Poletni prestopni rok 2018

Re: Poletni prestopni rok 2018

OdgovorNapisal/-a Maribor » 09 Maj 2018, 17:09

fixcar1 napisal/-a:Nov mlad igralec... Rok Maher... star 16 let :maribor2: :maribor2:
Podpisal do 31. maja 2021

Misliš novi igralec s pogodbo, drugače je on že 2 leti pri nas. Čestitke Rok.
Maribor

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 09 Maj 2018, 17:14

Maribor napisal/-a:
fixcar1 napisal/-a:Nov mlad igralec... Rok Maher... star 16 let :maribor2: :maribor2:

ja tak kak je napisano... 1 pro. pogodba-pomeni naš :smoking: :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a Maribor » 09 Maj 2018, 17:17

fixcar1 napisal/-a:
Maribor napisal/-a:

ja tak kak je napisano... 1 pro. pogodba-pomeni naš :smoking: :smoking:

:up:
Maribor

OdgovorNapisal/-a vijolicni » 11 Maj 2018, 05:43

Ekipa piše, da bi naj bil Luka Zahović tik pred odhodom.. če bo kdo prebral, prosim za eno obnovo tukaj.
Uporabniški avatar
vijolicni

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 11 Maj 2018, 07:16

vijolicni napisal/-a:Ekipa piše, da bi naj bil Luka Zahović tik pred odhodom.. če bo kdo prebral, prosim za eno obnovo tukaj.

Ja sem slisal da naj bi bili zaho mlakar ter vrhovec
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a Damc » 11 Maj 2018, 07:22

torej, končno sestavimo nekaj pametnega in gledljivega pa prodamo....
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a tomecp » 11 Maj 2018, 07:28

Ja ravno slučajno mešajo drek prek zaključkom prvenstva. Tudi če bi kaj bilo na tem, bi bili oni zadnji, ki bi izvedeli.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a 4emb » 11 Maj 2018, 07:57

Jebo vas ekipa, samo drek ter govorice mešajo!
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a baresi » 11 Maj 2018, 08:33

Pa ravno Mitrović piše o tem :smoking: .

Belgija ali Švica, Nemčija odpadla, kaj pa Francija?
Amir Ružnić uradno sicer ni Zahovićev agent, toda z Zlatkom imata odličen odnos; v Mariboru igra tudi precej Ružnićevih klientov (kot zadnji je v Ljudski vrt prišel Jan Mlakar), in ker mu športni direktor vijoličastih zaupa, mu je zadal nalogo, naj njegovemu sinu poišče nov klub. Ružnić je po naših informacijah že stopil v akcijo in našel dva potencialna nove delodajalca za mariborskega napadalca. Gre za kluba, ki sta v evropskem nogometu zelo cenjena. Prvi prihaja iz dežele čokolade, Belgije, drugi iz dežele, kjer se prav tako lahko pohvalijo z zelo okusno čokolado, Švico.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a 4emb » 11 Maj 2018, 08:39

baresi napisal/-a:Pa ravno Mitrović piše o tem :smoking: .

Amir Ružnić uradno sicer ni Zahovićev agent, toda z Zlatkom imata odličen odnos; v Mariboru igra tudi precej Ružnićevih klientov (kot zadnji je v Ljudski vrt prišel Jan Mlakar), in ker mu športni direktor vijoličastih zaupa, mu je zadal nalogo, naj njegovemu sinu poišče nov klub. Ružnić je po naših informacijah že stopil v akcijo in našel dva potencialna nove delodajalca za mariborskega napadalca. Gre za kluba, ki sta v evropskem nogometu zelo cenjena. Prvi prihaja iz dežele čokolade, Belgije, drugi iz dežele, kjer se prav tako lahko pohvalijo z zelo okusno čokolado, Švico.

Evo in to naj bi bile info. za naslovnico! Navadno sranje ter nabijanje in take stvari si lahko namisli čisto vsak.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a matejger » 11 Maj 2018, 08:43

In glih ta pisuncek, ko najbolj pljuva po zahovicah in MB.
Kaj se tega debila mitrovica ni dal nihce ene vzgojne okol kepe...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a matejger » 11 Maj 2018, 08:44

4emb napisal/-a:

Evo in to naj bi bile info. za naslovnico! Navadno sranje ter nabijanje in take stvari si lahko namisli čisto vsak.

Tako je.
Jaz sem tudi slisal da gre na portugalsko, drugi vir pa pravi da v spanijo v valenciio....pizda da nisem jaz novinar...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a gargamel » 11 Maj 2018, 09:30

matejger napisal/-a:
4emb napisal/-a:

Tako je.
Jaz sem tudi slisal da gre na portugalsko, drugi vir pa pravi da v spanijo v valenciio....pizda da nisem jaz novinar...

Nisi mogo malo prej tega javit, da bi še te preverjene informacije dodali v tiskano izdajo? Mitrović se tolče po glavi zdaj po mojem in si že predstavlja udarni naslov KAJ TAKEGA?! ŠPANSKI velikan se zanima za...

Sicer pa je jutri nov dan prodaja pa pada :D
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 11 Maj 2018, 10:40

BOMBA IZ LJUDSKEGA VRTA....nekdo je sr*l pa vode ni spusto...smrdi ko kuga kazen/odškodnina pa reci in piši kar 2mio€ :mrgreen: samo še kaj takega čakam od njih :yawn: ...pred derbiji je pri nas vedno nekdo skregan pa takrat nam igralci najbolj odhajajo..zanimivo?? Daj bog, da stari gre pa od zelenih ne ostane NIČ...kak bojo ti "pisuni" spet laufali okrog NK Maribora pa se dobrega delali joooooj.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a ŠkratBolfenk » 14 Maj 2018, 19:21

Nov član pa me zanima kaj si mislite o brazilcu felipe dos santos silva v nedeljo je kar spretno obračal žabare samo ni imel pomoči pa tudi nam ga je stisno in še ene dva je dal letos pa glede nato da igra za ankaran se mi zdi kar dober potencial pri 21
tako da bi ga lahko dobili zelo poceni ali pa celo zastonj glede na to da ankaran najbrž gre v 2.snl tako da ne bi bil neki gembl ko ovi cretu nevem no kaj mislite ? :maribor2:
ŠkratBolfenk

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 14 Maj 2018, 19:41

dobrodošel
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a vijolicni » 14 Maj 2018, 20:33

Rudi Požeg Vancaš se mi zdi mašina..čeprav ne vem kam ga dat.
Uporabniški avatar
vijolicni

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 14 Maj 2018, 21:30

ŠkratBolfenk napisal/-a:Nov član pa me zanima kaj si mislite o brazilcu felipe dos santos silva v nedeljo je kar spretno obračal žabare samo ni imel pomoči pa tudi nam ga je stisno in še ene dva je dal letos pa glede nato da igra za ankaran se mi zdi kar dober potencial pri 21
tako da bi ga lahko dobili zelo poceni ali pa celo zastonj glede na to da ankaran najbrž gre v 2.snl tako da ne bi bil neki gembl ko ovi cretu nevem no kaj mislite ? :maribor2:

Meni je padel v oko nkama... Močan, visok, agilen in spreten z žogo naprej, odličen DMC bo čez par let.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 14 Maj 2018, 21:34

jezdec666 napisal/-a:
ŠkratBolfenk napisal/-a:Nov član pa me zanima kaj si mislite o brazilcu felipe dos santos silva v nedeljo je kar spretno obračal žabare samo ni imel pomoči pa tudi nam ga je stisno in še ene dva je dal letos pa glede nato da igra za ankaran se mi zdi kar dober potencial pri 21

Meni je padel v oko nkama... Močan, visok, agilen in spreten z žogo naprej, odličen DMC bo čez par let.

On je samo posojen v Ankaran s strani Lugana.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 14 Maj 2018, 23:10

Lani sem omenjal napadalca Matej Poplatnika pa se je večina tukaj smejala kao kaj boš z nekom, ki je v drugi ligi dal na 24 tekmah 27 golov ipd...danes pa je prvi strelec prve lige. Delaven, borben, iznajdljiv ter dober v skok igri star komaj 25 let. Če pride do odhodov v napadu bi ga komot lahko vzeli zastonj od Triglava, ker mu poteče pogodba. Nujno pa rabimo levega bočnega, ker se Kolmaniču očitno zaupa samo, ko ni Vilera..ostale pozicije imamo super pokrite.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 14 Maj 2018, 23:23

Poplatnik je prestar za Maribor. To je sicer dober igralec v taki šibki ekipi kot je Kranj. Daj ga v Maribor, ne bo nič odstopal, sicer pa imamo Stefana torbico in stora.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a starosta » 14 Maj 2018, 23:24

deko1989 napisal/-a:Lani sem omenjal napadalca Matej Poplatnika pa se je večina tukaj smejala kao kaj boš z nekom, ki je v drugi ligi dal na 24 tekmah 27 golov ipd...danes pa je prvi strelec prve lige. Delaven, borben, iznajdljiv ter dober v skok igri star komaj 25 let. Če pride do odhodov v napadu bi ga komot lahko vzeli zastonj od Triglava, ker mu poteče pogodba. Nujno pa rabimo levega bočnega, ker se Kolmaniču očitno zaupa samo, ko ni Vilera..ostale pozicije imamo super pokrite.

Nena mi vlačite levih bočnih. Mamo Kolmaniča in pika. Kdorkoli bi bil tu ne bi igral, ker mora špilat Viler.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 15 Maj 2018, 00:02

starosta napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:Lani sem omenjal napadalca Matej Poplatnika pa se je večina tukaj smejala kao kaj boš z nekom, ki je v drugi ligi dal na 24 tekmah 27 golov ipd...danes pa je prvi strelec prve lige. Delaven, borben, iznajdljiv ter dober v skok igri star komaj 25 let. Če pride do odhodov v napadu bi ga komot lahko vzeli zastonj od Triglava, ker mu poteče pogodba. Nujno pa rabimo levega bočnega, ker se Kolmaniču očitno zaupa samo, ko ni Vilera..ostale pozicije imamo super pokrite.

Nena mi vlačite levih bočnih. Mamo Kolmaniča in pika. Kdorkoli bi bil tu ne bi igral, ker mora špilat Viler.

Podpišem takoj za Kolmaniča, da je naslednjih 5 let PRVA izbira na levi strani obrambe ampak se nekak bojim, da nebo dobil resne šanse vse dokler bo Viler (ziher še 2-3 leta) tu in bo mali posledično stangiral/gnil na klopi.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 15 Maj 2018, 00:10

jezdec666 napisal/-a:Poplatnik je prestar za Maribor. To je sicer dober igralec v taki šibki ekipi kot je Kranj. Daj ga v Maribor, ne bo nič odstopal, sicer pa imamo Stefana torbico in stora.

Hmmm pri 25ih ravno ne vem če je prestar za MB...drugače pa jaz mislim, da bi ob boljših soigralcih Poplatnik, ki bi jih imel pri nas lahko še zelo napredoval oz. dal dosti več. Imamo mi zraven teh dveh, ki si jih omenil tudi Žana Vipotnika, ki je mega talent ampak je žalostno, da pri nas vedno ostane pri temu, da se ne ponudi neka resna šansa mladim iz u17-19 oz. jih že pred tem prodamo v tujino, ker smo pač odvisni od prodaj. Upam, da se ta praksa spremeni, ker verjamem da naša nogometna šola zelo dobro dela in bo treba več zaupat u17 ter u19 igralcem. :maribor2:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a baresi » 15 Maj 2018, 00:49

deko1989 napisal/-a:
jezdec666 napisal/-a:Poplatnik je prestar za Maribor. To je sicer dober igralec v taki šibki ekipi kot je Kranj. Daj ga v Maribor, ne bo nič odstopal, sicer pa imamo Stefana torbico in stora.

Hmmm pri 25ih ravno ne vem če je prestar za MB...drugače pa jaz mislim, da bi ob boljših soigralcih Poplatnik, ki bi jih imel pri nas lahko še zelo napredoval oz. dal dosti več. Imamo mi zraven teh dveh, ki si jih omenil tudi Žana Vipotnika, ki je mega talent ampak je žalostno, da pri nas vedno ostane pri temu, da se ne ponudi neka resna šansa mladim iz u17-19 oz. jih že pred tem prodamo v tujino, ker smo pač odvisni od prodaj. Upam, da se ta praksa spremeni, ker verjamem da naša nogometna šola zelo dobro dela in bo treba več zaupat u17 ter u19 igralcem. :maribor2:
Koliko je te star Mlakar? Sicer pa bi res rad slišal, kak boš dal šanso enemu Vipotniku, če mamo pa 4 top špice? Že en Mešo, ki nas je vlekel jeseni v napadu, pobira drobtinice, kak bo zdaj ob tem norem razpletu dobil šanso mladinec?
Pa ne zdaj začet s tem, da ko vodimo 3:0, bi lahko igral. Ker takrat ne more ravno uletet iz garderobe ali tribune gor.

Dajte se malo umirite s temi "okrepitvami". Imamo tekmo sezone pred sabo...
Uporabniški avatar
baresi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov