5. Krog LP, Spartak M - Maribor, 21.11.17 ob 18:00

Re: 5. Krog LP, Spartak M - Maribor, 21.11.17 ob 18:00

OdgovorNapisal/-a Samo » 22 Nov 2017, 11:43

Vanquish napisal/-a:kar se Hotica tice je zal z njim igra padla - pa to pri tem, ko bi moral bit osvezitev. Dodatno k temu pa se se spomnim situacije, ko je drkal zogo pred naso 16-ko in jo izgubil.

Za tisto izgubljeno žogo bi si zaslužo eno okol kepe. Nominalno on sicer prinese več napadalnosti, realno pa na takih tekmah (torej tekmah, ko ni Ankaran na drugi strani) bolj kot ne vedno izpade inferioren v napadu in katastrofalen v obrambi. Dokler mu ne bo kliknilo, da "glasno, strastno, močno, ponosno" ni samo ena brezvezna parola, bi po mojem moral obsedet.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Fantastic » 22 Nov 2017, 11:45

Ta isti Spartak je nabil Sevilo in potem mi nekdo reče, da Milanič ni mel jajc? Vse njegove menjave so pomenile velikanska jajca! Take izjave si zalužijo vso grajo in celo banirane, če bi imeli isti kriterij...ker tolko večno šimfanje Milaniča pa resnično več ni uksno Elwood!

Še danes po prespani noči ne morem verjet, da smo pri vseh teh milionih, ki se vrtijo v Evropi KONKURENČNI!
Uporabniški avatar
Fantastic

OdgovorNapisal/-a AlekB » 22 Nov 2017, 11:58

Komentar iz RTV, ki nazorno pokaže kaj letos našim uspeva, pa se sploh ne zavedamo.

Vsem tistim, ki se jim zdi Mariborov izkupiček skromen (ali celo sramoten): ne razumete, kaj je Liga prvakov.
To je tekmovanje, kjer sta po štirih kolih Benfica in Anderlecht brez točk. Feyenoord po petih.
Kjer Atletico v štirih tekmah ni zabeležil niti ene zmage.
Kjer imata Borussia in Monaco po petih tekmah dve točki.
Kdor ve, kdo in kaj so našteti klubi, ta razume, da je to čisto drug svet. Kdor ne ve, naj raje gleda balet.

Kar se pa tekme tiče, pa en VELIK POKLON STROKI IN IGRALCEM. Stroka pa napreduje, ko smo prejšnja leta drkali skoz eno in isto taktiko, letos igramo zelo raznovrstno. Igralci napredujejo, predvsem Bilong, Vrhovec, Bajde, Meša....so zaradi lige prvakov ful napredovali. Hotič pa, je vredi pubec, samo če bo hotu špilat resn fuzbal še na malo višjem nivoju, mora popravit igro v obrambi oz. toto zaletavost, mogoče je pa to ravno namen stroke, da je na zadnih dveh tekmah LP dobil šanso, da se spravi k sebi. Drugače pa jaz sem ful ponosn na naš :maribor2: :maribor2: :maribor2:
AlekB

OdgovorNapisal/-a semnovi » 22 Nov 2017, 12:02

[flash=][/flash]
Fantastic napisal/-a:Ta isti Spartak je nabil Sevilo in potem mi nekdo reče, da Milanič ni mel jajc? Vse njegove menjave so pomenile velikanska jajca! Take izjave si zalužijo vso grajo in celo banirane, če bi imeli isti kriterij...[flash=]ker tolko večno šimfanje Milaniča pa resnično več ni uksno Elwood![/flash]

Še danes po prespani noči ne morem verjet, da smo pri vseh teh milionih, ki se vrtijo v Evropi KONKURENČNI!

Gorazd,ko pa ti Fanta to napiše,pa bi bilo se dobro zamislit...mislim,da je zdaj pa že res vsem dovolj tvojega neprekinjenega jokanja in stokanja po Gospodu Ribiču-TRENERJU..
Zadnjič spremenil semnovi, dne 22 Nov 2017, 12:53, skupaj popravljeno 3 krat.
semnovi

OdgovorNapisal/-a sputnik » 22 Nov 2017, 12:14

Izjava iz drugega internetnega vira:

Trener domačih Massimo Carrera...
..."Tako kot na prvi tekmi smo težko ustvarjali priložnosti, a takšen je nogomet. Nismo dobro nadzirali žoge v zadnjih minutah in v Ligi prvakov tako dobiš gol," je še dodal produkt trenerske šole Juventusa. "Da smo po golu za 1:0 storili korak nazaj? To ne drži, Maribor je napadal, tako da se je bilo treba braniti.

:maribor:= :LP:
Uporabniški avatar
sputnik

OdgovorNapisal/-a fredim » 22 Nov 2017, 12:16

Edini, ki včeraj niso imeli jajc so bili Rusi. do 70 minute niso upali napast na polno, po golu pa so se potegnili v obrambo. To je respekt, ki ga uživa Maribor v Evropi in pove mnogo več, kot pa vse ostalo. Letos nas vsi trije klubi v Evropi jemljejo zelo resno in nič ne prepuščajo slučaju. Zato sta ti dve točki še toliko več vredni. Dobili smo jih z igro, ne pa po sreči. Včeraj smo ja Ruse skoraj popolnoma nevtralizirali. Do redkih polšans so prišli samo po naših napakah, toda te napake se dogajajo tudi velikim. Milanič pa je tudi povedal, da je že pred golom Rusov imel pripravljnega Mešo za zamenjavo in juriš na zmago, pa se je pol izšlo vsaj za remi.
Zato še enkrat velik poklon vsem
fredim

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 22 Nov 2017, 12:16

Samo napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:kar se Hotica tice je zal z njim igra padla - pa to pri tem, ko bi moral bit osvezitev. Dodatno k temu pa se se spomnim situacije, ko je drkal zogo pred naso 16-ko in jo izgubil.

Za tisto izgubljeno žogo bi si zaslužo eno okol kepe. Nominalno on sicer prinese več napadalnosti, realno pa na takih tekmah (torej tekmah, ko ni Ankaran na drugi strani) bolj kot ne vedno izpade inferioren v napadu in katastrofalen v obrambi. Dokler mu ne bo kliknilo, da "glasno, strastno, močno, ponosno" ni samo ena brezvezna parola, bi po mojem moral obsedet.

:up: Zdaj vem zakaj mi sosed (v letih 65+) vedno, ko je tekma reče: Danes igra 10 nogometašev pa Hotič...Ker Hotič igra preko ku*ca neko trimčkanje gor in dol pa nima veze na kateri poziciji igra od njega ni nič od tistega omenjanja v časopisih in na radiu, da bo prestopil v Sparto ali Slavijo Prago od takrat ni spravo skupaj NIČ. Če bi včeraj DM dal v igro Ahmedija namesto Hotiča bi jih meli že prej v to sem 100%, ker so bli zreli za poraz. Že med tekmo sem napisal, da je njihova zadnja linija zelo boga...srečo smo meli, da je Viler naletel sebi enako počasnemu, ker če bi Promes igral na njegovi strani bi nas včeraj z lahkoto prebijali (isto kot nas je Salah) tak, da bo treba čimprej torej v zimskem prestopnem roku poiskat rešitev za levo stran (upam na Balkovca, saj je med drugim odličen izvajalec prostih strelov ter tekaško odličen), ker je naša leva stran vsaj za moje pojme totalno IZTROŠENA in Viler dela nepotrebne napake (tudi v prvenstvu) kot so neštopanje žoge, počasno vračanje in panično izbijanje/vračanje žoge Šulerju! Mislim, da je včerajšnja tekma bila ena boljše odsojenih.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a Samo » 22 Nov 2017, 12:22

deko1989 napisal/-a:
Samo napisal/-a:

:up: Zdaj vem zakaj mi sosed (v letih 65+) vedno, ko je tekma reče: Danes igra 10 nogometašev pa Hotič...Ker Hotič igra preko ku*ca neko trimčkanje gor in dol pa nima veze na kateri poziciji igra od njega ni nič od tistega omenjanja v časopisih in na radiu, da bo prestopil v Sparto ali Slavijo Prago od takrat ni spravo skupaj NIČ. Če bi včeraj DM dal v igro Ahmedija namesto Hotiča bi jih meli že prej v to sem 100%, ker so bli zreli za poraz. Že med tekmo sem napisal, da je njihova zadnja linija zelo boga...srečo smo meli, da je Viler naletel sebi enako počasnemu, ker če bi Promes igral na njegovi strani bi nas včeraj z lahkoto prebijali (isto kot nas je Salah) tak, da bo treba čimprej torej v zimskem prestopnem roku poiskat rešitev za levo stran (upam na Balkovca, saj je med drugim odličen izvajalec prostih strelov ter tekaško odličen), ker je naša leva stran vsaj za moje pojme totalno IZTROŠENA in Viler dela nepotrebne napake (tudi v prvenstvu) kot so neštopanje žoge, počasno vračanje in panično izbijanje/vračanje žoge Šulerju!

Vilerju je še najmanj za zamerit, da je v zadnjih tednih fizično padel. Človek je, če se ne motim, to sezono izpustil samo eno tekmo... Fizično je sicer načet, ampak moje mnenje je, da ne dela več toliko neumnosti, kot jih je preden so ga zaradi Janže posadili na klop. Kar se mene tiče - velik poklon Vilerju za letošnjo sezono.

Pa še o nečem sem prepričan: če bi Olimpija več kiksala, bi Kolmanič dobil kakšno priložnost več, Viler pa bi bil bolj spočit.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 22 Nov 2017, 12:39

Samo napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:
Samo napisal/-a:

:up: Zdaj vem zakaj mi sosed (v letih 65+) vedno, ko je tekma reče: Danes igra 10 nogometašev pa Hotič...Ker Hotič igra preko ku*ca neko trimčkanje gor in dol pa nima veze na kateri poziciji igra od njega ni nič od tistega omenjanja v časopisih in na radiu, da bo prestopil v Sparto ali Slavijo Prago od takrat ni spravo skupaj NIČ. Če bi včeraj DM dal v igro Ahmedija namesto Hotiča bi jih meli že prej v to sem 100%, ker so bli zreli za poraz. Že med tekmo sem napisal, da je njihova zadnja linija zelo boga...srečo smo meli, da je Viler naletel sebi enako počasnemu, ker če bi Promes igral na njegovi strani bi nas včeraj z lahkoto prebijali (isto kot nas je Salah) tak, da bo treba čimprej torej v zimskem prestopnem roku poiskat rešitev za levo stran (upam na Balkovca, saj je med drugim odličen izvajalec prostih strelov ter tekaško odličen), ker je naša leva stran vsaj za moje pojme totalno IZTROŠENA in Viler dela nepotrebne napake (tudi v prvenstvu) kot so neštopanje žoge, počasno vračanje in panično izbijanje/vračanje žoge Šulerju!

Vilerju je še najmanj za zamerit, da je v zadnjih tednih fizično padel. Človek je, če se ne motim, to sezono izpustil samo eno tekmo... Fizično je sicer načet, ampak moje mnenje je, da ne dela več toliko neumnosti, kot jih je preden so ga zaradi Janže posadili na klop. Kar se mene tiče - velik poklon Vilerju za letošnjo sezono.

Pa še o nečem sem prepričan: če bi Olimpija več kiksala, bi Kolmanič dobil kakšno priložnost več, Viler pa bi bil bolj spočit.

Ne me narobe razumet nimam osebno nič proti Vilerju (ja res je odigral skoraj vse tekme in je verjetno iztrošen kot sem/si napisal) ampak glede na vse izkušnje tako v Evropi kot v Slo. Ligi sem pričakoval, da bo lider na igrišču na momente pa mi deluje zgubljen/prestrašen in neodločen ter prepočasen...škoda, da se Kolmaniču ne zaupa predvsem na tekmah kot so Ankaran, Krško in ostalih "lažjih" ker na prikazano kolko je pač mel šans je bil zelo dober in bi lahko še zelo napredoval. Moje mnenje pač je, da počasi rabimo novega LB.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a ales100i » 22 Nov 2017, 13:19

Jaz tudi ne bi govoril o nekih "brez jajc" variantah. Taktično je bila odločitev pravilna. Če bi šli bolj napadalno v tekmo, bi ga pa lahko mogoče fasali v 5 minuti in bi se ponovil Liverpool doma. Ta naša "gužva" v sredini je tista, ki je prisilila Spartak v nervozno igro na silo in brez idej. Ni bil noben problem slab dan.

Se pa strinjam in sem že takoj po tekmi povedal, da res škoda, da ni prišel Mešanovič noter 5 minut prej. Z letala se je videlo, da smo zgubili energijo v napadu, da Tava, Bohar in Vršič niso več mogli skupaj spravit nevarnega napada, ker so bili utrujeni. In to je Spartak potem izkoristil in lažje pritisnil in posledično nanizal par nevarnih situacij. Tam bi moral hitreje reagirat. In to je v izjavi po tekmi tudi Milanič posredno priznal, da je bila napaka. Ampak ok. Se zgodi. Je pa res, da se Milaniču to ni zgodilo prvič. To je kar pogosto njegov problem, da ne odreagira na neko spremembo na igrišču pravočasno.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a otorepec » 22 Nov 2017, 14:13

Včeraj dobra tekma, pravilna postavitev, napačna menjava – Hotić, rezultat pa pravzaprav ni dober, ker smo že izpadli po predzadnjem kolu. In to prvič od vseh treh nastopanj v LP.
otorepec

OdgovorNapisal/-a bani » 22 Nov 2017, 14:23

Ma kak pri pi... najdete slabo pri včerajšnjem uspehu v Moskvi?
Smo izgubili?
So nas povozili kot Sevillo?
So nam dali petardo?
Nas mora biti sram?
NE, tiste, ki pišete, da smo zaje.... , tiste naj bo sram, tiste ki pišete da je zaj... trener, tiste naj bo.
Neverjetno, počasi bom razumel tistega, ki je zapisal, da ne bo tega več bral, ker si na ta način uspešno zaj... dan.
Pa mi smo :maribor2:
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a hsge » 22 Nov 2017, 14:25

bani napisal/-a:Ma kak pri pi... najdete slabo pri včerajšnjem uspehu v Moskvi?
Smo izgubili?
So nam dali petardo?
Nas mora biti sram?
NE, tiste, ki pišete, da smo zaje.... , tiste naj bo sram, tiste ki pišete da je zaj... trener, tiste naj bo.
Neverjetno, počasi bom razumel tistega, ki je zapisal, da ne bo tega več bral, ker si na ta način uspešno zaj... dan.

bani to je prvovrstno priznanje klubu, da več s piko v LP nismo čisto zadovoljni. ni kaj, visoko so dvignili letvico.
hsge

OdgovorNapisal/-a popaj » 22 Nov 2017, 14:33

Smo izgubili?
So nam dali petardo?
Nas mora biti sram?

Verjetno so to isti, ki se že v peti minuti derejo "sedi dol" :) Zamahneš z roko, si misliš svoje, pa naprej uživaš v tekmi.
Uporabniški avatar
popaj

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 22 Nov 2017, 14:43

otorepec napisal/-a:Včeraj dobra tekma, pravilna postavitev, napačna menjava – Hotić, rezultat pa pravzaprav ni dober, ker smo že izpadli po predzadnjem kolu. In to prvič od vseh treh nastopanj v LP.

Pa se tebi zdi realno, da se mora klub z našim proračunom prebit iz skupine lige prvakov?
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 22 Nov 2017, 14:49

Prav je, da nismo zadovolnji. Mi smo Maribor, mu vedno gledamo za najboljšimi razultati. Proracun je samo postavka v glavi ki nas ni nikoli omejevala. Seveda, da ne bo pomote. To kar delamo mi, je nekaj izjemnega in kapo dol vsem
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 22 Nov 2017, 14:52

Rahmanovič legenda napisal/-a:Prav je, da nismo zadovolnji. Mi smo Maribor, mu vedno gledamo za najboljšimi razultati. Proracun je samo postavka v glavi ki nas ni nikoli omejevala. Seveda, da ne bo pomote. To kar delamo mi, je nekaj izjemnega in kapo dol vsem

Ni te v glavi obremenjevala - te pa obremenjuje na terenu.

To je isto oot da gres ti dirkat s formulo 3000 proti formuli 1 in pricakujes, da bos katero prehitel.
Seveda lahko prehitis - ampak si odvisen od napake drugih. Ce drugi odpelje tako kot mora ne bos nikoli nobenega prehitel.
To se je treba zavedat.

Ce vam pa to ni jasno - pa pol naslednjic ne pizdite ko nas Ankaran nadigra, saj je proracun samo v glavi
Vanquish

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 22 Nov 2017, 14:53

Smo izgubili?
So nam dali petardo?
Nas mora biti sram?

Daleč od tega, da bi iskali/želeli slabo. Včeraj so bili rusi ZELO zreli za poraz zato pač iščemo in debatiramo kaj bi lahko bilo boljše v bodoče. Ne vse vzet za slabo, ker verjamem, da vsi tukaj na Forumu želimo/hočemo samo dobro našemu klubu.

:maribor2:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 22 Nov 2017, 14:57

deko1989 napisal/-a:Daleč od tega, da bi iskali/želeli slabo. Včeraj so bili rusi ZELO zreli za poraz zato pač iščemo in debatiramo kaj bi lahko bilo boljše v bodoče. Ne vse vzet za slabo, ker verjamem, da vsi tukaj na Forumu želimo/hočemo samo dobro našemu klubu.
:maribor2:

kako pa ves, da niso bilo rusi vceraj taki RAVNO zaradi tega, kr smo igrali tocno tak kot smo igrali?
Kaj pa ce bi bilo kaka oblj ofenzivna postavitev pomenila prevlado njih na sredini in 5 golov kot jih je dobila Sevilla?

V tem je tezave - ker ljudje iscejo dlako v jajcu!

Problem je v tem, da ne vidite vcerajsnje igre Spartaka kot izreden uspeh igre Maribora ampak kot slabo dnevno formo njih in se vam zdi skoda, da Maribor ni tega izkoristo. Dejansko pa je vec kot odlicno odigral tekmo in tu ni niti enega CE
Vanquish

OdgovorNapisal/-a baresi » 22 Nov 2017, 15:01

V tem je glih fora. Rusi so bili zreli za poraz zaradi NAS, ne zaradi NJIH! Da smo mi enakovredno igrali proti taki ekipi, je samo po sebi NORO!
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a semnovi » 22 Nov 2017, 15:03

Smo izgubili?
So nam dali petardo?
Nas mora biti sram?

Bani,to so samo osebnostne težave parih posameznikov...samo še glavni komentar glavnega komentatorja manjka....
drugače lepo napisano :up:
semnovi

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 22 Nov 2017, 15:05

baresi napisal/-a:V tem je glih fora. Rusi so bili zreli za poraz zaradi NAS, ne zaradi NJIH! Da smo mi enakovredno igrali proti taki ekipi, je samo po sebi NORO!

tocno tako - in to istocasno pomeni, da vsaka sprememba v nasem sistemu bi lahko povzrocla, da bi oni se razigrali, kot se znajo.
Vsaka stvar ma svoje omejitve. Ce ti ojacas en del, oslabis drugi.
To, da smo mi uspeli nastavit vse tako, da smo lahko parirali si zasluzi najgloblji poklon. Vsako drugo razmisljanje je preprosto cista svinjarija proti uspehu.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 22 Nov 2017, 15:20

:P
Vanquish napisal/-a:
Rahmanovič legenda napisal/-a:Prav je, da nismo zadovolnji. Mi smo Maribor, mu vedno gledamo za najboljšimi razultati. Proracun je samo postavka v glavi ki nas ni nikoli omejevala. Seveda, da ne bo pomote. To kar delamo mi, je nekaj izjemnega in kapo dol vsem

Ni te v glavi obremenjevala - te pa obremenjuje na terenu.

To je isto oot da gres ti dirkat s formulo 3000 proti formuli 1 in pricakujes, da bos katero prehitel.
Seveda lahko prehitis - ampak si odvisen od napake drugih. Ce drugi odpelje tako kot mora ne bos nikoli nobenega prehitel.
To se je treba zavedat.

Ce vam pa to ni jasno - pa pol naslednjic ne pizdite ko nas Ankaran nadigra, saj je proracun samo v glavi

Sedaj si dal popolnoma zgreseno primerjavo. Ne morem verjet da navijač Maribora razmislja tako Katančevsko. Pri tehniki je razlika jasna, tukaj kaj veliko ne mores. Zato lahko naredis karkoli pa bos tezko s slabso formulo premagal boljso. V nogometu pa so zaenkrat ljudje in tukaj je ogromno prostora za manjsanje razlik. Tehnika nima slabega dne, tehniko je nemogoce presenetiti. Človeka pa lahko. Zato je nogomet tako zanimiv, ker lahko mnogo slabsa ekipa s profesionalnim in kvalitetnim delom premaga in izloci veliko boljso. Konec koncev je bilo kar nekaj primerov ki so to dokazali. Ekipa Ankarana so pa navadni amaterji, nitibne delajo kvalitetno, niti ne profesionalno. Zato nas ne smejo nadigrati
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 22 Nov 2017, 15:31

Rahmanovič legenda napisal/-a:Sedaj si dal popolnoma zgreseno primerjavo. Ne morem verjet da navijač Maribora razmislja tako Katančevsko. Pri tehniki je razlika jasna, tukaj kaj veliko ne mores. Zato lahko naredis karkoli pa bos tezko s slabso formulo premagal boljso. V nogometu pa so zaenkrat ljudje in tukaj je ogromno prostora za manjsanje razlik. Tehnika nima slabega dne, tehniko je nemogoce presenetiti. Človeka pa lahko. Zato je nogomet tako zanimiv, ker lahko mnogo slabsa ekipa s profesionalnim in kvalitetnim delom premaga in izloci veliko boljso. Konec koncev je bilo kar nekaj primerov ki so to dokazali. Ekipa Ankarana so pa navadni amaterji, nitibne delajo kvalitetno, niti ne profesionalno. Zato nas ne smejo nadigrati

ne ni nic zgresena primerjava - to je karikiranje, ker eni ne razumejo, da so zadeve med sabo povezane in vsaka sprememba na sistemu lahko pomeni, da se kaj drugega precej bolj porusi. Razumes zdaj?

In ne - isto kot so v Ankaranu amateri proti nam, smo mi amateri proti Liverpoolu - pa ce tebi to pase al pa ne.
Tudi ti bos v Formuli 3000 zmagal, ko bo priso nekdo z mackom vozit, al pa se bo mu avto pokvaro, al pa gume ne bodo pravilne za dez, al pa bo naredil napako in odletel v ovinku ven.
Dejstvo je, da v prvenstvu bi bili pri vseh teh konkretno konkretno za njimi po lestvici. Ker pa je pac tekma samo ena oziroma dve, pa se dogajajo izjeme. Ampak kot sem rekel - to je IZJEMA in ko nam le ta uspe, je potrebno biti preserecen, da je uspelo.
Lahko tudi sanjamo zakaj nismo meli malo vec srece da ni sla od Sulerja noter.
To je vse cisto ok. Cilji dejansko morajo biti nastavljeni, da gres na zmago - da lahko pariras, ni pa prav, da si pol razocaran, ker nisi uspel giganta premagat.

Ni pa ok, da si razocaran, ker nasi niso bolj odprto igrali, kr si ti pac mnenja, da so bli oni zreli za poraz in meces v nic vso delo celotnega tima in strokovnega steba, ki je uspel nastudirati nasprotnika tako dobro, da ga je postavo v to pozicijo.

Kozlam
Vanquish

OdgovorNapisal/-a semnovi » 22 Nov 2017, 15:37

Rahmanovič dihaj malo...prišli bodo slabši rezultati,potem pa pride spet in spet tvoj trenutek...zdaj pa bodimo PONOSNI na klub,igralce,trenerje,rezultate,uspehe...
semnovi

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: mihaS, Samo in 5 gostov