Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

Glasovanje se je zaključilo dne 04 Mar 2016, 08:05

Da
12
5%
Ne
202
89%
Nisem siguren
12
5%

Skupaj glasov : 226

Re: Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

OdgovorNapisal/-a antimadridista » 02 Mar 2016, 13:46

Odgovor kolegu:

"Hvala puno.Maribor će uvijek imati mjesto u mom srcu.Pozdravite sve viole.Lp Kruno Jurčić"
antimadridista

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 02 Mar 2016, 13:56

Jaz nisn zdržo, sn mu mogo neke napisat, mi je malo lažje zdaj. :maribor:

"Gospod trener! Težko je riječima opisat kako sam se osječao jučer ujutro, kad sam saznao šta se desilo. Kao da bi me netko nožem u srce. Stvarno, od kad ste bili u Mariboru, počeli smo da igramo, stvarno smo bili ponosni da gledamo ovakve igre i ne mučenja lopte. Jedva smo čekali ovo prolječe, kad bi se moralo sve skupa samo nadgraditi. A u samo par dana, sve ovo je prošlost. Sada se (bar ja i moji frendi koji imamo več nekoliko godina sezonske ulaznice) osječamo potpuno prazno, ubili su nam želju za nogometom. Ne znam zašto, ne znam po kojoj logici, sve skupa se osjeca kao nekakav san, loš. HVALA za sve što ste ovdje uradili, probudili strast u nama, činili nas ponosne što navijamo za ovaj klub, bez pretjerivanja mogu kazat da ste najbolji trener koji nas je vodio dosad i stvarno sam žalostan ovih dana. Puno sreče u nadaljnoj karieri, možda jedan put opet dolazite, pod drugijim okolnostima. V čast nam je bilo, da ste bili naš Trener! Lp iz Maribora, ime."

"Hvala puno.lp Kruno Jurčić"
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a lassie » 02 Mar 2016, 15:16

Očitno si je vzel čas in odpisal na vse smse.
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 02 Mar 2016, 17:41

Za povečavo klikni na sliko...

Slika
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a magic444 » 02 Mar 2016, 18:33

Kaj pa Milko? Kaj on tudi ni več kolegijalen z ZZ-jem pol je še samo tenis partner ostal....
magic444

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 02 Mar 2016, 19:06

Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a Piroman » 02 Mar 2016, 19:11

G. Oblak je vse povedal, Kruno za njega ni trener. :-E
Piroman

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Mar 2016, 19:14

MaKaaY napisal/-a:Kruno je močno ganjen nad SMS sporočili navijačev, bi se nekoč rad vrnil v Maribor:

http://www.24ur.com/sport/nogomet/1_snl/krunoslav-jurcic-intervju-nekdanji-trener-maribora-vrnil-bi-se-v-drugacnih-okoliscinah.html

MI SMO MARIBOR! MI SMO MARIBOR! MI SMO MARIBOR! :maribor:
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a dnz » 02 Mar 2016, 19:26

Ko pa pove Oblak da za njega Jurčić ni trener, te se še le lahko zavedamo kako dobrega trenerja smo v resnici meli :D
dnz

OdgovorNapisal/-a lassie » 02 Mar 2016, 19:33

Jokat sem se začel.
Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a rebel » 02 Mar 2016, 19:37

Kak je bedno gledat dede, ko bi morali nekoga vun nest, pa se s solznimi okami obračajo v kot, da ne bi rabli sinom razlagat, da je vse v redu, samo nekaj mam v oki... Imam pa v srcu...
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 02 Mar 2016, 19:44

baresi napisal/-a:
MaKaaY napisal/-a:Kruno je močno ganjen nad SMS sporočili navijačev, bi se nekoč rad vrnil v Maribor:

http://www.24ur.com/sport/nogomet/1_snl/krunoslav-jurcic-intervju-nekdanji-trener-maribora-vrnil-bi-se-v-drugacnih-okoliscinah.html

"Dodal bi še nekaj: res upam, da bom s temi res prekrasnimi spomini na navijače in igralce Maribora v nekih drugih okoliščinah nekega dne spet postal trener Maribora," je sklenil Jurčić in se še enkrat zahvalil zvestim Štajercem. "Vedel sem, navijači so mi izkazovali podporo na tekmah, a ta sporočila, ki sem jih dobil danes ... To je, to je ... Pa takšnih sporočil ne dobiš v celi karieri! To je enostavno veliko priznanje za moje delo. Ne da me je to presenetilo, a presenetilo me je, kako so me ljudje doživeli in kako so doživeli to mojo osebno situacijo. Enostavno navdušen sem nad temi sporočili. Zelo lepo se počutim. Nekega dne bi se vrnil. V precej drugačnih okoliščinah," je za 24ur.com še povedal Jurčić.

Uffffffffffff. :up: :maribor: :maribor2:
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a spetfalil » 02 Mar 2016, 19:49

Zelo lepo,naj si kdo karkoli misli o njemu kot trenerju je pa ves odziv iz tega foruma njemu, bil vreden po človeški plati :up:
Uporabniški avatar
spetfalil

OdgovorNapisal/-a Phantom » 02 Mar 2016, 22:48

Leteči Golman napisal/-a:
baresi napisal/-a:

"Dodal bi še nekaj: res upam, da bom s temi res prekrasnimi spomini na navijače in igralce Maribora v nekih drugih okoliščinah nekega dne spet postal trener Maribora," je sklenil Jurčić in se še enkrat zahvalil zvestim Štajercem. "Vedel sem, navijači so mi izkazovali podporo na tekmah, a ta sporočila, ki sem jih dobil danes ... To je, to je ... Pa takšnih sporočil ne dobiš v celi karieri! To je enostavno veliko priznanje za moje delo. Ne da me je to presenetilo, a presenetilo me je, kako so me ljudje doživeli in kako so doživeli to mojo osebno situacijo. Enostavno navdušen sem nad temi sporočili. Zelo lepo se počutim. Nekega dne bi se vrnil. V precej drugačnih okoliščinah," je za 24ur.com še povedal Jurčić.

Uffffffffffff. :up: :maribor: :maribor2:

Pizda tudi jaz mam nekaj v oki.

Vsaj nekaj smo naredili pubeci. :up: :maribor: Še enkrat hvala Spetfalil, ki je to omogočil. :up:
Phantom

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 02 Mar 2016, 22:54

Bi mu z veseljem poslal sms, samo razumem, da so to občutljivi podatki in da tega ne morete dati nekomu, ki pravzaprav sploh ne poznate in ki je tu gor šele nekaj tednov (berem sicer ta forum že dolgo). Tak da tu se lahko samo iz dna srca zahvalim vsem tistim, ki ste Gospodu Trenerju poslali te SMSe. Vesel sem, da kljub sramotnemu ravnanju ljubljenega vodje ni naredil križa čez nas. Hvala forumaši, prva od malih zmag!
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 03 Mar 2016, 10:50

mb_pobrezje napisal/-a:Kolumna, večer, Borut Planinšič

Vrnite nam Maribor

Sreda, 2. marec 2016

Pred tremi leti, v Belgiji, me je novinarski sekundant sedanjih nogometnih vladarjev Ljudskega vrta vprašal: "Zakaj Mariborčani, kljub vsem naslovom državnega prvaka in evropskim ligam, nikoli niso sprejeli Darka Milaniča?" Kaj bi mu razlagal o pošteni in naivni mariborski nogometni duši, ki zna slepo slediti tistemu, ki jo spravi v evforijo, a ne odpušča, ko te enkrat vzame v zobe. Dolgo se je zdelo, da je Zlatko Zahovič to mariborsko bit pogruntal do obisti. No, za začetek je razorožil formacijo, ki je znala tja dol pod tribuno Ljudskega vrta hodit nergat in mahat s pestmi ob slabi igri in rezultatih. Svoj čas, ne vem, kako je danes s tem, so se je lotevali tudi tako, da so ji pri balin placu za stadionom porinili stotaka za par rund, pa je že grmelo "Maribor!" in "Zahovič Zlatko!".
Tako so zdaj jezni le tisti navijači, ki denarja v Ljudskem vrtu ne dobivajo, temveč ga tja nosijo. Navadni navijači jim pravijo, čeprav so večina grl, le vseh novodobnih napevov ne znajo. Pa niso jezni zaradi denarja, preprosti Mariborčan nekje pač vedno stakne zadnje fičnike za fuzbal. Občutek imajo, da jih je nekdo nategnil. Ne prvič, a že dolgo ne tako. Zahoviču, odličnemu žonglerju s populizmom, se je vmes zgodilo, kar se je kazalo že, ko jo je ucvrl iz kluba in sta se uradnika Maribora za njim na morje peljala z bianco čekom, češ, povej, kaj hočeš, samo vrni se: nevarno grajenje kulta osebnosti. Obdan z vdanimi sodelavci in sledilci, iskrenimi in takimi za denar, je počasi izgubljal stik s pravimi navijači in pravimi problemi. Nogometni vlak je brzel naprej, še Olimpija ga je ujela, Maribor pa se je utapljal v slabem cinizmu, teorijah zarot, užaljenosti.
Pa so navijači vseeno nestrpno odštevali do pomladi. Ker so zime brez nogometa predolge, sploh če je Olimpija spredaj. A kaj, ko se je za začetek zdelo, da je serijske prvake bolj strah lova na zmaje, kot bi moralo biti strah ljubljanske pripravnike za trofeje. Tudi tega, med drugim, pa sobotne (ne)igre in z njo poraza s Celjani naj bi bil kriv Krunoslav Jurčić. Ko bi vsakega trenerja odpustili tako hitro ... Toda Maribor, ki je nekoč prisegal na kontinuiteto, je danes drugačen, konkurenca ga je naredila bolj eksplozivnega, živčnega. In vrtenje okoli svoje osi, da bi našel vse, ki mu strežejo po lovorikah, je dopolnil predsinoči, ko se je vrnil k Darku Milaniču. Preverjenemu kadru, ki iz vijol'čne smeri pač ne bo bežal s kakšno noro, pardon, novo idejo. Zdaj čakamo, ali bo tudi po drugem Hrvatu, ki je v igri Maribora nekaj premaknil, a hitro naletel na težave, zazvonil telefon in bo nekdo na drugi strani linije, iz Ljudskega vrta, hitel naštevat vse hibe bivšega trenerja. Navijači pa se spet počutijo, kot da je svetovno prvenstvo, Zahovič pa v bitki egov koraka na letališče. Kompleks Šmarne gore, le da zdaj odhajajo drugi, ne Zaho. In tokrat ne gre na jok Srečku, temveč nesrečkovičem, ki so verjeli, da bo NK Maribor vse boljši.
Saj jih mojstri iz Ljudskega vrta, z velikimi tekmami v nogah in trenerskimi licencami v rokah, lahko razglašajo za neuke. Toda nogomet je v svojem čudovitem jedru dovolj enostaven, da narod sčasoma prepozna vzorec, dojame, kdo vodi igro, ki mu ni všeč. Igra dvojca Zahovič-Milanič mu naposled ni bila. In Milaničevi epizodi žalostnega žanra pri graškem Sturmu in angleškem Leedsu pravita, da mu spet ne bo. Ja, saj so bili z njim pokali in bile so evrope. A ta hip dilema, ali bo letos prvi Maribor ali Olimpija, za klub iz Mladinske ulice morda niti ni najbolj usodna. Če bo nadaljeval po sedanji poti, mu grozi zlom bolj dolgega veka, še vsaka samovolja s prezirom dvoma ali kritike se je končala tako. Sedanja že kaže dovolj razpok, da se je mariborska nogometna duša, ki je zvesto sledila idolu, predsinoči predramila. Da so mnogi v včerajšnji dan šli z novim pozdravom: Se vidimo v Ljudskem vrtu ..., ko bo tam spet klub vseh Mariborčanov, ne enega. Toda pri NK Maribor, naj jih še tako daje preganjavica, imajo pač srečo: kdo bi udaril bojkot ravno zdaj, ko je čas za derbi, Zahovič in Milanič gor ali dol.

v nulo napisano... :up: :up: :up: :up:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Damc » 03 Mar 2016, 14:56

Zanimivo, sem prepričan, da so bile prej številke ankete malo drugačne. Kaj se je spremenilo? ali je anketa še verodostojna?
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a venti » 03 Mar 2016, 14:59

ni bilo nekje 25% - 75% ?
venti

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 03 Mar 2016, 15:03

Mislim, da ne. Na ofsajdu je Jaša navedel takratne številke in so bile močno podobne tem. Verjetno sta gledala ono anketo o Zahotu, kjer so bila mnenja malo bolj deljena.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Mar 2016, 15:35

venti napisal/-a:ni bilo nekje 25% - 75% ?

niti slučajno...ves čas le bilo okrog 90% - 10%
od kod si ti te številke potegnil veš samo ti (UF)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a venti » 03 Mar 2016, 15:38

Ja, je že prektrojanc odgovoril. V drugi anketi je 70-30 ...
Pardon (SY)
venti

OdgovorNapisal/-a duff » 03 Mar 2016, 15:40

Jaša je omenil tudi cifre iz rtv ankete, če se ne motim, tam je bila podpora za menjavo višja, a še vedno s(m)o "prevladovali nasprotniki"
Norost je pri posameznikih redka, v skupinah, strankah, narodih in zgodovinskih obdobjih pa je pravilo (F. Nietzsche)
Uporabniški avatar
duff

Kraj: Styria

OdgovorNapisal/-a AlekB » 03 Mar 2016, 16:18

Maribor, naj jih še tako daje preganjavica, imajo pač srečo: kdo bi udaril bojkot ravno zdaj, ko je čas za derbi, Zahovič in Milanič gor ali dol.

Tu leži odgovor zakaj je ravno zdaj Kruno moral it, ker so zaigrali na karto derbija, ob času derbija je pač čustvena navezanost in pripadnost do kluba največja. Odstavitev Krunota je bila skrbno načrtovana akcija v kateri je lepo sodeloval City.........in nas lepo 14 dni fopal z .........vijolična je ljubezen večna.Po eni strani si želim, da ta manever ne bo uspel, ko ne bomo prvaki in bodo še ostali spregledali, po drugi strani pa boli, ker bodo ravno k....... zelene močvirske izkoristile to sranje. 8-)
AlekB

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 04 Mar 2016, 15:55

Mene najbolj zanima, kaj si ob tej menjavi trenerja in vseh izjavah, ki jih deva zdaj Zaho, misli Bojan Ban!
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 04 Mar 2016, 16:35

_PeRo_ napisal/-a:Mene najbolj zanima, kaj si ob tej menjavi trenerja in vseh izjavah, ki jih deva zdaj Zaho, misli Bojan Ban!

boli ga q.
Dobiva čudovito plačo, dela bol tak...
tišina
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: izi, sunlord in 9 gostov