31. krog, 1.SNL Maribor - Ankaran, sobota, 5.maj ob 16.50

Re: 31. krog, 1.SNL Maribor - Ankaran, sobota, 5.maj ob 16.5

OdgovorNapisal/-a Coyote » 05 Maj 2018, 22:30

Errare humanum est, in errore perservare stultum.

Ne dajaj me v isti post z ... ker bom popizdil. Izidor
MBFC
Coyote

OdgovorNapisal/-a Samo » 05 Maj 2018, 22:49

Na to serijo je lepo pogledat nazaj, ampak bo en drek vredna, če zdaj ne naredimo kar je treba na tekmi z Domžalami.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Damc » 05 Maj 2018, 23:02

lassie napisal/-a:Ce obdrzimo to smer, potem tudi pozrem, da nam smesna olimpija kanto odnese.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk

:up: :up:

Uživam ob naši igri zadnje čase in me boli k za kanto.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a liki » 05 Maj 2018, 23:42

meho7 napisal/-a:Me zanima, če bi bili tudi tako navdušeni, če ne bi dali tako hitro gola? Pravi test te ekipe pa pride v sredo.

Če smo realni, do trenutka, ko smo zabili drugi gol, bi jih morali dodatno še najmanj dva. Potem smo zaspali in mogoče je bilo celo dobro, da smo prejeli gol v prvem polčasu. Ker potem so se v pavzi zresnili in tekmo mirno pripeljali do konca...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a otorepec » 05 Maj 2018, 23:45

NK Maribor zadnje čase spet igra nogomet. Pravzaprav smo že zmagali...
otorepec

OdgovorNapisal/-a 4emb » 05 Maj 2018, 23:46

Damc napisal/-a:
lassie napisal/-a:Ce obdrzimo to smer, potem tudi pozrem, da nam smesna olimpija kanto odnese.

:up: :up:

Uživam ob naši igri zadnje čase in me boli k za kanto.

Ja pa ja, mi smo Maribor! Mi hočemo kante.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a Damc » 05 Maj 2018, 23:55

Vsak ima pravico do svojega mnenja, takšno je pač moje.

Če bom gledal tako igro, kot jo gledam zadnje čase, se ne bom obremenjeval s tem, če nam kdo odnese kanto.
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a Puh » 06 Maj 2018, 00:21

Samo napisal/-a:
Vitja Miler napisal/-a:Dervišević je izpadel ko U12 igralec tam ob avt črti pri golu. Niti proti Ankaranu ne folga obrambnih nalog. Viler pa bi lahko počasi odstopil mesto Kolmaniču.

Pada Derviševič v igri že ene tri tekme. Ampak zmagovalne ekipe se ne menjuje...

Kaj te vama je, Drvo je ja med najboljšimi zadnje tekme. Ne glejta in seštevajta samo napake seštevajta raje podaje in centeršute. Šut in felš ja ima, ko Siniša Mihajlovič dobro malo pretiravam samo mu je že blizu !
Puh

OdgovorNapisal/-a matejger » 06 Maj 2018, 09:04

Damc napisal/-a:Vsak ima pravico do svojega mnenja, takšno je pač moje.

Če bom gledal tako igro, kot jo gledam zadnje čase, se ne bom obremenjeval s tem, če nam kdo odnese kanto.

Mogoče eno leto, da bi pa zaradi tega zgledali kot domžale, na vsakih 20 let eno ali dve lovorike...dajte zresnite se ;)

Je pa tu nekaj druga in ne kot sama postavitev, ker igramo normalno 442, ampak če bi dali na boke Boharja in Bajdeta namesto Hotiča in Kramariča, težko verjamem, da bi mi videli toliko golov spomladi, mi nasprotnika razbijamo s hitrostjo, torej Krama, Hotič, drvo, so tisti, ki najbolj razigravajo ekipo.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a guano » 06 Maj 2018, 09:32

matejger napisal/-a:

Mogoče eno leto, da bi pa zaradi tega zgledali kot domžale, na vsakih 20 let eno ali dve lovorike...dajte zresnite se ;)

Jaz ne morem podpret teorije, da če ne bi igrali pragmatično, avtomatično pol ne bi nič kant dobli, ker ne in ne.

Nekdo je napisal, mi moramo bit ponižni, delovni in pragmatični ter se branit v evropi;
nikakor pa to ni potrebno niti smiselno v Slo ligi....tukaj moramo igrati točno tako,
kot igramo zadnje čase, torej razbijat vse ekipe na prafaktorje (izjema pogojno domžale in lolimpija).

Jebo ti pragmatiko proti "ankaranom"....da se ne menimo da taka šah pragmatika odbija gledalce in prazni stadione...
nasprotno pa taka igra, kot jo zdaj gledamo polni stadione in vrača nasmehe na obraze ljudi,
ter pogovore "si vido, kak pa maribor špila, kaj si nor malo"

.....IN TO JE TO !!!! :maribor2: :maribor2: :maribor2:

ps. tudi jaz spadam med tiste, ki ne bodo tako razočarani, če nam slučajno ne uspe letos osvojiti kante,
pod pogojem, da gledam dalje taki nogomet in da uveljavljamo to filozofijo, ter pozabimo na pragmatiko v slo sligi
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a MaKaaY » 06 Maj 2018, 10:00

Na igro po mojem mnenju bolj vplivajo karakteristike samih igralcev, kot pa da bi Milanič kaj drugače postavil vse skupaj. Če bi (ob istih navodilih Milaniča) še dalje skupaj igrali Bohar, Bajde, Cretu, Vršič, Tava... bi še zdaj gledali počasno pragmatično sranje in muke vsako tekmo, ker ne bi imeli hitrost spredaj, prebojnosti po krilih ter pretočnosti na sredini. Na srečo se je tisto nekaj zgodilo na tekmi s Krškim in Milanič je kasneje v izjavi med vrsticami povedal, da bo odslej sam odločal kdo bo igral in da je konec z nekaterimi igralci, ki ne kažejo dobrih iger, pa so (očitno) morali igrati, ker je nekdo višje zgoraj tako hotel. In glej ga zlomka, iz radarja so takoj izginili Cretu, Bajde, Bohar in jih še do danes (razen malček Boharja) nismo več videli.
Uporabniški avatar
MaKaaY

OdgovorNapisal/-a jožek66 » 06 Maj 2018, 10:24

Vijolčni1 napisal/-a:Spet kaze na zmago z enim golom razlike :D

Po podobnih komentarjih na začetku in sredini tekme proti Rudarju sn se zadržo, zaj pa res svetujem, da dajte nekateri počakat do konca tekme in potem izražajte svoja mnenja.
Pa brez zamere!
jožek66

OdgovorNapisal/-a starosta » 06 Maj 2018, 10:35

Se strinjam s tistimi ki imamo rajsi ta fuzbal kot ga gledamo zdaj kot pa pragmatiko.
Ne morem se pa strinjat s tem, da bi meli s takim fuzbalom kako lovoriko manj v primerjavi s pragmatiko.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 06 Maj 2018, 10:40

Razlika ne bi bla v slo ligi ampak v evropi
Vanquish

OdgovorNapisal/-a guano » 06 Maj 2018, 10:44

Vanquish napisal/-a:Razlika ne bi bla v slo ligi ampak v evropi

pa saj nihče na pravi, da bi mi proti liverpoolom morali napadati ko bebci
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vijolčni1 » 06 Maj 2018, 10:55

Meni je bilo najbolj vsec to, cesar pri nas nisem videl ze od Jurcica. Pri rezultatu 4:1 v 90min smo mi še vedno napadali in potem seveda dosegli se en gol. Ponavadi pa smo se pri 2:1 zaprli in cakali na konec. Tako da res svaka čast igralcem in seveda tudi Milanicu za ta ogromen preskok v igri. Prelomnica pa je bila tista tekma s Krškim, po kateri je že hotel odstopit
NI PREDAJE :maribor:
Vijolčni1

OdgovorNapisal/-a matejger » 06 Maj 2018, 11:05

guano napisal/-a:
matejger napisal/-a:

Jaz ne morem podpret teorije, da če ne bi igrali pragmatično, avtomatično pol ne bi nič kant dobli, ker ne in ne.

Nekdo je napisal, mi moramo bit ponižni, delovni in pragmatični ter se branit v evropi;
nikakor pa to ni potrebno niti smiselno v Slo ligi....tukaj moramo igrati točno tako,
kot igramo zadnje čase, torej razbijat vse ekipe na prafaktorje (izjema pogojno domžale in lolimpija).

Jebo ti pragmatiko proti "ankaranom"....da se ne menimo da taka šah pragmatika odbija gledalce in prazni stadione...
nasprotno pa taka igra, kot jo zdaj gledamo polni stadione in vrača nasmehe na obraze ljudi,
ter pogovore "si vido, kak pa maribor špila, kaj si nor malo"

.....IN TO JE TO !!!! :maribor2: :maribor2: :maribor2:

ps. tudi jaz spadam med tiste, ki ne bodo tako razočarani, če nam slučajno ne uspe letos osvojiti kante,
pod pogojem, da gledam dalje taki nogomet in da uveljavljamo to filozofijo, ter pozabimo na pragmatiko v slo sligi

Saj se oba strinjama in sma tudi v preteklosti bila istega mnenja, da bi morali igrati proti vsem ekipam napadalno, razen proti domžalam in žabam in tu me res zanima taktična postavitev oz. drugače povedano, katere bo dal igrat.

Kar se tiče prvega odstavka, glede na prejšne sezone, ko nismo imeli neke izrazite konkurence, bi lahko oz. morali igrati skozi napadalni nogomet in bi noramlno osvajali lovorike( dobro mogoče sem malo pretiraval glede na 20 let). Tukaj pa kot si že sam v enem postu malo višje napisal, pa tako ti in jaz pričakujema neke spremembe, ki pa se lahko zgodi, da jih na koncu ne bo in bomo vsi "presenečeni!.
Jaz še vedno mislim, da proti nasprotnikom, ki je blizu tvoje ravne oz. močnejšimi ni nujno da se ti izide napadalni nogomet vedno v korist, če bi npr. domžale katero tekmo odigrale bolj pragnatično, bi danes imele kako piko več, lep primer je letos Atletico, ki je poskušal izven pragmatičnega fusbala in jih na koncu stalo napredovanje v izločilne boje CL, ali pa Klopp-ov fusbal v BVB.
Zgolj moje mnenje.
In kot sem napisal, da gremo napadlno proti domžalam, da bo podobna tekma kot roma-liverpool ogrmono golov, zmagal bo tisti z majn napak, lahko ti rata, lahko pa ne, točke so pa pomembne. Da bi imeli še Billonga v ekipi in Šelerja ter Vilerja na ravni jeseni pa me nebi bilo strah it napadlno v tekmo z domžalami, ampak zadnje tekme nismo glih najbolj trdni v obrambi in se lahko samo zahvalimo slabim nasprotnikom, da niso izkoristili naše napake.
In res me nebo nihče prepričal, da v zameno napadalnega fusbala požre lovoriko, saj mene ne! Saj se igra za lovorike ali...

:maribor2: :LP:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a izi » 06 Maj 2018, 11:08

lovorike pridejo tudi z napadalnim fuzbalom. pa če si še takšen skeptik.
vijol'čno sveti se nebo,
ni predaje, ko ti pojemo
Uporabniški avatar
izi

Kraj: greenwich

OdgovorNapisal/-a guano » 06 Maj 2018, 11:09

matejger napisal/-a:
In res me nebo nihče prepričal, da v zameno napadalnega fusbala požre lovoriko, saj mene ne! Saj se igra za lovorike ali...

če pa sem ti točno to napisal, da napadalna igra ne izključuje avtomatično lovorik...ti pa si spet ponovil isto ???

bolje, da neham
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a matejger » 06 Maj 2018, 11:14

guano napisal/-a:
matejger napisal/-a:

če pa sem ti točno to napisal, da napadalna igra ne izključuje avtomatično lovorik...ti pa si spet ponovil isto ???

bolje, da neham

Ja malo sem zabluzil :D

@izi kot liverpool :D (SY)

P.s. V finalu CL pa držim pesti za Lpool ;)
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 06 Maj 2018, 11:54

guano napisal/-a:
Vanquish napisal/-a:Razlika ne bi bla v slo ligi ampak v evropi

pa saj nihče na pravi, da bi mi proti liverpoolom morali napadati ko bebci

karikiram: ti lahko 5 let vsaki dan drkas - pa ko bo prisla pred tebe ultra dobra picka bos svrso 10x prej kot pa, ce bos ti teh 5 let nazigal babe - pa makar grde

In ce si ti mnenja, da lahko isto efektivno "pragmaticno" igramo proti drugim evropskim klubom ne glede na to, ce to drkamo vsako SLO tekmo ali pa 3x letno pol pac ne morema prit skupaj, ker so nam osnove razlicne.
Zadnjič spremenil Vanquish, dne 06 Maj 2018, 11:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Vanquish

OdgovorNapisal/-a lassie » 06 Maj 2018, 11:54

To o kanti in napadalnem fuzbalu je misljeno za letos. letos glede na vso sranje pozeremo, ce ne b kante, ce bo le taka igra postala nasa nova dogma. ker roko na srce, s takim mletjem nasprotnikov od zacetka sezone se mitrovic sploh ne bi zgodil, domzale nam bi pa ze spalir postavljale.

Uporabniški avatar
lassie

OdgovorNapisal/-a dejanMB » 06 Maj 2018, 12:06

lassie napisal/-a:To o kanti in napadalnem fuzbalu je misljeno za letos. letos glede na vso sranje pozeremo, ce ne b kante, ce bo le taka igra postala nasa nova dogma. ker roko na srce, s takim mletjem nasprotnikov od zacetka sezone se mitrovic sploh ne bi zgodil, domzale nam bi pa ze spalir postavljale.

:up:
Uporabniški avatar
dejanMB

OdgovorNapisal/-a Damc » 06 Maj 2018, 12:25

lassie napisal/-a:To o kanti in napadalnem fuzbalu je misljeno za letos. letos glede na vso sranje pozeremo, ce ne b kante, ce bo le taka igra postala nasa nova dogma. ker roko na srce, s takim mletjem nasprotnikov od zacetka sezone se mitrovic sploh ne bi zgodil, domzale nam bi pa ze spalir postavljale.

:up:
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a dnz » 06 Maj 2018, 12:36

izi napisal/-a:lovorike pridejo tudi z napadalnim fuzbalom. pa če si še takšen skeptik.

To si liverpool fani vsako leto znova rečete ne, pa še vedno nekih lovorik ni
dnz

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Bing [Bot], deneardo, Google [Bot], vip99 in 13 gostov