Ljudski vrt!

Re: Ljudski vrt!

OdgovorNapisal/-a meho7 » 16 Maj 2018, 14:22

ales100i napisal/-a:Jaz se pa najbolj spomnim tega derbija po tem, da smo prišli ful hitro z busi pred razvalino in nas niso hoteli skoraj 1 uro dol spustit. Mi pa vsak po 10 pirov v riti. Kaka panika za WC. Ko so končno vrata odprli na busu, pa stampedo in linija po celi dolžini stadiona in zalivanje ograje.

So nas škifi prvo še nekaj cotali, potem pa tak obupali.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Pa golf žogice iz Petrola. Tam je bilo nekih 50 žab, pa se je 10-15 naših pubecov zagnalo proti njim, žabice pa v rikverc.
meho7

OdgovorNapisal/-a ales100i » 16 Maj 2018, 15:27

meho7 napisal/-a:
ales100i napisal/-a:Jaz se pa najbolj spomnim tega derbija po tem, da smo prišli ful hitro z busi pred razvalino in nas niso hoteli skoraj 1 uro dol spustit. Mi pa vsak po 10 pirov v riti. Kaka panika za WC. Ko so končno vrata odprli na busu, pa stampedo in linija po celi dolžini stadiona in zalivanje ograje.

Pa golf žogice iz Petrola. Tam je bilo nekih 50 žab, pa se je 10-15 naših pubecov zagnalo proti njim, žabice pa v rikverc.
Torej smo praktično vsi iz foruma bili na tej tekmi. Pa smo se že 5 leto zapored borili za naslov prvaka. Ovi pa imajo verjetno zadnjo šanso za prvaka pred naslednjim potopom, pa bodo zgleda morali nagradno igro organizirat, da 400 kart prodajo. Oni ne gre, ker prinaša nesrečo klubu, en si bo nazaj zavrtel tekmo, ampak samo če zmagajo, oni bo imel celi vikend uničen, če zgubijo, pa raje ne gre, oni ne gre ker ne more gledat kak igrajo, oni bo stavo na Maribor, da bo vsaj nekaj imel od tega,... Tak mali povzetek foruma njihovega.

In potem so oni kao velik klub in pravi navijači.

Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a nikita1970 » 16 Maj 2018, 16:57

moj prvi stik za NK Maribor je bila oglasna plošča poleg Levi's trgovine na Slovenski ulici. Lestvica, rezultati ...ni bil jasen optimizem. V stari Jugi sem navijal za Zvezdo (pač foter mi je prenesel to, še iz njegove šole in vojske v BG). V Maribor sem se preselil junija 93. Tukaj so me takoj ''okužili'' novi kolegi in sosedje za tekme. Prej nisem hodil gledati tekem v živo, pač ukvarjal sem se z drugim športom).
Prva tekma v živo je bila (pol ni bilo poti nazaj):

kraj: Ljubljana
datum: 28.11.1993
stadion: Bežigrad
sodnik: Hvalič Žarko
gledalcev: 5.000
1:1

NK Olimpija
1Marko Simeunovič
2Englaro Robert
3Hudarin Miloš
4Željko Milinovič
5Podgajski Nenad
6Vrabac Damir
7Dejan Djuranovič
8Zulič Samir
9Pavlin Miran
10Benedejčič Igor
11Topič Nedeljko

NK Maribor

1Mladen Dabanovič
2Amir Karič
3Mato Stanič
4Blagoja Milevski
5Sašo Lukič
6Aleš Križan
7Peter Binkovski
8Gregor Židan
9Ante Šimundža
10Kliton Bozgo
11Ivica Pešič
http://www.nkmaribor.com/tekmovanja/prv ... tekme=6664
nikita1970

OdgovorNapisal/-a eruJ-cek » 16 Maj 2018, 22:11

Jaz osebno ne bom pozabo scene iz Celja takrat, ko se je vlak ustavo pa celske pubece pobral, na skalni kleti pa tekma, Publikum pa mnda Primorje, ko je cug pocasi spelal, mi pa na oknah pa vsi v eno M A R I B O R. Ko je onim sla zoga v avt, kak so vsi akterji na igriscu cakali, pa gledali vlak, kateremu dejansko ni blo konca, al pa zacetka, odvisno ki si bil. [emoji3][emoji3]

Poslano z mojega PRA-LX1 z uporabo Tapatalk
eruJ-cek

OdgovorNapisal/-a sputnik » 17 Maj 2018, 15:37

Študiral v LJ za izpit, gledal v družbi po TV, edini smo se drli na Barnabasov zaključek, takoj po tekmi pa skozi 'Štepanca' v Moste...
...iz prve roke povem...smrtna tišina po naselju in kmalu pubeci ljubljanski, zafrustrirani s sklonjenimi glavami in povešenimi rameni na čik na klop pred blok: "PM kako ne moremo dobit te kante!" V živo slišal, ne me #ebat!

Hodil kot petelin in se muzal...poznal nekaj normalnih lokalcev (čisto ok dečki) iz fitnesa...to je bilo smeha v prihodnjih dneh...še posebej, ker so mi 1x pod blokom razvijali zelene šale in se mi smejali...

Nepozabno!
Neprecenljivo!
Hvala :maribor:
Uporabniški avatar
sputnik

OdgovorNapisal/-a cikal » 18 Maj 2018, 22:17

ales100i napisal/-a:
meho7 napisal/-a:

Torej smo praktično vsi iz foruma bili na tej tekmi. Pa smo se že 5 leto zapored borili za naslov prvaka. Ovi pa imajo verjetno zadnjo šanso za prvaka pred naslednjim potopom, pa bodo zgleda morali nagradno igro organizirat, da 400 kart prodajo. Oni ne gre, ker prinaša nesrečo klubu, en si bo nazaj zavrtel tekmo, ampak samo če zmagajo, oni bo imel celi vikend uničen, če zgubijo, pa raje ne gre, oni ne gre ker ne more gledat kak igrajo, oni bo stavo na Maribor, da bo vsaj nekaj imel od tega,... Tak mali povzetek foruma njihovega.

In potem so oni kao velik klub in pravi navijači.

če povzamem ta povzetek se dobro zavedajo, da bodo ponižani pa preveč boli, da bi šli. jaz sem mel taki strah na zadnji tekmi v lj letos. sem na koncu premago strah pa vseeno šel:).
cikal

Prejšnja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov