Tuji mediji o NK Maribor

Re: Tuji mediji o NK Maribor

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 24 Avg 2017, 11:14

upam, da si cim prej najde fanta, da ne bo vec mel tolko casa
Vanquish

OdgovorNapisal/-a donkey » 24 Avg 2017, 11:15

Kaj si ti ja nor malo kake nebuloze, ki nimajo nobene veze z argumenti ..
http://www.politikis.si/?p=187716
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a grega72 » 24 Avg 2017, 11:50

to je spisano posebej za cepce s tega portala,vključene so vse trigger besede, totalitarizem,strici,tajkuni,skrajni levičarji,dominantni mediji
Uporabniški avatar
grega72

OdgovorNapisal/-a AlesD » 24 Avg 2017, 13:04

Se ga spomnim še iz mladosti (smo se nekaj časa celo občasno družili). Tip je totalni niko i ništa, debil, jezen sam nase, nesrečen, nesposoben lenuh. In seveda zavedni brat Hrvat. Nikdar mi ni bilo jasno, zakaj ne spizdi nazaj v lepo našo, če jo tako povzdiguje. Ta si pa res niti focna ne zasluži.
AlesD

OdgovorNapisal/-a Ultraviola » 24 Avg 2017, 13:55

Dragaš je bil nekoč kvazi novinar Večera, kjer so ga nagnali, ker je itak pisal kolumne brez repa in glave. Potem je bil nekaj časa kao pri Maršu in Cityju. Kolikor vem, je že več kot 10 let brezposeln. Drugače je pa originalno iz Nove vasi in je tudi že dobo po pički v MB in ne samo enkrat. debil pač. Njegova teorija pa itak je, da ne dobi službe, ker je prepametn ha ha.
Ultraviola

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 24 Avg 2017, 14:32

Haha Dragaš... Internetni norček. V resničnem življenju pa ima hude psihične težave, mislim da shizofrenijo al nekaj takega, tako da zaj nekaj pretirano norca se vseeno ni lepo delat iz njega.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Ultraviola » 24 Avg 2017, 14:50

V bistvu je tudi občasni viola, sem ga že videl na jugu na večjih tekmah.
Ultraviola

OdgovorNapisal/-a guano » 24 Avg 2017, 16:00

Ultraviola napisal/-a:V bistvu je tudi občasni viola, sem ga že videl na jugu na večjih tekmah.

občasni viola, ki piše da se lahko zahvalimo samo čeferinu, da smo v ligi prvakov in da smo imeli v vseh tekmah 4 udarce na gol....WTF ??? (UF)

očitno je lahko vsak viola... al pa ima človek poleg diagnoze shizofrenije, še bipolarno motnjo, pa je malo viola in malo dragon
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a sasho » 24 Avg 2017, 16:13

A to ja ta nadlezni pacient, ki se je vsedo tam polek mene na rotovzu... bogi si je. Fejst.
Uporabniški avatar
sasho

OdgovorNapisal/-a cikal » 24 Avg 2017, 20:24

guano napisal/-a:
Ultraviola napisal/-a:V bistvu je tudi občasni viola, sem ga že videl na jugu na večjih tekmah.

občasni viola, ki piše da se lahko zahvalimo samo čeferinu, da smo v ligi prvakov in da smo imeli v vseh tekmah 4 udarce na gol....WTF ??? (UF)

očitno je lahko vsak viola... al pa ima človek poleg diagnoze shizofrenije, še bipolarno motnjo, pa je malo viola in malo dragon

Dragaš je bil v letih 1991-1994 viola. Jaz ga od takrat na jugu nisem videl. je pa možno da se tu pa tam na kaki večji tekmi pojavi ampak močno dvomim da na jugu.

p.s. pravih viol je skozi vso zgodovino bilo oz. jih je maximalno 20. To so ljudje, ki takšno življenje živijo 24 ur na dan vso leto celo življenje. Navijaštvo ni hobi.
cikal

OdgovorNapisal/-a cikal » 24 Avg 2017, 20:37

To je iz njegove zadnje sezone. Desno na sliki z čupo.

http://galerija.violemaribor.com/displa ... fullsize=1
cikal

OdgovorNapisal/-a bomo » 24 Avg 2017, 20:38

cikal napisal/-a:
guano napisal/-a:

Dragaš je bil v letih 1991-1994 viola. Jaz ga od takrat na jugu nisem videl. je pa možno da se tu pa tam na kaki večji tekmi pojavi ampak močno dvomim da na jugu.

p.s. pravih viol je skozi vso zgodovino bilo oz. jih je maximalno 20. To so ljudje, ki takšno življenje živijo 24 ur na dan vso leto celo življenje. Navijaštvo ni hobi.

Saj se redko al pa res zelo redko pojavi,ono ena na leto...Je pa skreno,ko je prešalto 93,94 tega na vegiterijansko prehrano,prej je bil pravi navijac,torcidas iz bivse juge ,familija so dalmatinci hajdukovci,bil je recimo zadnjo sezono exyu lige zraven v ljna olimpija-dinamo,ko smo prvic trans zgubli...,pred tekmo takrat SLOVENIJA-ITALIJA v LV je z nami stvari pred tekmo pripravljal(celo na dosti slikah iz stare galerije nasih slik se pojavlja...Kasneje z začetkom menjave prehrane pa se je spremenil iz ene skrajnosti v drugo...
R.
s tabo odraščamo,se s tabo staramo,s tabo do smrti smo 1989
Uporabniški avatar
bomo

OdgovorNapisal/-a guano » 24 Avg 2017, 22:38

bomo napisal/-a:
cikal napisal/-a:
guano napisal/-a:

Saj se redko al pa res zelo redko pojavi,ono ena na leto...Je pa skreno,ko je prešalto 93,94 tega na vegiterijansko prehrano,prej je bil pravi navijac,torcidas iz bivse juge ,familija so dalmatinci hajdukovci,bil je recimo zadnjo sezono exyu lige zraven v ljna olimpija-dinamo,ko smo prvic trans zgubli...,pred tekmo takrat SLOVENIJA-ITALIJA v LV je z nami stvari pred tekmo pripravljal(celo na dosti slikah iz stare galerije nasih slik se pojavlja...Kasneje z začetkom menjave prehrane pa se je spremenil iz ene skrajnosti v drugo...
R.

ah ne bluzi roman...garantirano ni prehrana kriva...bi še kaj več napisal, ampak raje ne....v glavnem človek je bolan. pika.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 24 Avg 2017, 22:44

Ojej Dragaš, kam si padel. Pa si bil včasih vrei dečko.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 24 Avg 2017, 22:44

e moj Dragaš... :-E
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a kraner » 03 Sep 2017, 18:35

Zaho intervjuvanec.
Uporabniški avatar
kraner

OdgovorNapisal/-a marko vb » 03 Sep 2017, 21:27

praktično so vsi ti klubi dosegli maksimalno kar je blo za pričakovat.razen dinamo bi moral priti v LE.ne vem pa kaj je s sarajevom,ima nekega malezijskega lastnika pa se še nič ni pokazalo
marko vb

OdgovorNapisal/-a matejger » 03 Sep 2017, 21:33

Ni vse denar, žabarji tud imajo bankomat pa iz evrope letijo ko podgane iz ladje.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a 4emb » 03 Sep 2017, 22:32

Ne morejo pa nehat sanjat to regionalno ligo.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a th0mas » 04 Sep 2017, 09:09

seveda da ne, za njih je to sekira v med oz. za njih so same prednosti
th0mas

OdgovorNapisal/-a al_bundy » 04 Sep 2017, 10:15

4emb napisal/-a:Ne morejo pa nehat sanjat to regionalno ligo.

Če bi pa to bil edini način da igrajo več kot 2 tekmovalni tekmi s tujim klubom (SY)
al_bundy

OdgovorNapisal/-a starosta » 04 Sep 2017, 10:20

Lepo jih je Zaho zaključo, da ne pada v trans ob omembi regionalne lige. Škoda, da jim ni direkt reko, da mi v njihovo kuhinjo ne gremo.
Pa oni komentar kak je ABA liga v košarki naredila dosti novih mladih igralcev. Kje?? V Srbiji mogoče. V sloveniji je od ABA lige dalje vse šlo samo navzdol.
In prepričan sem da bi šlo v fuzbalu enako, ker po njihovem bi mi imeli samo enega predstavnika lahko.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 04 Sep 2017, 10:24

starosta napisal/-a:Lepo jih je Zaho zaključo, da ne pada v trans ob omembi regionalne lige. Škoda, da jim ni direkt reko, da mi v njihovo kuhinjo ne gremo.
Pa oni komentar kak je ABA liga v košarki naredila dosti novih mladih igralcev. Kje?? V Srbiji mogoče. V sloveniji je od ABA lige dalje vse šlo samo navzdol.
In prepričan sem da bi šlo v fuzbalu enako, ker po njihovem bi mi imeli samo enega predstavnika lahko.

Pa tudi če bi bla 2 bi se dogajalo marsikaj in 10000% ne bi Maribora gledal v evropi.... jaz sem istega mnenja..... ta jugo liga vsaj za slo klube ne bi bilo nič pametnega...
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Damc » 04 Sep 2017, 13:04

Po moje bi bilo res zanimivo videti zakaj je šla košarka u pm. A je to bil res zgolj slučaj, da je to bilo v času te ABA lige, ali je kaj s tem povezano.

To je res noro kako nizko je padla naša košarka.

Bojim se, da bi se zgodilo isto z nogometom......prvih par sezon bi bilo ok, potem pa bi nas pojebali. Morda pa se motim, a meni kot bežnemu opazovalcu tako izpade.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a doomchi » 04 Sep 2017, 13:59

Pa da ne pozabimo kaj se je zgodilo z Olimpijo in Jesenicami ko so igrali v ligi EBEL
Uporabniški avatar
doomchi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Damc, Google [Bot] in 4 gostov