26. krog 1.SNL Maribor - Celje, sobota, 7.4.2018 ob 16:20

Re: 26. krog 1.SNL Maribor - Celje, sobota, 7.4.2018 ob 16:2

OdgovorNapisal/-a starosta » 09 Apr 2018, 15:13

_PeRo_ napisal/-a:Lepa zmaga. Čestitke celotni ekipi ter strokovnemu štabu!

Zmotilo me je edino, da smo se takoj po prvem golu potegnili nazaj, namesto da bi še naprej vršili presing. In enako se je zgodilo v zadnjih minutah tekme.
In pa njihove protinapade bi morali vsakič prekinit že na njihovi polovici. S tem jim sploh ne bi omogočali odigrat nekaj kratkih podaj.

Posebej je potrebno pohvalit Luko, prav tako pa Hotiča ter Pihlerja.
Kramariču se pozna, da mu manjkajo tekme, ampak vseeno je odigral dobro. Upam, da bo tudi v sredo v prvi postavi.

Žal pa se Vilerju pozna, da ni oddelal priprav. Saj je bil naš najslabši člen v obrambi.
Prav tako pa bi morali že prej zamenjat Tavo, saj enostavno ni uspel sledit tempu igre. Po mojem bi za taki tempo ter slog igre, veliko bolj pasal Ahmedi.

Ampak ja. Važne so tri pike! Igra je v celoti gledano bila všečna in tega si želimo!

P.S.
Pohvala klubu za akcijo brezplačnih kart, saj je zaradi tega prišlo veliko gledalcev!

To je tudi Viler omenil med polcajtom, tak da to meni najbolj živce pije. To naše zapiranje in čuvanje rezultata.
Uporabniški avatar
starosta

OdgovorNapisal/-a Samo » 10 Apr 2018, 09:58

Če si slišal Milaniča in komentar novinarja ob igrišču, jih je Milanič po prvem golu ganjal naprej, da jih dokrajčijo.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 10 Apr 2018, 11:49

Samo napisal/-a:Če si slišal Milaniča in komentar novinarja ob igrišču, jih je Milanič po prvem golu ganjal naprej, da jih dokrajčijo.

Nisem slišal, ker sem tekmo gledal v živo. Sem pa videl Milaniča, ko jim maha da morajo naprej in se višje postavit. Ampak očitno ga niso poslušali.
Uporabniški avatar
_PeRo_

Prejšnja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: peterr, Samo in 7 gostov