23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

Re: 23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Samo » 14 Mar 2018, 15:34

Drži, tu je med tekmo, če se ne motim, letel očitek na Viler - dejansko pa sta Bohar in Šuler naredila napako, da se nista pomaknila ven in je šla ofsajd zanka vragu v rit. Pa bi Šuler potem lahko zadevo še vseeno popeglal in pokril Široka. In ta del mi najbolj dekl dvigne; da je namreč en Širok tu izpadel ko mojster driblanja, a tip ne zna drugo ko gor pa dol laufat, pa še to včasih nisem prepričan (glej evropske tekme Domžal, kak je revež tam zgledal).

Kar se pa "poškodb" tiče, pa ste res že smešni: te dejansko verjamete, da igralci objavljajo na družabnih omrežjih kar jim klub diktira oziroma celo v njihovem imenu klub to objavlja (slike poškodb)? Janša je s svojimi teorijami zarote ja amater za ene tu gor.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a matejger » 14 Mar 2018, 15:49

guano napisal/-a:
hsge napisal/-a:kak je ta forum težki po porazih ko prav tekmujete kdo bo bolj ciničen in sarkastičen. mislim, da bo pol foruma naredilo kolektivni samomor na koncu sezone, drugi polovici pa bo prav fajn ko bo lahko žalila vodstvo in igralce na internetu.

Hmmm....niti ne. Saj so nas hitro spustili iz oblakov na zemljo. Tak da se je večina že sprijaznila, da če ne bo sprememb, bomo imeli jebeno pomlad. Pa s tem ne mislim nekih drastičnih sprememb, le par takih o katerih se tak vsi menimo....ta ekipa ima velik potencial, le kockice je treba znat, hotet, smet pravilno zložit in bo na koncu maja kanta še slajša.

:up:
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 16:17

Eno je napisat "po mojih informacijah" ali pa "koliko sem jaz slišal" drugo pa je nekaj trdit zdravo za gotovo.

In zato me je raspizdil njegov vpis. Sva se pa na privat vse zmenla in je ok.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 16:32

kaj zaj? je poškodovan al ni? se je mogo na silo slikat v MR?
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 16:33

mbfc napisal/-a:Eno je napisat "po mojih informacijah" ali pa "koliko sem jaz slišal" drugo pa je nekaj trdit zdravo za gotovo.

Nič se nisva zmenla. In nič ni ok. Vsaj to mi verjemi. :smoking:

Ps. in vsi dosedanji pogovori nimajo nobene zveze z opravljanjem tvojega moderatorstva...in dokler so zadeve kot so, se na tem forumu ne bo baniralo in pika....to je delo, za katerga smo se skupaj na začetku dogovorili, da ga opravljas, tako kot liki in deloma donkey, jaz sem pa v startu to odklonil, torej ti to ne pripada, kot tako, že s fantasticom si delal na svojo roko, tokrat pa ne boš, kot sem napisal, če so ti bremze spustle si vzemi dopust...bolje, kot pa da uporabnikom brez potrebe groziš.

Lp
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 16:43

guano napisal/-a:
mbfc napisal/-a:Eno je napisat "po mojih informacijah" ali pa "koliko sem jaz slišal" drugo pa je nekaj trdit zdravo za gotovo.

Ps. in vsi dosedanji pogovori nimajo nobene zveze z opravljanjem tvojega moderatorstva...in dokler so zadeve kot so, se na tem forumu ne bo baniralo in pika....to je delo, za katerga smo se skupaj na začetku dogovorili, da ga opravljas, tako kot liki in deloma donkey, jaz sem pa v startu to odklonil, torej ti to ne pripada, kot tako, že s fantasticom si delal na svojo roko, tokrat pa ne boš, kot sem napisal, če so ti bremze spustle si vzemi dopust...bolje, kot pa da uporabnikom brez potrebe groziš.

Lp

Daj nehaj jokat že enkrat pa se odloči ali se boš kregal javno ali na privat.

Pa spet so ti prsti prehiteli možgane. Z dekotom sem se zmenil na privat ne s tabo, ne vem kje si ti to razbral.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 16:47

mbfc napisal/-a:
guano napisal/-a:

Lp

Daj nehaj jokat že enkrat pa se odloči ali se boš kregal javno ali na privat.

Pa spet so ti prsti prehiteli možgane. Z dekotom sem se zmenil na privat ne s tabo, ne vem kje si ti to razbral.

Sploh ne grozim, samo napisal sem kar je dogovor....DA SE NA TEM FORUMU NE BO BANIRALO. In to velja.

Ps. me veseli, da sta se zmenla...o temu je ves čas govor v mojih postih...in ni potrebe po žaljenju. Lp
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Samo » 14 Mar 2018, 18:14

Ni baniranja? Kaj pa je s prektrojanskimi prijatli z milijonom nickov?

Samo pravim, čuj ... :smoking:
Samo

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 18:16

Samo napisal/-a:Ni baniranja? Kaj pa je s prektrojanskimi prijatli z milijonom nickov?

To niso navijači našega kluba. :smoking:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 14 Mar 2018, 19:09

hsge napisal/-a:nekak tak ja. :/ hudi problem je, da zdaj to že moja baba vidi, milanič pa ne. jaz razumem, da je kdo izven forme. razumem, da kdo igra zaradi priimka (čeprav je tega tudi zdaj dovolj, če je naš cilj še vedno bit prvak). zakaj pa igra pihler in zakaj igra non-stop pa nevem. mi je jasno sicer, kaj bi milanič z njim rad. ampak če ne gre, ne gre.

Ma pa mamo za pogledat
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a jinzo » 14 Mar 2018, 19:21

Pa venda ne tak dobre, da bi še vedno odtehtalo njegovo medlost na igrišči. Ker on pa je res izpod vsake kritike. Mali me ni tlko moto, ker sem res vido neki napredek pri njem v pripravah (pa je pol z tistimi zgrešenimi penali vrgo vso samozavest mimo pa še zaj trpi od tega) - med tem ko oni je ja stalno slabši. Stari naš ga je vedno zagovarjo ker je iz "njegovih" krajev, samo še on zaj vidi da Pihler pač ne more. Njegov navečji doseg (razen čudeža) je 5. avstrijska liga. Pol res rajši vidim Cretu-ja pa Drvota not (boh mi pomagaj kaj govorim, ko ono drvo je šele biser), kot pa da se še naprej s Pihlerom matramo.
jinzo

OdgovorNapisal/-a Samo » 14 Mar 2018, 19:35

Pretiravate spet eni do daske, kot običajno. Na vseh tekmah smo bili boljši, kar kaže tudi statistika. Točkovni izkupiček za te 4 kroge je pa seveda porazen. Glavo gor pa dalje rintat.
Samo

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 19:46

Samo napisal/-a:Pretiravate spet eni do daske, kot običajno. Na vseh tekmah smo bili boljši, kar kaže tudi statistika. Točkovni izkupiček za te 4 kroge je pa seveda porazen. Glavo gor pa dalje rintat.

Ja tako, gremo dalje z Zahotom v napadu!! To je rešitev
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a domn333 » 14 Mar 2018, 19:48

Master napisal/-a:
Samo napisal/-a:Pretiravate spet eni do daske, kot običajno. Na vseh tekmah smo bili boljši, kar kaže tudi statistika. Točkovni izkupiček za te 4 kroge je pa seveda porazen. Glavo gor pa dalje rintat.

Tocno tak! Ce se mu do zdaj ni odprlo se mi bo pa naslednjic! Ce takrat ne te pa res naslednjic!
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 19:53

guano napisal/-a:
Samo napisal/-a:Ni baniranja? Kaj pa je s prektrojanskimi prijatli z milijonom nickov?

A rahmanovic pa je bil ok? Pa ostale kaj si predlagal obcasno? :yawn:
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a stric » 14 Mar 2018, 20:06

mbfc napisal/-a:
guano napisal/-a:

A rahmanovic pa je bil ok? Pa ostale kaj si predlagal obcasno? :yawn:

Valda je blo ok, oni niso njemu pasali in zato grejo bek, saj pa je on big boss foruma in more bit vse tak kot on reče, kr če ni se že razburja za brezveze, tak kot se je zdaj recimo
stric

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 21:06

stric, vas ne bi predlagal niti pomotoma...ker z bebci se sploh nima smisla ukvarjat

@mbfc....daj idi pogledat moje vpise glede rahmanoviča...pa priznaj vse kar je za priznat...pa ne meni, temveč sebi...

vse naj ded, se beremo raje čez čas, jaz se bom raje delal, da ne obstajaš, ti se pa vsaj potrudi isto.....pa morda rata kaj pametnega
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 21:07

Deal.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a pizdek » 14 Mar 2018, 21:34

Pa kaj si ti ja nor, kaj so eni na glavo padli kak pišejo o drvi. V prvem polčasu je stal metre daleč od domžalskih vezistov, tako da so imeli veliko prostora. V drugem se je pomaknil bližje, zaj pa ne vem al je ded glup pa ne razmišla med igro s svojo glavo al je tako naročil trener. Že nasplošno me je čudilo vztrajanje na 4-2-2-2 postavitvi in da niso pokrivali višje. V drugem polčasu sem komaj čakal da pridejo nazaj na igrišče, ker me je zanimalo kako bo reagiral trener in sem takoj vedel, najebali smo.
pizdek

OdgovorNapisal/-a peter » 14 Mar 2018, 21:42

Človek ob tem branju lahko postane le utrujen, mahoma morbiden kakor, da bi prebiral Dostojevskega ali Goetheja. A šalo na stran. Bogu hvala, da še Samo kaj izustiš (kar vedno pije vodo), da ni treba po štrike ali kakšne hude substance.

Ps.: Mimogrede - ob vsem tem pa pomislim na BBB ( ali kako že ) iz Zagreba a nimam podatkov, kako so oni preživeli zadnja dva vikenda, ne oziraje se na položaj na lestvici ?
peter

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 21:43

peter napisal/-a:

Človek ob tem branju lahko postane le utrujen, mahoma morbiden kakor, da bi prebiral Dostojevskega ali Goetheja. A šalo na stran. Bogu hvala, da še Samo kaj izustiš (kar vedno pije vodo), da ni treba po štrike ali kakšne hude substance.

Ps.: Mimogrede - ob vsem tem pa pomislim na BBB ( ali kako že ) iz Zagreba a nimam podatkov, kako so oni preživeli zadnja dva vikenda, ne oziraje se na položaj na lestvici ?

:party: gremo pit....nove pike so na obzorju...sobota je pred nosom
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 22:45

peter napisal/-a:

Menjali so trenerja, pa ceprav so gladko prvi
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 15 Mar 2018, 10:34

Bolj kot iščem razlog zakaj smo se odločili za tako izbiro igralcev ter postavitev na tej tekmi, na koncu vedno pridem do samo enega možnega zaključka.

Milanič je hotel da na tej tekmi igrata tako kapetan, kot tudi Zaho. Ker pač moreta! Torej sistem 4231 odpade.
Istočasno pa ni hotel, da bi igrali samo z enim zadnjim veznim, torej sistem 442 romb tudi odpade.

In ostane samo še postavitev 442.
Vršič na zadnjem veznem ne more igrat, ker je preveč ofenziven igralec, torej daš v igro Drvota, ki ima od trojice Drvo, Pihler, Cretu najboljši pas. Torej potem pa še moraš izbrat za drugega zadnjega veznega med Pihlerjem in Cretum. In izbereš Pihlerja, ker očitno mora tudi on igrat.

Jeba je, če moreš sistem igre prilagajat igralcem, ki morajo igrat. Namesto da bi ga nasprotniku oz. glede na to da MI SMO MARIBOR, bi se nasprotniki morali prilagajat nam, mi pa furat en sistem.

Ampak to je samo moje mišljenje, ki nimam nobene trenerske licence. Imamo samo dobrih 15 let izkušenj iz igranja nogometa na amaterski ravni.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a matejger » 15 Mar 2018, 12:00

_PeRo_ napisal/-a:Bolj kot iščem razlog zakaj smo se odločili za tako izbiro igralcev ter postavitev na tej tekmi, na koncu vedno pridem do samo enega možnega zaključka.

Milanič je hotel da na tej tekmi igrata tako kapetan, kot tudi Zaho. Ker pač moreta! Torej sistem 4231 odpade.
Istočasno pa ni hotel, da bi igrali samo z enim zadnjim veznim, torej sistem 442 romb tudi odpade.

In ostane samo še postavitev 442.
Vršič na zadnjem veznem ne more igrat, ker je preveč ofenziven igralec, torej daš v igro Drvota, ki ima od trojice Drvo, Pihler, Cretu najboljši pas. Torej potem pa še moraš izbrat za drugega zadnjega veznega med Pihlerjem in Cretum. In izbereš Pihlerja, ker očitno mora tudi on igrat.

Jeba je, če moreš sistem igre prilagajat igralcem, ki morajo igrat. Namesto da bi ga nasprotniku oz. glede na to da MI SMO MARIBOR, bi se nasprotniki morali prilagajat nam, mi pa furat en sistem.

Ampak to je samo moje mišljenje, ki nimam nobene trenerske licence. Imamo samo dobrih 15 let izkušenj iz igranja nogometa na amaterski ravni.
d :maribor:

:up:
Sem ze pred tekmo povedal, da v bilokaksni obliki 442 je voda na mlin domzalam.
In to tekmo je milanic izgubil oz. Stroka!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a Samo » 17 Mar 2018, 08:02

domn333 napisal/-a:
Master napisal/-a:

Tocno tak! Ce se mu do zdaj ni odprlo se mi bo pa naslednjic! Ce takrat ne te pa res naslednjic!

Ne vem kje sta vidva to, da mora mali špilat, razbrala iz mojega vpisa...
Samo

Prejšnja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: peterr, Samo in 6 gostov