25. krog 1.SNL Olimpija - Maribor, sobota,31.3.2018 ob 20:30

Re: 25. krog 1.SNL Olimpija - Maribor, sobota,31.3.2018 ob 2

OdgovorNapisal/-a bozo14 » 01 Apr 2018, 10:28

Zakaj vrhovec vceraj bil v sektoru z nami simpatizeri maribora,ostali igralci ki pa niso bili v kadru pa zunaj pred vip lozu skupaj z strokovnim stabom in radio city itd.
bozo14

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 10:45

Nihče ne pove kaj je s Kramaričem, kaj je z Mlakarjem, kaj je z Vrhovcem. Pač Mlakar naj bi bil poškodovan, sam kako dolgo, isto Vrhovec. Kramarič je pa igral za mlade
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 01 Apr 2018, 10:50

fixcar1 napisal/-a:
jezdec666 napisal/-a:Mi bi morali žabam vzeti Biščana ne cretuja. Potem bi se marsikaj spremenilo.

Samo to nam fali ja.. pa rožmane, pa elzoooo zdaj še tega kockastega.... :nogomet:

Rožman ni kaliber vrhunskega trenerja. Biščan je iz objektivno tretje ekipe prvenstva naredil potencialnega prvaka, ki bi utegnil suvereno biti prvak okoli 30 kroga in s 15+ točk prednosti. Igrajo napadalno, razbija bunker kot za šalo in dosegajo gole. Da ne začnem naštevat, kje vse so omejeni, pa mi tega ne znamo izkoristiti.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a Netflix » 01 Apr 2018, 10:54

kak je mlakar poškodovan če je pa bil v kadru za tekmo z belorusi ko so naši mladi pušnili 3:0?
Netflix

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 10:56

Ne vem, Zaho je nazadnje govoril da je poskodovan Mlakar.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a jinzo » 01 Apr 2018, 10:58

jezdec666
Daj malo realno poglej no, če bi oni razbijali bunker in dosegali gole kot za šalo, bi nam vsaj 3 dali, če ne več. Njim se je marsikaj pokloplo, predvsem to da je Maribor nenormalno padel. Vsi smo razočarani, ampak ta vele olimpija bi nas v trenutnem stanju mogla nasekat, da bi lahko rekli kak so res oni dobri. Na žalost smo mi res nenormalno slabi, že dolgo nismo tak nebogljeni zgledli. Pa ne proti zelenim, ampak proti jebenemu Aluminiju. Pa Krškem. Če smo že pri tem, ja nas je Krško bol dotolklo kot zeleni... To ti ja vse pove.
jinzo

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 01 Apr 2018, 11:04

Nebogljeni je prava beseda, nismo tako slabi kot pljuvamo, res pa nam ne gre v napadu nikakor žoga dvakrat lepo noter. Smo pa stari in počasni, to mlajše tekaške ekipe izkoristijo. Aha včeraj bi bilo kamot 3:0 za žabe. Tudi večji klubi v ligah zapadejo v težave, recimo real letos.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a Angry Developer » 01 Apr 2018, 11:35

Mah mi smo res, da bogi samo iz cirkusa nas še vedno ne morejo premagat :stoned: . Prvih 45 minut včeraj je bilo grozljivih. Šuler se nekaj trudi samo se mu žoga odbije tak, da še sam ne ve kje je :-E , Rulo je včeraj spal. Edina svetla točka je bil Handa pa Milec je v nenormalni formi :D . Ipak majo oni še 2x Domžale (aja pardon njihove podrepnike). Dobro treba bo ekipo za LE kvalifikacije pa naslednjo sezono zgradit. Nk Brokoli 05 nam bo tak spet samo sramoto v LP kvalifikacijah delal. :maribor2: KER TI SI MOJ IDOL!
Angry Developer

OdgovorNapisal/-a peter » 01 Apr 2018, 11:47

Koliko emocij, koliko mnenj, človek bi se lahko strinjal z vsemi. Tudi sam imam zelo mešane občuke, a eno vem. Preveč dolgo, predolgo sem navijač Maribora in doživel/preživel sen v tem smislu že marsikaj tako, da me razplet vseh dogodkov te spomladi ne preseneča ( preveč). Mi smo mali klub, ki je kar naenkrat smo stopili, v sicer zasluženo, toda dosti prevelike kopačke evropskih številk, kjer so nam poslednično normativi in standardi tako porasli, da pa smo se v njih v tej naši slo objektivni fuzbalski stvarnosti preprosto izgubili in se ne znajdemo, ko jih je treba preveslat na naše zelenice. Seveda tudi v povezavi s stroko, ki je v danih finančnih možnostih taka, kot je; morda z izjemo Z.Z., kjer je pripadnost močnejša od denarja.
Jaz sem bil sinoči razočaran v nulo ampak ne nepričakovano. Nikjer nisem podpisal, da prisegam le in zgolj na serijskega prvaka, ker je to nerealno. In ko enkrat, dvakrat ne bomo prvaki, pa čisto vseeno zakaj ne, ne pomeni, da ne bom več navijal za Nk Mb. So vzponi in padci. Če se znam vehemntno veselit prvih, znam potrpežljivo delit tudi slednje. Menim pa, da je že itak nepričakovan začetek pomladi, kar se jebi ga tudizgodi, dodatno obremenil t.i. škandal z Zahotom, kar se pozna na igralcih in vseh akterjih v klubu. Nihče mi ne more ali težko lahko dokaže nasprotno. Zato pa kličem, glave pokonci, pa če tudi v borbi za drugo mesto. Klub pade ali obstoji le z (ne)zvestimi navijači!
In če sem komu privoščil, da je včeraj zabil, je bil to Luka. Zame, dovolj!
peter

OdgovorNapisal/-a Damc » 01 Apr 2018, 12:03

Neodločen rezultat je najslabši možni.

Zmaga proti žabam bi pomenila neko upanje, poraz bi pomenil reset in adijo Milanič (mokre sanje), neodločeno pa kurac. In točno kurac smo dobli.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a nogomet11 » 01 Apr 2018, 12:28

Prvenstvo matematično še ni izgubljeno ampak glede na vso stanje v klubu in dogajanje je pa bilo izgubljeno po moje že pred tekmo v Ljubljani. Sam sem pričakoval drugačen pristop in drugačno postavitev zgodilo se je pa popolnoma obratno.
Dejstvo je, da Olimpija je dobra, ne igrajo nič posebnega ampak treba je Biščanu priznat, da vsaj trenutno ekipa ima rep in glavo, so organizirani, disciplinirani imajo točno razdeljene vloge na igrišču predvsem pa zbirajo točke in dosegajo željen rezultat. Če smo realni smo včeraj v prvem polčasu imeli ogromno sreče, ker so nas razbili v vseh pogledih in če bi svojo premoč do 35 min kronali še z golom, bi se tekma lahko obrnila v naš popoln polom.
Da zgledajo tako kot zgledajo smo jim pa v veliki meri pomagali tudi mi ker zaradi našega totalnega razpada sistema v začetku spomladanskega dela prvenstva je njim psihološko veliko lažje in je moment vseskozi na njihovi strani.
Da bi se pa mi lahko postavili na noge pa potrebujemo neko svežo kri in svežo energijo predvsem v načinu razmišljanja in močno dvomim, da je Milanič tega sposoben. Igralce imamo prave so pa vsi bolj ali manj razštelani zaradi različnih razlogov. Hirarhija in odnosi so očitno porušeni je pa glavno vprašanje zakaj je do tega prišlo? Ko si bodo v klubu na to vprašanje iskreno odgovorili in pričeli iskati rešitev na ta odgovor se bodo zadeve obrnile nam v prid. Če bodo še naprej tiščali glavo v pesek, nas bo naslednje nabilo še Celje…
Iz aviona se vidi, da so določeni igralci popolnoma izven forme in se jih forsira, da se menja preveč sistemov, da si eni lahko dovolijo iste napake nonstop zaporedoma brez posledic, drugi pa sploh ne dobijo prave priložnosti. Preveč je sivine in nejasnosti, preveč nedorečenosti od Cretuja naprej, pa situacija z Derviševičem, pa skrivnosti okoli Vrhovca, pa forsiranje določenih idej na silo in popolnoma nesmiselne rotacije igralcev. Tudi zadeve okoli Zahoviča, ta silensio stampa pred tekmo z Olimpijo mi je sicer deloval kot dobro premišljen in predvsem pravi odgovor, ampak se mi zdi da je do tega prišlo bolj po naključju, ker noben v klubu natančno ne ve kaj sploh bi, kot pa zaradi tega ker so dosegli neko notranje poenotenje in ubrali jasne smernice za naprej…
Ni več nobenega razloga, da se ščiti Milaniča , po moje bi trener po takem uvodu glede na to, da je prednost -4 točk spremenil v zaostanek +10 točk ter doma sploh še ni zmagal tekme, moral bit zamenjan, če že sam ne odstopi. V športu ni preteklih zaslug, enako kot v poslu in drugje v življenju se na žalost živi od trenutka in v trenutku, kredita je pa imel več kot dovolj. Enako velja za Zahoviča nujno je, da se dogovorijo in jasno opredelijo kako naprej, trenutno stanje pušča preveč dvomov in preveč nedorečenosti. Zaradi te zmedenosti na nivoju vodenja, ekipa izgleda približno isto zmedena na igrišču.
Kar se mene tiče pričakujem, da bomo v naslednjih tekmah igrali z ekipo, ki bi naj bila naša prihodnost torej ob nekaterih izkušenih pričakujem, da bodo priložnost dobili mlajši in tisti ki je do sedaj niso, da bomo imeli pri tem jasen sistem in če bodo naredili to ter pokazali nek napredek mi je čisto vseeno če ostanemo 2 na koncu…
nogomet11

OdgovorNapisal/-a viola964 » 01 Apr 2018, 12:32

:up: :up: :up: :up: :up:
viola964

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 01 Apr 2018, 12:42

[flash=][/flash]
nogomet11 napisal/-a:...

Vsaka čast za ta zapis. Vse povedano. Edino kar se ne strinjam, da bomo kaj spreminjali vnaprej. Igramo kot kure brez glave in tu je kriva stroka. Mi smo zimo prespali in rezultat je tu. En tak pokazatelj je bil proti koncu tekme, ko je Vršič sprejel žogo sam na sredini z avtocesto proti golu za silovito kontro, pa se je ustavil in podal nazaj Vilerju. Še Lukač se je čudil.
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a viola964 » 01 Apr 2018, 12:46

meni je jasno. ni hotel.
viola964

OdgovorNapisal/-a otorepec » 01 Apr 2018, 12:56

To sranje bo očitno še trajalo, ker se nekaj čaka, čaka, čaka,.. Zahovič nedà drugim (upravnemu odboru) zapraviti 20 milijonov, upravni odbor z neodločnim (nesposobnim) predsednikom na čelu je tiho, ker rabi voditelja kot je Zahovič, ker nima koga postaviti za njegovo zamenjavo – vsaj približno enakega, ki si »upa«, pa čeprav tudi dostikrat narobe. Težka situacija, ki se bo še bolj zarezala v rezultate članske selekcije. Ker »upravitelji« ne vidijo izhoda , bo kar »čas« poskrbel za izhod. Takšen ali drugačen....
otorepec

OdgovorNapisal/-a matejger » 01 Apr 2018, 13:01

Kanta je izgubljena in borba za 2 mesto, ce pa bodo zabe kiksale, kar dvomim pa bodo domzale prej izkoristile, da ujamejo bezigrad, kot mi.

Sedaj je treba remont ekipe, zacet pa s trenerjem!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a agerg » 01 Apr 2018, 13:04

Zelo slaba tekma naših in srečen remi, nujni zmagi pa nismo bili niti blizu. Konec marca smo praktično izgubili realne šanse za naslov. V kolikor bi v klubu našega kalibra vladali normalni odnosi, bi trener za tako ogromen neuspeh prevzel odgovornost in odstopil. Pri nas bo pač še dalje Milanič "gradil" na včerajšnjih pozitivnih stvareh, ki jih je videl samo on...
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 13:49

Milaniča menjat in takoj pripeljat trenerja, ki poudarja red in disciplino. Potem mogoče še rešimo sezono.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Angry Developer » 01 Apr 2018, 13:50

Sicer pa ne vem zakaj samo jokamo. Kaj je 10 pik pa ena tekma manj + derbi? Zabe enkrat proti Domzalam ali Celju popusijo pa eno remzirajo pa smo skupaj :D
Angry Developer

OdgovorNapisal/-a doomchi » 01 Apr 2018, 13:56

Angry Developer napisal/-a:Sicer pa ne vem zakaj samo jokamo. Kaj je 10 pik pa ena tekma manj + derbi? Zabe enkrat proti Domzalam ali Celju popusijo pa eno remzirajo pa smo skupaj :D

Sploh ker smo mi tak prepričljivi in bomo do konca vse zmagali.
Uporabniški avatar
doomchi

OdgovorNapisal/-a Angry Developer » 01 Apr 2018, 13:57

Rahmanovič legenda napisal/-a:Milaniča menjat in takoj pripeljat trenerja, ki poudarja red in disciplino. Potem mogoče še rešimo sezono.

Ribic Darko eh si nor saj ves, da je on dominanten :rolleyes: :nogomet:
Angry Developer

OdgovorNapisal/-a Angry Developer » 01 Apr 2018, 14:00

doomchi napisal/-a:
Angry Developer napisal/-a:Sicer pa ne vem zakaj samo jokamo. Kaj je 10 pik pa ena tekma manj + derbi? Zabe enkrat proti Domzalam ali Celju popusijo pa eno remzirajo pa smo skupaj :D

Sploh ker smo mi tak prepričljivi in bomo do konca vse zmagali.

To drzi ampak treba je imeti malo optimisticnega razmisljanja. Jaz pravim tak, ce so bli isti decki sposobni ruknit Izraelce in nadigrat dvakrat Ruse pa ni vrag, da se lahko poberemo za teh par tekem. Saj zabe vceraj tudi niso neke kvalitete pokazale, ce smo realni vceraj so napadali cel prvi polcas naredli pa kaj? Abbass je bil se najbolj nevaren :stoned: . Mogoce se pa Zahotu malo poklopi zdaj!
Angry Developer

OdgovorNapisal/-a miso » 01 Apr 2018, 14:03

Rahmanovič legenda napisal/-a:Milaniča menjat in takoj pripeljat trenerja, ki poudarja red in disciplino. Potem mogoče še rešimo sezono.

Kaj ti pomaga pripeljat takšnega tipa trenerja, ce ga potem naši igralci rušijo in pri zlatku jočejo, kak jim je hudo ...
miso

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 14:22

Ja sej, ker igralci to lahko delajo, potem se nam po vsaki Ligi prvakov zgodijo take stvari. Če nočeš igrat, samo idi, pa me briga če si igral v Ligi prvakov. Naseli se nekaj prepričanost da bodo tekmeci kar sami od sebe padli. Je pa res, da je vprašanje kako bi tak trener deloval v tandemu z Zahovičem. Kvalitete je dovolj, zdaj je potrebno samo ugotoviti zakaj ne igrajo tak kot znajo. Ko sem gledal Ahmedija proti Avstrijcem pa Ahmedija včeraj sta bila dva različna igralca. Kot da jim Milanič vbija v glavo da ne sme preveč sproščeno igrat.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 01 Apr 2018, 14:31

Bi pa včeraj težko karkoli jim očital glede borbenosti. PRetekli so več od Olimpije, samo delovali so zelo okorni, manj eksplozivni, brez nekega sistema. Kot da bi pretrenirali fizično pripravo
Rahmanovič legenda

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: bani, mihaS, peterr, Samo in 6 gostov