Poletni prestopni rok 2018

Re: Poletni prestopni rok 2018

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 15 Maj 2018, 01:01

baresi napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:
jezdec666 napisal/-a:Poplatnik je prestar za Maribor. To je sicer dober igralec v taki šibki ekipi kot je Kranj. Daj ga v Maribor, ne bo nič odstopal, sicer pa imamo Stefana torbico in stora.

Hmmm pri 25ih ravno ne vem če je prestar za MB...drugače pa jaz mislim, da bi ob boljših soigralcih Poplatnik, ki bi jih imel pri nas lahko še zelo napredoval oz. dal dosti več. Imamo mi zraven teh dveh, ki si jih omenil tudi Žana Vipotnika, ki je mega talent ampak je žalostno, da pri nas vedno ostane pri temu, da se ne ponudi neka resna šansa mladim iz u17-19 oz. jih že pred tem prodamo v tujino, ker smo pač odvisni od prodaj. Upam, da se ta praksa spremeni, ker verjamem da naša nogometna šola zelo dobro dela in bo treba več zaupat u17 ter u19 igralcem. :maribor2:
Koliko je te star Mlakar? Sicer pa bi res rad slišal, kak boš dal šanso enemu Vipotniku, če mamo pa 4 top špice? Že en Mešo, ki nas je vlekel jeseni v napadu, pobira drobtinice, kak bo zdaj ob tem norem razpletu dobil šanso mladinec?
Pa ne zdaj začet s tem, da ko vodimo 3:0, bi lahko igral. Ker takrat ne more ravno uletet iz garderobe ali tribune gor.

Dajte se malo umirite s temi "okrepitvami". Imamo tekmo sezone pred sabo...

1. Mlakar ni proizvod naše nogometne šole kateri se itak očitno premalo zaupa čeprav delajo odlično
2. Govorim o prihodnosti (Luka in Jan ne bosta večno tukaj) torej ko nas nekdo zapusti mi vlačimo igralce od drugje in šanse ne dobijo igralci iz U17-19. Mislim, da ni vrag da nam enkrat ne bo uspelo enga najt v u17-19, ki bo šel zraven na pripravljane tekme in pokazal, da je iz pravega testa.
3. Mešanovič je dobil in bo še dobil svojo šanso, ker je kvaliteten igralec in trd delavec
4. Jaz sem čisto miren tudi če se POGOVARJAM o okrepitvah, prestopnih rokih ipd ter povem svoje mnenje, ker nekaj vem MI SMO MARIBOR in jaz verjamem v naslov!

:maribor:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 15 Maj 2018, 14:04

deko1989 napisal/-a:
baresi napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:
jezdec666 napisal/-a:Poplatnik je prestar za Maribor. To je sicer dober igralec v taki šibki ekipi kot je Kranj. Daj ga v Maribor, ne bo nič odstopal, sicer pa imamo Stefana torbico in stora.

Hmmm pri 25ih ravno ne vem če je prestar za MB...drugače pa jaz mislim, da bi ob boljših soigralcih Poplatnik, ki bi jih imel pri nas lahko še zelo napredoval oz. dal dosti več. Imamo mi zraven teh dveh, ki si jih omenil tudi Žana Vipotnika, ki je mega talent ampak je žalostno, da pri nas vedno ostane pri temu, da se ne ponudi neka resna šansa mladim iz u17-19 oz. jih že pred tem prodamo v tujino, ker smo pač odvisni od prodaj. Upam, da se ta praksa spremeni, ker verjamem da naša nogometna šola zelo dobro dela in bo treba več zaupat u17 ter u19 igralcem. :maribor2:
Koliko je te star Mlakar? Sicer pa bi res rad slišal, kak boš dal šanso enemu Vipotniku, če mamo pa 4 top špice? Že en Mešo, ki nas je vlekel jeseni v napadu, pobira drobtinice, kak bo zdaj ob tem norem razpletu dobil šanso mladinec?
Pa ne zdaj začet s tem, da ko vodimo 3:0, bi lahko igral. Ker takrat ne more ravno uletet iz garderobe ali tribune gor.

Dajte se malo umirite s temi "okrepitvami". Imamo tekmo sezone pred sabo...

1. Mlakar ni proizvod naše nogometne šole kateri se itak očitno premalo zaupa čeprav delajo odlično
2. Govorim o prihodnosti (Luka in Jan ne bosta večno tukaj) torej ko nas nekdo zapusti mi vlačimo igralce od drugje in šanse ne dobijo igralci iz U17-19. Mislim, da ni vrag da nam enkrat ne bo uspelo enga najt v u17-19, ki bo šel zraven na pripravljane tekme in pokazal, da je iz pravega testa.
3. Mešanovič je dobil in bo še dobil svojo šanso, ker je kvaliteten igralec in trd delavec
4. Jaz sem čisto miren tudi če se POGOVARJAM o okrepitvah, prestopnih rokih ipd ter povem svoje mnenje, ker nekaj vem MI SMO MARIBOR in jaz verjamem v naslov!

:maribor:

Hotic, Kramaric, Zahovic, Hodzic
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 15 Maj 2018, 14:06

Uskokovič, Kolmanič
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a ŠkratBolfenk » 18 Maj 2018, 14:31

glede vratarje vemo da prihaja pirić pa vendar se mi za mesto rezervnih vratarjev zdita zelo dobra bužan iz ankarana in jurhar iz celja ob sta se letos kar izkazal bužan nam je morda celo v 91 min. ubranil naslov prvaka :up: :up: :up:
ŠkratBolfenk

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 18 Maj 2018, 14:39

ŠkratBolfenk napisal/-a:glede vratarje vemo da prihaja pirić pa vendar se mi za mesto rezervnih vratarjev zdita zelo dobra bužan iz ankarana in jurhar iz celja ob sta se letos kar izkazal bužan nam je morda celo v 91 min. ubranil naslov prvaka :up: :up: :up:

Prvemu po moje lahko damo samo kako denarno nagrado za penal, drugi pa tut ne, mamo dost talenta v svoji mladini
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a baresi » 18 Maj 2018, 16:46

spiderKAD napisal/-a:
ŠkratBolfenk napisal/-a:glede vratarje vemo da prihaja pirić pa vendar se mi za mesto rezervnih vratarjev zdita zelo dobra bužan iz ankarana in jurhar iz celja ob sta se letos kar izkazal bužan nam je morda celo v 91 min. ubranil naslov prvaka :up: :up: :up:

Prvemu po moje lahko damo samo kako denarno nagrado za penal, drugi pa tut ne, mamo dost talenta v svoji mladini
Cajnko, alooo.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 20 Maj 2018, 23:01

Kaj Rudl je že prišo k nam?
jezdec666

OdgovorNapisal/-a bozo14 » 21 Maj 2018, 07:56

[ VROČA NOVICA IZ MOSTARJA!!! ]

Iz virov blizu Mostarskega HŠK Zrinjski Mostar smo dobili informacijo, da naj bi bil prestop Nardina MULAHUSEJMOVIĆA v NK Maribor tik pred podpisom!

Vir navaja sklenitev pogodbe do sredine leta 2021, odškodnina za igralca pa naj bi bila tajna.
bozo14

OdgovorNapisal/-a liki » 21 Maj 2018, 08:17

Ne vem, se mi zdi da je ta napadalec umetno napumpan, meni njegova statistika v BiH ligi nekega posebnega upanja, da bi predstavljal dodatno vrednost pri nas, ne vliva. Bi že pričakoval, da bi imel najmanj kakšno pomembnejšo vlogo v 1. BiH ligi, v resnici pa je igral edino sedaj malo več v njihovi drugi ligi...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a semnovi » 21 Maj 2018, 08:29

liki napisal/-a:Ne vem, se mi zdi da je ta napadalec umetno napumpan, meni njegova statistika v BiH ligi nekega posebnega upanja, da bi predstavljal dodatno vrednost pri nas, ne vliva. Bi že pričakoval, da bi imel najmanj kakšno pomembnejšo vlogo v 1. BiH ligi, v resnici pa je igral edino sedaj malo več v njihovi drugi ligi...

agent mu je Husarič...igralec pa je imel težave s Sliškovičem pri Zrinjskem
semnovi

OdgovorNapisal/-a agerg » 21 Maj 2018, 12:18

liki napisal/-a:Ne vem, se mi zdi da je ta napadalec umetno napumpan, meni njegova statistika v BiH ligi nekega posebnega upanja, da bi predstavljal dodatno vrednost pri nas, ne vliva. Bi že pričakoval, da bi imel najmanj kakšno pomembnejšo vlogo v 1. BiH ligi, v resnici pa je igral edino sedaj malo več v njihovi drugi ligi...

Ni ravno druga liga, ampak zgolj njihova verzija lige za obstanek. Se pa strinjam, da njegova statistika ravno ni briljantna, mogoče pa v tem primeru slednja kaže napačno sliko, tega igralca namreč še nisem videl igrati, verjamem pa da so ga Zaho in kompanija. Je pa potrebno tem Bosancem priznati, da znajo nabit ceno svojim nogometašem, saj vsakega, ki zabije 2 gola za neko Nk "vukojebino" proglasijo za že najmanj novega Džeka... Upam pri vsem skupaj zgolj (če se prestop res zgodi), da se ne bo šlo v neko hudo odškodnino, saj za to res ni nobene potrebe.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 21 Maj 2018, 12:20

Glede na to, da bodo koliščarji v prihodnjih tednih slavili dve kanti, je za pričakovat kakšno "prestopno bombo", da se vse skupaj malo utiša in pomiri navijače.
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a peter » 21 Maj 2018, 14:50

dejanMB napisal/-a:Glede na to, da bodo koliščarji v prihodnjih tednih slavili dve kanti, je za pričakovat kakšno "prestopno bombo", da se vse skupaj malo utiša in pomiri navijače.

...pusti ti šumarje, he, he, he ?!
peter

Prejšnja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Doche in 3 gostov