24. krog 1.SNL, Maribor - Krško, sobota, 17.3.2018 ob 18.00

Re: 24. krog 1.SNL, Maribor - Krško, sobota, 17.3.2018 ob 18

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 18 Mar 2018, 17:25

Tak ko sem bil pa včeraj jezen, jao bože. Vse je šlo v pm. Zgrešena postavitev že na začetku tekme, brez borbe in žara (izvzet Mešo, Ivkovič, na trenutke še keri), nato katastrofalne menjave, katastrofalne pozicije, itd..., zraven pa še pristransko sojenje (ki ni bil razlog poraza), zaslužena zmaga Krčanov, ki jih je krasilo vse kar bi moglo nas.

Sem šel na tekmo pa tut naprej bom hodo, podpiral naše, navijal, pa j mater sudji če bo prav al pa narobe pisko, verjel v pubece in jih podpiral.

Še vedno mamo možnosti, ni predaje, ker MI SMO :maribor2:
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a Puh » 18 Mar 2018, 17:26

dzirlo napisal/-a:
TheseColorsDontRun napisal/-a:
didi68 napisal/-a:
dzirlo napisal/-a:Med genialcem in bedakom je tanka vez. Mislim, da je to lahko edini razlog njegovega včerajšnjega izpada. Še nedavno smo ga zaradi LP in prestopnega roka kovali v zvezde, danes je čisto na dnu. Tam je zaradi njegovih osebnostnih težav pri komunikaciji, ki so posledica njegovega ega in karizme. Seveda se ne strinjam z njegovim včerajšnjim izpadom na novinarski konferenci, ker so vrednote, ki so mi blizu, daleč stran od slišanega včeraj. Prav takšno je razmišljanje tudi večine vas, kolegov na forumu. A moti me predvsem predvsem nekaj drugega. Ta zaverovanost in trma, da ima samo on prav in da mora njegov sin (pa še kdo) biti vedno v prvi postavi. Naj bo to nepotizem ali karkoli drugega, to enostavno ni pošteno. Ne do nekaterih drugih zelo kvalitetnih igralcev, ki jih je ravno s temi dejanji ali odgnal, ali uničil, ne do nas navijačev, ki smo, upam si trditi, eni najbolj zvestih in čustvenih v Evropi sploh.

Žalosten sem in zelo jezen.

:maribor:

Odlično napisano se strinjam. Žalostno pa je,da še nekateri na tem forumu tako obnašanje zagovarjajo in odobravajo,me res zanima kaki komentar bi napisali če bi ZZ kaj takega rekel njim.Res je Zlatko veliko dal klubu,vendar če je to to,mislim da je čas da se počasi poslovi.Velikokrat je v zapisih napisano kako ni nihče nad klubom,vendar v sedanjem stanju naše ekipe to ne drži,kajti z vztrajanje sistema igre kateri nam ne leži,ter forsiranje nekaterih igralcev,kateri ne bi igrali v marsikateri ekipi nižjih lig se ravno to potrjuje.

Glej jih kak lezejo vun iz lukn :-E

Kolega, ne seri... v LV sem kot otrok hodil še v YU in tudi pozneje, ko smo tam spremljali še mestne derbije...

TheseColorsDontRun, a je tvoj privat forum ? V lukno se lahko ti skriješ!
Točno dzirlo se spomnim 2. zvezne lige zahod. Od leta 75 gledali Vrbas, Famos, Iskra, Novi Sad, Dinamo Vinkovci, Leotar, Proleter, derbi RudarTrbovlje itd. Ta mladina pojma nima, kaj smo že dali skoz tudi afera črni fond leta 81 pa izpad v 1. Slo in solzne oči. In pol mi bo en klinc tu nekaj bluzu !
Puh

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 18 Mar 2018, 17:26

jinzo napisal/-a:Venda se vsi sprašujemo, ali je neprimerna izjava športnega direktora res bla tak močna da je kar naenkrat na stotine novih ogorčenih uporabnikov na forumu? Razumem da se novinarji počutite še posebaj prizadete ob takih izjavah, samo če mate neke standarde - pol vam mora it na kozlanje ob tem kaj dela oni papir, ki še cajtng ni zadnje cajte?

Jaz vsekakor pričakujem popolno medijsko ofenzivo, samo mam občutek da bo ta izjava samo izgovor za kake druge furstracije in dober dim da se nebo treba pogledat v ogledalo.

ne vem, v kakšnih okoljih nekateri živite in kje ste odraščali, ampak če v debatah zlorabljate in pljuvate po mrtvih ljudeh, ste pač ogabne osebe; je pa očitno res, da Slovenija ni več na seznamu civiliziranih narodov, če večina ljudi (govorim o stalnih uporabnikih foruma) zagovarja in brani takšno početje, ker je pač treba "branit naše"

ob ekipi mi na kozlanje ne gre, ker je že več kot 5 let nisem držal v rokah, dvomim pa, da na primitivnem nivoju osebno napadajo posamezne športnike in ekipe, da v pogovore vlečejo mrtve in umorjene sorodnike akterjev, o katerih pišejo in še na vse druge načine omalovažujejo posameznike
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a sergo » 18 Mar 2018, 17:29

vecerko_mb napisal/-a:
sergo napisal/-a:Smesno je da vsi tisti, ki zdaj lazijo iz lukn in razglasajo kako jih je sram in ne vem kaj vse bodo prvi, ko se bojo delile spet karte za ligo prvakov. Pokoncna hrbtenica, prava slovenska vrlina..

kak si pa zdaj do tega sklepa priso??? nisem tolko blizu korita, da bi priso do kart. letne nimam, ker sem predalec iz MB.
ampak me vseeno vcerajsnje dogajanje boli in me je bilo osebno sram.
ker obstaja 100 drugih nacinov, kako "ubiti" mitrovica, miljkovica, ekipo, al pa kogarkoli, ki nas kao zali. ampak osebni nivo ni med teh 100 nacinov

ocitno si se nasel v vpisu ceprav ni bil osebno naslovljen na tebe. lp
Uporabniški avatar
sergo

OdgovorNapisal/-a jinzo » 18 Mar 2018, 17:39

t-h-o-r napisal/-a:
jinzo napisal/-a:Venda se vsi sprašujemo, ali je neprimerna izjava športnega direktora res bla tak močna da je kar naenkrat na stotine novih ogorčenih uporabnikov na forumu? Razumem da se novinarji počutite še posebaj prizadete ob takih izjavah, samo če mate neke standarde - pol vam mora it na kozlanje ob tem kaj dela oni papir, ki še cajtng ni zadnje cajte?

Jaz vsekakor pričakujem popolno medijsko ofenzivo, samo mam občutek da bo ta izjava samo izgovor za kake druge furstracije in dober dim da se nebo treba pogledat v ogledalo.

ne vem, v kakšnih okoljih nekateri živite in kje ste odraščali, ampak če v debatah zlorabljate in pljuvate po mrtvih ljudeh, ste pač ogabne osebe; je pa očitno res, da Slovenija ni več na seznamu civiliziranih narodov, če večina ljudi (govorim o stalnih uporabnikih foruma) zagovarja in brani takšno početje, ker je pač treba "branit naše"

ob ekipi mi na kozlanje ne gre, ker je že več kot 5 let nisem držal v rokah, dvomim pa, da na primitivnem nivoju osebno napadajo posamezne športnike in ekipe, da v pogovore vlečejo mrtve in umorjene sorodnike akterjev, o katerih pišejo in še na vse druge načine omalovažujejo posameznike

Saj pa sem večkrat obsodil kaj je rekel, ampak se mi ne zdi da je to taki halo, kot ga bote novinarji naredili. Res, verjetno nikol nisi doživel da ti nehče stopi tak na žilo da narediš norijo. Samo kaj zaj? Štrik pa prva dreva?
Al pa se opravičit pa sprejet posledice. Ampak, če realno gledamo, res misliš da bo odziv primeren dejanju? Oz. res me zanima kako kazen pričakujete vi iz stroke? Kaki je primeren odziv na to izjavo?
jinzo

OdgovorNapisal/-a jame » 18 Mar 2018, 18:18

matejger napisal/-a:
grega72 napisal/-a:kup nekih ljudi v tej temi,ki jih vidim prvič,vsi ogorčeni....

In vsi si želijo samo eno.. ;)

Verjemi to niso naši navijači ;)

:up:
jame

OdgovorNapisal/-a didi68 » 18 Mar 2018, 18:21

jinzo napisal/-a:Al pa vidijo neke vpise določenih ljudi, ki se majo za novinarje, kot žalitve na osebnem nivoju? Pa pač pol ko dobijo nazaj, neje skočimo po špago?

Da se razumemo, kar je naredil ZZ je narobe, ampak ni daleč od gnojnice, ki so jo oni do zdaj vlivali po nas. Zdaj bodo seveda več in močneje, ampak po moje jim ne gre na roko da so prej zaradi osebnih furstracij zlili tlko gnojnice, da jih zdaj - nihče nebo tak resno jebo kot si želijo. Zato pa verjetno angažirali vse kar lahko, od nedeljskih izjav NZS (kjer so ponavadi birokratski postopki zabetonirani, pa nihče ne dvigne kulice če trenutno ni za to določena ura), družabnih in družbenih omrežij in naslovnic, ki si bodo, sem prepričan, sledile vsaj do druge sezone če ne naprej.

Samo žabice, lahko vi to vse, samo ne izkrivljat mnenja nas navijačev. Smo za razliko od vas dost samokritični, samo kaj bi vam "legendam".

@didi68
Kaj pa je te jebena definicija lezenja iz luknje, če te ob vseh uspehih in vzponih ter padcih ni blo tu okoli, zaj pa si? Zaj, zakaj pa bi starost in izkušnje naredile pametnega in spoštovanega človeka, kar tak, samega po sebi mi tudi ni jasno. Spoštovanje si je treba prislužit, tak v življenju, tak na internetih. Nič ne pride samo od sebe z leti, ko jaz poznam dost starih idijotov. Poznam tud dost idijotov ki so obleki sveti dres. Tak da mi ni najbolj jasno, od kot ideje o spoštovanju. Sodeluj v debatah kako leto, pa bomo vidli če si pridobiš spoštovanje al ne.

Mater ti pa si res zaslužiš spoštovanje,vsaka čast imaš smisel za komunikacijo res na nivoju.
didi68

OdgovorNapisal/-a jožek66 » 18 Mar 2018, 18:28

Službeno sem bil čez vikend odsoten in sn zaj pogledo tekmo in tiskovno.... Po moji presoji gre za pretiravnaje, da je kaj. Morda Zahović ne bi rabil iz rokava potegnit kar je, ampak meni se ni zdelo tako žaljivo in morbidno, kakor to vidite nekateri. In se je že začelo ? Tisti, ki niso slišali tiskovne, so pa poslušali športni val 202, bi mislili, da je š.d. zlival grozne žaljivke pod pasom in neokusno žalil vsepovprek na račun neke osebne tragedije. Pripenjajo mu take etikete, da je sedaj vprašjliva že ta etika in morala take deskreditacije Z.Z.
Večina tukaj zliva gnojšnico na zloglasno Ekipo, ki, da je to in ono... vkup s tem novinarjem. Zahoviću je pač trn v peti in ga je utišal; pa če je bilo vprašanje provokacija ali ne? Jebi ga na način, ki žal ni všečen in skladen z ravnijo debate na literarno knjižničarskem pogovorno debatnem večeru...
In kje so bili nekateri novinarčki, da bi se spustili v retoriko one močvirske mumije, ki nas je obmetaval in nam pripisoval kriminalnih dejanj v zvezi s primerom Romuna?! Vse se bo poleglo in samo upam, da nas ne bodo uspeli skregati še z nami, navijaškim suportom. To je sedaj najbolj škodljivo in nepotrebno!
Piz...a, kako si nekateri manejo roke. Srčno upam, da zaman.
jožek66

OdgovorNapisal/-a jožek66 » 18 Mar 2018, 18:35

t-h-o-r napisal/-a:

...lej, nikakor ne želim s teboj v neskončno debato, ker sicer cenim tvoje prispevke, ampak rad bi pa pojasnilo, kaj je v Zahotovem ekspozeju bila zloraba ( ta beseda ni tako nedolžna dikcija) in zlasti pluvanje po mrtvih ljudeh. O kakšnem pljuvanje gre? Kdo od mrtvih je popljuvan, zmerjan ali kaj ?? Sem preposlušal pa sem očitno preslišal?
jožek66

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 18 Mar 2018, 18:51

t-h-o-r napisal/-a:

ti ves da ze v osnovni soli pri na primer kaki zgodovini na nek nacin pljuvas po mrtvih ljudeh?
purplehaze

OdgovorNapisal/-a jožek66 » 18 Mar 2018, 18:53

In naj končam svoj nedeljski ekspoze. Mene kar zadeva Nk Mb nič ne more zlahka vreči iz tira: Sem spremljal nepopisno šikaniranje Vabiča, ki naj bi v Zrenjaninu prodal kvalfikacijsko tekmo za vstop v prvo ligo, doživel ves rompompom okrog nastavljene driske Karlovčanom v hotelu Orel, ko je potem tekma odpadla, pa afera Žoga, pa fockanje igralca in zapravljanje denarja strani železnega Pepota, focn igralcu s strani viol, pritisk ulice, ki je nesla Keka, Đurovskega in Šimundžo, nerazumljivo odpoved Čačiću in Krunotu, nepričakovane Lp in LE, nepričakovano izgubo prvenstva in pokala...skratka gor in dol po navpičnici; od najnižje točke do neslutenih višin... in ta naša karavana gre dalje, naj še pesi tak lajajo in grizejo v prazno a bodo odlajali zaman, v luno in gluho noč! Nk Mb zaradi vsega tega ni ne bo propadel. Afere in aferice pa so bile in še bodo. Končno se prah dviguje le za najboljšimi henksi iz štale... !
jožek66

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 18 Mar 2018, 19:00

Ma to zdaj se fejst pretirava, zaho ni dal pravi primer, je zajebo, verjamem da se bo opravicil, ni pa tu neka ohohoh zalil pa ne vem kaj se vse.

Piranje so zavohale kri, sam ne bojo nas pozrle.

:maribor2:
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a jame » 18 Mar 2018, 19:47

Jaz mislim da večina ki tu najbolj pljuvajo sploh ni poslušala te famozne novinarske konference in kaj je kdo rekel,vključno z mediji so zavohali kri in senzacijo in to vsem tem pizdunom še kako odgovarja.,
jame

OdgovorNapisal/-a AlesD » 18 Mar 2018, 20:04

Ampak res,kolko ubermoralistov se je sedaj pojavilo naenkrat. Sem prav vesel, da živim v tako moralno ozaveščenem okolju.
AlesD

OdgovorNapisal/-a dzirlo » 18 Mar 2018, 20:46

jožek66 napisal/-a:In naj končam svoj nedeljski ekspoze. Mene kar zadeva Nk Mb nič ne more zlahka vreči iz tira: Sem spremljal nepopisno šikaniranje Vabiča, ki naj bi v Zrenjaninu prodal kvalfikacijsko tekmo za vstop v prvo ligo, doživel ves rompompom okrog nastavljene driske Karlovčanom v hotelu Orel, ko je potem tekma odpadla, pa afera Žoga, pa fockanje igralca in zapravljanje denarja strani železnega Pepota, focn igralcu s strani viol, pritisk ulice, ki je nesla Keka, Đurovskega in Šimundžo, nerazumljivo odpoved Čačiću in Krunotu, nepričakovane Lp in LE, nepričakovano izgubo prvenstva in pokala...skratka gor in dol po navpičnici; od najnižje točke do neslutenih višin... in ta naša karavana gre dalje, naj še pesi tak lajajo in grizejo v prazno a bodo odlajali zaman, v luno in gluho noč! Nk Mb zaradi vsega tega ni ne bo propadel. Afere in aferice pa so bile in še bodo. Končno se prah dviguje le za najboljšimi henksi iz štale... !

Se strinjam...

Vemo, da našo top formo potrebujemo šele julija, zaradi tega ker se nas večina pali le še na LP in LE, pozabljamo pa na te naše male tekme, našo malo šentflorjansko ligo. In tu smo krvavi pod kožo vsi; tako klub, kot tudi stroka, nič boljši pa nismo navijači. Žabari po drugi strani potrebujejo top formo takoj, ker Evrope sploh ne poznajo. Mandarinarji in bananarji jim tako ali tako razprodajo vsako ekipo po koncu sezone. Tako, da se ne jezim preveč, zaradi kakšne nepotrebno izgubljene točke, zdaj, na začetku spomladanske sezone. Ne morem pa prenesti arogance ZZ-ja in nestrokovnosti DM-ja. Preživeli smo še vse kaj hujšega, kot je bilo to včeraj, kakor je kolega zgoraj lepo kronološko že zapisal.

Še bomo navijali.

Uporabniški avatar
dzirlo

OdgovorNapisal/-a Puh » 18 Mar 2018, 21:58

AlesD napisal/-a:Ampak res,kolko ubermoralistov se je sedaj pojavilo naenkrat. Sem prav vesel, da živim v tako moralno ozaveščenem okolju.

No, vidiš lmaš s kom , kaj zdaj za debatirat ! Za to pa je forum a, ne !
Puh

OdgovorNapisal/-a tomecp » 18 Mar 2018, 22:05

Puh napisal/-a:
AlesD napisal/-a:Ampak res,kolko ubermoralistov se je sedaj pojavilo naenkrat. Sem prav vesel, da živim v tako moralno ozaveščenem okolju.

No, vidiš lmaš s kom , kaj zdaj za debatirat ! Za to pa je forum a, ne !
Ti samo nepismen! ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča!!!
Uporabniški avatar
tomecp

OdgovorNapisal/-a Samo » 18 Mar 2018, 22:18

elwood napisal/-a:Vedno nas je ali reševala sreča in Tavares. Slabo igramo že leta. In enkrat se ti mora vrnit. Napredka nobenega, igralci iz meseca v mesec slabši ali pa preprosto brez pojasnil izginejo, in zdaj imaš kar imaš. MIlanič pa v vsem tem času še vedno ne ve, da eni igralci na mestih kamor jih postavlja NE MOREJO IGRAT! Zakaj se forsira malega Zahota? Tudi to mora biti zagotovo eden od razlogov da se je ekipa temu začela upirat-vsaj zdi se mi tako. Vse skupaj je že prav smešno in zdaj je resnično napočil čas da se nekaj spremeni. Noben ne more bit nad klubom, tudi ZZ in DM ne.

Sem raje prespal, da nisem včeraj pisal, ko me je ob gledanju tekme srce bolelo. Ne pomnim, da kdaj tako, odkar spremljam klub.

TI pa vseeno brez kančka slabe vesti napišem, da si majhen, majhen človek. Ne vem kaj točno ste imeli s klubom, je pa jasno to, kar eni že lep čas pravijo o tebi: da ti frustracije zaradi tega še vedno ven tolčejo. Je smešno videt nekatere, ko se par mesecev ali celo let ne oglasijo, pol pa navalijo ko mutavi na sladoled, ko imajo po vsem tem času končno priliko. Ampak pri tebi je to samo še žalostno.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Samo » 18 Mar 2018, 22:42

Don napisal/-a:
Daj mojster, najdi eno kolumno ko je se Mitrovič spustil na osebno raven. Daj najdi jo. Sploh, ko je kake tragedije omenjal. Zaho že na začetku odgovarja ne razumem vprašanja. Pa kdo je tu butl?

Kaj je nespoštljivo pri vprašanju: Gospod Zahovič, ste razočarani z obiskom? Ne pozabimo pred torkom se je Zaho oglasil in sam skurcal obisk. Torej ko pride do mikrofona je kaj mislil, da bo dobil vprašanje, kakšno je vreme? Zaho je predolgo že v nogometu, da bi moral to speljat profesionalno, navsezadnje je tudi plačan tako. Da pa po tekmi nogometa vozi družinsko tragedijo, ki nima nobene veze s tem, pa je nizkotno in sramotno dejanje za institucijo, kot Zaho rad sam reče.

Ne seri, Mitrović je verjetno največja pizda športnega novinarstva v Sloveniji. Človek, ki pri VSEH klubih kuha in išče drek. Al zakaj misliš, da ga je tudi Ščulac mel punkurac?

Ste razočarani nad obiskom? Naj to vrli pizdun vpraša svoje kolege pri 24kur, glede na to, da smo vse letošnje tekme, razen te zadnje, imeli med 15. in 16. uro, tudi med tednom.

Ne podpiram tega, s čimer ga je Zahović prcal, ampak nekje je pa tudi meja. Ko ga jebe, cigana iz rumenega tiska; ko gobec sučeš nonstop enkrat dobiš po lapah, pol pa v jok pa na luster. Čeprav je Mariborčan je po karakteru tipični žabar. Obična pizda brez hrbtenice.
Samo

OdgovorNapisal/-a Samo » 18 Mar 2018, 23:03

repincl napisal/-a:Klasika, že videno....

Zaho skrene pozornost težav na svoja pleča, se izpostavi (da ne bo pomote, je izpadlo res neokusno to z novinarjem..., je pa bilo namerno...) in zdaj se bo povsod, od foruma, do medijev pisalo o tem...., v ozadju pa bo ekipa v miru naredila plan in se dvignila iz krize...Jaz še vedno mislim da ni konec upanja za naslov, a dejstvo je, da za nazaj se ne da popravit nič, zato pač glave gor in gremo naprej !!! Zlatko je mojster tega, pa čeprav gre preko trupel, in se z njegovimi metodami ne strinjam, a ekipo bo zaščitil vedno in to je prav.....

To je tudi meni prvo šlo po glavi, ko sem videl tiskovno. Glede na to, da smo to odvračanje pozornosti od ekipe, da ima ta mir, videli že večkrat, bi morala večina tistih, ki redno spremlja klub, to razumet.
Samo

OdgovorNapisal/-a Master » 18 Mar 2018, 23:04

Daj odjebite že vsi enkrat s tem virtualnim obračunavanjem. 95% vpisov je o Zahotu pa kdo ga obsoja malo drugi pa fejst.

Daj brišite že moderatorji to, da se v vseh temah piše isto.

Naj kdo kaj napiše še o tekmi!! Da smo ena živa groza na igrišču!! Da je mali Zaho spet “igral” tekmo. Da je Milanič spet odvodil vse skup kriminalno. Mlakarja smo zgleda pripeljali, da se uči od malega trimčkarja.

Mi nimamo i od igre, praktično vsi igralci izven forme. Kaj delajo v Turčiji?? Kaj delajo na treningih??
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a Samo » 18 Mar 2018, 23:08

vojvoda napisal/-a:Tole zahotovo mešanje fotra zraven je taka murihniotova fora, če ti da en prljavo udariš še bol prljavo izpod pasa. Ni lepo in prej ko slej se bo opraviču za tole. Ampak dejstvo je da vsi dobro vemo da ZZ ni gospodine tak ko Kek ampak je to del njega.
Drugače pa kolikokrat majo v ekipi kaj za povedat prek maribora me ne čudi, čeprav to v nobenem primeru ne opravičuje kar mu je zaho reko.
Dejstvo je da smo 10 pik vzadaj, da milanič ne ve kaj dela oziroma kaj naredit da bo bolje, ekipa skregana med sabo in da ne igrajo najboljši.
Torej edina opcija da milanič spoka, ekipa pa da se prečisti. tu zamerim tudi tavarešu, handi in šulerju da ne vdarijo po mizi v slačilnici. saj to je njihova ekipa, njihova dediščina halo.
Mi smo vedno še močnejši prišli nazaj, in jebogaboga da bomo letos tudi !!!!! :maribor2:

Kaj bo Šuler vdaro po mizi, če pa je on, vsaj kar se predstav na igrišču tiče, del problema. Ni neka vlka skrivnost, da sta Viler in Šuler pri vračanju po poškodbah ponavadi čist razštelana. In to, poleg tega, da trenutno bistveno preveč eksperimentira s taktikami, najbolj zamerim Milaniču.
Samo

OdgovorNapisal/-a Samo » 18 Mar 2018, 23:25

jožek66 napisal/-a:Službeno sem bil čez vikend odsoten in sn zaj pogledo tekmo in tiskovno.... Po moji presoji gre za pretiravnaje, da je kaj. Morda Zahović ne bi rabil iz rokava potegnit kar je, ampak meni se ni zdelo tako žaljivo in morbidno, kakor to vidite nekateri. In se je že začelo ? Tisti, ki niso slišali tiskovne, so pa poslušali športni val 202, bi mislili, da je š.d. zlival grozne žaljivke pod pasom in neokusno žalil vsepovprek na račun neke osebne tragedije. Pripenjajo mu take etikete, da je sedaj vprašjliva že ta etika in morala take deskreditacije Z.Z.
Večina tukaj zliva gnojšnico na zloglasno Ekipo, ki, da je to in ono... vkup s tem novinarjem. Zahoviću je pač trn v peti in ga je utišal; pa če je bilo vprašanje provokacija ali ne? Jebi ga na način, ki žal ni všečen in skladen z ravnijo debate na literarno knjižničarskem pogovorno debatnem večeru...
In kje so bili nekateri novinarčki, da bi se spustili v retoriko one močvirske mumije, ki nas je obmetaval in nam pripisoval kriminalnih dejanj v zvezi s primerom Romuna?! Vse se bo poleglo in samo upam, da nas ne bodo uspeli skregati še z nami, navijaškim suportom. To je sedaj najbolj škodljivo in nepotrebno!
Piz...a, kako si nekateri manejo roke. Srčno upam, da zaman.

Pa saj: a misliš, da so tisti najbolj glasni tu gor dejansko poslušali celotno novinarsko? Malo morgen.

In do zdaj je blo še vedno tak, da ko so nam hotli "zunanji" po klubu srat, smo še vedno stopli skupaj. Upam, da bo tudi tokrat tako.

Da zaključim: NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a pizdek » 19 Mar 2018, 00:58

Meni je zelo zanimivo, kako se je folk razpisal že med samo tekmo. A podpore pa ne boste šli dajat na tribuno? Že po tekmi z Domžalami nisem želel takoj sem gor, ker sem vedel kaj bo. In ko sem pozneje prebral vaše zapise mi ni bilo jasno a smo gledali isto tekmo ali ste gledali tekmo po tvju, kjer se ne da videti gibanja cele ekipe. Totalno smo brez sredine, ta prehod je prepočasen,ni razbijanja nasprotnikove igre, no ko pa vseeno rata kakšna akcija pa mali zgreši nemogoče. Niti v enem trenutku nisem fantom nehal dajati podporo, jih spodbujal, sodnikom jebal mater, ko je bilo to treba, ampak ko ti trener da tako postavo na igrišče....ne more biti drugače. Fantje niso krivi, če trener ne postavi igralce tja, kamor vemo, da so najboljši. Tu pa vidim, da nekaj strani napišejo že med samo tekmo. Škoda, sem prepričan, da bi nas lahko bilo vsaj 3-4 tisoč več na tribunah, fantje bi sigurno imeli več energije in motivacije ob našem navijanju kot to znamo samo mi.
pizdek

Prejšnja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov