Poletni prestopni rok 2018

Re: Poletni prestopni rok 2018

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 19 Apr 2018, 13:13

Nisem bral.
Preletel sem samo in opazil, da je bila debata o Marohu.
In ne...ne moreš primerjat Maroha (ter v kateri ligi on igra), ter Šulera (kje je oz. vbistvo ni igral zadnjo sezono, preden je prišel k nam). Novakovič pa je prišel samo kariero zaključit v SLO ligo.

Polek tega, Maroh nikoli ni živel v Sloveniji in tudi ne kaže nič na tem, da ima željo. Torej...kot sem rekel, to ni FM. ;)

Pa brez zamere.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a rokfamer » 20 Apr 2018, 11:01

hsge napisal/-a:
Samo napisal/-a:Hodžiču verjamem, da se bo podaljšalo. Za Mertlja, še bolj pa Cotmana, dvomim. Za Derviševiča si ne želim podaljšanja, nisem pa ravno prepričan, da nas ne bodo (negativno) presenetli.

Če bo špilo tak ko včeraj na vsaki tekmi mu osebno odprem račun v Niagari. [emoji38] Cotman brezveze da gnije pri nas, še huje bi pa bilo da brani pri nas. Hodžič mislim da ni sporen. Mertlja pa v pisarno.
Nimaš tolk dnara kolk lahko on spije ;-)

Poslano z mojega SM-G930F z uporabo Tapatalk
rokfamer

OdgovorNapisal/-a sebek81 » 21 Apr 2018, 12:41

Marko Jankovič bi naj menjal klub. Se je že pojavilo natolcevanje, da smo kao tudi mi med omenjenimi klubi. Je sploh realno kaj takega pričakovat, se pogovarjat o tem?
sebek81

OdgovorNapisal/-a AlekB » 21 Apr 2018, 20:52

Pusti ti ekipo, ne vejo več kak bi pisali o nas, Jankovič se bo dobro prodal, ker ma super sezono za sabo, njegova cena je trenutno na TM 2,5 mio. €, mislim, da mi tu nimamo kil za njega. Tak da to so ekipine bučke.
AlekB

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 24 Apr 2018, 13:46

Jurc7 napisal/-a:Vem, da se z menoj ne bo strinjal nihče pa vendarle.
Bi rad videl Krefla na levi strani,je borben,nepopustljiv,star 24 in je igral dobro(predvsem pri olimpiji), dokler ga niso uničili.
Pa še pogodba mu poteče.

Meni se ne zdi slaba opcija, če bi ga dobili zastonj, da ga vsaj sprobamo. Alternativa recimo Perger, ki je igral v tujini in nima kluba ali Kous iz Mure, načeloma se mu izteka pogodba. Ampak jaz bi raje dal Kolmaniča igrat, tile pa verjetno nimajo želje igrat rezerve mnogo mlajšemu igralcu, če recimo postane Viler totalni backup.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 24 Apr 2018, 13:56

Ja seveda Krefla, pa potem še Štigleca sunemo, pa imamo vrhunski par levih bekov. :-E
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 24 Apr 2018, 14:07

pa lupeto! :smoking:
purplehaze

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 28 Apr 2018, 22:00

Me zanima, če je kakšna možnost, da bi s Celjem naredili menjavo Bajde-Vancaš. Vprašanje je sicer, če bi Celjani lahko izplačevali Bajdetovo pogodbo. Do Vancaša sem bil vedno skeptičen, ker je igral dobro samo večje tekme, samo letos pa je naredil velik napredek in je vsako tekmo konstantno dober. Pa če pomislim, kakšen par krilnih igralcev bi imeli (Kramarič-Vancaš), oba sposobna prebijat 1 na 1 po krilih, kar se krvavo rabi v naši ligi.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 28 Apr 2018, 23:08

Rudl je vsekakor zelo napredoval in je eden redkih iz lige, ki bi morda lahko prišel k nam kot okrepitev in dopolnil igralski kader. Vrgel bi ven Vršiča, itak je z njim bolj ali manj konec, bajdeta bi vseeno obdržal zaradi Evrope in ker je igralec za tekme, ko se igra na rezultat.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a agerg » 29 Apr 2018, 08:54

MaKaaY napisal/-a:Me zanima, če je kakšna možnost, da bi s Celjem naredili menjavo Bajde-Vancaš. Vprašanje je sicer, če bi Celjani lahko izplačevali Bajdetovo pogodbo. Do Vancaša sem bil vedno skeptičen, ker je igral dobro samo večje tekme, samo letos pa je naredil velik napredek in je vsako tekmo konstantno dober. Pa če pomislim, kakšen par krilnih igralcev bi imeli (Kramarič-Vancaš), oba sposobna prebijat 1 na 1 po krilih, kar se krvavo rabi v naši ligi.

Je pa problem, da sta tako Kramarič, kot Požeg-Vancaš desničarja in v kolikor bo Kramarič ostal pri nas tudi v naslednji sezoni ne bi oba istočasno mogla igrati na svoji najboljši poziciji (levo krilo). Pripeljat pa takšnega igralca, ki vsekakor ne bi bil poceni, za konkurenco Martinu pa za moje pojme ni zelo smiselno, saj imamo že sedaj dovolj konkurence za ta položaj, dvomim pa da bosta Bajde in Bohar kam šla. Bistvo prihodnjega prestopnega roka je tako po mojem mnenju, da se zadrži velika večina nosilcev, kar pa letos ne bo ravno lahko...
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Apr 2018, 09:17

agerg napisal/-a:
MaKaaY napisal/-a:Me zanima, če je kakšna možnost, da bi s Celjem naredili menjavo Bajde-Vancaš. Vprašanje je sicer, če bi Celjani lahko izplačevali Bajdetovo pogodbo. Do Vancaša sem bil vedno skeptičen, ker je igral dobro samo večje tekme, samo letos pa je naredil velik napredek in je vsako tekmo konstantno dober. Pa če pomislim, kakšen par krilnih igralcev bi imeli (Kramarič-Vancaš), oba sposobna prebijat 1 na 1 po krilih, kar se krvavo rabi v naši ligi.

Je pa problem, da sta tako Kramarič, kot Požeg-Vancaš desničarja in v kolikor bo Kramarič ostal pri nas tudi v naslednji sezoni ne bi oba istočasno mogla igrati na svoji najboljši poziciji (levo krilo). Pripeljat pa takšnega igralca, ki vsekakor ne bi bil poceni, za konkurenco Martinu pa za moje pojme ni zelo smiselno, saj imamo že sedaj dovolj konkurence za ta položaj, dvomim pa da bosta Bajde in Bohar kam šla. Bistvo prihodnjega prestopnega roka je tako po mojem mnenju, da se zadrži velika večina nosilcev, kar pa letos ne bo ravno lahko...

hmmm...kramarič je kar oboje, ker piše pa z levo roko, torej skoraj nemogoče, da z levo nogo ne bi igral
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 29 Apr 2018, 09:22

guano napisal/-a:hmmm...kramarič je kar oboje, ker piše pa z levo roko, torej skoraj nemogoče, da z levo nogo ne bi igral

eno z drugim nima veze. sam sem levicar z nogo pa desnicar
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 29 Apr 2018, 09:34

Vanquish napisal/-a:
guano napisal/-a:hmmm...kramarič je kar oboje, ker piše pa z levo roko, torej skoraj nemogoče, da z levo nogo ne bi igral

ima pogosto veze ;) levičarji z roko, so pogosto izraziti levičarji z nogo, ali pa znajo vsaj isto igrat kot z desno
Zadnjič spremenil guano, dne 29 Apr 2018, 09:41, skupaj popravljeno 1 krat.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a dnz » 29 Apr 2018, 09:35

agerg napisal/-a:

Kramarič je pri nas vedno na levem krilu, Požeg pa kolko vem igra na desnem pri celju, te nebi bla direkt konkurenca
dnz

OdgovorNapisal/-a 4emb » 29 Apr 2018, 10:29

guano napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

ima pogosto veze ;) levičarji z roko, so pogosto izraziti levičarji z nogo, ali pa znajo vsaj isto igrat kot z desno

Jaz sem levičar, z nogo pa desni. Kolega ima glih kontra tak da tu ni nekega pravila?
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 29 Apr 2018, 10:54

Kramarič lahko igra na obeh krilih, enako kot Vancaš, tako da v tem ne vidim problema. Težko vidim možnost, da bi Celju plačali toliko za Vancaša kot bodo zahtevali, edina varianta je verjetno paket (igralec/ci+denar+odstotek pri naslednji prodaji). Realno bodo verjetno hoteli ok. 400-500k. Na srečo se je Mandin bankomat precej izkašljal, tako da dvomim, da bo še dal toliko denarja za odškodnine, tako da tukaj najbrž ne bomo imeli konkurence. Poleg tega sem ob izjavah Vancaša vedno dobil občutek, da si odkrito želi igrati za Maribor.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 29 Apr 2018, 12:01

Damo jim drvota in obradovica pa smo kvit ;)
jezdec666

OdgovorNapisal/-a tomecp » 29 Apr 2018, 13:45

4emb napisal/-a:
guano napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:

Jaz sem levičar, z nogo pa desni. Kolega ima glih kontra tak da tu ni nekega pravila?
Kaj naj jaz rečem...ko sem dvakrat desn, odrivno mam pa levo! [emoji14]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a agerg » 29 Apr 2018, 19:40

Odgovor Guanu: bistvo je s "katero nogo je boljši" in tukaj je jasno da je le ta desna.
Odgovor Makaju: Res je da sta oba sposobna korektno odigrat tako na levi kot na desni strani, a po mojem mnenju na poziciji levega krila lahko oba pokažeta daleč največ. Posledično ne vem koliko ima smisla sem za zajetno odškodnino vozit igralca, ki ali ne bi igral na svoji poziciji, ali pa bi vplival na to da Kramarič ne bi igral na svoji poziciji, ali pa bi predstavljal "zgolj" konkurenco enemu izmed naših največjih talentov in že sedaj vrhunskemu igralcu. Ob tem pa imamo na na krilnih pozicijah še Bajdeta, Boharja, Ahmedija in tudi delno Hotiča. Seveda pa, kot sem tudi že povedal, v kolikor pa bi nas Kramarič zapustil, je lahko Požeg-Vancaš odlična rešitev.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 03 Maj 2018, 14:26

A ne igra pozeg vancas v celju bocnega v obrambi? Na strani milca pri nas ?
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a Don » 03 Maj 2018, 14:30

hitman.1989 napisal/-a:A ne igra pozeg vancas v celju bocnega v obrambi? Na strani milca pri nas ?

Niti blizu ni on, da bi igral bočnega. Mogoče pa ti razmišljaš kot naša stroka, ki je že marsikoga sprobala na drugem položaju. :party:
Don

OdgovorNapisal/-a Samo » 03 Maj 2018, 14:40

Glede na nasprotnika oziroma potek tekme sem Rudla videl doslej na krilu, ofenzivni sredini in v napadu.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 09 Maj 2018, 08:19

Nov mlad igralec... Rok Maher... star 16 let :maribor2: :maribor2:
Podpisal do 31. maja 2021
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 09 Maj 2018, 10:01

:up:
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a Amon Raa » 09 Maj 2018, 16:42

fixcar1 napisal/-a:Nov mlad igralec... Rok Maher... star 16 let :maribor2: :maribor2:
Podpisal do 31. maja 2021

Toti ma že priimek pravi :smoking:
Amon Raa

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Toti in 2 gostov