Protest med tekmo Maribor - Olimpije

Protest med tekmo Maribor - Olimpije

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Mar 2016, 15:28

Ok, da ne zasmetimo preveč teme o tekmi, sem odprl novo. Dajmo pogledat, kdo bi sodeloval v protestu proti delovanju kluba na način, kot je bila izvedena odslovitev Jurčića?
1. psycho
2. donkey
3. prektrojanec
4. fredim
5. viola97
6. mihaS
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

Re: Protest med tekmo Maribor - Olimpije

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 01 Mar 2016, 15:41

prektrojanec se javlja!
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a fredim » 01 Mar 2016, 15:42

fredim
fredim

OdgovorNapisal/-a viola97 » 01 Mar 2016, 16:27

Ja :maribor:
viola97

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a swagking1960 » 01 Mar 2016, 18:08

Prekinit tekmo, skandirat Krunotu in zapustit stadion.
swagking1960

OdgovorNapisal/-a mihaS » 01 Mar 2016, 18:10

Polek
Uporabniški avatar
mihaS

OdgovorNapisal/-a duff » 01 Mar 2016, 18:14

Če ne bo skupnega protesta, in če v njem ne bomo sodelovali vsi, le ta nima smisla, vsaj po moje.
Sam se (trenutno) nagibam k bojkotu tekem, ki se bo gotovo poznal na "manjših" tekmah in bo normalnemu človeku povedal več kot dovolj, ker tam smo ponavadi taki "butli", ki imamo radi ta klub. In ko bojo taki butli "manjkali", se bo poznala tako čustvena kot prostorska praznina.
Če k temu dodam še Milaniča, ki se mi je totalno zagabil, "njegovega" fuzbala ne bom gledal in za to še plačal, da se o njegovemu odhodu ne pogovarjamo (se vidi, da se Anti učil od "najboljšega", je to nadaljnega najboljša možna izbira.
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a deycek » 01 Mar 2016, 18:15

Počakat do konca tekme, bomo vidli kaka bo igra in rezultat.
deycek

OdgovorNapisal/-a T1M3K » 01 Mar 2016, 18:18

Na kakšen način bi potekal protest?
T1M3K

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Mar 2016, 18:23

T1M3K napisal/-a:Na kakšen način bi potekal protest?

Zaenkrat se predvideva kasnejši prihod na stadion in skandiranje, se bomo pa še uskladili do sobote
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a redhot » 01 Mar 2016, 18:31

Za skandiranje me lahko šteješ polek, samo jaz jim bom tam že od začetka, ko pridejo na zelenico.

Vse bolj se mi zdi, da se mi zna zmešat, če bom v soboto gledal "prerojeno" ekipo vijolčnih, ki bo mlela Olimpijo...
redhot

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Mar 2016, 18:38

donkey napisal/-a:Ok, da ne zasmetimo preveč teme o tekmi, sem odprl novo. Dajmo pogledat, kdo bi sodeloval v protestu proti delovanju kluba na način, kot je bila izvedena odslovitev Jurčića?
1. psycho
2. donkey
3. prektrojanec
4. fredim
5. viola97
6. mihaS

7. redhot
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a grega007 » 01 Mar 2016, 18:46

Sem za.

Osebno bi zadevo obrnil drugače... čimprej na stadion, skandiranje, transaprenti, beli robčki in umik iz stadiona po 15-20 min in magari nadaljevanje podpore pred stadionom.

Osebno sem veliko razmišljal o bojkotu pa mi srce tega enostavno ne pusti... to nas naredi enake šalabajzerje kot so zeleni... obstajajo drugi načini... in trenutno se sam nagibam k čemu drugemu. Bo pa sigurno bolj odmevalo, če se nekako organiziramo.

Je pa verjetno žal res... da narcisoida Zahota to verjetno samo podžiga in da svojga načina delovanja oz samega sebe ne bo umaknil dokler ga ne bo nekdo odnesel s kluba... kako pa je s tem pa se ve.

Menjava trenerja ki pa je iz -10 spravil na -3, vrnil lepo igro katere nismo gledali že dolgo in je verjetno dolgo spet ne bomo (no razen pot "napačnim Antejem, vsi vemo kak se je to končalo) pa je samo dokaz, da se nekdo vzdiguje nad klub, čeprav je sam poln besed kako nihče ni nad klubom. Tukaj pa vso (preteklo) dobro delo vsaj pri meni zgubi praktično vso vrednost!

Bojim se, da so pred nami črni časi, ko bo nekdo delal z našim klubom kaj bo hotel, če bo hotel in kolko bo hotel.... če bo ob tem osvajal lovorike bo marsikdo zadovoljen... če pa ne... pa... kdo bi vedel.
grega007

OdgovorNapisal/-a Simba » 01 Mar 2016, 18:54

Boli njega kurac. Karte so prodane, denar je v blagajni. Dol mu visi, koliko je/bo ljudi na vzhodu ali zahodu. Važno je koliko je canknilo not od prodanih kart. In dokler ima on krit hrbet s strani Viol, se mu bo smejalo, pa lahko ostali delamo kaj čemo. Dokler, pa bojo Viole imele nekaj od tega, pa bodo tiho in podpirale vso to sranje. Roka tako, roka tako, roka roko umije!
Ko smo majhni, nas učijo, da so IZVOLI, PROSIM, HVALA in OPROSTI čarobne besede. A ko odrasteš spoznaš, da ima tudi beseda ODJEBI, čarobno moč =)
Uporabniški avatar
Simba

OdgovorNapisal/-a noname11 » 01 Mar 2016, 19:43

Dokler nimate Viol na svoji strani ne boste dosegli nič. Smešni bote izpadli ko bote začeli z belimi robčki mahat tak ko da ste vsi prehlajeni. Navijanje pa tak tud nima smisla ker bi bili hitro preglaseni. Rabite večino vzhodne tribune na svoji strani ampak te nažalost nimate.

Tud meni ni všeč menjava trenerja, ampak nažalost se morem sprijaznat. Upanje pa imam da bodo Viole končno vzele v roke te naše šminkerje, tebre, fuzbalerji al bilo koji kurac so ti manekeni.

Dokler Viole podpirajo Nk Maribor tako kot so ga do sedaj nobeni protesti na vzhodni tribuni ne bodo zalegli. Vedno se je čakalo Viole da so naredle prvo ofenzivo pa jo bodo tudi tokrat će bo potrebna.
noname11

OdgovorNapisal/-a 4emb » 01 Mar 2016, 20:22

Najboljši protest: it na tribuno in jim hrbte pokazat, obrnit se proč od igrišča!
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a Zavo » 01 Mar 2016, 20:26

Tudi jaz se ne strinjam z menjavo Jurčića, samo da bi pa zato žvižgal svojemu klubu pa mi na kraj pameti ne pade.

Lahko pa začnete za zelene navijat. Tam boste proti svojemu klubu navijali vedno, ko ne bo rezultatov.
Zavo

OdgovorNapisal/-a Simba » 01 Mar 2016, 20:28

4emb napisal/-a:Najboljši protest: it na tribuno in jim hrbte pokazat, obrnit se proč od igrišča!

Ne bi bilo haska, če se jih 200 obrne, pa še to raztreseni po celem stadionu.
Ko smo majhni, nas učijo, da so IZVOLI, PROSIM, HVALA in OPROSTI čarobne besede. A ko odrasteš spoznaš, da ima tudi beseda ODJEBI, čarobno moč =)
Uporabniški avatar
Simba

OdgovorNapisal/-a Master » 01 Mar 2016, 20:35

Zavo napisal/-a:Tudi jaz se ne strinjam z menjavo Jurčića, samo da bi pa zato žvižgal svojemu klubu pa mi na kraj pameti ne pade.

Lahko pa začnete za zelene navijat. Tam boste proti svojemu klubu navijali vedno, ko ne bo rezultatov.

Očitno ne ločiš med žvižgi svojemu klubu zaradi rezultatov in pa take stvari, ki se dogajajo pri nas!!
Človek, mi smo zanalašč zgubili tekmo, da si lahko Zaho pripelje svojega cucka na klop. Ker vemo, da rezultatov ne bo, kar pa je slabo za klub ne?
Pa to se je enkrat že zgodilo
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a sasho » 01 Mar 2016, 20:39

Zavo napisal/-a:samo da bi pa zato žvižgal svojemu klubu pa mi na kraj pameti ne pade.

Tudi meni ni, do sobotne tekme. In sem, prvič v življenju po tekmi žvižgal oziroma "bujal". Več kot očitno z RAZLOGOM. Pa bom še na tekmi z Olimpijo in kadarkoli bo moj k* to hoto. Pa mi klub pomeni več kot vse na svetu.
Uporabniški avatar
sasho

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 01 Mar 2016, 20:45

Zavo napisal/-a:Tudi jaz se ne strinjam z menjavo Jurčića, samo da bi pa zato žvižgal svojemu klubu pa mi na kraj pameti ne pade.

Ti tudi malo preveč kupuješ vse, kar naše gnilo vodstvo servira. Se spomnim, da si jim že takrat pri Čačiću čisto verjel v vseh tistih nebulozah, ki so si jih namislili, da so ga lažje odjebali.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Zavo » 01 Mar 2016, 20:46

Master napisal/-a:

Očitno ne ločiš med žvižgi svojemu klubu zaradi rezultatov in pa take stvari, ki se dogajajo pri nas!!
Človek, mi smo zanalašč zgubili tekmo, da si lahko Zaho pripelje svojega cucka na klop. Ker vemo, da rezultatov ne bo, kar pa je slabo za klub ne?

Jaz ne verjamem, da smo zanalašč izgubili. Če me bo v to kdo prepričal, me več ni v Ljudski vrt!
Moje mnenje je, da smo izgubili tekmo, ker je hlod igral na najpomembnejši poziciji in popolnoma odpovedal. Kdo ga je tja postavil in zakaj tam ni Kabha igral pa ne vem. Jurčić, Zaho, Šalca....? Pojma nimam.
Zavo

OdgovorNapisal/-a Zavo » 01 Mar 2016, 20:46

Hetfield napisal/-a:

Ti tudi malo preveč kupuješ vse, kar naše gnilo vodstvo servira. Se spomnim, da si jim že takrat pri Čačiću čisto verjel v vseh tistih nebulozah, ki so si jih namislili, da so ga lažje odjebali.

Tako, kot se spomnim tebe, da si sral po Jurčiću še preden je prestopil prag Ljudskega vrta!
Zavo

OdgovorNapisal/-a PRAU » 01 Mar 2016, 20:47

Master napisal/-a:

Komu še ni jasno da je Jurčič prišel v dealu s prodajo Stojanoviča.. Tak ko Čačić je bil on samo dodatek k poslu. Tak kot je bil šok, da je ta Jurčič, ki se mu smeji vsa Hrvaška (iz razlogov, ki bi jih mi spoznali sčasoma, hvala bogu da nam ni treba), je zdaj šok da ga več ni. V glavnem, skeptičen sem bil že od začetka, da je pri nas, ajde rezultati so bli sicer solidni pod njim, ampak to je bolj po zaslugi ekipe, ki je skupaj že dolgo in zna igrat pod pritiski, kot pa nekega čudežnega trenerja kot ga vi zdaj po tem kratkem času tak zagovarjate.

Kak vam pade na pamet, da blatite ustroj in ekipo v opoziciji z nekim nastavljenim človekom, ko ga sploh niste prav spoznali, res ne vem. Očitne ste vsi padli na njegove besede al kaj. Ker artikulirano govori, še ni bog nogometa. Če je on prišel zato, da se je lahko zgodil en največjih prestopov in je padlo par miljonov, pa dragi moji, Zahovič da je zgubil kompas in dela proti klubu? Pač ne vidite igric v ozadju, ki očitno morajo bit, da se denar obrača. Jurčiču lepa hvala, za mene je zgodovina, gremo dalje...
PRAU

OdgovorNapisal/-a Askrat » 01 Mar 2016, 20:49

Uh, koliko je danes na tem forumu ovc...nekateri ste resično bedaki.. Zavo, Prau itd. itd. da ne naštevam dalje.
Askrat

Naslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov