23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

Re: 23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 14 Mar 2018, 11:34

bani napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:Kar se tiče tega penala nad Mešanovičem. Jaz ne razumem tega pizdenja, ker pač ni blo dosojenega penala s strani Milaniča, kluba, Mešota.. Tak kot smo mi odigrali si niti nismo zaslužli remizirat. In naj se prvo pogledajo v ogledalo (stroka) potem najdejo rešitev in ko bomo začeli igrat kot se spodobi se lahko pizdijo nad vsemi. Sedaj pa bi pričakoval neko samokritiko.

O kakem penalu je govora?
In po tvoje je prav da nas lj-kr naveza še naprej je..?
Si torej zaslužimo, da nas v glavo?
Ker tak za k...., kot hočete predstaviti nekateri tukaj spet ni bilo.
Vso pomlad so prisotne individualne napake, zaradi katerih se itak kaznujemo sami. Tudi stroka naredi napako ali več, politiko kluba pa po vseh teh letih ze poznamo. In če norimo ob uspehih, se ne čudimo, saj delajo popolnoma isto, kot so takrat, ko smo bili uspešni...

Sem že zgoraj napisal.. Mislim faul nad Mešanović, katerega če ne bi bilo bi Jasmin sam bil pred golmanom. Je zapisano zgoraj v odgovor Masterju, in sedaj še tukaj. Kdor zna brat bo razumel, kdo ne se pač naj vtikuje v napačen zapis.

Seveda ni prav, da nas jebejo v glavo in prav je, da opozarjamo na te napake. Ampak ni pa prav, da so te sodniške napake izgovor za naše napake.

Mi dajemo v prvih priložnost na sredini Cretuju, da se uigra in ko smo vedno bližje temu potem kar naenkrat damo priložnost Derviševiću, ki je v dveh letih odigral vsega skup eno resno tekmo. Naslednje leto lahko pričakujemo, da kar naenkrat zaigra Mertelj?
Šuler nekaj časa poškodovan nato pa ga ne povsem pripravljenega potisemo not na takšni tekmi?
V jeseni je recimo Kramarić blestel v fazi napada nato pa na takšni tekmi, ko zaostajamo pride v igro Bajde, ki je vrhunski igralec a vemo kakšne tekme potrebuje on, da pokaže svoje kvalitete.
Ob menjavah potisnemo not vse napadalce kaj jih mamo - kdo jih bo zalagal z žogami?
Na začetku tekme daš v igro napadalca, ki je povsem iz forme in nato zgreši to kar je zgrešil. Na klopi imaš napadalca, ki je v formi in tega ne bi zgrešil. In ja, sem tudi mnenja, da tega ne bi zgrešil tudi Luka, če bi bil v formi. Tako pa ni in bi si zaslužil klop.
V fazi tekme, ko napadamo v zadnjih 10ih minutah naredimo zadnjo menjavo, ki nam je sicer res prinesla gol, ampak zakaj prekinjati naš juriš proti golu in pustit, da tekmec zadiha? Ko gubiš narediš vse menjave že 20. minut pred koncem tekme, da imaš neko svežino in lahko igraš s hitrim tempom, da ne daš nasprotniku dihat. Menjave v zadnjih 10minutah pa delaš, če napada nasprotnik, da ga ustaviš in zadihaš.

Ampak to je moje mnenje, ki je laično. To je mnenje nekoga, ki se ne spozna na fuzbal. Nekoga, ki misli da lahko z nekim večjim presingom v fazi branjenja in malo večjim tempom v fazi napada ta ekipa razbije vsakogar. Tudi lj-kr navezo.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 11:42

suvereno napisal/-a:Derviševič je bil v obrambi bogi, tisto poigravanje in spuščanje žoge čez uhice, kao da je nekdo od naših za njim, domžalčani pa nato v kontro, pa neko trimčkanje sem in tja, kot da igra mali nogomet, kaj te vem, če je to level za NK Maribor... pol pa še nevidni Pihler in imaš odlično sredino 8-)

točno tako...eni pišejo o derviševiču, da je odigral dobro, potem pa omenjajo samo njegove 2-3 podaje....DMC ni v igri zaradi tega, da razigrava ekipo, zapomnite si to enkrat za vedno, temveč zato, da razbija igro nasprotnika in da je zadnja prepreka pred centralnima branilcema....in včeraj so se husmani, ibričič in ibraimi, točno zaradi take "dobre" igre derviševiča in pihlera lepo naigrali in veliko krat po nepotrebnem ogrožali naš gol; ker DMC-ja nista dobro opravljala svoje glavne naloge----razbijanje njihovih napadov v začetni fazi...in zato si lahko to, da je dal v celi tekmi tri točne podaje čez pol igrišča lahko vsi skupaj nekam zataknete.

včeraj bi dvojec cretu-vrhovec to zagotovo oddelal dosti dosti boljše; če so pa že hoteli eksperimentirat z derviševičem, pa so mu naredili medvedjo uslugo s tem, ko so mu dali za par pihlerja, ki je tudi bogi v fazi branjenja....in dejansko je stroka s to potezo zajebala oba našteta, ker sta proti omenjeni sredini domžal izgledala, kot prvošolčka

@ aLeen7 :up: :up: :up:
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 11:51

iskreno povedano, jaz včeraj pihlerja sploh nisem vido na igrišču.
hsge

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 11:52

Timotej Pihler.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 11:59

nekak tak ja. :/ hudi problem je, da zdaj to že moja baba vidi, milanič pa ne. jaz razumem, da je kdo izven forme. razumem, da kdo igra zaradi priimka (čeprav je tega tudi zdaj dovolj, če je naš cilj še vedno bit prvak). zakaj pa igra pihler in zakaj igra non-stop pa nevem. mi je jasno sicer, kaj bi milanič z njim rad. ampak če ne gre, ne gre.
hsge

OdgovorNapisal/-a purplehaze » 14 Mar 2018, 12:01

sn vedo kaj bo ko sn vido dervisevic - pihler duo.. v obrambi sta oba zanic, ne morta pritiskat sploh.. pozna se da ni vrhovca, bi v sistemu z 2 dmc komot igrala vrhovec pa drvo, kr pihler pac ne more.. najbol epsko je pa blo da je poslal bajdeta not za kao prebijat, a ded si komaj zogo stopa... pa prepocasno ekipo mamo in to ful..
purplehaze

OdgovorNapisal/-a hitman.1989 » 14 Mar 2018, 12:13

Mislim da zna biti naslov ze izgubljen... 3 tekme bodo tezko zajebali zeleni ceprav so 2 dobili z pomocjo sodnikov... In bi bila situacija drugacna..
hitman.1989

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 12:18

hitman.1989 napisal/-a:Mislim da zna biti naslov ze izgubljen... 3 tekme bodo tezko zajebali zeleni ceprav so 2 dobili z pomocjo sodnikov... In bi bila situacija drugacna..

no, v tem trenutku je še vedno vse v naših rokah\nogah. Če zmagamo vse tekme do konca smo prvaki. druga stvar je, da mi gre prav malo na smeh ko to pišem...
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 12:21

Slika

Slika
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a domn333 » 14 Mar 2018, 12:48

guano napisal/-a:Slika

Slika

Se strinjam pri vsem, razen za Hotica, ki je vceraj res odigral vrhunsko
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 14 Mar 2018, 12:49

Viler, Pihler, Derviševič, Zahovič OUT
Kolmanič, Cretu, Vrhovec, Mešanovič IN

..pa bi stvar izgledala veliko bolje...po Vilerjevi strani so SPET prišli mimo kdaj so hotli...Pihler je pozabo zakaj je na igrišču nobene borbe nobenega žara totalno dezorientiran. Derviševič je v fazi napada dober in dobro odloži/poda žogo, ker ma dober pregled v fazi obrambe pa je katastrofalen in bi rabo za sabo enega Kabho/Vrhovca, Zahovič NI v formi in mi gre prav na bruhanje vso to forsiranje....in zato smo spet tam, ko izgubimo -> izgovarjanje na sodnike in njihove napake (pri protestu naših bi lahko pokazal enih par rumenih kartonov pa tudi rdečega Milecu tak, da smo lahko samo tiho..) Pri Mešanoviču nisem dobro videl ampak se mi zdi, da je igralec prvo odbil žogo in ga šele nato zadel...žal Mešanovič prevečkrat tak pade že tekmo al dve nazaj je mel isto situacijo samo preskočo bi pa ostal sam 1-1 z golmanom on pa se vedno zacota po igrišču kar mi edino ni všeč pri njemu. Nekateri sodniki to sodijo drugi spet ne...proti Rudarju smo pa recimo mi imeli srečo, da so jim razveljavli čisti gol. Kar me še pa najbolj moti, da mi igramo na puno samo zadnjih 15min že par tekem, ko nam vodo v grlo že pošteno teče. Vrhovec NI poškodovan ampak so tu mučke glede prestopnega roka. Milanič je zgubil ves kredit pri meni s tem, ko nikoli ne prevzame odgovornost na sebe pa svojo posrano taktiko! Nekaj bo treba zamenjat...al taktiko al trenerja druge ni!
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 12:58

ajde, deko. karte na mizo. kaj si vrhovčeva baba? od kod da ni poškodovan? jezn sem ko pes zaradi včeraj, ampak za take izjave brez dokaza bi si zaslužo kak teden oddiha v banovcih.
hsge

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 13:06

Deko, zdaj pa utemelji ta tvoj veliki tiskani NI pri Vrhovcu ali pa letis.

Kak mi grejo na kurac take.
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 13:10

A zdaj bi pa kar banirali, ker je povedal to kaj si večina misli?? Če je Vrhovec poškodovan, sem jaz ringlšpil.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 13:11

Master napisal/-a:A zdaj bi pa kar banirali, ker je povedal to kaj si večina misli??

:up:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 14 Mar 2018, 13:11

To, da mi zacnemo igrat komaj, ko nam voda tece v grlo je mit, da vecjega ni. Ekipe zacnejo branit svojo prednost, se pomaknejo nazaj in potem zgleda kot da smo zaceli pritiskat zaradi nasih kvalitet.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 14 Mar 2018, 13:20

Master napisal/-a:A zdaj bi pa kar banirali, ker je povedal to kaj si večina misli?? Če je Vrhovec poškodovan, sem jaz ringlšpil.

Komot me lahko banirajo, žalijo, brišejo itd me ne gane...jaz verjamem moji "info osebi" (katere ne bom izdal), ki mi je povedala za Billonga in sem takrat tudi prvi napisal, da pride in je potem bilo čez 2 dni potrjeno! Tu sem od začetka foruma. Nikoli se nisem spuščal na neko osebno raven z drugimi uporabniki kaj šele izmišljeval informacije ali bilo koga žalil. Res je, da sem pisal v prestopnem roku veliko oz. preveč ampak jbg imam veliko prostega časa po šihtu in redno spremljam vse lige balkana + top5 + še ostale lige sveta zato sem si drznil malo več pisat v temi prestopni rok. Sicer pa sem mislil, da je smisel foruma, da poveš svoje mnenje ali neko informacijo tako ali drugačno in iz tega nastane debata ne pa grožnje za BAN ipd...no tudi prav od zdaj naprej bom tiho...pa srečno! :up:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a ZZ_TOPPP » 14 Mar 2018, 13:30

gargamel napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:Kar se tiče tega penala nad Mešanovičem. Jaz ne razumem tega pizdenja, ker pač ni blo dosojenega penala s strani Milaniča, kluba, Mešota.. Tak kot smo mi odigrali si niti nismo zaslužli remizirat. In naj se prvo pogledajo v ogledalo (stroka) potem najdejo rešitev in ko bomo začeli igrat kot se spodobi se lahko pizdijo nad vsemi. Sedaj pa bi pričakoval neko samokritiko.

Smo že kdaj videli kako samokritiko? Sploh ne bi imel problemov z Milaničem in sem tudi mnenja, da ni potrebe po nekem rezu, samo naj začne realno gledat na stvari, ne pa jokat o sodniških odločitvah in raznih dominacijah, ker izpada smešn že dlje časa... Po včerajšnji tekmi bi rekel: "igrali smo proti dobrim Domžalam, igrali niti nismo tako slabo vendar nam nikakor ne steče v napadu, smo v krizi, ampak bomo naredili vse, da krivuljo obrnemo. Sodniških odločitev ne bom komentiral, naj vsak povleče svoje zaključke." fertik, ende. Tako bi se moral obnašat trener takšnega kluba kot je Maribor, ne pa da smo veliki povsod, razen v porazih.

:up:
Glavni na vaasi zadnji v mestu...

:maribor2:
Uporabniški avatar
ZZ_TOPPP

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 13:36

Master napisal/-a:A zdaj bi pa kar banirali, ker je povedal to kaj si večina misli?? Če je Vrhovec poškodovan, sem jaz ringlšpil.

Evo jaz pa imam ravno tako preverjeno informacijo da je ded dejansko poškodovan, da ima sfukan gleženj ker je nerodno stopil na treningu.

Pa ne trdim 100% da je res tako kot on ok?

In vsak lahko piše da je karkoli po njegovem mnenju ne pa zdravo za gotovo ker je on pač od neke info osebe to slišal.

Ne me jebat. Aja pa Vrhovca so prisilili da je ono sliko na instragramu objavil ne?
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 14:22

mbfc napisal/-a:

Evo jaz pa imam ravno tako preverjeno informacijo da je ded dejansko poškodovan, da ima sfukan gleženj ker je nerodno stopil na treningu.

In vsak lahko piše da je karkoli po njegovem mnenju ne pa zdravo za gotovo ker je on pač od neke info osebe to slišal.

Ne me jebat. Aja pa Vrhovca so prisilili da je ono sliko na instragramu objavil ne?

Nimaš kaj ljudem grozit z baniranjem, če napišejo nekaj kar menijo oz. so slišali. Ni bilo nobenih žalitev, nobenega prepira, le napisal je tisto, kar nas je kar nekaj slišalo. Nisi za to moderator. Če si se malo izgubil glede moderiranja je boljše, da si vzameš malo pavze, kot pa da brez vsake potrebe groziš normalnim uporabnikom z baniranjem. Toliko od mene.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 14 Mar 2018, 14:35

@mbfc: v temi o Vrhovcu je en napisal, da si je na treningu poškodoval mišico in prilepil tisto sliko z njegovega Instagrama. Ti praviš, da je nerodno stopil in da si je poškodoval gleženj. Kaj je torej res? In zakaj nekdo s kluba ne pove, za kako poškodbo gre in kako dolgo ga ne bo?
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 15:00

mbfc napisal/-a:

Ja, pa pred prvo tekmo spomladi, so pa pozabli, da ga imamo. (UF)

Pa toti insajderji so bojo mogli zmenit, al gleženj al mišica.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 15:03

kak je ta forum težki po porazih ko prav tekmujete kdo bo bolj ciničen in sarkastičen. mislim, da bo pol foruma naredilo kolektivni samomor na koncu sezone, drugi polovici pa bo prav fajn ko bo lahko žalila vodstvo in igralce na internetu.
hsge

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 15:10

hsge napisal/-a:kak je ta forum težki po porazih ko prav tekmujete kdo bo bolj ciničen in sarkastičen. mislim, da bo pol foruma naredilo kolektivni samomor na koncu sezone, drugi polovici pa bo prav fajn ko bo lahko žalila vodstvo in igralce na internetu.

Hmmm....niti ne. Saj so nas hitro spustili iz oblakov na zemljo. Tak da se je večina že sprijaznila, da če ne bo sprememb, bomo imeli jebeno pomlad. Pa s tem ne mislim nekih drastičnih sprememb, le par takih o katerih se tak vsi menimo....ta ekipa ima velik potencial, le kockice je treba znat, hotet, smet pravilno zložit in bo na koncu maja kanta še slajša.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Carlito Brigante » 14 Mar 2018, 15:21

donkey napisal/-a:Pri 2. golu poleg tega kriljenja z rokami meni res ni jasno, kaj je razmišljal Ivkovič, da je pustil igralca, ki je vtekal na njegovi strani samega in šel pomagat Šulerju na drugo stran ter posledično pustil celo stran prazno in igralca samega pred golom. OK, nikoli nisem igral nogometa, pa razumem, da so jih hoteli ujet v ofsajd, ampak nekak mi to s stališča pokrivanja prostora ni ravno logično premikanje ...

Od 0:25 naprej ...

Tukaj ni napake Ivkovića, kvečjemu napaka Mileca, Šulerja in Boharja, da se niso hitreje premaknili višje, s čimer bi bil Boben v prepovedanem položaju. Ivković je stopil proti žogi, zapiral je prostor, da ne bi Domžalčan streljal na gol. Ko je igralec Domžal žogo podal (namesto streljal), pa bi morala Bohar in Šuler veliko bolje posredovati. Če tako posreduješ v Dogošah, te domači navijači odnesejo iz igrišča... :)
Carlito Brigante

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: sunlord in 4 gostov