ne spremeni kaj dosti.

Tako da bi rekel, da je trenutek pred tekmo z Olimpijo izbran zelo zavestno, ravno zaradi takšnih reakcij, kot jih sedaj berem (da so žabari vseeno le žabari). Se Zaho zelo dobro spozna v psiho povprečnega navijača Maribora.

In zato je, kar se mene tiče, bojkot tekme z žabari dosti bolj učinkovit in prava odločitev, kot pa biti hipokritski v smislu: "zdaj še grem na Olimpijo (ker so to žabari), potem pa bom bojkotiral Krko..."

Pri meni bo kvečjemu obratno, v soboto me ne bo iz principa na stadionu, potem naprej pa bom najverjetneje z veliko mero indolence spremljal prihajajoče tekme v živo.

Se strinjam s tabo glede izbira trenutka odpustitve Kruna, da je bila skrbno splanirana. Ampak to je Zahotov "all in". Ker kot si napisal, in jaz tudi verjamem, LV bo lepo popolnjen, kljub dokaj širokemu nezadovoljstvu. Ampak v primeru zmage in dobre igre se bodo karte hitro zasukale in večina onih sredinjskih bo začela z izjavami kot so:"Mogoče je pa le mel prav." "Pizda pa če on ne ve kaj dela, potem pa tak"... in bo pri marsikomu hitro pozabljeno. Ampak, če pa izgubimo in nas žabari nadigrajo in zbežijo na -9, potem bo pa nezadovoljstvo še večje, kanta 90% izgubljena, in potem bodo zanimive njegove naslednje poteze. Zahotov gambit. Zdaj bomo pa videli.
Phantom

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a MB-M » 03 Mar 2016, 09:43

Še enkrat. Zaho ima win-win situacijo, upam, da se tega zavedate. Če bomo zmagali, bo dokazoval, da je ekipa bila nemotivirana pri starem trenerju in da je sedaj popolnoma drugače in da je tudi ta zarjaveli sistem edini uspeše. Če izgubimo ima izjavo že pripravljeno, da je to sedaj res dokaz, da je Jurčič priprave zajebal in da mu igralci niso uspeli slediti.
MB-M

OdgovorNapisal/-a cantona » 03 Mar 2016, 10:04

Vseh nas je po večini samo gobec. Na koncu pa bomo vsi tam, pa navijali, sploh če bo rezultat dober, v kar ne dvomim..... ;)

PS.: tudi jaz se ne strinjam z odstavitvjo Krunota. Če bi se to zgodilo po morebitnem porazu z Olimpijo, bi razumel... Verjetno pa je bil čas zdaj primeren za menjavo za Zahota, da še bolj vse skupaj podžge. Si predstavljate - jeza in srd, ljubezen do kluba in zmagoslavje, vse v 90 minutah?

Strah pa me je, kaj se bo zgodilo, če žabarom ne damo po pički....
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a Master » 03 Mar 2016, 10:08

MB-M napisal/-a:Še enkrat. Zaho ima win-win situacijo, upam, da se tega zavedate. Če bomo zmagali, bo dokazoval, da je ekipa bila nemotivirana pri starem trenerju in da je sedaj popolnoma drugače in da je tudi ta zarjaveli sistem edini uspeše. Če izgubimo ima izjavo že pripravljeno, da je to sedaj res dokaz, da je Jurčič priprave zajebal in da mu igralci niso uspeli slediti.

To ne bo šlo, je včere izjavil, da so igralci fantastično pripravljeni
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 03 Mar 2016, 10:11

Phantom napisal/-a:
liki napisal/-a:Ne pozabit, da je Zaho enako potezo (torej zamenjava trenerja, ki je bil precej priljubljen, pred tekmo z OIimpijo) enkrat že naredil. In sicer ko je zamenjal enega Anteja z drugim Antejem. Sicer smo takrat imeli še vmes evropsko gostovanje v Angliji, ampak to ne spremeni kaj dosti.

Tako da bi rekel, da je trenutek pred tekmo z Olimpijo izbran zelo zavestno, ravno zaradi takšnih reakcij, kot jih sedaj berem (da so žabari vseeno le žabari). Se Zaho zelo dobro spozna v psiho povprečnega navijača Maribora.

In zato je, kar se mene tiče, bojkot tekme z žabari dosti bolj učinkovit in prava odločitev, kot pa biti hipokritski v smislu: "zdaj še grem na Olimpijo (ker so to žabari), potem pa bom bojkotiral Krko..."

Pri meni bo kvečjemu obratno, v soboto me ne bo iz principa na stadionu, potem naprej pa bom najverjetneje z veliko mero indolence spremljal prihajajoče tekme v živo.

Se strinjam s tabo glede izbira trenutka odpustitve Kruna, da je bila skrbno splanirana. Ampak to je Zahotov "all in". Ker kot si napisal, in jaz tudi verjamem, LV bo lepo popolnjen, kljub dokaj širokemu nezadovoljstvu. Ampak v primeru zmage in dobre igre se bodo karte hitro zasukale in večina onih sredinjskih bo začela z izjavami kot so:"Mogoče je pa le mel prav." "Pizda pa če on ne ve kaj dela, potem pa tak"... in bo pri marsikomu hitro pozabljeno. Ampak, če pa izgubimo in nas žabari nadigrajo in zbežijo na -9, potem bo pa nezadovoljstvo še večje, kanta 90% izgubljena, in potem bodo zanimive njegove naslednje poteze. Zahotov gambit. Zdaj bomo pa videli.

Mislim da ni bilo splanirano.. poznam par ljudi in vse se začelo v soboto takoj po tekmi z Celjem... tudi da je prišel do igralcev sem dobil potrditev čeprav sem spravi tudi mislil da blo nastavljeno ampak mogoče pa so res igrali tako slabo ker pač niso v formi poglejmo pripravljalne razen slabih nismo proti nikomur igrali res dobro.. niti zavrč, domžale olimpije nismo premagali.. tudi proti zavrču in domžalam imeli sreči in igrali slabo..

Sprva sem bil besen ob menjavi krunota da je neupravičeno nastavljeno.. pa poglejmo sedaj ko hladna glava in srca...

Domžale so nas nadigrali !
Krško v gosteh smo komaj zmagali, imeli žogo ampak komaj katero priložnost strel vršiča iz 20m smo imeli srečo da v okol70- 80minute šel v gol.
Zavrć - Nič od nič

Razbili smo tiste ki so padli proti koncu ali pa imeli razpad sistema - koper, celje, rudar, in jih je rsazbila tudi olimpija,...

Kdor se nam je agresivno postavil zadaj nismo mogli nič pustili so nam boke mi pa se mučili in centrirali ampak nobene žoge resno dobili ker smo imeli sredino preveć prazno...

Ta taktika je super za protinapade morda proti odprtim ali pa za slabe nasprotnike kdor se dobro postavi ni zihr.. plus da nobenega resnega nasprotnika nismo nadigrali ali premagali niti v pripravah..
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Mar 2016, 10:21

ti pa si pa tak spremenil mnenje, kot da si postal milaničev pomočnik (UF)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a baresi » 03 Mar 2016, 10:24

Vse je bilo splanirano od tistega trenutka dalje, ko je uslužbenec kluba v medijih začel posegati v taktiko.

Poslano z mojega D5503 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 03 Mar 2016, 10:24

guano napisal/-a:ti pa si pa tak spremenil mnenje, kot da si postal milaničev pomočnik (UF)

Poglej dejstva pa z hladno glavo pa srcem.. ne na vpliv ige ki smo jo imeli na parih tekmah odprlo se nam je ponavadi šele po mučenju ko smo dali prvi gol

Se pa ne strinjam na kakšen način je bilo to narejeno vendar mislim da zahota že malo panika daje ker ni pričakoval da bo olimpija še naprej tako suvereno osvajala pike..
Plus mi nujno rabimo naslov in Evropo za preživetje letos... ni mogoče ampak nujno.. in preko naslova je lažje preko drugega mesta pa jeba 4 tekme na eni se zalomi se out..
Zadnjič spremenil hitman.1989, dne 03 Mar 2016, 10:26, skupaj popravljeno 1 krat.
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a baresi » 03 Mar 2016, 10:25

hitman.1989 napisal/-a:
guano napisal/-a:ti pa si pa tak spremenil mnenje, kot da si postal milaničev pomočnik (UF)

Poglej dejstva pa z hladno glavo pa srcem.. ne na vpliv ige ki smo jo imeli na parih tekmah odprlo se nam je ponavadi šele po mučenju ko smo dali prvi gol

Haha, boš videl kdaj se nam bo odprlo pri Milaniču...

Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 03 Mar 2016, 10:28

baresi napisal/-a:
hitman.1989 napisal/-a:

Haha, boš videl kdaj se nam bo odprlo pri Milaniču...

Se pa ne strinjam na kakšen način je bilo to narejeno vendar mislim da zahota že malo panika daje ker ni pričakoval da bo olimpija še naprej tako suvereno osvajala pike..
Plus mi nujno rabimo naslov in Evropo za preživetje letos... ni mogoče ampak nujno.. in preko naslova je lažje preko drugega mesta pa jeba 4 tekme na eni se zalomi se out..

Morda se nam ne bo odprlo bomo pa imeli naslov pa Evropo
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 03 Mar 2016, 10:29

Saj jaz ne bi šel na tekmo ali je DERBIIIII in ni to ZZ , ne Milanič itd....
DERBI JE DERBI BIL IN BO... je pa res da zelo verjetno moja zadnja live tekme gledana v LV to sezono!

dvomim pa da se bo izšlo kot misli ZZ, ker mi imamo ekipo kot mamo, Olimpija pa ni slaba in to so dejstva... saj na koncu bo nula ali ta nule in kvazi nepotreben poraz z Celjem, ki je pač moral bit mene ne kupi! Še danes jezen ko pessss... pa kar ne mine in ne mine :evil:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a rebel » 03 Mar 2016, 10:44

Še zdaj nisem odločen, če bom šel na tekmo ali ne. To je moj Maribor, pa vseeno je kot rojstni dan bivše punce, ki je zdaj z drugim... Ne vem, pridem v drugem polčasu... Da se poslovim, če ne drugega... In da v kurac pošljem tistega, ki mi je zjebal večno ljubezen, prvo, zadnjo in edino.
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a spetfalil » 03 Mar 2016, 11:08

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
spetfalil

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 03 Mar 2016, 12:39

Jaz grem na tekmo in ja....veselil se bom, če bomo dosegli gol...ker je gol dosegel NK Maribor!

Bom pa tudi žvižgal, če bo slučajno Zaho upal prit na igrišče in se vsest na klop ob Milaniču.

In vsekakor se bom pridružil navijanju oz. skandiranju imena Krunoslav Jurčić

Upam, da bo npr. ESS pobudnik tega. Ker sem 100%, da nas bo kar nekaj, ki bomo sodelovali pri tem. ;)
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a vecerko_mb » 03 Mar 2016, 13:17

_PeRo_ napisal/-a:Jaz grem na tekmo in ja....veselil se bom, če bomo dosegli gol...ker je gol dosegel NK Maribor!

Bom pa tudi žvižgal, če bo slučajno Zaho upal prit na igrišče in se vsest na klop ob Milaniču.

In vsekakor se bom pridružil navijanju oz. skandiranju imena Krunoslav Jurčić

Upam, da bo npr. ESS pobudnik tega. Ker sem 100%, da nas bo kar nekaj, ki bomo sodelovali pri tem. ;)

kot da bi precital moje lastne besede ... od prve do zadnje :up: :up: :up:
vecerko_mb

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov