23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

Re: 23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a ZZ_TOPPP » 14 Mar 2018, 09:38

V kateri klub smo pa prodali Vrhovca?
Glavni na vaasi zadnji v mestu...

:maribor2:
Uporabniški avatar
ZZ_TOPPP

OdgovorNapisal/-a guano » 14 Mar 2018, 09:41

Don napisal/-a:
In vsi hočete ali nočete, včeraj je Derva odigral natanko tako kot večina hoče za defenzivnega. Oddajal je žoge in ni kompliciral, v 1. polčasu pa je bil praktično edini, ki je upal podat pas v globino. Če se ne spomnite je prav Derva odprl avtocesto za Boharja, ki je nato zavrnil Vilerju, potem pa pač mali. Pa tudi nasploh v 2. polčasu v defenzivi ni bil slab glede na to, da mu je lufta zmanjkovalo. Zakaj pa je po tem še bil na igrišču, ko se je videlo da ne more več, pa je vprašanje stroke.

Zdaj poglejte realno tekmo in ne zdaj o Dervi sodit, ker je pač Derva. Odigral ni vrhunsko, ampak glede na predstave Cretuja je to znanstvena fantastika. Je pa Vrhovec 2 klasi pred obema.

:party: kot sem že napisal cl-dreameru....

lahko samo boga molim, da je stroka včeraj videla realno sliko o sposobnostih naše sredine včeraj, ker če ni, nam niti bog ne bo mogel pomagat v boju za drugo mesto; pismo...nam se je en jebeni husmani norca delal po sredini igrišča; da ibričiča in ibraimija ne omenjam, ker sta pač klasa...eni pa pišete o odličnosti derviševiča in pihlerja na sredini....neverjetno res.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Don » 14 Mar 2018, 09:44

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
In vsi hočete ali nočete, včeraj je Derva odigral natanko tako kot večina hoče za defenzivnega. Oddajal je žoge in ni kompliciral, v 1. polčasu pa je bil praktično edini, ki je upal podat pas v globino. Če se ne spomnite je prav Derva odprl avtocesto za Boharja, ki je nato zavrnil Vilerju, potem pa pač mali. Pa tudi nasploh v 2. polčasu v defenzivi ni bil slab glede na to, da mu je lufta zmanjkovalo. Zakaj pa je po tem še bil na igrišču, ko se je videlo da ne more več, pa je vprašanje stroke.

Zdaj poglejte realno tekmo in ne zdaj o Dervi sodit, ker je pač Derva. Odigral ni vrhunsko, ampak glede na predstave Cretuja je to znanstvena fantastika. Je pa Vrhovec 2 klasi pred obema.

lahko samo boga molim, da je stroka včeraj videla realno sliko o sposobnostih naše sredine včeraj, ker če ni, nam niti bog ne bo mogel pomagat v boju za drugo mesto

Bojim se, da ti nisi videl realne slike Cretuja, ko so ga vozli od Rudarja do Aluminija. Sem ti napisal oba sta slaba, ampak Derva je bil včeraj boljši, glede na to da smo igrali proti nasprotniku ki natlači sredino in gre tam nadigravat. Imel je par dobrih trenutkov in par katastrofalnih (podaja v 47. min v noge nasprotniku).

Glede na to, da je Cretu tujec, smo plačali za njega ni pokazal nič več kot en Derva, kar je zaskrbljujoče. Ko pride Vrhovec nazaj teh dilem ne bomo imeli.
Don

OdgovorNapisal/-a donkey » 14 Mar 2018, 09:53

Pri 2. golu poleg tega kriljenja z rokami meni res ni jasno, kaj je razmišljal Ivkovič, da je pustil igralca, ki je vtekal na njegovi strani samega in šel pomagat Šulerju na drugo stran ter posledično pustil celo stran prazno in igralca samega pred golom. OK, nikoli nisem igral nogometa, pa razumem, da so jih hoteli ujet v ofsajd, ampak nekak mi to s stališča pokrivanja prostora ni ravno logično premikanje ...

Od 0:25 naprej ...
Uporabniški avatar
donkey
Site Admin

OdgovorNapisal/-a gargamel » 14 Mar 2018, 09:59

Ivković je vsaj nekaj naredil, da bi zmanjšal kot podaje na levo, Šuler pa postavljanje "nit' v rit, nit' mimo"...
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a Damc » 14 Mar 2018, 10:19

Dajmo biti malo realni, saj smo v Sloveniji. Sodniki so do sedaj še vsako sezono, ko je šlo z žabami na knap ali vsaj približno na knap, sodili v njihovo korist in nam kontra. Ko smo se odlepili se je stvar normalizirala. Ne rečem, da je prav, a tako pač je in ne bomo nič spremenili, samo izpademo čiste jokice in kalimeroti. Prav je, da se na to opozori, ni pa prav, da se reče, da je to edini ali celo glavni razlog za pušiono. Sedaj nam bodo na eni tekmi sodili malo v prid in potem bodo, sploh novinarji pograbili eno to tekmo in jo nabijali do onemoglosti, ostalih 15 tekem pa nima veze in spet bomo izpadli pičke.

Včeraj je bilo krivo še marsikaj drugega kot sodniki. Prvo se moramo mi porihtati sami, da igramo, zadevamo tako kot treba, potem se lahko ubadamo s sodniki. Dokler pa mi nismo pravi pa izpademo kot jokice. Vem, da me bo marsikdo zdaj križal, a glede na stanje cele ekipe in primerjavo bi rekel, da Derviševič včeraj ni bil tako slab. Izpade pa tudi, da nas malo karma jebe, ker ne glede na slabo igro bi morali na tekmah proti rudarju in mali žabam zadeti večkrat kot smo, jebat ga. Delajmo dalje pa bo. Tako kot je Liki napisal, če ne bomo prvaki se pač medijem izogibaš kak teden pa je to to. V službi bo malo jebe, ker bodo spet iz lukenj prilezli, a tako pač je.
Zadnjič spremenil Damc, dne 14 Mar 2018, 10:23, skupaj popravljeno 2 krat.
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a liki » 14 Mar 2018, 10:19

gargamel napisal/-a:Ivković je vsaj nekaj naredil, da bi zmanjšal kot podaje na levo, Šuler pa postavljanje "nit' v rit, nit' mimo"...

Se strinjam, Ivkovič v tem primeru ni naredil nič narobe, ker je zaprl podajo svojemu desno od njega in istočasno šel agresivno v nasprotnika. Šuler pa tako, kot je v tem primeru odreagiral, ni zapiral niti podajalca in omogočil še lahko podajo do Agima. Če bi šel na podoben način kot Ivković, bi lahko ta z žogo samo sam poskusil, ker podati ne bi mogel nikomur, v tem primeru pa bi v najslabšem primeru bil prekršek, če ne celo odvzeta žoga.

Se pa strinjam po objavljeni sliki in ogledu posnetkov gola, da ofsajd v tem primeru sploh ni nek glavni problem, ker je res šlo za centimetre in stranski to zelo težko vidi. Jaz v takšnih situacijah sodnikom nič ne očitam. Seveda pa je druga zgodba potem tista situacija nad Mešanovičem. Tam pa nima sodnik nobenega opravičila...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a hsge » 14 Mar 2018, 10:24

pa je bil tam kontakt? Meni se iskreno povedano ni zdelo...
hsge

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 10:25

Tudi meni ne. Ko pogledaš posnetek, prav vidiš, da se je brezveze fukno.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a Vanquish » 14 Mar 2018, 10:28

sicer lahko da se in verjetno se motim glede pasivnega ofsajda - ampak a ni pravilo, da je pasivni ofsajd, ce ta igralec ni vpleten v igro? Namrec pri nas je bil dirketno vpleten?
Vanquish

OdgovorNapisal/-a dnz » 14 Mar 2018, 10:30

Naša kriza se je začela ko se je zaho vrno od poškodovanih, pa naj se še tak grozno sliši, letos nam je poškodovan bolj koristo kot zdrav. Jaz si niti ne znam predstavljat kaj bi blo proti beershevi, če zaho nebi bil poškodovan in kak bi igrali
dnz

OdgovorNapisal/-a bani » 14 Mar 2018, 10:38

liki napisal/-a:Se pa strinjam po objavljeni sliki in ogledu posnetkov gola, da ofsajd v tem primeru sploh ni nek glavni problem, ker je res šlo za centimetre in stranski to zelo težko vidi. Jaz v takšnih situacijah sodnikom nič ne očitam. Seveda pa je druga zgodba potem tista situacija nad Mešanovičem. Tam pa nima sodnik nobenega opravičila...

Ce bi sodnik imel cisto vest, bi po tistem protestu nasih po prekrsku na Mešanovičem, moral dati vsaj tri rumene in kak rdeči karton. Tako pa je imel preveč masla na glavi in je kartoniral le MM.
Skratka zavedal se je, da je močno oškodoval naše... , večkrat...
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a mbfc » 14 Mar 2018, 10:39

To pa imaš prav.

Prav gledal sem v tisto gužvo in Milec ga je dvakrat potisnil ded pa rumenega stisnil ..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a Samo » 14 Mar 2018, 10:41

Brez, da berem komentarje po tekmi in med tekmo...

Bolj kot ne smo slutili, kaj bo, če bo Šuler igral. Učinkovitost je še vedno največji problem, ker šans si dovolj ustvarimo. Ne glede na to, da je bilo sojenje ponovno slabo (za nas), pa smo si pod črto sami krivi, da smo izgubili.

Debila na Akanalu, ki vse odločitve, ki kakorkoli gredo v našo korist, postavlja pod vprašaj, pa bi blo treba malo v roke vzet.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a Samo » 14 Mar 2018, 10:43

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
Don napisal/-a:

lahko samo boga molim, da je stroka včeraj videla realno sliko o sposobnostih naše sredine včeraj, ker če ni, nam niti bog ne bo mogel pomagat v boju za drugo mesto

Bojim se, da ti nisi videl realne slike Cretuja, ko so ga vozli od Rudarja do Aluminija. Sem ti napisal oba sta slaba, ampak Derva je bil včeraj boljši, glede na to da smo igrali proti nasprotniku ki natlači sredino in gre tam nadigravat. Imel je par dobrih trenutkov in par katastrofalnih (podaja v 47. min v noge nasprotniku).

Glede na to, da je Cretu tujec, smo plačali za njega ni pokazal nič več kot en Derva, kar je zaskrbljujoče. Ko pride Vrhovec nazaj teh dilem ne bomo imeli.

Moje mnenje je, da je Dervišević včeraj odigral čisto dostojno, na cajte bi rekel, da celo dobro. Pa mi gre hepan ornk na organ.

Mi smo jim včeraj dva gola šenkali, centralne obrambe v tistih dveh situacijah kot da ni bilo.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 14 Mar 2018, 10:50

Derviševič je v fazi branjenja odigral slabo.
In osnovna naloga DEFENZIVNEGA veznega je, da prekinja, razbija,... napade nasprotnika.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Don » 14 Mar 2018, 10:53

_PeRo_ napisal/-a:Derviševič je v fazi branjenja odigral slabo.
In osnovna naloga DEFENZIVNEGA veznega je, da prekinja, razbija,... napade nasprotnika.

V defenzivi je odigral popolnoma enako kot Cretu. Nič slabše, nič boljše. Potem ko smo se odprli pa je sam ostal na sredini, pa valda da je bil bolj na udaru sploh ker ni imel več lufta, ampak je korektno odigral.
Don

OdgovorNapisal/-a bani » 14 Mar 2018, 10:55

hsge napisal/-a:pa je bil tam kontakt? Meni se iskreno povedano ni zdelo...

Pogledal posnetek , večkrat. Branilec Domžal ga je zadel s kolenom v koleno, ko se mu je vrgel pod noge.
Ampak če trdite, da to ni vplivalo na igro, isto kot offside ne, potem kaj še naj napišem...?
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 14 Mar 2018, 10:58

Kar se tiče tega penala nad Mešanovičem. Jaz ne razumem tega pizdenja, ker pač ni blo dosojenega penala s strani Milaniča, kluba, Mešota.. Tak kot smo mi odigrali si niti nismo zaslužli remizirat. In naj se prvo pogledajo v ogledalo (stroka) potem najdejo rešitev in ko bomo začeli igrat kot se spodobi se lahko pizdijo nad vsemi. Sedaj pa bi pričakoval neko samokritiko.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a Master » 14 Mar 2018, 10:59

aLeen7 napisal/-a:Kar se tiče tega penala nad Mešanovičem. Jaz ne razumem tega pizdenja, ker pač ni blo dosojenega penala s strani Milaniča, kluba, Mešota.. Tak kot smo mi odigrali si niti nismo zaslužli remizirat. In naj se prvo pogledajo v ogledalo (stroka) potem najdejo rešitev in ko bomo začeli igrat kot se spodobi se lahko pizdijo nad vsemi. Sedaj pa bi pričakoval neko samokritiko.

Kakega penala??
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 14 Mar 2018, 11:01

Master napisal/-a:
aLeen7 napisal/-a:Kar se tiče tega penala nad Mešanovičem. Jaz ne razumem tega pizdenja, ker pač ni blo dosojenega penala s strani Milaniča, kluba, Mešota.. Tak kot smo mi odigrali si niti nismo zaslužli remizirat. In naj se prvo pogledajo v ogledalo (stroka) potem najdejo rešitev in ko bomo začeli igrat kot se spodobi se lahko pizdijo nad vsemi. Sedaj pa bi pričakoval neko samokritiko.

Kakega penala??

To se zgodi ko pišeš hitreje kot misliš. :D Tistega faula mislim, ko bi Meša šel sam proti golu.
aLeen7

OdgovorNapisal/-a gargamel » 14 Mar 2018, 11:07

Smo že kdaj videli kako samokritiko? Sploh ne bi imel problemov z Milaničem in sem tudi mnenja, da ni potrebe po nekem rezu, samo naj začne realno gledat na stvari, ne pa jokat o sodniških odločitvah in raznih dominacijah, ker izpada smešn že dlje časa... Po včerajšnji tekmi bi rekel: "igrali smo proti dobrim Domžalam, igrali niti nismo tako slabo vendar nam nikakor ne steče v napadu, smo v krizi, ampak bomo naredili vse, da krivuljo obrnemo. Sodniških odločitev ne bom komentiral, naj vsak povleče svoje zaključke." fertik, ende. Tako bi se moral obnašat trener takšnega kluba kot je Maribor, ne pa da smo veliki povsod, razen v porazih.
Uporabniški avatar
gargamel

OdgovorNapisal/-a bani » 14 Mar 2018, 11:08

O kakem penalu je govora?
In po tvoje je prav da nas lj-kr naveza še naprej je..?
Si torej zaslužimo, da nas v glavo?
Ker tak za k...., kot hočete predstaviti nekateri tukaj spet ni bilo.
Vso pomlad so prisotne individualne napake, zaradi katerih se itak kaznujemo sami. Tudi stroka naredi napako ali več, politiko kluba pa po vseh teh letih ze poznamo. In če norimo ob uspehih, se ne čudimo, saj delajo popolnoma isto, kot so takrat, ko smo bili uspešni...
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 14 Mar 2018, 11:13

Domžale so nas večkrat v preteklosti nadigrale, pa smo ven potegnili boljši rezultat. To včeraj je bil kontroliran nogomet iz njihove strani, kar je tudi Rožman napovedoval pred začetkom sezone. Me niso impresionirale, ampak so zasluženo zmagale.

Kar pa se nas tiče. Smo zgubljeni kot ekipa, strokovni štab išče neko pravo prvo postavo, pa se vidi, da so tudi oni zgubljeni v tem iskanju. Zakaj? Ne vem. Je pa dejstvo, da smo priprave imeli katastrofalne, ker nismo nič nadgradili, v bistvu smo se izgubili po jeseni. Se mi tudi zdi, da smo šli malo preveč lahkotno v spomladanski del po tej uspešni jeseni in smo mislili, da bo vse samo po sebi prišlo na svoje mesto, samo na igrišču se moramo pojavit. Pa nas je karma vsekala nazaj in zdaj smo v paniki.

Ta Šulerjeva igra včeraj je bila kriminalna in če po resnici povem, mi dol visi, če zaključi kariero po koncu sezone, ker teh njegovih felerjev je malo morje in mi jih več ni zagledat. To kak smo dopustili prvi gol, je za naš nivo nedopustno. Jebeni Širok se nam šeta po kazenskem, Bohar pa Šuler pa kot pionirčka. Drugi gol pa eh, brezveze. Šuler nonšalantno poda med tremi igralci Domžal našemu, lahko prestrežena žoga in potem namesto, da bi popravil napako gleda Vetriha in čaka kaj bo naredil. Namesto, da bi mu polomil noge za žutega. Pa morebitni ofsajd gor ali dol, ker je res blo na knap. Pihler in Zaho standardno kot vedno (noben doprinos naši igri, za število). To kar je Zaho zapravil je milo rečeno smešno, štopal bi si lahko, on pa z mehko nogo na hitro žogo, pol pa je šla kam je šla. Ampak igrala bosta oba, sem se že sprijaznil.

Od 12 pikah možnih osvojimo 5 pik, od tega 3 proti Ankaranu je katastrofalen štart. V krizi smo in Olimpija zasluženo drvi proti novemu naslovu. Mi pa nič, škoda in žalostno... Lahko smo upravičeno vsi skupaj razočarani in jezni.
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a suvereno » 14 Mar 2018, 11:19

Derviševič je bil v obrambi bogi, tisto poigravanje in spuščanje žoge čez uhice, kao da je nekdo od naših za njim, domžalčani pa nato v kontro, pa neko trimčkanje sem in tja, kot da igra mali nogomet, kaj te vem, če je to level za NK Maribor... pol pa še nevidni Pihler in imaš odlično sredino 8-)
Uporabniški avatar
suvereno

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: sunlord in 7 gostov