Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

Glasovanje se je zaključilo dne 04 Mar 2016, 08:05

Da
12
5%
Ne
202
89%
Nisem siguren
12
5%

Skupaj glasov : 226

Re: Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 01 Mar 2016, 23:52

donkey napisal/-a:Da 8 4%
Ne 188 90%
Nisem siguren 12 6%
Skupaj glasov : 208

Mislim, da to vse pove ...

Sem ti spremenil cifre, ker sem kot sem ze napisal zajebal pri glasovanju.. Kak pa je s procenti pa se naj nekdo drug ukvarja, jaz tega zal ne vem :D
aLeen7

OdgovorNapisal/-a PRAU » 02 Mar 2016, 00:25

donkey napisal/-a:
Godward napisal/-a:Zaho spizdi iz kluba, hvala za pretekle stvari ampak nocemo jebenih igric pofukanih :x

To mene najbolj razpizdi ...

Enako
PRAU

OdgovorNapisal/-a PRAU » 02 Mar 2016, 00:30

aLeen7 napisal/-a:
donkey napisal/-a:Da 8 4%
Ne 188 90%
Nisem siguren 12 6%
Skupaj glasov : 208

Mislim, da to vse pove ...

Sem ti spremenil cifre, ker sem kot sem ze napisal zajebal pri glasovanju.. Kak pa je s procenti pa se naj nekdo drug ukvarja, jaz tega zal ne vem :D

Itak da na tako pristransko vprašanje človek nima drugega za odgovorit. Upravičeno morda res ni bil odstavljen ampak meni ga ni žal sploh!

Dajte nardit še eno anketo:

Boš jokal/a za Krunotom?
PRAU

OdgovorNapisal/-a Askrat » 02 Mar 2016, 00:31

Daj PRAU odstrani se že enkrat. (UF)
Askrat

OdgovorNapisal/-a guano » 02 Mar 2016, 01:00

Askrat napisal/-a:Daj PRAU odstrani se že enkrat. (UF)

+1
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 02 Mar 2016, 01:21

Začnite brisat! Plačanci so na delu...
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Mar 2016, 07:17

Lahko naredite tudi anketo, ali naj Zlatko Zahovič zapusti klub?
To bi tudi medije fajn zanimalo.

Poslano z mojega D5503 z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 02 Mar 2016, 08:59

Kolumna, večer, Borut Planinšič

Vrnite nam Maribor

Sreda, 2. marec 2016

Pred tremi leti, v Belgiji, me je novinarski sekundant sedanjih nogometnih vladarjev Ljudskega vrta vprašal: "Zakaj Mariborčani, kljub vsem naslovom državnega prvaka in evropskim ligam, nikoli niso sprejeli Darka Milaniča?" Kaj bi mu razlagal o pošteni in naivni mariborski nogometni duši, ki zna slepo slediti tistemu, ki jo spravi v evforijo, a ne odpušča, ko te enkrat vzame v zobe. Dolgo se je zdelo, da je Zlatko Zahovič to mariborsko bit pogruntal do obisti. No, za začetek je razorožil formacijo, ki je znala tja dol pod tribuno Ljudskega vrta hodit nergat in mahat s pestmi ob slabi igri in rezultatih. Svoj čas, ne vem, kako je danes s tem, so se je lotevali tudi tako, da so ji pri balin placu za stadionom porinili stotaka za par rund, pa je že grmelo "Maribor!" in "Zahovič Zlatko!".
Tako so zdaj jezni le tisti navijači, ki denarja v Ljudskem vrtu ne dobivajo, temveč ga tja nosijo. Navadni navijači jim pravijo, čeprav so večina grl, le vseh novodobnih napevov ne znajo. Pa niso jezni zaradi denarja, preprosti Mariborčan nekje pač vedno stakne zadnje fičnike za fuzbal. Občutek imajo, da jih je nekdo nategnil. Ne prvič, a že dolgo ne tako. Zahoviču, odličnemu žonglerju s populizmom, se je vmes zgodilo, kar se je kazalo že, ko jo je ucvrl iz kluba in sta se uradnika Maribora za njim na morje peljala z bianco čekom, češ, povej, kaj hočeš, samo vrni se: nevarno grajenje kulta osebnosti. Obdan z vdanimi sodelavci in sledilci, iskrenimi in takimi za denar, je počasi izgubljal stik s pravimi navijači in pravimi problemi. Nogometni vlak je brzel naprej, še Olimpija ga je ujela, Maribor pa se je utapljal v slabem cinizmu, teorijah zarot, užaljenosti.
Pa so navijači vseeno nestrpno odštevali do pomladi. Ker so zime brez nogometa predolge, sploh če je Olimpija spredaj. A kaj, ko se je za začetek zdelo, da je serijske prvake bolj strah lova na zmaje, kot bi moralo biti strah ljubljanske pripravnike za trofeje. Tudi tega, med drugim, pa sobotne (ne)igre in z njo poraza s Celjani naj bi bil kriv Krunoslav Jurčić. Ko bi vsakega trenerja odpustili tako hitro ... Toda Maribor, ki je nekoč prisegal na kontinuiteto, je danes drugačen, konkurenca ga je naredila bolj eksplozivnega, živčnega. In vrtenje okoli svoje osi, da bi našel vse, ki mu strežejo po lovorikah, je dopolnil predsinoči, ko se je vrnil k Darku Milaniču. Preverjenemu kadru, ki iz vijol'čne smeri pač ne bo bežal s kakšno noro, pardon, novo idejo. Zdaj čakamo, ali bo tudi po drugem Hrvatu, ki je v igri Maribora nekaj premaknil, a hitro naletel na težave, zazvonil telefon in bo nekdo na drugi strani linije, iz Ljudskega vrta, hitel naštevat vse hibe bivšega trenerja. Navijači pa se spet počutijo, kot da je svetovno prvenstvo, Zahovič pa v bitki egov koraka na letališče. Kompleks Šmarne gore, le da zdaj odhajajo drugi, ne Zaho. In tokrat ne gre na jok Srečku, temveč nesrečkovičem, ki so verjeli, da bo NK Maribor vse boljši.
Saj jih mojstri iz Ljudskega vrta, z velikimi tekmami v nogah in trenerskimi licencami v rokah, lahko razglašajo za neuke. Toda nogomet je v svojem čudovitem jedru dovolj enostaven, da narod sčasoma prepozna vzorec, dojame, kdo vodi igro, ki mu ni všeč. Igra dvojca Zahovič-Milanič mu naposled ni bila. In Milaničevi epizodi žalostnega žanra pri graškem Sturmu in angleškem Leedsu pravita, da mu spet ne bo. Ja, saj so bili z njim pokali in bile so evrope. A ta hip dilema, ali bo letos prvi Maribor ali Olimpija, za klub iz Mladinske ulice morda niti ni najbolj usodna. Če bo nadaljeval po sedanji poti, mu grozi zlom bolj dolgega veka, še vsaka samovolja s prezirom dvoma ali kritike se je končala tako. Sedanja že kaže dovolj razpok, da se je mariborska nogometna duša, ki je zvesto sledila idolu, predsinoči predramila. Da so mnogi v včerajšnji dan šli z novim pozdravom: Se vidimo v Ljudskem vrtu ..., ko bo tam spet klub vseh Mariborčanov, ne enega. Toda pri NK Maribor, naj jih še tako daje preganjavica, imajo pač srečo: kdo bi udaril bojkot ravno zdaj, ko je čas za derbi, Zahovič in Milanič gor ali dol.
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 02 Mar 2016, 09:43

Kakšno sprenevedanje v tem trenutku na Radio City :-E

Češ kao, neve se zakaj je Jurčič moral it in da so samo neke špekulacije, da pa bi povedali "resnico" da je Zaho vodil ekipo in da se mu je Jurčič uprl in da je to razlog, ker je Jurčič bil neposlušen in ni dovolil, da Zaho vodi ekipo - e to pa niso povedali. In pol res nebo čudno, če tričetrt ljudi nebo "vedlo" zakaj se je v resnici šlo. Radio City tudi Vi ste postali pokvarjen medij in manipulirate, ter prirejate resnico.

Če laž dovolj dolgo ponavljaš, bo sčasoma postala resnica. Čestitke Radio City :-E

"Et tu, Radio City ??"
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a donkey » 02 Mar 2016, 09:47

Leteči Golman napisal/-a:Kakšno sprenevedanje v tem trenutku na Radio City :-E

Češ kao, neve se zakaj je Jurčič moral it in da so samo neke špekulacije, da pa bi povedali "resnico" da je Zaho vodil ekipo in da se mu je Jurčič uprl in da je to razlog, ker je Jurčič bil neposlušen in ni dovolil, da Zaho vodi ekipo - e to pa niso povedali. In pol res nebo čudno, če tričetrt ljudi nebo "vedlo" zakaj se je v resnici šlo. Radio City tudi Vi ste postali pokvarjen medij in manipulirate, ter prirejate resnico.

Če laž dovolj dolgo ponavljaš, bo sčasoma postala resnica. Čestitke Radio City :-E

"Et tu, Radio City ??"

:down:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Leteči Golman » 02 Mar 2016, 10:02

Razumel bi izjavo Radia City, če Kruno nebi dal izjave. Pravtako sem razumel, da še včeraj niso mogli s prstom pokazat na krivca, ker ni bilo uradne izjave vseh akterjev ( bila je samo Zahotova lažniva izjava ). Sedaj pa enostavno ne razumem, potem ko je Kruno dal izjavo, da te izjave Radio City ni omenil in da Radio City namerno propagira ( propaganda ) Zahotovo izjavo, kjer se trdi, da je za vse kriv Kruno in Krunotov sistem, ter, da se Kruno ni razumel z igralci. :-E Če laž dovolj dolgo ponavljaš, bo sčasoma postala resnica. Čestitke Radio City :-E

Sramota vse skup. In na koncu bo res ena in edina resnica ta, da je Kruno moral it: ker se ni razumel z igralci, ker ni znal taktike postavit,... Sramota vse skup. Nikjer pa se nebo omenjalo, da je Kruno želel voditi svoj sistem, sistem taktike, kjer se je dosti golov zabijalo in ki je bila všečena za gledalce, ter da to Zahotu ni pasalo, ker je želel da se igra obrambni sistem, kjer se braniš in iz ene ali dveh priložnosti zabiješ gol in se spet braniš.
Uporabniški avatar
Leteči Golman

OdgovorNapisal/-a spetfalil » 02 Mar 2016, 10:15

"Mislim, da ne pretiravam, če povem, da smo proti Celju odigrali najslabšo tekmo, odkar sem v klubu," je v pogovoru za Sportske novosti dejal športni direktor vijoličastih iz Ljudskega vrta in nadaljeval: "Pogovarjal sem se z nogometaši, začutil sem, da ne reagirajo več na trenerja, dojel sem, da moram nekaj spremeniti. Veste, ko proti Celju trener edino 'špico' zamenja z veznim igralcem, ti pa izgubljaš tekmo … Tedaj veš, da nekaj ni v redu. To enostavno ni v duhu Maribora in naših šampionskih ambicij. V našem poslu je to tako, to je jasno tudi Krunoslavu. Ne moreš zamenjati vseh igralec, trener je tisti, ki mora oditi, ko gredo stvari narobe. Ta poraz s Celjem nas je oddaljil ob boja za naslov prvaka, ekipa v stanju, v kakršnem je zdaj, ne bi mogla nič za vikend na derbiju z Olimpijo. Edini način je ta pozitiven šok, da novi trener predrami moštvo. Druge rešitve ne vidim. Če bi izgubili, bi bilo devet točk zaostanka vseeno preveč.

če je keri dvomo (SY)
Uporabniški avatar
spetfalil

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 02 Mar 2016, 10:39

zgleda si ni pogledal niti ene tekme pod vodstvom Anteja :P
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 02 Mar 2016, 10:42

"Et tu, Radio City ??"

Radio City ima korist od kluba in seveda ne bo noben pljuval v svojo skledo. Vedlin, Šalca itd...vsi so prijatelji tako igralcev kot tudi štaba, in temu primerno se bodo tudi odzvali. Saj pa te niso nori, da bi izgubili paradnega konja, s katerim gredo na priprave, imajo ugodnosti in jim na nek način dajejo tudi denar.

Kar ne pomeni da na Cityu niso navijači kluba, ampak delajo za svoj interes. Saj veš, če si pri koritu...
Uporabniški avatar
Ales-MB

OdgovorNapisal/-a 4emb » 02 Mar 2016, 10:42

donkey napisal/-a:

"Et tu, Radio City ??"

:down:

Mogoče bo pa reporter Milan razkril resnico ker smrdi vredi!
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a redhot » 02 Mar 2016, 11:06

Po tem Krunotovem odzivu je zdaj vse jasno :-P :cry:
redhot

OdgovorNapisal/-a AJ18 » 02 Mar 2016, 12:18

[quote="spetfalil"]"Mislim, da ne pretiravam, če povem, da smo proti Celju odigrali najslabšo tekmo, odkar sem v klubu," je v pogovoru za Sportske novosti dejal športni direktor vijoličastih iz Ljudskega vrta .[/u]

pol pa je ostale tekme v začetku sezone slabo gledl ali pa je bil za šankom!
AJ18

OdgovorNapisal/-a donkey » 02 Mar 2016, 12:24

spetfalil napisal/-a:"Mislim, da ne pretiravam, če povem, da smo proti Celju odigrali najslabšo tekmo, odkar sem v klubu," je v pogovoru za Sportske novosti dejal športni direktor vijoličastih iz Ljudskega vrta in nadaljeval: "Pogovarjal sem se z nogometaši, začutil sem, da ne reagirajo več na trenerja, dojel sem, da moram nekaj spremeniti. Veste, ko proti Celju trener edino 'špico' zamenja z veznim igralcem, ti pa izgubljaš tekmo … Tedaj veš, da nekaj ni v redu. To enostavno ni v duhu Maribora in naših šampionskih ambicij. V našem poslu je to tako, to je jasno tudi Krunoslavu. Ne moreš zamenjati vseh igralec, trener je tisti, ki mora oditi, ko gredo stvari narobe. Ta poraz s Celjem nas je oddaljil ob boja za naslov prvaka, ekipa v stanju, v kakršnem je zdaj, ne bi mogla nič za vikend na derbiju z Olimpijo. Edini način je ta pozitiven šok, da novi trener predrami moštvo. Druge rešitve ne vidim. Če bi izgubili, bi bilo devet točk zaostanka vseeno preveč.

če je keri dvomo (SY)

To pljuvanje po bivših je enostavno poden. Ko bi vsaj bil tiho. Enako velja za Vedlina.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Mar 2016, 13:13

Samo to povem, človek mi je dejansko odpisal na SMS. Nekemu "zmešanemu" navijaču... To pove dovolj o karakterju g.Krunoslava Jurčića.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a spetfalil » 02 Mar 2016, 13:18

baresi napisal/-a:Samo to povem, človek mi je dejansko odpisal na SMS. Nekemu "zmešanemu" navijaču... To pove dovolj o karakterju g.Krunoslava Jurčića.

normalno ko sn ti pravo cifro dal :D zaj pa lahko razkriješ še vsebino poslanega in prejetega :blush:
Uporabniški avatar
spetfalil

OdgovorNapisal/-a baresi » 02 Mar 2016, 13:28

spetfalil napisal/-a:
baresi napisal/-a:Samo to povem, človek mi je dejansko odpisal na SMS. Nekemu "zmešanemu" navijaču... To pove dovolj o karakterju g.Krunoslava Jurčića.

normalno ko sn ti pravo cifro dal :D zaj pa lahko razkriješ še vsebino poslanega in prejetega :blush:

Misliš da nisem šel preverit še sam cifre ;-)? Lahko razkrijem, ni problema.

"11.43
Gospodin Kruno Jurčić, iz srca Vam hvala za sve, što ste napravili za naš voljeni klub NK Maribor.
Niste zaslužili ovakav kraj kod nas, i navijači vas nikada nebi zamjenili.

Hvala što ste nam u nekoliko mjeseci pokazali kakav nogomet Maribor more igrat, i kakav nogomet navijači Maribora zaslužujemo. Hvala Vam za vaše ponašanje prema klubu i navijačima.

Nitko nije iznad kluba, pa ni Zlatko Zahovič, koji je s ovim potezom izgubio mnogo simpatija kod navijača.

Želim Vam sve najbolje u životu i trenerskom poslu. Nadam se, da čemo se opet sresti u Ljudskom vrtu...
Sa poštovanjem, ime in priimek"

"11.51
Hvala.Ovakve poruke mi puno znače.Lp Kruno Jurčić"

Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a samsung » 02 Mar 2016, 13:33

baresi napisal/-a:"11.43
Gospodin Kruno Jurčić, iz srca Vam hvala za sve, što ste napravili za naš voljeni klub NK Maribor.

Hvala što ste nam u nekoliko mjeseci pokazali kakav nogomet Maribor more igrat, i kakav nogomet navijači Maribora zaslužujemo. Hvala Vam za vaše ponašanje prema klubu i navijačima.

Nitko nije iznad kluba, pa ni Zlatko Zahovič, koji je s ovim potezom izgubio mnogo simpatija kod navijača.

Želim Vam sve najbolje u životu i trenerskom poslu. Nadam se, da čemo se opet sresti u Ljudskom vrtu...

"11.51

Bravo, to pa je odnos... se lahko naši gospodje v pisarnah kar zamislijo.
Pa vsaka čast tudi tebi baresi, da si tako lepo napisal. :up:
samsung

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 02 Mar 2016, 13:35

baresi napisal/-a:
spetfalil napisal/-a:Misliš da nisem šel preverit še sam cifre ;-)? Lahko razkrijem, ni problema.

"11.43

"11.51

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
Hetfield

OdgovorNapisal/-a rogozan » 02 Mar 2016, 13:39

baresi napisal/-a:
spetfalil napisal/-a:

Misliš da nisem šel preverit še sam cifre ;-)? Lahko razkrijem, ni problema.

"11.43

"11.51

Svaka čast. Zdaj pa bi ga mogli množično prosit da vun pove zakaj točno je mogo it. Pa naj pove v Offsajdu.
rogozan

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: izi in 4 gostov