Pokal Slovenije 2017/18

Re: Pokal Slovenije 2017/18

OdgovorNapisal/-a domn333 » 30 Nov 2017, 09:35

No trener se sprasuje, zakaj vceraj ni bilo navijacev in da je bil za to mogoce kriv sneg... mogoce pa je bila kriva nezainteresiranost za pokal? Kdo ve
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a matejger » 30 Nov 2017, 10:01

Torej, ce bi nekdo z grobim prekrskom igralca ubil se ga pac ne da nadknadno kaznovat...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a rebel » 30 Nov 2017, 10:16

matejger napisal/-a:Torej, ce bi nekdo z grobim prekrskom igralca ubil se ga pac ne da nadknadno kaznovat...

Ker se uboj preganja po uradni dolžnosti, bi v postopku presojali, če ni šlo za namero poškodovanja izven pravil nogometne igre. Skratka, dokazovati bi bilo potrebno naklep. Verjetno bi nogometna sodniška organizacija sledila sodbi iz civilnega kazenskega postopka.
Zadnjič spremenil rebel, dne 30 Nov 2017, 10:18, skupaj popravljeno 1 krat.
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a elwood » 30 Nov 2017, 10:17

domn333 napisal/-a:No trener se sprasuje, zakaj vceraj ni bilo navijacev in da je bil za to mogoce kriv sneg... mogoce pa je bila kriva nezainteresiranost za pokal? Kdo ve

Zahota naj vpraša, če pa nas pokal ne zanima, sam pa z defenztivno taktiko in enim napadalcem hoče nadoknadit tri gole zaostanka s prve tekme. Kaj ta človek razmišlja?
Tekme same ni kaj za komentirat ker to je bilo slabo. Škoda za Mešota, upam in želim, da čimprej okreva.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 30 Nov 2017, 10:26

jaz ne bi pljuval. Ce bi mi imeli 1/4 toliko srece kot je imela Olimpija v teh dveh tekmah potem bi mi bli dalje.

Tudi vcerajsnjo tekmo bi dobili - ampak, ko ti nasprotnik strela na gol in po nesreci zadene tvojega igralca od katerega se zoga idealno odbije v nebranjen del mreze potem je pac tekmo nemogoce dobit.

To je fuzbal - sreca spremlja hrabre, bolj so si zeleli in zasluzeno sli dalje. Poraz boli, ampak ce so se kaj naucili iz tega, smetarji pa porabli vso sreco za to leto v igri z nami potem sem jaz vec kot zadovoljen.

ps: upam, da bo Mesanovic cim prej okreval!
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 30 Nov 2017, 10:29

Vanquish napisal/-a:ps: upam, da bo Mesanovic cim prej okreval!

Mešanović je izgubljen za te tri preostale tekme (gorica, sevilla in aluminij), potem pa tak sledi en mesec pavze.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a baresi » 30 Nov 2017, 10:30

Brezveze objokovat izpad. Pred tekmo smo imeli kakih 10% šans da gremo dalje, tak da bi res potrebovali tekmo, kjer se dosti stvari poklopi.

Po tej smoli z Mešanovićem moramo res vse sile usmerit v to, da dobimo zadnji dve tekmi v prvenstvu. Za Sevillo mi je vseeno.

Dobra stvar izpada je, da bo Olimpija spomladi imela verjetno 4 tekme več od nas, tak da potem izgovorov res ne sme biti.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a Master » 30 Nov 2017, 10:33

baresi napisal/-a:Brezveze objokovat izpad. Pred tekmo smo imeli kakih 10% šans da gremo dalje, tak da bi res potrebovali tekmo, kjer se dosti stvari poklopi.

Po tej smoli z Mešanovićem moramo res vse sile usmerit v to, da dobimo zadnji dve tekmi v prvenstvu. Za Sevillo mi je vseeno.

Dobra stvar izpada je, da bo Olimpija spomladi imela verjetno 4 tekme več od nas, tak da potem izgovorov res ne sme biti.

Zakaj pa 4 tekme?? Dve tekme polfinala so vmes. Finale pa po prvenstvu. Res huda prednost za nas.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a bani » 30 Nov 2017, 10:44

In še finale pokala je vprašljiv, če se bodo sploh uvrstili vanj, ali pa j na vrsti šele po zaključku lige (SY) ;)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a guano » 30 Nov 2017, 10:48

Master napisal/-a:
baresi napisal/-a:Brezveze objokovat izpad. Pred tekmo smo imeli kakih 10% šans da gremo dalje, tak da bi res potrebovali tekmo, kjer se dosti stvari poklopi.

Zakaj pa 4 tekme?? Dve tekme polfinala so vmes. Finale pa po prvenstvu. Res huda prednost za nas.

teh pet krogov se bo po mojem odločalo o prvaku....

Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a rebel » 30 Nov 2017, 10:56

Olimpija je pod Bišćanovim vodstvom psihično močna in stabilna, kiksajo praktično ne. Edini, ki jih na poti do pokala lahko zjebe, je Mandarić.
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a baresi » 30 Nov 2017, 11:00

Master napisal/-a:

Pardon, mislil sem napisat 2 tekmi.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a elwood » 30 Nov 2017, 11:01

Vanquish napisal/-a:jaz ne bi pljuval. Ce bi mi imeli 1/4 toliko srece kot je imela Olimpija v teh dveh tekmah potem bi mi bli dalje.

Jaz nisem čisto nič pljuval če si mene mislil. Itak je bilo jasno da 3 gole nadoknadit ne bo lahko. Naredili bi lahko le toliko, da bi zmagali. Mi smo itak izgubili uvrstitev v naslednji krog pokala na prvi tekmi, kar me je zelo razočaralo sploh po izjavah, da nas to tekmovanje sploh ne zanima. Zato se tudi zdaj spraševat glede obiska je skregano z vso logiko.
Bi pa na taki tekmi, kjer očitno v ozadju ni nobenega interesa po napredovanju, pričakoval v ekipi od prve minute Ogrinca, Kramariča, pa še koga. Škoda.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a hsge » 30 Nov 2017, 11:04

elwood napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:jaz ne bi pljuval. Ce bi mi imeli 1/4 toliko srece kot je imela Olimpija v teh dveh tekmah potem bi mi bli dalje.

Jaz nisem čisto nič pljuval če si mene mislil. Itak je bilo jasno da 3 gole nadoknadit ne bo lahko. Naredili bi lahko le toliko, da bi zmagali. Mi smo itak izgubili uvrstitev v naslednji krog pokala na prvi tekmi, kar me je zelo razočaralo sploh po izjavah, da nas to tekmovanje sploh ne zanima. Zato se tudi zdaj spraševat glede obiska je skregano z vso logiko.
Bi pa na taki tekmi, kjer očitno v ozadju ni nobenega interesa po napredovanju, pričakoval v ekipi od prve minute Ogrinca, Kramariča, pa še koga. Škoda.

mah, od začetka je probal darko lovit rezultat, pol pa ko je padel gol pa je dal dva najstarejša ven in mlade not. + kramarič.
hsge

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 30 Nov 2017, 11:09

elwood - ne ne, nisem mislil tebe. Generalno, ker je bilo dosti negodovanja. Sorry
Vanquish

OdgovorNapisal/-a otorepec » 30 Nov 2017, 14:02

Tekmi nista zanimala Zahovića, tekma v Mariboru ni zanimala navijačev, glede na obrambno postavitev tekma ni zanimala tudi Milaniča,..., se pa zato postavlja vprašanje, čemu so tekmi sploh odigrali. Bi izstopili – kazni so itak navajeni plačevati. In nebi bilo potrebno jokati nad »prevelikimi napori«, posledično tudi nebi bilo rezultatov 0:7, 0:3,..., pa še kakšen gol več od enega samcatega bi dali občasno.
otorepec

OdgovorNapisal/-a elwood » 30 Nov 2017, 15:17

hsge napisal/-a:
elwood napisal/-a:

mah, od začetka je probal darko lovit rezultat, pol pa ko je padel gol pa je dal dva najstarejša ven in mlade not. + kramarič.

Od začetka probat lovit rezultat pomeni ofenzivno igro z dvema napadalcema..... vsaj tak jaz to razumem :rolleyes:
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a guano » 30 Nov 2017, 16:20

elwood napisal/-a:
hsge napisal/-a:
elwood napisal/-a:

Od začetka probat lovit rezultat pomeni ofenzivno igro z dvema napadalcema..... vsaj tak jaz to razumem :rolleyes:

nič ne razumeš....dva defenzivca je nuja :-E ...pol ti ostane opcija z enim napadalcem (4231) ali dvema+luft (4222); jebalajihlogika

pps. sicer pa koga je sploh zanimal ta pokal, jaz sem po golu olimpije preklopil, če njih ne zanima, zakaj bi potem mene,
da bi pa šel zmrzovat za nebodigatreba pokal, pa mi niti na pamet ni padlo....jebiga, kar seješ-to žanješ - vedno
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 30 Nov 2017, 16:39

guano napisal/-a:
elwood napisal/-a:
hsge napisal/-a:
elwood napisal/-a:

nič ne razumeš....dva defenzivca je nuja :-E ...pol ti ostane opcija z enim napadalcem (4231) ali dvema+luft (4222); jebalajihlogika

pps. sicer pa koga je sploh zanimal ta pokal, jaz sem po golu olimpije preklopil, če njih ne zanima, zakaj bi potem mene,
da bi pa šel zmrzovat za nebodigatreba pokal, pa mi niti na pamet ni padlo....jebiga, kar seješ-to žanješ - vedno

saj dejansko je nebodigatreba. pac ena lovorika brez vrednosti. Ampak ja, te razumem kaj hoces rect.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a Puh » 30 Nov 2017, 17:38

Master napisal/-a:Drugič se morajo zmenti vodstvo in oni, ki kreirajo plakate, da dajo nek normaln plakat ven. Ker mi smo dali plakat, ko da bomo travo orali, a postava je bila brez napadalca. To ne gre skup. In tega jaz ne razumem.

:up: Bravo tega jaz včeraj tud nisem razumel pa še to je Tava hodil nazaj na sredino po žogo, totalno zgrešena taktika.
Puh

OdgovorNapisal/-a Samo » 30 Nov 2017, 22:15

otorepec napisal/-a:Tekmi nista zanimala Zahovića, tekma v Mariboru ni zanimala navijačev, glede na obrambno postavitev tekma ni zanimala tudi Milaniča,..., se pa zato postavlja vprašanje, čemu so tekmi sploh odigrali. Bi izstopili – kazni so itak navajeni plačevati. In nebi bilo potrebno jokati nad »prevelikimi napori«, posledično tudi nebi bilo rezultatov 0:7, 0:3,..., pa še kakšen gol več od enega samcatega bi dali občasno.

... in ti bi bil srečen in zadovoljen in se sploh več ne bi oglašal ... verjetno.
Samo

OdgovorNapisal/-a Samo » 30 Nov 2017, 22:20

malipizdek napisal/-a:
Marko napisal/-a:Ahmedi je pa res pado v formi..na začetku sem pričakoval, da bo raztrgo zdaj pa...

Ostali še brez mešota.. nujno potrebna pavza!

Enako. Ahmedi ni kaliber za Maribor, od njega ne dobimo podaj kot jih imata Vršo pa na momente Hotič, 1 na 1 ne dela viška, ni strela z razdalje, ne stopi na žogo ko je to potrebno. Nič ni, kar mora počet nekdo na njegovi poziciji. Tudi Hotič ni kaj dosti boljši. Tisti prebliski so premalo. Govorim na splošno do zdaj kar sta pokazala, ne samo na tej tekmi.

Ahmedi je v pripravaljalnem obdobju kazal res dobre igre, smo pa potem že v začetku prvenstva ugotavljali, da liči na svojega bratranca - kar se stabilnosti forme tiče.
Samo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 01 Dec 2017, 15:24

Norčevanje iz Ljubljančanov do nadaljnjega prepovedano!

Ponosno se tolčejo po prsih. "Mi smo Maribor!" pravijo. "Mi smo najbolj nogometno mesto v Sloveniji!" dodajajo.

Ne bom oporekal. Maribor je najbolj nogometno mesto v Sloveniji, o tem ni nobenega dvoma. Saj je nekako logično. Vijoličasti klub je pač najuspešnejši nogometni kolektiv v Sloveniji, z večkratnimi uvrstitvami v ligo prvakov in ligo Europa. Jasno je, da je kot tak najbolj zanimiv, da je kot takšen ponos svojega mesta in da ima kot tak zagotovljeno določeno število gledalcev na vsaki tekmi. Vendar pa je sredin pokalni večni derbi pokazal, da Maribor ni tako zelo nogometno mesto, kot misli, da je.

Ničkolikokrat so se Mariborčani norčevali iz praznih tribun Stožic. Češ, da je za Olimpijo, klub iz prestolnice, sramotno, kako malo gledalcev ima na tekmah. In v svojem norčevanju so imeli prav. Obisk tekem zeleno-belih je zares porazen. Gledalcev je veliko premalo. Ko je pred več kot tremi leti v Stožicah gostoval londonski Chelsea, se je na prijateljski tekmi zbralo skoraj 16 tisoč gledalcev. Kar so Štajerci izkoristili za še eno posmehovanje. V slogu: »Poglejte to, Ljubljančani gredo gledat slavnega tekmeca, lastna ekipa jih prav nič ne briga.« No, po sredinem pokalnem večnem derbiju bi moralo pred Ljudskim vrtom z velikimi tiskanimi črkami pisati NORČEVANJE IZ LJUBLJANČANOV DO NADALJNJEGA PREPOVEDANO! To, da je bilo v sredo pod Kalvarijo čez palec toliko ljudi, kot jih je odšlo na gostovanje na Anfield, je sramota brez primere …

Vse kaže, da so tudi Mariborčani postali takšni kot Ljubljančani. Da tudi oni na tekme hodijo bolj gledat tekmeca kot svoj klub. Kako sicer drugače pojasniti samo 3000 ljudi na stadionu? Na večnem derbiju?! Vreme je seveda prikladen izgovor, visok zaostanek s prve tekme prav tako. Toda veste kaj: nobenega od teh izgovorov ne kupim, ker bo že naslednjo sredo stadion proti Sevilli poln. Pa čeprav Maribor nima nobenih možnosti več za napredovanje in četudi bo verjetno vreme podobno slabo, kot je bilo na večnem derbiju. Tudi mariborski navijači so se razvadili, to je neizpodbitno dejstvo.

In na tribunah je Maribor v sredo doživel največji poraz. Pravzaprav je na obeh pokalnih derbijih doživel velikanski poraz na tribunah. Že v Stožicah je bilo izjemno malo navijačev. Pa so izgovor našli v štajerskem novem letu. Da je martinovo?! Resno?! Dobro, tudi povratna tekma je bila odigrana na velik praznik. Na dan republike. Toda to je praznik nekdanje skupne države, ki ga že dolgo dolgo v Sloveniji ne slavimo več. Tako kot že dolgo dolgo tudi Mariborčani ne hodijo na stadion zaradi vijoličastih. Če bi, bi bile tribune precej bolj polne na prvenstvenih derbijih, na sredinem pokalnem pa bi moral Ljudski vrt pokati po šivih …

Dejan Mitrovič

WTF!!!!

Kaj si res lahko tako nor ali ti je največjo uživanje v življenju, ko lahko pišeš bedarije preko svojem domačem klubu.

- logično, da v stožicah ni bilo veliko gledalcev, ker je bilo martinovo
- logično, da na povratni tekmi ni bilo veliko gledalcev, ker je bilo slabo vreme, slab rezultat in glupe izjave, da nas pokal tako ali tako ne zanima
- logično, da bo proti Seviliji spet polni stadion, čeprav o ničem ne odloča, KER SMO KARTE KUPILI ŽE AVGUSTA
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a rebel » 01 Dec 2017, 15:30

_PeRo_ napisal/-a:Norčevanje iz Ljubljančanov do nadaljnjega prepovedano!

Ponosno se tolčejo po prsih. "Mi smo Maribor!" pravijo. "Mi smo najbolj nogometno mesto v Sloveniji!" dodajajo.

Ne bom oporekal. Maribor je najbolj nogometno mesto v Sloveniji, o tem ni nobenega dvoma. Saj je nekako logično. Vijoličasti klub je pač najuspešnejši nogometni kolektiv v Sloveniji, z večkratnimi uvrstitvami v ligo prvakov in ligo Europa. Jasno je, da je kot tak najbolj zanimiv, da je kot takšen ponos svojega mesta in da ima kot tak zagotovljeno določeno število gledalcev na vsaki tekmi. Vendar pa je sredin pokalni večni derbi pokazal, da Maribor ni tako zelo nogometno mesto, kot misli, da je.

Ničkolikokrat so se Mariborčani norčevali iz praznih tribun Stožic. Češ, da je za Olimpijo, klub iz prestolnice, sramotno, kako malo gledalcev ima na tekmah. In v svojem norčevanju so imeli prav. Obisk tekem zeleno-belih je zares porazen. Gledalcev je veliko premalo. Ko je pred več kot tremi leti v Stožicah gostoval londonski Chelsea, se je na prijateljski tekmi zbralo skoraj 16 tisoč gledalcev. Kar so Štajerci izkoristili za še eno posmehovanje. V slogu: »Poglejte to, Ljubljančani gredo gledat slavnega tekmeca, lastna ekipa jih prav nič ne briga.« No, po sredinem pokalnem večnem derbiju bi moralo pred Ljudskim vrtom z velikimi tiskanimi črkami pisati NORČEVANJE IZ LJUBLJANČANOV DO NADALJNJEGA PREPOVEDANO! To, da je bilo v sredo pod Kalvarijo čez palec toliko ljudi, kot jih je odšlo na gostovanje na Anfield, je sramota brez primere …

Vse kaže, da so tudi Mariborčani postali takšni kot Ljubljančani. Da tudi oni na tekme hodijo bolj gledat tekmeca kot svoj klub. Kako sicer drugače pojasniti samo 3000 ljudi na stadionu? Na večnem derbiju?! Vreme je seveda prikladen izgovor, visok zaostanek s prve tekme prav tako. Toda veste kaj: nobenega od teh izgovorov ne kupim, ker bo že naslednjo sredo stadion proti Sevilli poln. Pa čeprav Maribor nima nobenih možnosti več za napredovanje in četudi bo verjetno vreme podobno slabo, kot je bilo na večnem derbiju. Tudi mariborski navijači so se razvadili, to je neizpodbitno dejstvo.

In na tribunah je Maribor v sredo doživel največji poraz. Pravzaprav je na obeh pokalnih derbijih doživel velikanski poraz na tribunah. Že v Stožicah je bilo izjemno malo navijačev. Pa so izgovor našli v štajerskem novem letu. Da je martinovo?! Resno?! Dobro, tudi povratna tekma je bila odigrana na velik praznik. Na dan republike. Toda to je praznik nekdanje skupne države, ki ga že dolgo dolgo v Sloveniji ne slavimo več. Tako kot že dolgo dolgo tudi Mariborčani ne hodijo na stadion zaradi vijoličastih. Če bi, bi bile tribune precej bolj polne na prvenstvenih derbijih, na sredinem pokalnem pa bi moral Ljudski vrt pokati po šivih …

Dejan Mitrovič

WTF!!!!

Kaj si res lahko tako nor ali ti je največjo uživanje v življenju, ko lahko pišeš bedarije preko svojem domačem klubu.

- logično, da v stožicah ni bilo veliko gledalcev, ker je bilo martinovo
- logično, da na povratni tekmi ni bilo veliko gledalcev, ker je bilo slabo vreme, slab rezultat in glupe izjave, da nas pokal tako ali tako ne zanima
- logično, da bo proti Seviliji spet polni stadion, čeprav o ničem ne odloča, KER SMO KARTE KUPILI ŽE AVGUSTA

Eh, pusti ga, bedaka.
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a hsge » 01 Dec 2017, 15:31

pa sem mislo, da je tisti članek ki ga je Damc prilepil v drugi temi vrhunec ekipinih neumnosti :lol: :lol: :mrgreen:
hsge

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: otorepec in 6 gostov