Poletni prestopni rok 2018

Re: Poletni prestopni rok 2018

OdgovorNapisal/-a meho7 » 15 Apr 2018, 16:05

Hetfield napisal/-a:Se ne strinjam. Vršičevo pozicijo moramo ukiniti. Glede na igralski kader drugega kot 4.4.2 ne moremo igrati, v 4.4.2 pa tip igralca kot je Vršič, nima kaj iskat.
Za moje pojme ne rabimo ničesar, kvečjemu par igralcev se rešit in zaupat mladim, ki jih že imamo (vključno s tistimi na posojah).

:up: :up: :up: :up: :up:
meho7

OdgovorNapisal/-a Samo » 15 Apr 2018, 19:57

ice napisal/-a:
mihaS napisal/-a:
MaKaaY napisal/-a:V Celju je kar nekaj zanimivih mladih igralcev, sploh ta 17 letni centralni branilec Dušan Stojinović.

Kaj to je oni ko ga je Luka z lahkoto presprintal?

Kaj niste o Billongu čisto isto pisali? :-P

Ne, za Bilija smo rekli, da ma vlko rit. :smoking:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a vijolicni » 17 Apr 2018, 09:21

Janez Pišek,.. čudno da se za njim naši niso nikoli stegnili. 19 let star pa že več kot 60 tekem odigranih v prvi ligi. Konstantno v prvi postavi Celja kot tudi v reprezentanci u21.
Uporabniški avatar
vijolicni

OdgovorNapisal/-a Samo » 17 Apr 2018, 09:29

Kot sem za Pušaverja napisal: po mojem je za vse te mlade iz SLO lige boljše, da dejansko igrajo pri konkurenci in da se razvijajo praktično brez pritiska rezultata in jih kupimo, če oziroma ko rabimo.
Samo

OdgovorNapisal/-a agerg » 17 Apr 2018, 09:46

Hetfield napisal/-a:Se ne strinjam. Vršičevo pozicijo moramo ukiniti. Glede na igralski kader drugega kot 4.4.2 ne moremo igrati, v 4.4.2 pa tip igralca kot je Vršič, nima kaj iskat.
Za moje pojme ne rabimo ničesar, kvečjemu par igralcev se rešit in zaupat mladim, ki jih že imamo (vključno s tistimi na posojah).

Se ne strinjam da je treba "Vršičevo" pozicijo ukinit. To je še vedno igralec, ki nam lahko prinese ogromno dobrega. Prav fleksibilnost pri igralnih sistemih in načinih igranja je eden izmed ključev napredka in to sedaj Milanič tudi izvaja. Posledično se mi zdi izredno koristno, da smo proti Triglavu po vstopu Vršiča in Tavaresa spremenili sistem v "romb" in tudi to je delovalo zelo dobro. Se sicer strinjam da mora trenutno klasični 4-4-2 biti primaren sistem igranja, a ne tudi edini. Je pa res, da nekih okrepitev, vsaj na tej poziciji "Vršič poziciji" ne rabimo. Nasploh, v kolikor ne bo nekih bistvenih odhodov" okrepitev ne rabimo. Ekipa je izredno dobro selekcionirana, praktično za vsako pozicijo kandidirata 2 zelo dobra igralca, zgolj igrati morajo tisti ki si v določenem trenutku najbolj zaslužijo.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a liki » 17 Apr 2018, 09:55

Samo napisal/-a:Kot sem za Pušaverja napisal: po mojem je za vse te mlade iz SLO lige boljše, da dejansko igrajo pri konkurenci in da se razvijajo praktično brez pritiska rezultata in jih kupimo, če oziroma ko rabimo.

Mi bi pri naših bivših mladincih morali delati nekaj podobnega kot recimo Barcelona, ki si pri vsakem svojem igralcu, ki izhaja iz njihove mladinske šole in v tistem trenutku ni material za prvo ekipo, zagotovijo neko predkupno pravico, če bi se ta igralec toliko izkazal, da bi v njem videli igralca za njihovo prvo ekipo. Seveda bi to pomenilo plačilo neke korektne odškodnine ostalim SLO klubom, ki bi dvignili našega igralca na takšen nivo, da bi bil zanimiv za nas.

Da se ne bomo narobe razumeli, ne govorim da bi sedaj Pušaverja morali nazaj pripeljati, govorim na splošno.
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 17 Apr 2018, 11:56

liki napisal/-a:
Samo napisal/-a:Kot sem za Pušaverja napisal: po mojem je za vse te mlade iz SLO lige boljše, da dejansko igrajo pri konkurenci in da se razvijajo praktično brez pritiska rezultata in jih kupimo, če oziroma ko rabimo.

Mi bi pri naših bivših mladincih morali delati nekaj podobnega kot recimo Barcelona, ki si pri vsakem svojem igralcu, ki izhaja iz njihove mladinske šole in v tistem trenutku ni material za prvo ekipo, zagotovijo neko predkupno pravico, če bi se ta igralec toliko izkazal, da bi v njem videli igralca za njihovo prvo ekipo. Seveda bi to pomenilo plačilo neke korektne odškodnine ostalim SLO klubom, ki bi dvignili našega igralca na takšen nivo, da bi bil zanimiv za nas.

Da se ne bomo narobe razumeli, ne govorim da bi sedaj Pušaverja morali nazaj pripeljati, govorim na splošno.

to lahko zahtevas ko igralca prodas, mi pa vse tote mlade spustimo na free agente in pri tem pac nemores zahtevat neke fixne buy back cene... tak da to zal ni izvedljivo..
purplehaze

OdgovorNapisal/-a matejger » 17 Apr 2018, 12:14

purplehaze napisal/-a:
liki napisal/-a:

to lahko zahtevas ko igralca prodas, mi pa vse tote mlade spustimo na free agente in pri tem pac nemores zahtevat neke fixne buy back cene... tak da to zal ni izvedljivo..

Zakaj ne?
Naredimo na podobni nacin, kot mamo mi z fiorentino glede Mlakarja, le da namesto delitev dobicka imamo prvi pravico do odkupne klavzule.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a th0mas » 17 Apr 2018, 12:32

kako klavzulo bi ti dajal kam, če igralcu poteče pogodba
th0mas

OdgovorNapisal/-a matejger » 17 Apr 2018, 12:50

th0mas napisal/-a:kako klavzulo bi ti dajal kam, če igralcu poteče pogodba

Recimo, da imamo igralca, ki ima se cca 2 leti pogodbe z nami in da mu pustimo iti v drugi klub brez odskodnine z vzanemo kasneje pa imamo predkupno klavzulo, ker doticni klub ni rabil placat odskodnine.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a hsge » 17 Apr 2018, 13:01

matejger napisal/-a:
th0mas napisal/-a:kako klavzulo bi ti dajal kam, če igralcu poteče pogodba

Recimo, da imamo igralca, ki ima se cca 2 leti pogodbe z nami in da mu pustimo iti v drugi klub brez odskodnine z vzanemo kasneje pa imamo predkupno klavzulo, ker doticni klub ni rabil placat odskodnine.

v takem primeru je posoja boljša opcija.
hsge

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 17 Apr 2018, 13:14

Ali pa ne. Ker igralec na posoji bo v klubu, kamor je posojen, vedno tretiran slabše od igralca, ki ima pogodbo s klubom. Ker pač klub ve, da od tega igralca finančno nič ne bo imel, bo raje razvijal svoje igralce, pa četudi so malo slabši od posojenega. Druga zgodba je seveda, če posodiš igralca, ki je tako dober, da dela očitno razliko na igrišču, kar pa seveda ponavadi ni primer, ker igralca, ki je že tako dober, ponavadi pač ne posojaš. Tako da ti posojeni igralci večinoma klubom predstavljajo poceni zapolnitev kadra za rotacijo, da bi jih pa nekaj resno razvijali, pa se večinoma ne dogaja.
Mogoče bi bilo drugače, če bi bil igralec pri klubu na pogodbi namesti na posoji. Tako bi vedeli, da je njihov in da bodo vsaj nekaj malega dobili zanj, če se dovolj razvije, če ne, pa bi ga vsaj razvijali za sebe. Vseeno je drugače, če je igralec dolgoročno član kluba, kot pa če gre le za enoletno posojo.
Ker, realno, mi do zdaj nismo bili ravno uspešni pri posojenih igralcih oziroma njihovem razvoju. Samo Hotič je ratal, pa ne vem če še kdo. Ajde, Volaš, samo tisto je bila druga zgodba... Ploj in mali milijon ostalih nekdanjih velikih talentov pa govori drugo zgodbo, ko je njihov razvoj na posoji zastal. Tudi trenutno posojenim Štoru, Šmetu, Ogrincu slabo kaže, oziroma ne igrajo toliko kot bi morali.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a niko » 17 Apr 2018, 13:21

Problem s tem, da pustimo igralca it z odkupno klavzulo ali predkupno pravico je, da ta obvezuje samo klub, da sprejme našo ponudbo, če se odločimo, da bi igralca vzeli nazaj, ne obvezuje pa igralca, da bi podpisal potem za nas, kar je daleč od samoumevnega, če bo nek igralec se izkazal in imel tudi ponudbe iz tujine, tako da je posoja vedno boljša opcija za klube kot je naš.
niko

OdgovorNapisal/-a Samo » 17 Apr 2018, 13:36

Za tak način poslovanja po mojem potrebuješ dovolj visoke in dovolj stabilne prihodke. Mi nimamo ne enega in ne drugega.
Samo

OdgovorNapisal/-a salke » 17 Apr 2018, 13:43

Samo napisal/-a:Za tak način poslovanja po mojem potrebuješ dovolj visoke in dovolj stabilne prihodke. Mi nimamo ne enega in ne drugega.

Prvo imamo, nasi prihodki so nadpovprecni za vse ostale slovenske klube, nastane pa problem pri drugem, in sicer, da ti niso stabilni... to pa res porusi celotno shemo na dolgi rok... zal
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahovića
Uporabniški avatar
salke

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Samo » 17 Apr 2018, 14:12

Za slovenski trg so naši prihodki res nadpovprečni, moraš pa upoštevat, da kar se (re)odkupa igralcev tiče tekmujemo na globalnem trgu, ne glede na to, da je govora o slovenskih igralcih.

No, morda je to vseeno model, ki bi bil alternativa B ekipi...
Samo

OdgovorNapisal/-a matejger » 17 Apr 2018, 15:48

Hetfield napisal/-a:Ali pa ne. Ker igralec na posoji bo v klubu, kamor je posojen, vedno tretiran slabše od igralca, ki ima pogodbo s klubom. Ker pač klub ve, da od tega igralca finančno nič ne bo imel, bo raje razvijal svoje igralce, pa četudi so malo slabši od posojenega. Druga zgodba je seveda, če posodiš igralca, ki je tako dober, da dela očitno razliko na igrišču, kar pa seveda ponavadi ni primer, ker igralca, ki je že tako dober, ponavadi pač ne posojaš. Tako da ti posojeni igralci večinoma klubom predstavljajo poceni zapolnitev kadra za rotacijo, da bi jih pa nekaj resno razvijali, pa se večinoma ne dogaja.
Mogoče bi bilo drugače, če bi bil igralec pri klubu na pogodbi namesti na posoji. Tako bi vedeli, da je njihov in da bodo vsaj nekaj malega dobili zanj, če se dovolj razvije, če ne, pa bi ga vsaj razvijali za sebe. Vseeno je drugače, če je igralec dolgoročno član kluba, kot pa če gre le za enoletno posojo.
Ker, realno, mi do zdaj nismo bili ravno uspešni pri posojenih igralcih oziroma njihovem razvoju. Samo Hotič je ratal, pa ne vem če še kdo. Ajde, Volaš, samo tisto je bila druga zgodba... Ploj in mali milijon ostalih nekdanjih velikih talentov pa govori drugo zgodbo, ko je njihov razvoj na posoji zastal. Tudi trenutno posojenim Štoru, Šmetu, Ogrincu slabo kaže, oziroma ne igrajo toliko kot bi morali.

Pozabil si še Kramariča.
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 18 Apr 2018, 00:42

Obvezno čimprej k treningom prve ekipe priključit napadalca Žana Vipotnika, ki je pravi stroj za gole! Podpisal je lani tudi profesionalno pogodbo z klubom in upam, da se na njega resno računa, ker če misli Mlakar tak nadaljevat ga nebomo več dolgo gledali pri nas, Tava tudi ni več mlad tako, da bomo čez dobro leto ali dve rabli izdelano špico in v njem imamo res dobro priložnost ampak ga je pomoje treba čimprej priključit težjim treningom prve ekipe, da lahko še več/bolje napreduje.

malo za info: Žan Vipotnik = Napadalec, rojen leta 2002, ki je za starejše dečke Maribora na 26 tekmah zabil neverjetnih 58 golov in bil z naskokom najboljši strelec tekmovanja. Od drugega najučinkovitejšega nogometaša v svoji starostni kategoriji (26 golov) je dosegel več kot enkrat več zadetkov. :up:
Vir: SIOL

GOLMANI: Pirič, Obradovič, Cajnko REŠENO. (Handa za pomočnika trenerja golmanov, če slučajno misli nehat??)

OBRAMBA:

Desni: Milec, Hodžič tu bi mogoče rabli še enega za Backup ...Matiji Široku iz Domžal se izteka pogodba, če ne pa enega mladinca priključit kot smo to naredili z Hodžičem.

Levi: Kolmanič, NUJNO še enga levega bočnega, ker Viler je/bo fertik/amen pregorel...Klemen Šturm ostane brez pogodbe in je star komaj 23 let pa ima za sabo že kar lepo število tekem v prvi ligi (100+) je zelo nizek 168cm in hiter tako, da bi za backup bil dober, če ne mogoče trenutno boljši od Kolmaniča, ki nujno rabi minutažo in zaupanje.

Centralni: Ivkovič, Doumbia, Uskokovič...če misli Šuler res zaključit (upam da ne) bi poskusil poiskat adekvatno zamenjavo recimo Dominic Marohu se izteka pogodba v Nemčiji. Nebi pa odpisal Šme-ja, ker je že pokazal da zna. Za to pozicijo se praktično za drugo leto najbolj bojim, ker je Rajčevič svoj max. dal, ter Šuler če zaključi smo nekako zelo tanki v srcu obrambe.

SREDINA:

Desni: Hotič, Bohar smo kar OK pokriti, ker lahko še Milec krpa zelo dobro s svojo hitrostjo in agilnostjo, če le ostane pri nas.

Levi: Kramarič nekako osamljen na tem mestu zatp bi lahko vzeli še enega igralca, ki mu poteče pogodba in sicer Saša Živec, ki na poljskem konstantno že 4 leta igra ZELO dobro. Star 27 let!

Napadalni vezisti: Ahmedi, Vršič = OK čeprav pri Aluminiju poteče pogodba Maticu Vrbancu, ki igra zelo dobro in je star komaj 21 let.

Defenzivni vezisti: Vrhovec, Cretu, Derviševič, Pihler če vsaj en odide oz se proda (Vrhovec) potem Ogrinca vrnit drugače pa ga pustit še eno leto na posoji tako, da je kar OK pokrito!

NAPAD: Zaho, Mlakar (upam da ostane čim dlje pri nas), Mešanovič, Bajde ki lahko igra tudi desnega wingerja po potrebi čeprav je kot winger v obrambi veliko boljši kot v napadu ter seveda Tava kot backup za zadnjih 15-20 minut. Priključit obvezno mladega Vipotnika!

Torej smo praktično zelo dobro pokriti na vseh pozicijah razen centralni del obrambe za katerega verjamem, da bo Zaho&CO dobro poskrbel....osebno sem poiskal na TM SLOVENSKE igralce, ki jim potečejo pogodbe in bi bili praktično "free" ter verjamem, da neka mala dodana vrednost ekipi...nisem se spuščal v iskanje tujcev, ker bi mi vzelo preveč časa pa tudi do zdaj razen nekaterih izjem (Makriev, Tavares, Sztipanovics, Bozgo, Kabha, Billong) niso bili tujci ravno neka velika dodana vrednost ekipi (Gigli, Rocky, Ceppelini, Da Silva itd) .... Verjamem, da imamo tudi v U19 ter U17 zelo veliko talentiranih igralcev, ki bi jim bilo treba dati šanso na pripravljalnih tekmah/treningih. Ni vrag da tudi nam en dober talent ne "rata" prvotimec!

VEDNO :maribor: :maribor2:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a Marko123 » 18 Apr 2018, 16:30

deko1989 napisal/-a:Napadalni vezisti: Ahmedi, Vršič = OK čeprav pri Aluminiju poteče pogodba Maticu Vrbancu, ki igra zelo dobro in je star komaj 21 let.

Vrbanec ima po podatkih NZS pogodbo do 30.6.2020.
Marko123

OdgovorNapisal/-a Don » 18 Apr 2018, 16:34

Marko123 napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:Napadalni vezisti: Ahmedi, Vršič = OK čeprav pri Aluminiju poteče pogodba Maticu Vrbancu, ki igra zelo dobro in je star komaj 21 let.

Vrbanec ima po podatkih NZS pogodbo do 30.6.2020.

Podaljšal je pred časom in na tekmi proti Celju se je poškodoval, tako da bo vsaj 2 mesca out.
Don

OdgovorNapisal/-a rogozan » 18 Apr 2018, 18:16

deko1989 napisal/-a:Obvezno čimprej k treningom prve ekipe priključit napadalca Žana Vipotnika, ki je pravi stroj za gole! Podpisal je lani tudi profesionalno pogodbo z klubom in upam, da se na njega resno računa, ker če misli Mlakar tak nadaljevat ga nebomo več dolgo gledali pri nas, Tava tudi ni več mlad tako, da bomo čez dobro leto ali dve rabli izdelano špico in v njem imamo res dobro priložnost ampak ga je pomoje treba čimprej priključit težjim treningom prve ekipe, da lahko še več/bolje napreduje.

malo za info: Žan Vipotnik = Napadalec, rojen leta 2002, ki je za starejše dečke Maribora na 26 tekmah zabil neverjetnih 58 golov in bil z naskokom najboljši strelec tekmovanja. Od drugega najučinkovitejšega nogometaša v svoji starostni kategoriji (26 golov) je dosegel več kot enkrat več zadetkov. :up:

GOLMANI: Pirič, Obradovič, Cajnko REŠENO. (Handa za pomočnika trenerja golmanov, če slučajno misli nehat??)

OBRAMBA:

Desni: Milec, Hodžič tu bi mogoče rabli še enega za Backup ...Matiji Široku iz Domžal se izteka pogodba, če ne pa enega mladinca priključit kot smo to naredili z Hodžičem.

Levi: Kolmanič, NUJNO še enga levega bočnega, ker Viler je/bo fertik/amen pregorel...Klemen Šturm ostane brez pogodbe in je star komaj 23 let pa ima za sabo že kar lepo število tekem v prvi ligi (100+) je zelo nizek 168cm in hiter tako, da bi za backup bil dober, če ne mogoče trenutno boljši od Kolmaniča, ki nujno rabi minutažo in zaupanje.

Centralni: Ivkovič, Doumbia, Uskokovič...če misli Šuler res zaključit (upam da ne) bi poskusil poiskat adekvatno zamenjavo recimo Dominic Marohu se izteka pogodba v Nemčiji. Nebi pa odpisal Šme-ja, ker je že pokazal da zna. Za to pozicijo se praktično za drugo leto najbolj bojim, ker je Rajčevič svoj max. dal, ter Šuler če zaključi smo nekako zelo tanki v srcu obrambe.

SREDINA:

Desni: Hotič, Bohar smo kar OK pokriti, ker lahko še Milec krpa zelo dobro s svojo hitrostjo in agilnostjo, če le ostane pri nas.

Levi: Kramarič nekako osamljen na tem mestu zatp bi lahko vzeli še enega igralca, ki mu poteče pogodba in sicer Saša Živec, ki na poljskem konstantno že 4 leta igra ZELO dobro. Star 27 let!

Napadalni vezisti: Ahmedi, Vršič = OK čeprav pri Aluminiju poteče pogodba Maticu Vrbancu, ki igra zelo dobro in je star komaj 21 let.

Defenzivni vezisti: Vrhovec, Cretu, Derviševič, Pihler če vsaj en odide oz se proda (Vrhovec) potem Ogrinca vrnit drugače pa ga pustit še eno leto na posoji tako, da je kar OK pokrito!

NAPAD: Zaho, Mlakar (upam da ostane čim dlje pri nas), Mešanovič, Bajde ki lahko igra tudi desnega wingerja po potrebi čeprav je kot winger v obrambi veliko boljši kot v napadu ter seveda Tava kot backup za zadnjih 15-20 minut. Priključit obvezno mladega Vipotnika!

Torej smo praktično zelo dobro pokriti na vseh pozicijah razen centralni del obrambe za katerega verjamem, da bo Zaho&CO dobro poskrbel....osebno sem poiskal na TM SLOVENSKE igralce, ki jim potečejo pogodbe in bi bili praktično "free" ter verjamem, da neka mala dodana vrednost ekipi...nisem se spuščal v iskanje tujcev, ker bi mi vzelo preveč časa pa tudi do zdaj razen nekaterih izjem (Makriev, Tavares, Sztipanovics, Bozgo, Kabha, Billong) niso bili tujci ravno neka velika dodana vrednost ekipi (Gigli, Rocky, Ceppelini, Da Silva itd) .... Verjamem, da imamo tudi v U19 ter U17 zelo veliko talentiranih igralcev, ki bi jim bilo treba dati šanso na pripravljalnih tekmah/treningih. Ni vrag da tudi nam en dober talent ne "rata" prvotimec!

Ti igralci, ki si jih naštel so super ampak:
misliš da bi Širok, ki je letos odigral 29 tekm v Domžalah bil pripravljen sedez pri nas?
Za Šturma ne bom nič reko ampak kaj ti pomaga hitrost če da predlože pod streho stadiona?
Maroh verjetno nima izrecne želje po tem, da pride igrat v Slovenijo, ker realno nima neke povezave z Slovenijo (ženska z otroci).
Sam verjamem v Zahota in ostale da bojo zrihtali tako je treba in bo še dalje veselje gledat fuzbal v Mariboru.
rogozan

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 19 Apr 2018, 09:54

Dejansko nekdo pričakuje, da bo Maroh, ki igra (sicer ne redno, igra pa) v 1. nemški ligi prišel igrat v MB? Če tudi mu poteče pogodba, če ne bo dobil nove pri Kolnu pa jo bo kje drugje. Če ne v 1. pa 100% v 2. nemški ligi.

Prosim bodimo malo bolj realni...ni to Football Manager ;)
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Jurc7 » 19 Apr 2018, 10:50

Vem, da se z menoj ne bo strinjal nihče pa vendarle.
Bi rad videl Krefla na levi strani,je borben,nepopustljiv,star 24 in je igral dobro(predvsem pri olimpiji), dokler ga niso uničili.
Pa še pogodba mu poteče.
Jurc7

OdgovorNapisal/-a Jurc7 » 19 Apr 2018, 10:52

rogozan napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:Obvezno čimprej k treningom prve ekipe priključit napadalca Žana Vipotnika, ki je pravi stroj za gole! Podpisal je lani tudi profesionalno pogodbo z klubom in upam, da se na njega resno računa, ker če misli Mlakar tak nadaljevat ga nebomo več dolgo gledali pri nas, Tava tudi ni več mlad tako, da bomo čez dobro leto ali dve rabli izdelano špico in v njem imamo res dobro priložnost ampak ga je pomoje treba čimprej priključit težjim treningom prve ekipe, da lahko še več/bolje napreduje.

OBRAMBA:

SREDINA:

Ti igralci, ki si jih naštel so super ampak:
misliš da bi Širok, ki je letos odigral 29 tekm v Domžalah bil pripravljen sedez pri nas?
Za Šturma ne bom nič reko ampak kaj ti pomaga hitrost če da predlože pod streho stadiona?
Maroh verjetno nima izrecne želje po tem, da pride igrat v Slovenijo, ker realno nima neke povezave z Slovenijo (ženska z otroci).
Sam verjamem v Zahota in ostale da bojo zrihtali tako je treba in bo še dalje veselje gledat fuzbal v Mariboru.

Kaj pa je v obrambi narobe z Denisom šmejem?
Jurc7

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 19 Apr 2018, 11:41

_PeRo_ napisal/-a:Dejansko nekdo pričakuje, da bo Maroh, ki igra (sicer ne redno, igra pa) v 1. nemški ligi prišel igrat v MB? Če tudi mu poteče pogodba, če ne bo dobil nove pri Kolnu pa jo bo kje drugje. Če ne v 1. pa 100% v 2. nemški ligi.

Prosim bodimo malo bolj realni...ni to Football Manager ;)

Zakaj pa ne? Novakovič je prišo? Šuler je prišo? Pa sta igrala za xy večjo plačo kot tukaj... Marsikdo bi prišo za cca. 8-15.000€/mesečno igrat v SLO verjemi, ker s tako plačo je tu lahko kralj. Sem pa napisal če slučajno nisi opazo, da sem iskal SLO igralce, ki jim po TM poteče pogodba. Verjamem, da bo priložnost dobil Šme, če le ne bo spet poškodovan.
Uporabniški avatar
deko1989

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Maribor 1960 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov