Protest med tekmo Maribor - Olimpije

Re: Protest med tekmo Maribor - Olimpije

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 03 Mar 2016, 13:38

_PeRo_ napisal/-a:Jaz grem na tekmo in ja....veselil se bom, če bomo dosegli gol...ker je gol dosegel NK Maribor!

Bom pa tudi žvižgal, če bo slučajno Zaho upal prit na igrišče in se vsest na klop ob Milaniču.

In vsekakor se bom pridružil navijanju oz. skandiranju imena Krunoslav Jurčić

Upam, da bo npr. ESS pobudnik tega. Ker sem 100%, da nas bo kar nekaj, ki bomo sodelovali pri tem. ;)

:up:
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a rebel » 03 Mar 2016, 14:44

Z Zelenimi zajčki se je treba zmenit, da skandirajo "ZAHO, LEGENDA!"
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a PRAU » 03 Mar 2016, 20:20

rebel napisal/-a:Z Zelenimi zajčki se je treba zmenit, da skandirajo "ZAHO, LEGENDA!"

Mogoče najboljše da grete protestirat na severno tribuno
PRAU

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 03 Mar 2016, 21:36

PRAU napisal/-a:
rebel napisal/-a:Z Zelenimi zajčki se je treba zmenit, da skandirajo "ZAHO, LEGENDA!"

Pa kaj ste čisto nori folk. Kaj pa vam dela. Eno so naši notranji problemi, ampak pred žabari ali še slabše z žabari ne bomo prali umazanega perila!
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a 4emb » 03 Mar 2016, 22:09

Fantastic napisal/-a:
PRAU napisal/-a:

Pa kaj ste čisto nori folk. Kaj pa vam dela. Eno so naši notranji problemi, ampak pred žabari ali še slabše z žabari ne bomo prali umazanega perila!

Se strinjam, žabari kronično čakajo da se začnemo trgat sami, da bodo lahko zavladali!
Prav je da pokažemo z nečim da se ne strinjamo z zadnjimi prijemi Zahota a to imamo čas rešit in z hladnimi glavami.

Rivalstvo z žabarji imamo v dnk in tega ne smemo zanemarit in jim dati hrane za glodat! Ubi žabara!!!!!
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a VecniMB » 03 Mar 2016, 22:13

Fantastic napisal/-a:
PRAU napisal/-a:

Ni mi vseeno kaj se grejo v klubu...očitno so pravi mazohisti...in očitno malo pozabljajo,da ne igrajo samo zaradi sebe temveč zveste publike.

Vendar...na tekmo grem,kljub "notranjim" razprtijam se bom veselil zmage nad zelenimi kakršna pač bo,ker tem smradom kotlinskim ne bom dal razloga za veselje,sploh pa ne sredi LV. :maribor:
Uporabniški avatar
VecniMB

OdgovorNapisal/-a redhot » 03 Mar 2016, 22:34

Za med tekmo ne dvomim, da bo padlo množično skandiranje Krunotu. Samo to po mojem ni dovolj. Mi bi mogli vsaj na simbolni ravni pokazat že pred derbijem, da nismo ovce oz. da za početje Zahota & co. v taki instituciji, kot naš klub je, ni prostora. Pa če se pred njihovimi pisarnami pusti sveče, ikebane, predrto fuzbal žogo ipd., nima veze...
redhot

OdgovorNapisal/-a liki » 03 Mar 2016, 22:35

V glavnem, skupna ugotovitev je da ima Zaho v malem prstu mentaliteto publike v Mariboru da lahko izbere najboljši trenutek za njega za svoje akcije...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Master » 03 Mar 2016, 22:38

Grdo je vse to kaj se dogaja, ampak, na derbiju nobena oblika protesta ne bo uspela. To pa zato, ker niti ni enotnosti, niti ni jasno kak bi se protestiralo. Sploh pa na derbiju, ko bojo Zahota in vse nas žalili že Zajčeki, ki jih bo rekordno veliko. Stadion bo poln, brez večine, vsaj na vzhodu, bi vse skup češko izpadlo. Po tej tekmi bo vse bol jasno in se bo vidlo kako naprej.

Jaz na tekmo grem, sicer kot na kako tekmo proti Krki, ampak vem pa, da bo od poteka tekme odvisno, ali bo vzdušje pravi, al pa bo tuga. Če bojo pubeci igrali tak ko treba, ce ne bo neke divje postavitve, pol bo tudi mene in večino potegnilo noter
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a baresi » 03 Mar 2016, 22:38

liki napisal/-a:V glavnem, skupna ugotovitev je da ima Zaho v malem prstu mentaliteto publike v Mariboru da lahko izbere najboljši trenutek za njega za svoje akcije...

Saj to smo skupaj ugotavljali in pričakovali. Če je pa Bog...
Pa še Šalca je taki lepi post napisal.

Poslano z mojega D5503 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a grega007 » 04 Mar 2016, 07:46

liki napisal/-a:V glavnem, skupna ugotovitev je da ima Zaho v malem prstu mentaliteto publike v Mariboru da lahko izbere najboljši trenutek za njega za svoje akcije...

Odkar se je zgodila ta "potrebna menjava" trenreja sem si dobesedno 14x premislil (grem - NE). Ponavadi me v sekundi preklopi na ne, ko vidim / slišim šerifa v kirem mediju...

Dejansko nam je dal šah mat... če mi, ki smo redni in ki tut zadeve najbolj poznamo bojkotiramo... se realno sploh opazlo ne bo. Če ne bojkotiramo, ker mamo ta klub radi, sigurno ne bomo tam tiho sedeli in se ne veslili golov in ne vem kaj še vse... ker pač ne bomo. Če gremo tja in se celo tekmo deremo "Kruno" ali kaj podobnega, sicer nekaj bo... a tut to ni realno. Če nas bo 13 mahalo z belimi robčki, bomo smešni, če nas 100 po 20 min dretja gre s tribune se opazlo ne bo... Najbolj bi še vžgal transparent z jasnim sporočilom...

Point v glavnem je, da karkoli hočemo naredit ne moremo naredti.. razn če za bojkot odloči še 8000 derbi navijačev....

Druga stran pa je... da če mi sedaj zaradi enega človeka bojkotiramo naš klub, smo mu dali točno to proti čemur smo... dvignili smo ga nad klub!! Oz smo mu dovolili, da se dvigne sam...

Zaključek? Osebno verjamem, da nas bo na koncu večina tam... jaz verjetno bom če ga bom v naslednjih urah ne videl in slišal. Verjamem, da nas bo večina na nek spontani način "bojkotirala" in da to haska ne bo melo na koncu (realno) Verjamem pa tudi, da bodo se karte obrnilie. Šerif mogoče misli da so mu plačanci dovolj za obstoj in da da lahko dejansko dela kar hoče... čas pa bo tudi njemu pokazal, da se moti!
grega007

OdgovorNapisal/-a rebel » 04 Mar 2016, 08:34

Še posebej me žalosti dejstvo, da je za plačance potrebno tako malo denarja, da ga bo dovolj tudi, če ga klubu zmanjka.
Zvestoba... Ljubezen... Čast... Za par deset Eurov je tega dovolj tudi pri kurbah v Gradcu.
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a MB-M » 04 Mar 2016, 10:55

En klub, en človek!
Meni so uspeli izsesati ves adrenalin, ki sem ga vedno čutil ob tekšnih tekmah in zaradi tega na tekmo ne grem. Enostavno se počutim popolnoma enako, kot je že zapisal Liki in še kdo. Emocionalno praznega!
MB-M

OdgovorNapisal/-a elwood » 04 Mar 2016, 11:03

MB-M napisal/-a:En klub, en človek!
Meni so uspeli izsesati ves adrenalin, ki sem ga vedno čutil ob tekšnih tekmah in zaradi tega na tekmo ne grem. Enostavno se počutim popolnoma enako, kot je že zapisal Liki in še kdo. Emocionalno praznega!

Se počutim enako vendar pa adrenalin še ostaja. Se mi zdi, da ga je v meni po vseh teh dogodkih zdaj še več. In ne pustim si vzeti tega za kar sem celo zimo komaj čakal. Od nobenega. Res da ovega ribiča ne prenesem-bom pač mimo gledal :). Ampak na tekmo grem!
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a venti » 04 Mar 2016, 11:24

"En klub, en človek!"

V bistvu bi bila to kar dobra parola za čez cel vzhod =)
venti

OdgovorNapisal/-a rebel » 04 Mar 2016, 11:27

Nevarno blizu "ein volk ein reich ein führer". (Kupljeni) navijači, klub, vodja...
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a MB-M » 04 Mar 2016, 11:37

Da se razumemo. Vsak protest na tej tekmi je brez veze. Nasprotnik je pač takšen, da si nobeden od nas ne želi poraza, ne glede na vse okoliščine. Bi pa mogoče zapisal samo še tole. Nekdo me hoče cel čas prepričat, da nisem kompetenten, da ne vem, da ne razumem, da ne vidim! Sprejmem!
Tako kot ne gledam kitajskih filmov brez podnapisov, ker jih ne razumem, tako ne morem na tekmo, ker nogometa, vsaj takšnega, ki ga goji naš klub, ne razumem! Pametnemu dovolj!
MB-M

OdgovorNapisal/-a psycho » 04 Mar 2016, 11:42

Res je težko vse skupaj...
Po eni strani se mi je Zdraho tako zasral,da mi gre na bruhanje,po drugi strani pa imam klub tako rad,da ga ne morem pustiti na cedilu in zato grem na tekmo in bom tam tudi protestiral po svojih močeh...
Pa če tudi samo z žvižgi oziroma vzkliki Kruno Jurčič...
Upam,da se vas bo pri tem čim več pridružilo..
DUM SPIRO SPERO
Uporabniški avatar
psycho

OdgovorNapisal/-a elwood » 04 Mar 2016, 11:43

psycho napisal/-a:Res je težko vse skupaj...
Po eni strani se mi je Zdraho tako zasral,da mi gre na bruhanje,po drugi strani pa imam klub tako rad,da ga ne morem pustiti na cedilu in zato grem na tekmo in bom tam tudi protestiral po svojih močeh...

:up: :up:
Še ima Nkmb navijače. In tako razmišljanje je po mojem edino pravilno.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a rebel » 04 Mar 2016, 11:45

Mah, z vami ni nič narobe, znotraj tistega obzidja je nekaj narobe, zato bom šel vsaj z družbo na pijačo pred tekmo. Potem se pa naše poti razidejo. Eni bodo ostali, drugi bomo ostali, dokler se naše poti ne srečajo in se zopet preštejemo.
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a Phantom » 04 Mar 2016, 11:56

Phantom

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 04 Mar 2016, 14:47

Vidim, da nas večina čuti podobno. Sploh ne vem v bistvu, kaj bi reko. Nekaj časa mam filing, da se tekme vedno bolj veselim, potem se spomnim, kaj se je zgodlo in se zadeva zasuka. Glede rezultata mi je v bistvu vseeno, ker se v nobenem primeru nebo nič spremenilo, tisti poletni derbi je bil poraz fajn, ker je odneso Šimundžo, tokrat ni nobenega haska za pričakovat od nobene oblike rezultata. Naslov, hja, tudi če bo, pa kaj. Boli, praznina še vedno vztraja.
Sem bil na ligi prvakov letos v ZG, ker so ble tak smešno poceni karte, pa sem ob pol praznih tribunah razmišljal kak pri pm lahko pride do česa takega in da še sreča, da se to pri nas ne more zgodit, da mamo prave ljudi v vodstvu, da smo lahko ponosni na NK MB, potem pa v dveh dnevih praktično iz neverjetne evforije in pričakovanja prvenstva padeš na to, da sploh ne veš, kaj bi nardil, koda te baba pusti pizda.

Pa čisto nič ne mormo naret, oz. tak vsaj zgleda. Karavana bo šla naprej.
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 04 Mar 2016, 16:07

jaz sem tudi mnenja da to na derbiju ne pride ... ma jebeš mu m... pa nejo nas žabari še na tribuni in to v LV nabili.. ne ker ne! Pa še zlasti zdaj ko jih baje pride en pa pol vagona :D !!!! Eh ribiča pa itak nem gledo in če bo rezultat v pizdi mu bo itak z mano vred celi V in Z jebal ma....

:maribor2: :maribor2: :maribor2:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a dr.mb » 04 Mar 2016, 16:24

onega kralja C sektora je treba dobit na svojo stran.
pa še tak prodorn glas ma, da še bo milaniču zvonelo v uhi
dr.mb

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 04 Mar 2016, 16:55

elwood napisal/-a:

:up: :up:
Še ima Nkmb navijače. In tako razmišljanje je po mojem edino pravilno.

Trebalo bi bilo združit oboje. Proteste in navijanje, da pokažemo, da klub imamo še kako radi.
Uporabniški avatar
Fantastic

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov