Vijolčna bajta

Vijolčna bajta

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 31 Mar 2014, 09:36

Karte za LJ se že dobijo? Punga....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

Re: Vijolčna bajta

OdgovorNapisal/-a Ika » 31 Mar 2014, 19:08

"Skupaj do finala! V sredo gremo v Ljubljano, vrata Stožic so spet odprta. Vstopnice v Vijol’čni bajti že na voljo. Cena: 5 EUR. Organiziranega prevoza ni."

Skopirano iz uradne FB strani NK Maribor
Ika

Kraj: Kidričevo

OdgovorNapisal/-a cacicante » 01 Apr 2014, 01:50

po plznu nam več ne bodo dali avtobusa ? :mrgreen:
Svi kazu ponoven vzpon ili zaton ali niko nezna, da o kraju kariere niko ne puta kako si igro ili si igro dobro ili slabo....svi pitaju koliko si zasluzijo? tu hocu, da cujem novinare....oni sto pisu mogu mi popisit kurcinu... Lp, Armin Bacinovic
Uporabniški avatar
cacicante

OdgovorNapisal/-a stopl » 01 Apr 2014, 18:36

cacicante napisal/-a:po plznu nam več ne bodo dali avtobusa ? :mrgreen:

ne, ker je šofer baniran...
Uporabniški avatar
stopl

OdgovorNapisal/-a korbflaša » 01 Apr 2014, 18:43

Po plznu se niti nebi pelo več z avtobusom :-E
Slika
Uporabniški avatar
korbflaša

OdgovorNapisal/-a cantona » 01 Apr 2014, 18:44

stopl napisal/-a:

ne, ker je šofer baniran...

hin od smeha :lol:
Uporabniški avatar
cantona

OdgovorNapisal/-a cacicante » 03 Jul 2014, 03:17

kak to, da vas je tolko kuplo sezonsko zadnje dni ? v ponedeljek celo 115 !?!
ste čakali na peneze al vas je prepričal "videl sem že marsikaj" salalič ? :)
Svi kazu ponoven vzpon ili zaton ali niko nezna, da o kraju kariere niko ne puta kako si igro ili si igro dobro ili slabo....svi pitaju koliko si zasluzijo? tu hocu, da cujem novinare....oni sto pisu mogu mi popisit kurcinu... Lp, Armin Bacinovic
Uporabniški avatar
cacicante

OdgovorNapisal/-a mbfc » 03 Jul 2014, 08:41

Regres je bil :D
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 03 Jul 2014, 09:15

cacicante napisal/-a:kak to, da vas je tolko kuplo sezonsko zadnje dni ? v ponedeljek celo 115 !?!
ste čakali na peneze al vas je prepričal "videl sem že marsikaj" salalič ? :)

Prej ni blo cajta, pa še takrat ga nisem glih mel, pa sem bil prisiljen :D
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a miki » 03 Jul 2014, 11:22

Jaz sem bil v soboto in sem dobil potrdilo 598 in 599.
Uporabniški avatar
miki

OdgovorNapisal/-a starosta » 03 Jul 2014, 11:56

Očitno so lanske izkušnje za evropske tekme marsikoga prepričale da vzame letno karto. Lani vem da je bilo letnih cca 500.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a guano » 03 Jul 2014, 14:54

starosta napisal/-a:Očitno so lanske izkušnje za evropske tekme marsikoga prepričale da vzame letno karto. Lani vem da je bilo letnih cca 500.

čez 700
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a bani » 04 Jul 2014, 09:05

guano napisal/-a:
starosta napisal/-a:Očitno so lanske izkušnje za evropske tekme marsikoga prepričale da vzame letno karto. Lani vem da je bilo letnih cca 500.

čez 700

Kaj to pomeni, da se nas bo 700 gužvalo pred edino linico, kjer se bomo izkazovali s potrdilom in s popodpisom prejemali kartončke :blush:
Kaj v klubu kdo razmišlja, da nas s tem malo .... . Aja bom skopiral to na uradni forum ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a miki » 04 Jul 2014, 09:37

bani napisal/-a:
guano napisal/-a:

čez 700

Kaj to pomeni, da se nas bo 700 gužvalo pred edino linico, kjer se bomo izkazovali s potrdilom in s popodpisom prejemali kartončke :blush:
Kaj v klubu kdo razmišlja, da nas s tem malo .... . Aja bom skopiral to na uradni forum ;)

Naj te potolažim. Vsaj dva manj bota ;)
Uporabniški avatar
miki

OdgovorNapisal/-a nikita1970 » 04 Jul 2014, 10:10

miki napisal/-a:
bani napisal/-a:
guano napisal/-a:

čez 700

Trije manj
nikita1970

OdgovorNapisal/-a bani » 04 Jul 2014, 10:56

miki napisal/-a:
bani napisal/-a:
guano napisal/-a:

čez 700

Ja potem pa me boš spet spraševal: "Čuj kiri je te oni oni mladi pubec, keri je te oni visoki gorenjec, pa kak je onemu temnopoltemu ime, pa kdaj smo golmana kupli in zakaj je menjal Pekiča?" ... pa take...

Tokrat na uživa mata tvojih otrok, ti pa poskrbi, da deklicama ne bo dolgčas ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a miki » 04 Jul 2014, 11:13

bani napisal/-a:
miki napisal/-a:
bani napisal/-a:
guano napisal/-a:

čez 700

Ja potem pa me boš spet spraševal: "Čuj kiri je te oni oni mladi pubec, keri je te oni visoki gorenjec, pa kak je onemu temnopoltemu ime, pa kdaj smo golmana kupli in zakaj je menjal Pekiča?" ... pa take...

Tokrat na uživa mata tvojih otrok, ti pa poskrbi, da deklicama ne bo dolgčas ;)

Sicer ne vem kaj si ono na koncu hotel povedat ampak za ono zgoraj pa vidiš zakaj sem še vedno na istem mestu. Ker drugače ne bi dobival vseh teh informacij od tebe.
Uporabniški avatar
miki

OdgovorNapisal/-a Don » 07 Jul 2014, 22:22

To kaj je bilo danes za letne karte je sramota, samo to lahko rečem. 45 min čakaš na soncu in nato se le nekdo pojavi in pove, da se jih sploh ne dobi na dogovorjenem mestu, ampak povsem drugje... Malo bi se lahko organiziralo vse to in malo popravilo na tem nivoju...
Don

OdgovorNapisal/-a izi » 07 Jul 2014, 22:39

to danes, je bilo diletantsko do skrajnosti.
naslednje leto pričakujem, da se bo šlo po letne do črke L v slovensko bistrico, od M dalje, pa v ruše. vhod na stadion pa mora biti definitivno skozi labirint.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a marcusss » 07 Jul 2014, 23:08

Totaln kaos, oni dve revi pa sta bli tak zmedeni, da še abecede več nista obvladali. Folk pa popizdeval, ker je tam stal v vrsti, potem pa na komcu celo njegove letne sploh še ni blo... :-P (UF)
Uporabniški avatar
marcusss

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 07 Jul 2014, 23:27

Štand na severu, kjer čakač ko mutavi, pol pa vstop na stadion zgolj na jugu. Eh, samo še oslovska ušesa in skakanje po eni nogi bi nam morali zapovedat
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a liki » 07 Jul 2014, 23:56

Ni kaj za reči, to danes z prevzemom letne karte je bila res velika sramota, verjetno največja v tej zadnji eri uspehov. Sam sem sicer še dokaj OK prišel skozi (čakal sem dobrih 15 minut, pa še to zato, ker me je en kolega na poti do severa opozoril, da ima vsaka punca po abecedi in naj se glede na moj priimek postavim na levo stran). Vem pa, da so nekateri zamudili po pol in več prvega polčasa. Potem pa še komedija, da ni bil vhod odprt in si moral naokoli na jug...

V bodoče samo prosim, naj se prevzemi kart ne dogajajo več pred kakšno tekmo, če ni prevzem letne karte pred tem vsaj nekaj dni možen v bajti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Jul 2014, 01:26

Preprosto, tisti odgovorni za to sranje, bi morali odgovarjati in pika.
Garantiram, da se nikdar več nič podobnega ne bi moglo zgoditi. 100%
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a cacicante » 08 Jul 2014, 04:14

mogoče vas malo podjebavlejo zaradi totega foroma :twisted:

jaz sn šou s potrdilom na blagajno po vstopnico, potem v pavzi med obema polcajtoma naredo rundo okoli štadiona, pa na stojnici usput dobil sezonsko od osamljenih mladenk
Uporabniški avatar
cacicante

OdgovorNapisal/-a bani » 08 Jul 2014, 07:58

cacicante napisal/-a:mogoče vas malo podjebavlejo zaradi totega foroma :twisted:

jaz sn šou s potrdilom na blagajno po vstopnico, potem v pavzi med obema polcajtoma naredo rundo okoli štadiona, pa na stojnici usput dobil sezonsko od osamljenih mladenk

Vem da se šališ, a vseeno, Nismo le toti forumaši lastniki letnih, vsaj 500 lastnikov letnih oz. sezonskih kart za toti forum še ni slišalo ;)
Vsekakor se tako s "sezonci" ne dela. Na oba foroma sem postavil vprašanje, če oz ali nas bo 700 čakalo pred eno linico, enim štantom, a odgovora ni bilo.
Kdo se zajebava z nami? Mi smo tisti, ki smo redno v LV, mi smo tisti, ki delamo reklamo za tekme, ko talamo karte, mi jih nabavljamo za folk, ker imamo kao predpravico nabave več kart. Pa dobro, komu je namenjen fusbal in komu NK MB? A je bilo to potrebno? A je to potrebno?

OK, bomo vse pozabili ko se prebijemo v "Evropo", a naj se to ne ponovi.
Uporabniški avatar
bani

Naslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov