6. Krog LP, Maribor - Sevilla, 6.12.17 ob 20:45

Re: 6. Krog LP, Maribor - Sevilla, 6.12.17 ob 20:45

OdgovorNapisal/-a Ultras_75bck » 07 Dec 2017, 18:06

Pubeci hvala vam!

V oči pade naslednje - zadnjo tekmo smo - v polju - igrali s tremi tujci!!! Pa še tu sem Tavarse dodal zaradi tega, da mi kdo ne bo metal naprej... In pol je mel Katanec jajca srat po klubu in naši ligi.. V letošnji LP, so bili klubi - kao večji po reputaciji, ki so imeli slabšo gol razliko, ki so dobili več golov, ki so zbrali manj točk...

To se rezultati za en velik poklon... če bi le občina/regija spoznala in bi kaj več dnarja dali v sponzorstvo ...
EMONA (Carthago) delenda est !!!
Ultras_75bck

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Dec 2017, 18:14

Fantastic napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Ta ocena Pihlerja je zanimiva. Očitno ga drugace vidijo kot mi

Bi se zamislil, če celi svet vidi drugače ko "vi"

Tudi Sofascore: Vhovec 6.5, Pihlr 6.8, Kabha 6.7, Bajde 6.1, Bohar 7.4. Tu mi edino Bohar ni jasen, ker je včeraj delal katasrofalne napake

včeraj je bil Bohar, tu nekje z Bajdetom in Vrhovcem, pred njimi samo Tava in Milec (igralec tekme).

ps. nehaj pit pred tekmo tolko, ker potem vse igralce pomešaš
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 07 Dec 2017, 18:31

Kak smo mi to odigrali. Neverjetno. Pomoje se še sami nena čisto zavedamo kaj smo dosegali letos. Ponosen na pubece, na celotni klub.

Tota ekipa ni nora. Tota ekipa je fukjena!!
aLeen7

OdgovorNapisal/-a gargamel » 07 Dec 2017, 18:47

"Kabha 5.5 - Tekmati brez dveh obrazov: v prvi polovici noči ni prostora za žganje. Bolje v okrevanju." V drugi polovici noči pa tequilo vun potegnemo. hvala google translate.

Drugače pa, Liverpool je butnil Spartaka 7:0 in pol se mi sekiramo. Ta tekma, pa je res bila vrhunec, brez pocarskega gola bi pobrali še več. Kdo si je to mislil pred sezono... Vse od igre, stroke, do Viol, vsaka čast vsem.

ps. Tepanje pa res zmagajo :smoking: :smoking: :smoking:
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a Samo » 07 Dec 2017, 20:24

MB-M napisal/-a:Dejstvo je, da bi Pihlerju za včeraj delali krivico, če ga ne bi pohvalili. Bil je veliko bolj trden v dvobojih, dokaj siguren pri oddaji žoge in včera so ti trije DMC-ji delovali usklajeno in zanelsjivo. Jaz jih opazujem vedno skupaj. Ko eden krene višje, mu druga dva krijeta hrbet, tudi če kreneta dva naprej, se vsaj eden od niju vrača v šprintu, če slučajno izgubijo žogo. Za včeraj si resnično vsi po vrsti zaslužijo odlično oceno.

To je to. Pihler je včeraj odigral čist dostojno tekmo.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 07 Dec 2017, 21:54

gargamel napisal/-a:"Kabha 5.5 - Tekmati brez dveh obrazov: v prvi polovici noči ni prostora za žganje. Bolje v okrevanju." V drugi polovici noči pa tequilo vun potegnemo. hvala google translate.

Drugače pa, Liverpool je butnil Spartaka 7:0 in pol se mi sekiramo. Ta tekma, pa je res bila vrhunec, brez pocarskega gola bi pobrali še več. Kdo si je to mislil pred sezono... Vse od igre, stroke, do Viol, vsaka čast vsem.

Tepanje?
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a donkey » 07 Dec 2017, 22:55

TheseColorsDontRun napisal/-a:
gargamel napisal/-a:"Kabha 5.5 - Tekmati brez dveh obrazov: v prvi polovici noči ni prostora za žganje. Bolje v okrevanju." V drugi polovici noči pa tequilo vun potegnemo. hvala google translate.

Tepanje?

Tabla za Tejpaje na ograji Viol ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 07 Dec 2017, 22:58

donkey napisal/-a:

Tepanje?

Hehe dobra :up:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Dec 2017, 23:01

pa napis...ZA TEPANJEM PRIDE LOM (al nekaj podobnega)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Milivoje.Novaković » 07 Dec 2017, 23:01

NK Maribor Institution Maribor je Institucijaaaaaa
"Pridi jutri da resimo kao ljudi !"
Milivoje.Novaković

OdgovorNapisal/-a brane2015 » 07 Dec 2017, 23:09

maister9900 napisal/-a:Handanovic 5.5 - Three beautiful saves, then the mistake that gives the point to the Andalusians. Ganso's shot is anything but irresistible.

Milec 6.5 - Good push for more than 60 '. Cala in the final.

Suler 6 - Punctual closures in the first half. Good also in the recovery.

Billong 6 - Positive race, Sevilla, especially in the first half, does not create dangerous crosses. Some headache in the recovery, but it does not disfigure.

Viler 6 - He pushes as soon as he can, he also shows the shot.

Bajde 6 - It works especially in the first half. Less continuous in the second part.

Pihler 6.5 - Concrete and effective for one hour of competition. It yields in the last half hour.

Vrhovec 6 - First half without major upheavals. More defensive tasks than offensive. Better in the recovery.

Kabha 5.5 - Race without two faces: in the first half it never finds room to sting. Better in the recovery.

Bohar 5.5 - A dangerous conclusion, but also long pauses. It makes no difference. (From 90 'Hotic s.v. -)

Tavares 6.5 - His does so by scoring yet another seasonal goal. As soon as he has a playable ball, he is apprehensive about Sevilla's defense

Če že prevajat tuje jezike, je najbolše v Ang takrat vsaj zgleda dokaj normalno.

Če bi igrali v La Liga,se ne strinjam z vsemi ocenami :maribor2: :LP:
brane2015

OdgovorNapisal/-a nogomet11 » 08 Dec 2017, 00:10

Ni kaj za dodat...še 1x kapa dol vsem... Kot kaže na koncu, nam je za 3 mesto zmanjkal res kanček sreče proti Rusom...
Upam, da liga prvakov pride čimprej spet nazaj v Maribor, treba je verjet in se borit za ta cilj, ker vedno znova dokazujemo, da lahko.
Vidi se kako ekipa in igralci rastejo s tekmami na tem nivoju. Ne vem, če se mi vsi skupaj sploh zavedamo kakšen privilegij imamo v Mariboru, z vložkom, ki je manjši od tega kar nekateri posamezni igralci zaslužijo kot letno plačo, smo tekmovali z vsemi na zelo visokem nivoju. Liverpool nas je res razbil, ampak ok to je davek, ki ga občasno enostavno moraš plačati in tudi iz te izkušnje so se naši izvlekli fenomenalno...Včeraj pa dejansko nevtralizirali eno Sevillo... jaz sem prezadovoljen ...
nogomet11

OdgovorNapisal/-a gargamel » 08 Dec 2017, 10:01

donkey napisal/-a:

Tepanje?

Hehe dobra :up:

Slika
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a baresi » 08 Dec 2017, 15:01

Veliko je bilo že povedanega in padlo je ogromno zasluženih pohval. Jaz bi samo dodal še to, vezano tudi za celo ligo prvakov, mogoče tudi za naprej, da smo kot kaže tudi našli postavitev, s katero lahko pariramo ekipam kova Sevilla, Spartak...

Postava s tremi centralnimi veznimi je delovala na zadnjih dveh tekmah zelo dobro. Vsi trije so oddelali garaško delo. Za takšno postavo pa potrebujemo tudi sposobna krila, ki bosta znala zadržati žogo in vezati nase igralce, kar B&B definitivno sta in sta to tudi pokazala.

Zgleda, da je tak sistem zelo pisan na kožo trenutni zasedbi in tudi če kateri od veznih odpade, imamo še vedno znotraj kadra igralce, ki lahko igrajo v tem sistemu.

Meni to zgleda dosti boljše, kot pa s tremi štoperji, ker takrat si nimamo z žogo kaj početi.
Sem pa prepričan, da smo do te postavitve prišli s "srečo v nesreči". V kolikor se Rajčevič nebi poškodoval, bi tudi proti Spartaku odigrali na enak način kot v Liverpoolu.

Kakorkoli, mislim da smo poleg teh treh točk, dobili v letošnji CL tudi neko novo "dimenzijo", ki nam bo v prihodnje lahko prišla še velikokrat prav.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 08 Dec 2017, 22:15

Edini problem te postavitve je, da imaš

a) premalo centralnih veznih in potem ne moreš najbolj izmučenega zamenjati še z enim centralnim veznim
b) imaš v ekipi preveč le teh in zmanjka za kreativce
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a starosta » 09 Dec 2017, 18:47

Zgleda da smo jih lepo namatrali v sredo :-)
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 09 Dec 2017, 21:10

Sej je mislim da Zaho pred parimi leti lepo povedal, da vsak nasprotnik, ki igra z nami tekmo naslednjo tekmo zgubi ker ga tolko utrudimo... Liverpool je zgubil od Tottenhama, Sevilla od Reala..
aLeen7

OdgovorNapisal/-a 4emb » 09 Dec 2017, 22:19

aLeen7 napisal/-a:saj je mislim da Zaho pred parimi leti lepo povedal, da vsak nasprotnik, ki igra z nami tekmo naslednjo tekmo zgubi ker ga tolko utrudimo... Liverpool je zgubil od Tottenhama, Sevilla od Reala..

Olimpija tudi :lol:
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

Prejšnja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: peterr, Samo in 7 gostov