Pokal Slovenije 2017/18

Re: Pokal Slovenije 2017/18

OdgovorNapisal/-a 4emb » 29 Nov 2017, 23:16

Pa dobro, padli smo iz pokala, pričakovano ni to sedaj dobeden šok. Prave volje vtrgat se tudi ni bilo, smo se dodatno izstrošili in resničo upam, da nekako še zberemo 6 pik v prvenstvu.
Pohvale vseeno danes, Milecu, Bajdeju, Billongu, Uskokoviču, ostali pač v sivini dneva.
Ps. Upam da z Mešotom ni nič resnega.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a matejger » 29 Nov 2017, 23:16

Sploh nisem razocaran. Jebiga 1 tekmo smo nerodno izgubili in ce pogledamo skupek vseh treh nas na niti eni niso nadigrali, pa so veliko bolj svezi pa se sodnika so imeli na vseh 3 tekmah na svoji strani.

Ma kdo posnetek, kak je oni zabarski coban nokavtiral mesanovica?
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Samo » 29 Nov 2017, 23:17

Fortuna nas ti dve tekmi glih ni mela rada, ampak roko na srce: napredovanja si niti zaslužli nismo.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a doomchi » 29 Nov 2017, 23:18

Ma kdo informacije o stanju Mešanovića? Upam da ni kaj resnega, ker krvi je blo res veliko...
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Nov 2017, 23:27

doomchi napisal/-a:Ma kdo informacije o stanju Mešanovića? Upam da ni kaj resnega, ker krvi je blo res veliko...

Kri je tu še najmanjši problem. Pač razbita glava, dobil bo nekaj šivov in to je to.

Problem bi bil, če bi prišlo še do kakšnega pretresa možganov. Samo da bi bilo kaj takšnega, ni bilo videti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a Lovro7 » 29 Nov 2017, 23:28

Saj to je problem, da niti enkrat nismo bili nadigrani. Če bi se proti raznim Ankaranom, Krškim in podobnim bolj rotiralo mi danes mogoče ne bi rabili loviti rezultata 3-0 ko kreteni. Z ligo prvakov smo šli čez sebe to je res, ampak ne moreš pokala "pustiti" na tak način, ker ne. Igralci so iztrošeni in zato so tudi menjave. Če nam pa Palčič, Uskoković, Bajde, Ogrinec in takšni ne morejo igrati proti slabšemu nasprotniku potem pa ne vem zakaj jih imamo v klubu. Na koncu pa še plakat, da napali navijače...potem pa gledajo kurac od fuzbala. Gremo zaj po kanto v prvenstvu, druge ni :maribor2:
Lovro7

OdgovorNapisal/-a doomchi » 29 Nov 2017, 23:28

liki napisal/-a:
doomchi napisal/-a:Ma kdo informacije o stanju Mešanovića? Upam da ni kaj resnega, ker krvi je blo res veliko...

Kri je tu še najmanjši problem. Pač razbita glava, dobil bo nekaj šivov in to je to.

Problem bi bil, če bi prišlo še do kakšnega pretresa možganov. Samo da bi bilo kaj takšnega, ni bilo videti...

Vem, ampak če gre samo za šivanje ponavadi to nardi klubski zdravnik in je to to.
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a liki » 29 Nov 2017, 23:32

doomchi napisal/-a:
liki napisal/-a:

Vem, ampak če gre samo za šivanje ponavadi to nardi klubski zdravnik in je to to.

Sem prepričan, da če bi recimo takrat vodili z 2:0, bi nekaj improvizirali in bi Mešo poskusil še naprej igrati. Pri tem rezultatu pa za kaj takšnega res ni bilo nobene potrebe, ker rana sigurno ni bila majhna, da bi to rešil z nekaj šivi takoj...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a tine1993 » 29 Nov 2017, 23:33

liki napisal/-a:

Vmes je blo rečeno, da je počena arkada in še ena rana na glavi.
tine1993

OdgovorNapisal/-a matejger » 29 Nov 2017, 23:53

Lovro7 napisal/-a:Saj to je problem, da niti enkrat nismo bili nadigrani. Če bi se proti raznim Ankaranom, Krškim in podobnim bolj rotiralo mi danes mogoče ne bi rabili loviti rezultata 3-0 ko kreteni. Z ligo prvakov smo šli čez sebe to je res, ampak ne moreš pokala "pustiti" na tak način, ker ne. Igralci so iztrošeni in zato so tudi menjave. Če nam pa Palčič, Uskoković, Bajde, Ogrinec in takšni ne morejo igrati proti slabšemu nasprotniku potem pa ne vem zakaj jih imamo v klubu. Na koncu pa še plakat, da napali navijače...potem pa gledajo kurac od fuzbala. Gremo zaj po kanto v prvenstvu, druge ni :maribor2:

Ja lahko bi ali pa ne, koliko vem ogrinec, kolmanic itd. Igrajo tudi mladinsko ligo in mladinsko ligo prvakov, tudi ti mladi niso brez tekem, razrn kramarica sem vec pricakoval.
Sem vseeno vesel, kajti lahko mirno recem, da smo veliko kvalitetnejsi od zabarov, ki pa imajo le kronavetra, ki pa je res za razred najboljsi od vseh zabarov v ekipi.
Res bi bilo zanimivo videt, da bi recimo zabe igrale v evropi v EL sigurno bi nekje 4-5 mestu bile v ligi.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 29 Nov 2017, 23:58

Ta tekma je pokazala da v napadu nujno rabimo osvežitev. Spet odlična igra v polju, ampak na koncu pa ni bilo enega pravega. PA čestitke Bajdetu za lep zadetek. Večkrat mora tak it. Troleki se pa znajo postaviti, to se je lepo videl.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 30 Nov 2017, 00:52

Tisti iz kluba, ki se bodo zdaj izgovarjali, da so utrujeni od vseh tekem so čudni..Na razpolago imajo 40 kvalitetnih igralcev pod pogodbo, tisti "neredni" bi komot lažje prvenstvene tekme odigrali in bi "standardnih" 11 bilo veliko bolj svežih danes in pa tudi za tekme LP. Uskokovič je odigral zelo dobro in je ODLIČEN pokazatelj, da je treba tudi mlajšim zaupat. Predvsem na tekmah kot so Krško, Aluminij, Ankaran in ostalih lažjih bi si lahko nabrali prepotrebne izkušnje in sigurnost/samozaupanje. Viler (čisto gotoF) pa čimprej NUJNO sedet pa Uskokoviča na levo, če se ne motim je igral pripravljalne tekme na levi, če že ne mislijo dat šanse Kolmaniču. V napadu smo TANKI nimamo tiste rušilne surove moči, ki smo jo meli z Mendy-em oz. nimamo nekega bika, ki bi si upal 1-1...Tava je žal prepočasen, Mešo presuh in to je to od napada...Predvsem me moti, da so naši postali taki šlateki ko pridejo pred kazenskega in nihče ne upa vsekat po žogi. Moti me, da palijo folk z nekimi napisi "Konec bo, ko bomo mi tak rekli"...vedno, ko smo bli nekaj glasni so ostali bili ravno dovolj napaljeni, da nam ni uspelo. Kar me pa najbolj moti je, ko ga dobimo se vedno začnejo pričkat pa gledat med sabo..vzami žogo nesi na sredino pa gremo na pune -> MI SMO MARIBOR!!!! V prestopnem roku moramo NUJNO pripeljat dva igralca in sicer levega zadaj in eno mrgo v napadu pa verjamem, da bo vse boljše zgledalo. Škoda, da se niso niti tolko potrudli/raztrgali (vsaj jaz nisem vido nekega naboja v njih), da bi vsaj 2-1 zmagali pokalni derbi za prestiž, če ne drugo.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a guga » 30 Nov 2017, 00:59

deko1989 napisal/-a:Tisti iz kluba, ki se bodo zdaj izgovarjali, da so utrujeni od vseh tekem so čudni..Na razpolago imajo 40 kvalitetnih igralcev pod pogodbo, tisti "neredni" bi komot lažje prvenstvene tekme odigrali in bi "standardnih" 11 bilo veliko bolj svežih danes in pa tudi za tekme LP. Uskokovič je odigral zelo dobro in je ODLIČEN pokazatelj, da je treba tudi mlajšim zaupat. Predvsem na tekmah kot so Krško, Aluminij, Ankaran in ostalih lažjih bi si lahko nabrali prepotrebne izkušnje in sigurnost/samozaupanje. Viler (čisto gotoF) pa čimprej NUJNO sedet pa Uskokoviča na levo, če se ne motim je igral pripravljalne tekme na levi, če že ne mislijo dat šanse Kolmaniču. V napadu smo TANKI nimamo tiste rušilne surove moči, ki smo jo meli z Mendy-em oz. nimamo nekega bika, ki bi si upal 1-1...Tava je žal prepočasen, Mešo presuh in to je to od napada...Predvsem me moti, da so naši postali taki šlateki ko pridejo pred kazenskega in nihče ne upa vsekat po žogi. Moti me, da palijo folk z nekimi napisi "Konec bo, ko bomo mi tak rekli"...vedno, ko smo bli nekaj glasni so ostali bili ravno dovolj napaljeni, da nam ni uspelo. Kar me pa najbolj moti je, ko ga dobimo se vedno začnejo pričkat pa gledat med sabo..vzami žogo nesi na sredino pa gremo na pune -> MI SMO MARIBOR!!!! V prestopnem roku moramo NUJNO pripeljat dva igralca in sicer levega zadaj in eno mrgo v napadu pa verjamem, da bo vse boljše zgledalo. Škoda, da se niso niti tolko potrudli/raztrgali (vsaj jaz nisem vido nekega naboja v njih), da bi vsaj 2-1 zmagali pokalni derbi za prestiž, če ne drugo.

:up:
Čist tak bom rekel. če nam smetarji niso izziv, pol sem jaz za YU ligo, ker upat na Seville, Lpoole itd . iz leta v leto.., je utopija!
Zgubili smo pa ta pokal na prvi tekmi, ko pristop ni bil pravi...Zakaj? Naj se vpraša stroka!
guga

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Godward » 30 Nov 2017, 01:09

Kljub dominantni igri, tako na prvi kot na drugi tekmi, nam zal ni uspelo. Sreca ni bla na nasi strani. Vse cestitke ljubljani. Zasluzeno. :stoned: :nogomet: :stoned: :stoned:

Naj gre v kurac tisti, ki gre na igrisce z dvema defenzivnima in enim napadalcem in hoce 4:0 zmagat.
Kaj ti pomaga liga prvakov, ce te polamaterji vozijo po njivah. Naslednje leto raje liga europa in da z trenerjem z jajci haramo po snl.
MBFC
FIGHT against modern football!
https://www.youtube.com/watch?v=HJcJKsJsHdU
Uporabniški avatar
Godward

Kraj: Ruše

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 30 Nov 2017, 01:12

Dejansko, še noben mladi ni razočaral. Ampak sedaj bo tut Luka sedel nadaljevanje. Sem skoraj prepričan. Po isti poti kot predhodniki.Najbrž sledi izjava Zahota, kako mladim ne smemo prehitro dajati šanso. Kot 2 krat do sedaj.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 30 Nov 2017, 01:27

Godward napisal/-a:Kljub dominantni igri, tako na prvi kot na drugi tekmi, nam zal ni uspelo. Sreca ni bla na nasi strani. Vse cestitke ljubljani. Zasluzeno. :stoned: :nogomet: :stoned: :stoned:

Naj gre v kurac tisti, ki gre na igrisce z dvema defenzivnima in enim napadalcem in hoce 4:0 zmagat.
Kaj ti pomaga liga prvakov, ce te polamaterji vozijo po njivah. Naslednje leto raje liga europa in da z trenerjem z jajci haramo po snl.

V takih tekmah še preveč pogrešam tisti napadalni/napaljeni/jajčni FUZBAL pod vodstvom Jurčiča pa učinkovitost v napadu. Sploh me ne briga kolko golov smo takrat dobli, ker se bo ziher kdo pikno v to ampak igrali smo NOGOMET v pravem pomenu besede lep na oko + učinkovit. Pa po tekmah nismo rabli poslušat vedno eno pa isto s*anje oz. kak smo bli dominantni bil je pravi GOSPOD! Milanič pa nabija pred in po tekmi o dominanci in o tem kak bomo to kak bomo ono na koncu pa dobimo "muda orlova" od vsega skupaj! Ko/če pubeci dobro odigrajo je vse na/v njih samih kolko so napaljeni...naprimer LP je čisto druga zgodba za sebe od prvenstva/pokala tak, da se mi naj nena preveč takrat tuče po plečih ampak naj prizna za včeraj, da je ON kriv pa njegova šašava/brezjajčna taktika ko ne upa spremenit formacije v FULL napadalnih 3-4-3 ne pa, da mi bluzi o dominanci ipd.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a izi » 30 Nov 2017, 01:59

dejanMB napisal/-a:Ki tej Vršič je? Naj nekdo postavi bazen na sredino, da stisne enega selfija, da ga lahko najdem. :yawn:

njegova menjava pa je sploh stopil na igrišče? ne trudi se. retorično vprašanje.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a Marko » 30 Nov 2017, 02:00

Ahmedi je pa res pado v formi..na začetku sem pričakoval, da bo raztrgo zdaj pa...

Ostali še brez mešota.. nujno potrebna pavza!
Uporabniški avatar
Marko

OdgovorNapisal/-a izi » 30 Nov 2017, 02:09

v pokalu jo imamo.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a Marko » 30 Nov 2017, 02:10

izi napisal/-a:v pokalu jo imamo.

Ni potreben sarkazem
Uporabniški avatar
Marko

OdgovorNapisal/-a malipizdek » 30 Nov 2017, 04:37

Marko napisal/-a:Ahmedi je pa res pado v formi..na začetku sem pričakoval, da bo raztrgo zdaj pa...

Ostali še brez mešota.. nujno potrebna pavza!

Enako. Ahmedi ni kaliber za Maribor, od njega ne dobimo podaj kot jih imata Vršo pa na momente Hotič, 1 na 1 ne dela viška, ni strela z razdalje, ne stopi na žogo ko je to potrebno. Nič ni, kar mora počet nekdo na njegovi poziciji. Tudi Hotič ni kaj dosti boljši. Tisti prebliski so premalo. Govorim na splošno do zdaj kar sta pokazala, ne samo na tej tekmi.
malipizdek

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 30 Nov 2017, 06:06

deko1989 napisal/-a:
Godward napisal/-a:Kljub dominantni igri, tako na prvi kot na drugi tekmi, nam zal ni uspelo. Sreca ni bla na nasi strani. Vse cestitke ljubljani. Zasluzeno. :stoned: :nogomet: :stoned: :stoned:

V takih tekmah še preveč pogrešam tisti napadalni/napaljeni/jajčni FUZBAL pod vodstvom Jurčiča pa učinkovitost v napadu. Sploh me ne briga kolko golov smo takrat dobli, ker se bo ziher kdo pikno v to ampak igrali smo NOGOMET v pravem pomenu besede lep na oko + učinkovit. Pa po tekmah nismo rabli poslušat vedno eno pa isto s*anje oz. kak smo bli dominantni bil je pravi GOSPOD! Milanič pa nabija pred in po tekmi o dominanci in o tem kak bomo to kak bomo ono na koncu pa dobimo "muda orlova" od vsega skupaj! Ko/če pubeci dobro odigrajo je vse na/v njih samih kolko so napaljeni...naprimer LP je čisto druga zgodba za sebe od prvenstva/pokala tak, da se mi naj nena preveč takrat tuče po plečih ampak naj prizna za včeraj, da je ON kriv pa njegova šašava/brezjajčna taktika ko ne upa spremenit formacije v FULL napadalnih 3-4-3 ne pa, da mi bluzi o dominanci ipd.

S tvojim GOSPODOM mi nikoli ne bi vidli :LP:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a 4emb » 30 Nov 2017, 08:47

izi napisal/-a:v pokalu jo imamo.

:lol:
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a guano » 30 Nov 2017, 09:06

liki napisal/-a:

Ne samo v končnici pokalnega derbija, brez Jasmina Mešanovića smo ostali tudi v končnici jesenskega dela sezone. Ko je omotičen po trčenju v Olimpijinem kazenskem prostoru obležal na tleh, je v 77. minuti moral z igrišča. Takoj smo ga odpeljali v bolnišnico, pregled pa je pokazal, da gre za hujšo poškodbo.

Zlomljena je kost nad očesom (orbita) in žal je potrebna operacija, ki bo opravljena že v dopoldanskih urah. V pričakovanju nadaljnjih novic iz UKC Maribor je jasno, da našega napadalca v prihodnjih treh tekmah ne bomo videli na igrišču. Natančnega časa okrevanja še ne gre opredeliti, bo pa zagotovo trajalo več tednov, je pojasnil dr. Matjaž Vogrin.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 30 Nov 2017, 09:09

izi napisal/-a:
dejanMB napisal/-a:Ki tej Vršič je? Naj nekdo postavi bazen na sredino, da stisne enega selfija, da ga lahko najdem. :yawn:

njegova menjava pa je sploh stopil na igrišče? ne trudi se. retorično vprašanje.

:up: :up: :up:
Uporabniški avatar
_PeRo_

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Kr1z4j, Master, miki in 9 gostov