Poslovanje kluba

Re: Poslovanje kluba

OdgovorNapisal/-a nogomet11 » 15 Jul 2017, 12:49

elwood napisal/-a:Vsak se z vsem res ne more strinjat. Tudi jaz se s tem kar si napisal nikakor ne strinjam. O ZAhoviču sploh ne. Pa pustimo to. Sponzorji - eno je govorit, da je 1,5 mio premalo sponzorskih sredstev, drugo pa je delati vsak dan na tem, da jih najdeš in podpišeš pogodbe. Če bi to okusil bi verjetno drugače pisal. Interesi vlaganja kot si omenil Petrola v košarkaško Olimpijo pa niso le zgolj samo sponzorski. Tam zadaj je aparat politikov, lobistov, župana, glavno mesto....... in prav je da je tako. Da bi se le to še nam zgodilo.

Se strinjam, da se ne strinjava :)
Drugače pa z vsem spoštovanjem prekleto dobro vem, kako je treba delati vsak dan da dosežeš nek "prodajni" cilj pa to za krepko večje cilje kot je 1,5 MIO sponzorstva oziroma donacije. Te cifre so meni pač nizke, da ne bom rekel smešne za najboljši športni kolektiv v državi, ki ima edini še konstantno neke mednarodne uspehe in prepoznavnost. Je pa res, da večina, ne loči med donatorstvom in sponzorstvom. Ne vem, če v našem klubu na tem segmentu kdo kaj dela in kakšne sploh imamo produkte, za trženje. To se po moje vse rešuje pa nekih "vezah" in v ozkem krogu ljudi, zato pa je tudi izplen recimo temu povprečen.
Pa ne bom več pametoval, ker se zavedam, da so nam ti sponzorji in ljudje, ki sedijo v upravnem odboru pomagali ko je bilo najtežje in da gre po večini za zelo dobre in uspešne profije na svojem področju in je naš klub realno zelo zdrav predvsem zato, ker so v klubu takšni ljudje, ki jim naš klub ne služi za doseganje nekih privatnih interesov in raznorazna izčrpavanja.
Samo politike, lobiste in podobna sranja čimdlje od kluba (pa četudi imajo vsi magisterije in doktorate :) ), ker ko začneš 1x plesati z njimi potem si težko transparenten in ko nisi transparenten si z eno nogo v kalnih vodah tam se pa lahko hitro vtopiš.
nogomet11

Re: Poslovanje kluba

OdgovorNapisal/-a elwood » 17 Jul 2017, 09:07

:up:
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

Prejšnja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov