Sponzorji

Re: Sponzorji

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 15 Okt 2016, 10:17

Hej, bodi vesel, da je to očitno najbolj pereča tema okoli kluba trenutno, to pomeni, da zadeve štimajo kot že dolgo ne. :D
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a Vaccinator » 15 Okt 2016, 11:18

Vitja Miler napisal/-a:Saj ni zdaj to neka drama, pač stvar okusa, ampak meni se zdi, da bi lahko bolj elegantno rešitev našli. Ta trenutni logo ZM mi je bil všeč, ker so odstranili oni beli kvadrat in bil je rumen, tak da se je vse lepo ujemalo. Sem se zgleda razvadil. :D Bomo videli danes, kak zgleda na igralcih, mogoče pa "v živo" boljše izpade. :up:

Slika

Ne vem ki si ti kako rumeno vido. :)
Uporabniški avatar
Vaccinator

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 15 Okt 2016, 12:42

ČE res pride do izgradnje tovarne Magna Steyr pri letališču kot obljubljajo in planirajo bi lahko probali pridobit še njihovo sponzorstvo. Tisti njihov M-Magna bi lepo pasal na drese ;) še bolj pa kaki € v blagajni kluba.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a jinzo » 15 Okt 2016, 14:45

Vitja Miler napisal/-a:Hej, bodi vesel, da je to očitno najbolj pereča tema okoli kluba trenutno, to pomeni, da zadeve štimajo kot že dolgo ne. :D

Čaki še par ur, pa se lahko takoj vse obrne pa bodo na plano priplavale raznorazne stvari.

Drugače pa Magna bo pomoje tu iskala bol poceni delavno silo ob že tak nizkih maržah (bi reko) - ampak upajmo, mogoče pa ne :D
jinzo

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 16 Okt 2016, 10:40

Vaccinator napisal/-a:Ne vem ki si ti kako rumeno vido. :)

Haha, ne me jebat, sem bil ziher, da je bil logo rumen. Te pa me je zgleda pri novem velikost zmotla, zdelo se mi je v glavnem, da bolj izstopa kot stari pa sem mislil, da je to zarad barve. Dobro si me zdaj vložo, George. :lol:

@jinzo: kaj si reko? Vse ko v pravljici. :D Evo, sem rekel, hvala bogu dokler mamo take "probleme", ker pol je to znak, da tiste ta pomembne stvari očitno štimajo. :smoking:
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a turi » 23 Okt 2016, 23:59

Bel je zato ker je glavni sponzor in mora najbolj pasti v oči. Malo logičnega razmišljanja nebi škodovalo.
turi

OdgovorNapisal/-a guano » 18 Jan 2017, 18:45

pismo si našel še vročo novico...kaj te 13 let je napram večnosti :D
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 19 Jan 2017, 09:57

guano napisal/-a:

:lol: če me ne moreš, ne beri... :yawn:
malipizdek

OdgovorNapisal/-a guano » 19 Jan 2017, 10:07

malipizdek napisal/-a:
guano napisal/-a:

:lol: če me ne moreš, ne beri... :yawn:

ne da te ne morem...nočem te, nisem topli, drugače pa te rad berem ...smeh je pol zdravja :lol:
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a buracel » 19 Jan 2017, 11:23

Danes v ekipi: :lol: :lol:

Denar iz Maribora v srbskem prvoligašu

Nekdanji trener s slovenskega prvoligaškega prizorišča zagotovil finančna sredstva svojemu klubu.

Nebojša Vučićević, ki smo ga na sončni strani Alp spoznali najprej kot igralca mariborskega Železničarja in Mure ter nato še kot trenerja Nafte, se je lotil novega izziva. Prevzel je vodenje Novega Pazarja, ki nadaljevanje prvenstva v srbski prvoligaški druščini pričakujejo na zadnjem mestu na lestvici, toda z upanjem, da si še vedno lahko zagotovi obstanek med elito.

"Bil sem že trener Novega Pazarja in takratna izkušnja ter prijatelji so bili motiv, da se vrnem, v prvi vrsti pa seveda čudoviti navijači, ki so nas pred skoraj štirimi leti 'nosili' do obstanka. Tudi takrat so bile razmere kočljive. Zaupamo v tradicijo in delo. Mnogi so nas že odpisali, toda moje in mnenje ljudi v klubu je drugačno. Ne bomo lahek zalogaj," je povedal Nebojša Vučičević in poskrbel, da bo Novi Pazar poskušal namene uresničevati tudi z denarjem iz Slovenije. S pomočjo podjetnika iz Maribora, ki ga ljubitelji najpomembnejše postranske stvari na svetu in še kdo v štajerski prestolnici dobro poznajo. Prvi zato, ker je znan po tem, da obožuje nogomet, v drugi skupini pa so zlasti tisti, ki radi igrajo na srečo oziroma jim je pri srcu predvsem poker.
CELOTEN ČLANEK SI LAHKO PREBERETE V DANAŠNJI TISKANI IZDAJI EKIPE SN, KI JE NA VOLJO TUDI NA TRAFIKA24.SI.
Uporabniški avatar
buracel

OdgovorNapisal/-a donkey » 21 Feb 2017, 10:53

Se samo meni zdi, ali Tam prej ni bil med sponzorji?
http://nkmaribor.com/klub/sponzorji/
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 27 Feb 2017, 20:07

donkey napisal/-a:Se samo meni zdi, ali Tam prej ni bil med sponzorji?

Prav maš tud na tekmi sem videl da se "suče" napis TAM in prav lepo zgleda...z izgradnjo Magne pri nas bi jih probal zraven potegnit kot sem že enkrat napisal vsak € bi nam prav prišo njim pa tudi reklama.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 10:50

deko1989 napisal/-a:

Prav maš tud na tekmi sem videl da se "suče" napis TAM in prav lepo zgleda...z izgradnjo Magne pri nas bi jih probal zraven potegnit kot sem že enkrat napisal vsak € bi nam prav prišo njim pa tudi reklama.

To z reklamo, sploh na našem tržišču, je zlo tak-tak. Super bi sicer blo, če bi Magna tudi na tak način vlagala v "lokalno okolje" (ne pozabit, kako pozitivno bo nekaj sto na novo zaposlenih vplivalo na ekonomijo v Mariboru), ampak roko na srce - odjemalci Magne so veliki avtomobilski koncerni. Kaj Magni pomaga pri doseganju poslovnih ciljev sponzoriranje NK Maribor?
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a donkey » 28 Feb 2017, 11:43

Samo napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:

To z reklamo, sploh na našem tržišču, je zlo tak-tak. Super bi sicer blo, če bi Magna tudi na tak način vlagala v "lokalno okolje" (ne pozabit, kako pozitivno bo nekaj sto na novo zaposlenih vplivalo na ekonomijo v Mariboru), ampak roko na srce - odjemalci Magne so veliki avtomobilski koncerni. Kaj Magni pomaga pri doseganju poslovnih ciljev sponzoriranje NK Maribor?

Povezava z in podpora okolju, kjer delujejo.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a th0mas » 28 Feb 2017, 11:45

kak točno se jim to vrne v € ?

ker načeloma vi še kr zamenjujete donatorstvo pa sponzorstvo :mrgreen:
th0mas

OdgovorNapisal/-a matej » 28 Feb 2017, 12:02

th0mas napisal/-a:kak točno se jim to vrne v € ?

ker načeloma vi še kr zamenjujete donatorstvo pa sponzorstvo :mrgreen:

Primer bo po moje podoben kot v Novem mestu...

Krka v Slo lasti, vlaga veliko v kulturo, šport, mesto...
Revoz v tuji lasti pa zelo malo...
matej

OdgovorNapisal/-a donkey » 28 Feb 2017, 12:12

Res je, da take zadeve bolj učinkujejo na dolgi rok, ampak družbena odgovornost praviloma ni nekaj, kar bi velika podjetja zanemarjala. Recimo ljudje raje / bolje delajo v podjetjih, na katera so lahko ponosni. Večina zaposlenih v Magni bo verjetno moškega spola in posledično velik del bo navijačev NKMB. To posredno vpliva na počutje in motivacijo za delo v podjetju. Sponzorstvo/donatorstvo NKMB prinese določene stike, s katerimi se lažje rešujejo kakšne težave. Recimo Revoz bi težave z negativno publiciteto, katerih tarča je zadnje čase, verjetno lažje reševal oz. mogoče kritike ne bi bile tako ostre, če bi več vračal/vlagal v okolje, kjer poslujejo. Kratkoročno se te zadeve ne vidijo toliko, na dolgi rok pa se zanemarjanje področja družbene odgovornosti sigurno pozna in lahko podjetje kar dosti stane.
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 28 Feb 2017, 12:18

Jaz bi rekel, da je bolj problem v zakonodaji. Za Magno ni boljše reklame kot da je sponzor Maribora.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a hsge » 28 Feb 2017, 12:35

Rahmanovič legenda napisal/-a:Za Magno ni boljše reklame kot da je sponzor Maribora.

wut? :shock:
hsge

OdgovorNapisal/-a Samo » 28 Feb 2017, 12:37

hsge napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Za Magno ni boljše reklame kot da je sponzor Maribora.

Meni tud ni najbolj jasno kaj je htel povedat. Dvomim, da bi oni zaradi sponzorstva NKMB dobili kak dodaten posel, bi pa v lokalni skupnosti lepše izpadli.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 28 Feb 2017, 12:38

Samo napisal/-a:
hsge napisal/-a:

Meni tud ni najbolj jasno kaj je htel povedat. Dvomim, da bi oni zaradi sponzorstva NKMB dobili kak dodaten posel, bi pa v lokalni skupnosti lepše izpadli.

To sem hotel povedati. Če bi Magna financirala Nk Maribor, bi tudi ljudje drugače gledali na njih se vam ne zdi?
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a venti » 28 Feb 2017, 12:38

Samo, ne razumeš ti njega. Šef BMWja redno ohdi na tekme 1. snl in ko bo videl na dresih NM MB reklamo, se bo takoj odločil za novo naročilo iz Magme :D

Rahmanovic: In koga boli kurac kako na njih kdo gleda? Njim je samo važno, da majo pri nas čim bolj ugodne pogoje za razvoj svoje firme. Jebe se jim za lokalno skupnost, NK Maribor in ostalo.
Zadnjič spremenil venti, dne 28 Feb 2017, 12:40, skupaj popravljeno 1 krat.
venti

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov