Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

Glasovanje se je zaključilo dne 04 Mar 2016, 08:05

Da
12
5%
Ne
202
89%
Nisem siguren
12
5%

Skupaj glasov : 226

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Mar 2016, 08:05

:maribor:
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

Re: Ali je bil Krunoslav Jurčić upravičeno odstavljen?

OdgovorNapisal/-a doomchi » 01 Mar 2016, 08:09

Mi smo se režali žabarom, ko so pred zimo načrtno fuknali Pušnika po tistem enem porazu proti Krškemu, a zdaj so ovi majmuni pri nas nardili isto pizdarijo?!
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a AJ18 » 01 Mar 2016, 08:28

NE! NE! NE!
AJ18

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 01 Mar 2016, 08:29

Napisal/-a hitman.1989 » 28 Feb 2016, 23:45

hitman.1989 napisal/-a:
http://www.nogomania.com/Slovenski-Nogo ... ekipe.aspx

Ante se je preselil v Ljubljano...

Tako zmagujejo resne ekipe
Trener Olimpije Marko Nikolić je priznal, da je bil Koper zelo trdoživ tekmec njegovim varovancem, ki pa so kljub temu po njegovem mnenju pokazali obraz ekipe, ki ve, kaj hoče – naslov državnega prvaka.

"V prvem polčasu smo imeli nekaj težav s koprsko navezo Valencia-Muslimović-Štromajer, ki je igrala nepredvidljivo in z nekaj atipičnega gibanja. Tudi mi smo imeli določene organizacijske težave, a smo nato v nadaljevanju to popravili. Igrali smo tako kot igrajo resne ekipe oziroma takšne, ki hočejo naslov. Brez improvizacije."

Olimpijo in Koper spremljal tudi Darko Milanič
Dvoboj si je ogledal tudi nekdanji kapetan slovenske izbrane vrste Darko Milanič. Pred dobrim letom je zapustil trenerski stolček Leeds Uniteda, a je še vedno na njegovi plačilni listi. Dolgoletni strateg Maribora ima lepe spomine na štadion v Stožicah, kjer je z vijolicami večkrat prekrižale načrte zeleno-belim tekmecem. V bogati karieri je nosil tudi dres beograjskega Partizana, s katerim je povezan zdajšnji trener Olimpije Nikolić, ki je pred selitvijo v Ljubljano nazadnje vodil prav črno-bele.

A ima tudi kdo na sumo da so spet kake igrice v ozadju da se mogoče vrne Milanič ??? ČAČIČ ZGODBA ? Če pa je naše vodstvo pripravljeno zakockati naslov da menjajo trenerja pa bi bil zelo razočaran. !

EWO VAM ŽE TAKRAT SM VEDO KA BO.. KO DINAMO ... JEBEŠ TO SMRADI ENI :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a venti » 01 Mar 2016, 08:30

doomchi napisal/-a:Mi smo se režali žabarom, ko so pred zimo načrtno fuknali Pušnika po tistem enem porazu proti Krškemu, a zdaj so ovi majmuni pri nas nardili isto pizdarijo?!

Hujšo, "naši" so ga odfukali po tem ko je dvignil ekipo za 12 nivojev višje, oddelal z njo cele priprave. Poleg tega je več kot očitno, da u že na pripravljalnih tekmah in proti Celju niso pustili igrat svoje taktike...

ZAHO ODJEBI!
venti

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 01 Mar 2016, 08:36

Jaz mislim da bo Milanič prišel po derbiju z Olimpiju.. In da so naši vodilni žrtvovali naslov za menjavo
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a sencor » 01 Mar 2016, 08:37

Odjebite,zaho in ostali ki drek mešate. :evil:
Zapojmo si, Štajerska se veseli!
Uporabniški avatar
sencor

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 01 Mar 2016, 08:41

Mi smo v tem trenutku dalec od Dinama. Dinamo so namrec bojkotirali tudi BBB.
Kaj pa bo pri nas?
;)
Vanquish

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 01 Mar 2016, 08:44

Radio City pa je postal isto hudo gnili!!! Ki dobijo te ljudi,da davajo take komentare,ko da so včeraj začeli spremljat fuzbal in MB! Ko da so z lune prileteli. Pa sej ljudje niso nori,da bojo dejansko verjeli,da je to dejansko mnenje publike. Ki najdejo tote kretene,da kličejo in strelajo kozle! Naj spustijo v eter vse klice! Samo to ne bojo nikoli. Ker bi verjetno malo preveč piskalo!
sebek81

OdgovorNapisal/-a vecerko_mb » 01 Mar 2016, 08:48

Razjokal sem se ze v soboto, danes pa zaradi soka niti jokati ne morem.

Letno karto bom do sobote obdrzal in sel na tekmo. Nisem pa ziher da bom po tekmi se lastnik letne karte.
Ker se komot lahko zgodi, da jo bom se pred koncem tekme enemu od vpletenih zarinil v genitalije, t.j. v picko (ker ocitno noben od njih nima jajc).

ZAHO & tenisac odjebita, sicer bomo mi odjebali vaju.
vecerko_mb

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Mar 2016, 09:21

Vsa mnenja na RC v podporo ZZ-ju....ravnokar en pacient, ki pravi da je tudi sam trener....in da niso mogli igralci pod Jurčičem pokazat, kaj znajo....a pizda pod antejem so pa prav vsi napredovali, al kaj....idiot.

Ps. od danes pri meni RC na adijo listi....bom lepo rock radio poslušal
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a prektrojanec » 01 Mar 2016, 09:24

Tak pač je, če big boss nalepi tvoj logo na drese, ker v Sloveniji je to bistveno višja prioriteta kot objektivno poročanje in ne nategovanje ljudstva.
prektrojanec

OdgovorNapisal/-a Phantom » 01 Mar 2016, 09:33

guano napisal/-a:Vsa mnenja na RC v podporo ZZ-ju....ravnokar en pacient, ki pravi da je tudi sam trener....in da niso mogli igralci pod Jurčičem pokazat, kaj znajo....a pizda pod antejem so pa prav vsi napredovali, al kaj....idiot.

Ps. od danes pri meni RC na adijo listi....bom lepo rock radio poslušal

:up: Imajo dobro pokritost in kolikor sem poslušal v redu program.
Phantom

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a donkey » 01 Mar 2016, 09:36

Hvala klincu nismo šli delat akcije z letaki za to tekmo s Celjem ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a venti » 01 Mar 2016, 09:38

hahaha ravnokar na city:

Hvala bogu da je Jurčič šel ker pravzaprav nič ni pokazal in svaka čast da je prišel Darko Milanič nazaj.

Kdo je tu nor ? :blush: :down:
venti

OdgovorNapisal/-a doomchi » 01 Mar 2016, 09:42

venti napisal/-a:hahaha ravnokar na city:

Hvala bogu da je Jurčič šel ker pravzaprav nič ni pokazal in svaka čast da je prišel Darko Milanič nazaj.

Kdo je tu nor ? :blush: :down:

Hahaha pa kaj res mislijo da smo fukjeni. Igro smo mi meli samo pod Čačićem in Jurčićem, pa so oba po hitrem postopku "likvidirali" iz kluba. MI LAHKO EN RAZLOŽI ZAKAJ?! V ČEM JE FORA!?!? Jaz res ne morem verjet več kaj se dogaja. Še malo pa bom anevrizmo faso pizda vam materna.
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 01 Mar 2016, 09:42

Hahahahaha,jaooooo. Kaj je kdo slišal tega bzadnjega pacijenta?? Jurčič je moral it,ker ni naredil nič! Pa kak je možno,da nekdo porabi slabe 3 min telefonskega pogovora, zato da da vedet,da je teleban! Od kot so ti pacijenti? Ker če dejansko nekdo ima tako mnenje,in teh je blo danes na radiu kar nekaj,dobiva človek počasi občutek,da dejansko vlada tako stanje med ljudmi,ki niso na forumu!!
sebek81

OdgovorNapisal/-a redhot » 01 Mar 2016, 09:47

guano napisal/-a:Ps. od danes pri meni RC na adijo listi....bom lepo rock radio poslušal

Hvala, enako.

Drugače pa sem že zdaj ziher, da si po dolgem času ne bom več kupil letne. Ne za to sranje, ki se dogaja v klubu :down:
redhot

OdgovorNapisal/-a liki » 01 Mar 2016, 09:49

sebek81 napisal/-a:Hahahahaha,jaooooo. Kaj je kdo slišal tega bzadnjega pacijenta?? Jurčič je moral it,ker ni naredil nič! Pa kak je možno,da nekdo porabi slabe 3 min telefonskega pogovora, zato da da vedet,da je teleban! Od kot so ti pacijenti? Ker če dejansko nekdo ima tako mnenje,in teh je blo danes na radiu kar nekaj,dobiva človek počasi občutek,da dejansko vlada tako stanje med ljudmi,ki niso na forumu!!

Nekateri dejansko tako razmišljajo, to je treba vedeti. Marsikdo gre občasno na tekmo, posluša radio City, drugače Maribora prek forumov ne spremlja in seveda bo pojedel vse, kar se mu servira. City pa seveda manipulira s klici oz. katera mnenja da v eter.

Glede na to, da sem še vedno doma v postelji z virozo, poslušam radio City že od okoli 6:00 in je prav zanimivo, kako se je vse skupaj obrnilo. Zjutraj sem imel občutek, da je tudi Vedlin prav šokiran in se komaj zadržuje da bi povedal v eter, kaj si res misli in tudi prvih nekaj klicev je bilo v tem kontekstu (jeznih oz. razočaranih zaradi menjave Jurčiča). Sem skoraj napisal sem na forum pohvalo, da so me pozitivno presenetili. Potem pa se je predvsem po 7:30 vse skupaj drastično spremenilo...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a peter71 » 01 Mar 2016, 09:50

ob 7.30 se je Zaho zbudo
peter71

Kraj: Lovrenc na Pohorju

OdgovorNapisal/-a magic444 » 01 Mar 2016, 09:52

liki napisal/-a:
sebek81 napisal/-a:Hahahahaha,jaooooo. Kaj je kdo slišal tega bzadnjega pacijenta?? Jurčič je moral it,ker ni naredil nič! Pa kak je možno,da nekdo porabi slabe 3 min telefonskega pogovora, zato da da vedet,da je teleban! Od kot so ti pacijenti? Ker če dejansko nekdo ima tako mnenje,in teh je blo danes na radiu kar nekaj,dobiva človek počasi občutek,da dejansko vlada tako stanje med ljudmi,ki niso na forumu!!

Nekateri dejansko tako razmišljajo, to je treba vedeti. Marsikdo gre občasno na tekmo, posluša radio City, drugače Maribora prek forumov ne spremlja in seveda bo pojedel vse, kar se mu servira. City pa seveda manipulira s klici oz. katera mnenja da v eter.

Glede na to, da sem še vedno doma v postelji z virozo, poslušam radio City že od okoli 6:00 in je prav zanimivo, kako se je vse skupaj obrnilo. Zjutraj sem imel občutek, da je tudi Vedlin prav šokiran in se komaj zadržuje da bi povedal v eter, kaj si res misli in tudi prvih nekaj klicev je bilo v tem kontekstu (jeznih oz. razočaranih zaradi menjave Jurčiča). Sem skoraj napisal sem na forum pohvalo, da so me pozitivno presenetili. Potem pa se je predvsem po 7:30 vse skupaj drastično spremenilo...

Vrjetno je Mauzi prišo, pa povedal par napotkov
magic444

OdgovorNapisal/-a mbfc » 01 Mar 2016, 09:52

peter71 napisal/-a:ob 7.30 se je Zaho zbudo

Takrat je šel spat.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a maister9900 » 01 Mar 2016, 09:52

Forum prebiram redno, bil sem tudi prijavlen na starega, sedaj pa je napocil cas tudi za mojo prijavo na novega.
Obremenjevanje z nasim gestapo radiem je nepotrebno, ker vozeki so bli pa bodo ostali, kakor koli se obrne. Bi pa vcasih bilo bolse, da bi vsaj tolko hrbtenice ohranli, pa bli tiho pa samo osnovne informacije podali, ne pa da se spuscajo v debato, v kateri itak "morajo" podpirat vsako pizda*ijo servirano z strani kluba.
Glede odstavitve pa.. Tezko je ugotoviti kdaj oz. zakaj bi naj pocilo med glavnimi akterji, ker vsaj na zunaj ni bilo opaziti takih hudih nesoglasij, npr. pri Cacotu se je vidlo, da se nekaj dogaja, tudi medijska gonja z strani zahota proti njegovemu koncu pri nas. Problem, oz. straha vredna pa je sedaj misel, da je Kruno mogo it za to, da je lahko priso Dare, ce pa je kaj na tem, potem pa je konec sezone v Ljudskem tudi zame.
Uporabniški avatar
maister9900

OdgovorNapisal/-a Phantom » 01 Mar 2016, 09:55

peter71 napisal/-a:ob 7.30 se je Zaho zbudo

Mišo Holbl ga je poklical in spomnil kdo mu plačo plačuje ko se je na šiht vozu. Pa tudi zdaj je že nekaj časa jasno zakaj nek lokalni radio lahko napisan med sponzorji na majicah kluba kot je Maribor. Sponzorska izplačila so lahko v različnih oblikah.
Phantom

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a redhot » 01 Mar 2016, 09:58

Itak, City ni sponzor, ampak klubsko trobilo.
redhot

Naslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov