26. krog 1.SNL Maribor - Celje, sobota, 7.4.2018 ob 16:20

Re: 26. krog 1.SNL Maribor - Celje, sobota, 7.4.2018 ob 16:2

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Apr 2018, 20:45

mbfc napisal/-a:Danes je tekmo odločilo to, kar je na prejšnjih manjkalo in to želja. Sreče ravno tako nismo imeli kot je nismo imeli na prejšnjih ampak smo to znali kompenzirat. Končno je dobro odigral Pihler in zelo dobro Zaho. Obramba šepa, to je jasno, ampak bo že.

Je pa danes končno pokazal to, kar se je pričakovalo od njega že od mladincev še bolj pa od povratka iz posoje Hotič. Pri njemu obrambe ne moreš štet ker za to ni naštelan, spredaj pa je odigral zelo dobro.

Za konec pa še dve stvari.

Prva, me zanima če se bo vsipal enak plaz pljuvanja in žaljenja danes na Kramariča glede na kaki dve brutalni šansi je falil, kot se je takrat na malega.

In druga, v cca. prvih dveh urah po tekmi s Krškim je bilo na tem forumu samo v temi o tisti tekmi 125+ vpisov, danes manj kot 40. In večine, ki je takrat pisala, danes ni nikjer.

Moja napoved je ta, da se je danes začel pohod in da bomo majski derbi pričakali na maksimalno -3.

Pa da vidimo.

evo ti bom jaz odg. na del ki se tiče Krame... kako lahko primerjaš to z malim... kot prvo Krama po dolgem času igral, mali je pa 4 kole zaredom in to na tekmah kjer so tudi pike šle v kurac... sploh ne vem zakaj si to napisal, ker ne razumem da se kar išče nekaj.... da se ne menimo da je en čista špica, minute, itd. Hvala kurcu da se malemu odpere in da se spet vidi ta želja - bil že cajt :smoking:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a matejger » 07 Apr 2018, 20:59

mbfc napisal/-a:Danes je tekmo odločilo to, kar je na prejšnjih manjkalo in to želja. Sreče ravno tako nismo imeli kot je nismo imeli na prejšnjih ampak smo to znali kompenzirat. Končno je dobro odigral Pihler in zelo dobro Zaho. Obramba šepa, to je jasno, ampak bo že.

Je pa danes končno pokazal to, kar se je pričakovalo od njega že od mladincev še bolj pa od povratka iz posoje Hotič. Pri njemu obrambe ne moreš štet ker za to ni naštelan, spredaj pa je odigral zelo dobro.

Prva, me zanima če se bo vsipal enak plaz pljuvanja in žaljenja danes na Kramariča glede na kaki dve brutalni šansi je falil, kot se je takrat na malega.

In druga, v cca. prvih dveh urah po tekmi s Krškim je bilo na tem forumu samo v temi o tisti tekmi 125+ vpisov, danes manj kot 40. In večine, ki je takrat pisala, danes ni nikjer.

Moja napoved je ta, da se je danes začel pohod in da bomo majski derbi pričakali na maksimalno -3.

Pa da vidimo.

Dobro, vse kar je bilo napisano je pilo vodi, torej upravičene kritike takšne in drugačne! ;)
Paa še plus tega, da je bilo par strani samo o ZZ že takoj zvecer po tekmi govora o tiskovki!
Jaz pa dvomim, čeprav srčno upam, da nam uspe preobrat, ampak sprijaznite se da je naslov že oddan, če do sedaj žabe niso kiksnale ne pričakovat, da bodo sedaj, pa če tudi naredijo 2-3 kikse, jih bomo mi tudi, ker samo pogelj kako nam spomladi obramba spila in da smo spomladi v 6 tekmah prejeli toliko golov kot v jeseni na 18 tekmah skupaj... Prej bodo domžale prvak kot, da mi obrnemo sebi v prid...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a dnz » 07 Apr 2018, 21:21

Pa da vidimo.

Ti bom odpisal samo glede krame, mogoce malo subjektivno kr mi je on pač igralec kateremu bi jaz dal krepko več priložnosti. Obe šamsi sta bli taki ki bi načeloma mogli bjt gol ja, samo obalrat je žogo dobo po odbitku in je mogo hitro reagirat in obakrat je bil branilec 1m bek od njega in tak je tudi nekak lažje blokirat strel. Pomoje bi se dalo boljše vdarit, samo sem lrepričan da večina igralcev v taki situaciji nebi dala gola
dnz

OdgovorNapisal/-a cl_dreamer » 07 Apr 2018, 21:46

Čestitke za zmago. Škoda da smo jim vsakič po vodstvu predali pobudo, a tudi to kaže, da samozavest še ni na top nivoju. Za Cretuja se mi zdaj že nekaj tekem zdi, da drugi polčas odigra veliko bolje kot prvega, kot da tudi on rabi polovico tekme, da not pade. Je kar nekaj igralcev danes zelo pozitivno presenetilo. Upam da nadaljujemo v tem slogu. Nič še ni izgubljenega.
:maribor2:
cl_dreamer

OdgovorNapisal/-a jame » 07 Apr 2018, 21:54

Čestitke za zmago,še vedno nam nekoliko šepa sredina,sicer se je Cretu v 2 polčasu nekoliko popravil ampak vseeno,se mi zdi da je to njegovo mesto trenutno naš največji problem.
jame

OdgovorNapisal/-a dixi » 07 Apr 2018, 22:26

Potrebno je čestitat danes igralcem, prva tekma spomladi, ko smo lahko zadovoljni po koncu tekme. Je pa ta tekma dokaz kako tanka je meja med bedakom in junakom v fuzbalu. Če ne bi zabili 3. gola, bi se nam lahko ponovil Rudar in bi spet tavali v temi. Pa je Celje pokazalo več kot Rudar, samo pike je vzel Rudar, Celje pa ne.

Zaho danes res dobro, brezveze ga nekaj poveličevat zdaj, kot je brezveze pluvanje po njem, ko ne gre. Ampak to je Zaho, glede njega nikoli ne bo nevtralno, samo ekstremno v eno ali drugo smer. Predvsem mladi danes zelo ok, škoda da smo takšen klub, kjer z mladimi ne gre ali ne znamo ali ne moremo. Igralcev je veliko in prveč, pogodbe so dobre in dolgoročne, prostora ni veliko. Torej Zaho, Hotič, Krama, Mlakar....ta kader je dober, dober za Maribor. Če bi klub bil brez denarja, bi ti igralci imeli polno minutažo. Krama bo zabil naslednjič, to se zgodi. Mlakar to je igralec, ta si zasluži minutažo.

Problem je seveda obramba, ampak plava tudi, ker imamo največji problem ravno v sredini. Kabha tudi ko ni bil v formi, je dajal agresivnost in skrbel, da nasprotnik ni bil suveren in sproščen na sredini. Vrhovec zelo manjka, ampak tudi ko se bo vrnil, bo rabil čas.

S prvenstvom in naslovom se nima smisla obremenjevat, prikazat se nam mora Marija, Olimpija pa mora ne samo kiksati, ampak konkretno pasti. Ker oni zdaj zmagujejo točno tako kot smo mi, brez presežkov v igri, so pa stabilni, zabijajo v končnici in zmagujejo, so moštvo. In točno tako se osvaja prvenstvo, s konstantno igro in samozavestjo, ne rabiš domžalskega bliztkriega in tekmovanja v všečnosti za osvajanje lovorik.

Torej gremo tekmo po tekmo, pomembna je samo vsaka naslednja tekma, premagati Olimpijo v LV, pa kar bo bo. Itak ni več v naših rokah, ne odločamo več mi, kdo bo prvak. Bistveno je da ne razpademo do konca in da gremo v poletno sezono z dobro energijo, pa da vidimo kaj lahko naredimo v Evropi. Če bo prava energija, se lahko stvari postavijo poleti spet na svoje mesto.
dixi

OdgovorNapisal/-a Damc » 07 Apr 2018, 22:41

Bravo dečki!

Če smo Zahota pljuvali prej, ga je treba enostavno danes pohvalit. Bravo mali! Enako velja za Pihlerja.

Samo naj pride Vrhovec nazaj pa imam občutek, da bo to čisto drugače zgledalo.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a 4emb » 07 Apr 2018, 22:43

To je to. Gremo dalje, tekmo za tekmo.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a liki » 07 Apr 2018, 23:17

Danes je že sam začetek bil nekaj čisto drugega kot predhodne tekme. Odločno, napadalno in zato smo tudi bili nagrajeni z hitrim zadetkom (mimogrede, to je bil prvi gol v prvem polčasu na sedmi spomladanski tekmi). Samo potem pa, namesto da nadaljujemo tako kot smo začeli, se spet potegnemo nazaj, hočemo nek kontroliran nogomet igrati in ga potem iz praktično prve priložnosti fašemo.

Drugi polčas je potem bil boljši, ampak spet smo si morali na koncu otežiti življenje...

Zaho je danes res bil neprepoznaven, odločen, trd v dvobojih, tekaško odlično razpoložen, tisti šprint pri tretjem golu pa je nekaj, kar še sedaj prav ne verjamem, da je bil to Zaho. Če bi tako vedno igral, ne bi bili v sitaciji, kot smo.

Poleg Zahota je danes najbolj izstopal Hotič. Danes je res bil motor, nasprotnike je rolal da se jim še zdaj meša in spet lahko samo ponovim, da upam da bomo kaj takšnega pogosteje videvali.

Danes sta zelo dobro tekmo imela tudi Pihler in Cretu. Precej več sta igrala naprej in precej več sta si tudi upala v primerjavi s predhodnimi tekmami. Me pa je po drugi strani razočaral Tava, v tem trenutku on ni v stanju, da bi si zaslužil igranje v prvi enajsterici.

Recimo da je bil to danes korak v pravo smer. Daleč od tega, da bi na podlagi današnje tekme lahko napovedoval, kako bomo od sedaj naprej rušili vse pred sabo. Smo vseeno še vedno pokazali preveč slabosti...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a ales100i » 08 Apr 2018, 00:09

Super odigrano, tako kot sem želel in napovedoval. Če bomo začeli agresivno in na gol, bomo nagrajeni in tako je bilo. Te alibi igre kontroliranega nogometa na 1-0 z golom v zadnjih 15 minutah tekme, se enostavno morajo končat. Preveč si odvisen od sreče in tudi nasprotnika in te potem gol nasprotnika "preseka" kot govori Milanič. Danes tudi ni bilo sreče, ampak smo izvlekli pozitiven rezultat ravno zato, ker smo šli drugače v tekmo kot ponavadi. Sicer spet padec po prvem golu, ker smo spet začeli kontrolirat tekmo, ampak smo se potem spet pobrali.

Dobro individualno predvsem tisti, ki so bili v največji krizi do zdaj. Bravo Zaho, Pihler in predvsem Hotič. Super tekma z njegove strani. Dajal je tempo celi ekipi z nepopustljivostjo in posledično številnimi ukradenimi žogami.

Še vedno za moje pojme Meša premalo igra in bi moral dobivati večjo minutažo v rotaciji, ampak ta bo od danes verjetno še manjša. Škoda. Ko ga bomo pa rabili junija na težjih evropskih tekmah, pa mu bodo manjkale minute s teh tekem zdaj.

Upam, da nam ta zmaga ne stopi preveč v glavo, ker ne smemo pozabiti, da Celje edino v ligi igra napadalno proti nam in lahko proti njim pride naš način igre do izraza. In hvala tudi Kosiču, da nam je dal prostor, da se razlaufamo. Ni slučajno ravno proti Celju Zaho bil najbolj razpoložen tako na prijateljski, kot zdaj.

Saj tako naprej, pa bo.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Apr 2018, 01:16

idite f pizdo vsi s statistikami.....danes je bil fuzbal. pika.

to hočem. jebo pragmatiko.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a baresi » 08 Apr 2018, 08:52

Lepo je prebrat take vpise po tekmi. Sam sicer tekme nisem uspel videt, le par minutk po Cityu.

Upam, da se bodo fantje zdaj sprostili in v tem slogu nadaljujemo.

Čestitke Zahotu, ko je v formi je zasluženo v prvi postavi, ko ni, mora zasluženo na klop. Tako kot vsi ostali!

Malo me preseneča, da pišete da je Hotič bil zelo dober, ker tisto kar sem uspel slišat v prenosu po Cityu, ga je Vedlin omenjal v negativnem smislu, da mu ne gre da ni to to, da naredi kako dobro potezo, ampak potem hitro pokvari...

Važna je zmaga, gremo v Kranj po novo!
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a deneardo » 08 Apr 2018, 09:03

Včeraj je bil Hotič daleč najbolj razigran igralec pri naših. Naredi še dostih poceni napak ampak včeraj je za razliko od prejšnih tekem popravil izgubljene žoge.
Za včeraj mu res ni kaj za zamerit, ker so tudi vsi njegovi predložki bili nevarni. Generalno gledano pa super tekma in po dolgem času spet tisti pravi pristop. :maribor2:
Uporabniški avatar
deneardo

OdgovorNapisal/-a redhot » 08 Apr 2018, 09:13

Damc napisal/-a:Samo naj pride Vrhovec nazaj pa imam občutek, da bo to čisto drugače zgledalo.

Se strinjam. Vrhovec namestu Cretuja in je to to. Glavno, da so pubeci zdaj vidli, da zmorejo.
redhot

OdgovorNapisal/-a hsge » 08 Apr 2018, 09:39

Dobra tekma, čeprav smo letos s podobnimi tekmami že odnesli 0 ali 1 piko. Mislim da je to postava, na kateri bi mogli gradit (+Vrhovec). Upam, da sta samozavest dobila nazaj predvsem zaho in pihler. Veseli tudi dober obisk. Je pa nekam malo vpisov ;)
hsge

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 08 Apr 2018, 10:13

Dobra tekma v fazi napada. Hotič, Pihler, Zahovič vrhunsko.
V fazi obrambe pa še vedno pogrešamo Vrhovca. Z njim mislim, da lahko naredimo tudi kako dobro serijo zmag in vendarle naredimo vsaj malo pritiska na žabarje. Seveda ni več nič v naših rokah, ampak upanje umre zadnje. Primarno pa vseeno mislim, da bi morali do konca sezone razvijati mladce - Kramarič, Hotič, Mlakar, Zaho, Kolmanič, tudi Uskokovič.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Damc » 08 Apr 2018, 10:24

hsge napisal/-a:Dobra tekma, čeprav smo letos s podobnimi tekmami že odnesli 0 ali 1 piko. Mislim da je to postava, na kateri bi mogli gradit (+Vrhovec). Upam, da sta samozavest dobila nazaj predvsem zaho in pihler. Veseli tudi dober obisk. Je pa nekam malo vpisov ;)

Zato, ker se vsi strinjamo, da je bilo v redu. Ko je za k.. je za par strani prepucavanja, med parimi. Ne zdaj iskat drame zaradi tega.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a Master » 08 Apr 2018, 11:07

Tekme nisem gledal....vesel zmage, pa da smo končno vidli igralce na katerih je potrebno graditi. Edino Vrhovec??? Kam se je spet zgubil?!

Videl sem samo tretji gol Zahota in kar ne morem verjeti, da je to bil on. Čestitke in upam, da mi zapre lape, ker sem ga kritiziral. Sicer imo upravičeno. Naj res zabije 10 golov na parih tekmah, kot je nekdo napisal, pa bomo vsi srečni. Še vedno mislim, da mu je strokovno vodstvo naredlo nedvedjo uslugu s tem, ko so ga forsirali, ko je pal v tističrno luknjo. Posledično smo zaradi tega pred izgubo naslova.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a Viktor Paco 97/98 » 08 Apr 2018, 14:23

liki napisal/-a:Danes je že sam začetek bil nekaj čisto drugega kot predhodne tekme. Odločno, napadalno in zato smo tudi bili nagrajeni z hitrim zadetkom (mimogrede, to je bil prvi gol v prvem polčasu na sedmi spomladanski tekmi). Samo potem pa, namesto da nadaljujemo tako kot smo začeli, se spet potegnemo nazaj, hočemo nek kontroliran nogomet igrati in ga potem iz praktično prve priložnosti fašemo.

Drugi polčas je potem bil boljši, ampak spet smo si morali na koncu otežiti življenje...

Zaho je danes res bil neprepoznaven, odločen, trd v dvobojih, tekaško odlično razpoložen, tisti šprint pri tretjem golu pa je nekaj, kar še sedaj prav ne verjamem, da je bil to Zaho. Če bi tako vedno igral, ne bi bili v sitaciji, kot smo.

Poleg Zahota je danes najbolj izstopal Hotič. Danes je res bil motor, nasprotnike je rolal da se jim še zdaj meša in spet lahko samo ponovim, da upam da bomo kaj takšnega pogosteje videvali.

[u]Danes sta zelo dobro tekmo imela tudi Pihler in Cretu. [/u]Precej več sta igrala naprej in precej več sta si tudi upala v primerjavi s predhodnimi tekmami. Me pa je po drugi strani razočaral Tava, v tem trenutku on ni v stanju, da bi si zaslužil igranje v prvi enajsterici.

Recimo da je bil to danes korak v pravo smer. Daleč od tega, da bi na podlagi današnje tekme lahko napovedoval, kako bomo od sedaj naprej rušili vse pred sabo. Smo vseeno še vedno pokazali preveč slabosti...

Bravo Liki se strinjam s tabo
Upam da je enim jasno tu da Cretu v Olimpiji zadnjo leto ni ama nista igral in da bo pri Mbju rastural v evropskih tekmah in naslednje leto, pol ga pa vec nebo ker ga bo Zaho prodal za lepe milijone samo tolko. Naslednjo bi blo fajn da ga pikne mam dober filing. (B)
Viktor Paco 97/98

OdgovorNapisal/-a Nk Maribor 1960 » 08 Apr 2018, 14:42

Včeraj smo odigrali zelo solidno tekmo, čeprav je še veliko prostora za napredek, predvsem pri prejemanju golov. Veseli, da so nekateri igralci končno dvignili formo v primerjavi z začetkom spomladanskega dela. Imamo res dobro in kvalitetno ekipo, a njihova kvaliteta pride do izraza le ob napadalni igri. Čestitke tudi Milaniču, da je končno postavil napadalnejšo taktiko in napadel gol že od prve minute. Od starejših igralcev naj v prvi enajsterici na večina tekmah začenjajo le Šuler, Viler in do poletja Handanovič, ostali položaji pa so zelo dobro pokriti z mladimi in perspektivnimi igralci, ki pa imajo že tudi nekaj izkušenj. Če bomo nadaljevali s takšno igro in borbenostjo, kot smo jo prikazali proti Celju je naslov definitivno mogoč, seveda pa bi zelo prav prišel še kakšen kiks Olimpije in Domžal.
Nk Maribor 1960

OdgovorNapisal/-a gargamel » 08 Apr 2018, 16:13

izi napisal/-a:kdo pa jih ne bo podprl? razlika je le v tem, da vi odvetniki živite od stare slave in vam je vseeno, nam pa ni.

Dosadni ste s totimi odvetniki... :yawn:
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a Ze-Ko » 08 Apr 2018, 16:17

Saj že nekaterih prejšnjih tekem nismo odigrali slabo. Samo zadeli nismo, niti z enega metra v prazen gol. Smo pa redno kasirali poceni gole. Upam, da je to začetek serije zmag.
Ze-Ko

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 09 Apr 2018, 08:55

mbfc napisal/-a:Prva, me zanima če se bo vsipal enak plaz pljuvanja in žaljenja danes na Kramariča glede na kaki dve brutalni šansi je falil, kot se je takrat na malega.

Ti bi res rad primerjal Zahota in Kramo? Zaho ima odigranih skoraj 300 minut več v letošnji sezoni in to kljub temu, da se je poškodoval sredi avgusta in bil, razen vmes pol ure proti Triglavu in tekme proti Rudarju, odsoten do spomladanskega dela, zaradi česar je moral izpustiti 17 tekem v tej sezoni. In tudi njegova forma do derbija prejšnji teden ni bila taka, da bi si zaradi nje zaslužil mesto v prvi enajsterici in to ne samo v letošnji sezoni, ampak že lani ob koncu prvenstva ni pokazal kaj dosti. Primerjaj to s Kramo, ki je zelo dobro igral na začetku sezone, tudi v Ligi prvakov se je izkazal, zabeležil podajo proti Spartaku, pol pa sredi oktobra obsedel na klopi oziroma tribuni bolj ali manj do sobote, razen vmes je enkrat jeseni še dobil 20 min v pokalu pa 5 min v ligi. In zdaj bi moral po tvojem mnenju v krilni nogometaš brez igralne prakse na prvi tekmi po dolgi odsotnosti iz ekipe pokazat večjo učinkovitost pred golom, kot jo je dolgo časa kazal osrednji napadalec, ki je redno igral tekme. Točno to so tisti dvojni standardi, o katerih se tolikokrat govori, ko gre za Zahotov status. In če ti je zato kaj lažje: je Milanič dovolj kurcal Kramo celo tekmo, zato ga nam ni treba. Da bi tak kdaj nadiral Zahota, še nisem slišal.

Ne razumem, zakaj je treba drek mešat po tekmi, na kateri smo enkrat po dolgem času kazali željo in končno spet zmagali v Ljudskem vrtu. In tudi po tekmi, na kateri si Zaho končno spet zasluži odlično oceno za svojo predstavo, se najdete taki, ki bi radi polemizirali o že stokrat prežvečenih temah, samo zato, da bo par kimavcev zdaj iz tega mojega zapisal lahko potegnilo en in edini zaključek, da indijanci tudi po tekmi, na kateri je dal hattrick, kurcamo malega Zahota samo zato, ker se tak piše. Admini bi morali skrbet za red in paziti, da se vodijo neke konstruktivne debate, ne pa da ste ravno vi tisti, ki prilivate olje na ogenj.
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 09 Apr 2018, 11:07

Lepa zmaga. Čestitke celotni ekipi ter strokovnemu štabu!

Zmotilo me je edino, da smo se takoj po prvem golu potegnili nazaj, namesto da bi še naprej vršili presing. In enako se je zgodilo v zadnjih minutah tekme.
In pa njihove protinapade bi morali vsakič prekinit že na njihovi polovici. S tem jim sploh ne bi omogočali odigrat nekaj kratkih podaj.

Posebej je potrebno pohvalit Luko, prav tako pa Hotiča ter Pihlerja.
Kramariču se pozna, da mu manjkajo tekme, ampak vseeno je odigral dobro. Upam, da bo tudi v sredo v prvi postavi.

Žal pa se Vilerju pozna, da ni oddelal priprav. Saj je bil naš najslabši člen v obrambi.
Prav tako pa bi morali že prej zamenjat Tavo, saj enostavno ni uspel sledit tempu igre. Po mojem bi za taki tempo ter slog igre, veliko bolj pasal Ahmedi.

Ampak ja. Važne so tri pike! Igra je v celoti gledano bila všečna in tega si želimo!

P.S.
Pohvala klubu za akcijo brezplačnih kart, saj je zaradi tega prišlo veliko gledalcev!
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a nogomet11 » 09 Apr 2018, 11:26

Bila je dobra tekma, rezultat 3:2 dejansko ne kaže tega. Predvsem me veseli, da je Pihler izgledal popolnoma drugače in je tudi Cretu skozi tekmo deloval boljše in boljše. Veseli me, da je Karamarič dobil priliko in je Hotič končno po dolgem času odigral tako, da je dejansko naredil razliko.
Na tem kar je bilo videno na tej tekmi je treba gradit. Torej proti Triglavu ne pričakujem velikih sprememb razen Viler in Tava bi se po moje morala vsest.

Naslednje 4 tekme moramo izvlečt 12 pik in bomo 3 pike za žabami.
:maribor:
nogomet11

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot], mbfc, NejcMB, NK MB 1960 in 3 gostov