21. krog 1. SNL, NK Maribor - NK Rudar, torek, 6.3. ob 16:00

Re: 21. krog 1. SNL, NK Maribor - NK Rudar, torek, 6.3. ob 1

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 07 Mar 2018, 19:07

..................Handanovič................
Milec....Doumbia....Ivkovič...Kolmanič
...................Cretu......................
Bohar..............................Kramarič
...................Vršič.......................
........Mešanovič.......Tavares...........

To bi moralo bit včeraj naših 11. pa bi jih gladko meli ampak so določeni igralci v prednosti pri ta "glavnem" očitno.
Zadnjič spremenil deko1989, dne 07 Mar 2018, 19:09, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a PsYChoSLO » 07 Mar 2018, 19:07

Vitja Miler napisal/-a:
elwood napisal/-a:
vijolicni napisal/-a:mali zaho meni od samega začetka ni neka klasa, ne vidim nobene lastnosti pri njemu da bi bila tako posebna... me pa ne moti če vstopi zadnjih 10-20min. Trenutno pa on poleg vseh teh napadalcev ki jih imamo enostavno ne more začet v prvi enajsterici, ker je zadnji po kvaliteti.

Forsiranje njega prinaša samo nemir v slačilnico. Ker je foter ŠD mali mora igrat. Če pa kaj rečeš pa smo na primerih videli kakšni so ukrepi. Zaho bi sebi in malemu naredo medvedjo uslugo če ga kam proda.

Medvedjo uslugo sebi, malemu in klubu dela ravno s tem, ker ga NE proda. ;)

Prvo mora bit ponudba
Uporabniški avatar
PsYChoSLO

OdgovorNapisal/-a agerg » 07 Mar 2018, 20:08

Sicer srčno upam, da mali uspe priti v neko formo in da nekaj golov ter mogoče uspemo nekoga "napizdit", da on "dejansko ima nekaj več", a vse bolj dvomim v to, da bi se lahko našel kdo tako nor, ki bi za tega igralca ponudil neko vsoto denarja in mu ob tem ponudil še višjo plačo kot pri nas. Vse bolj se bojim, da bo igranje z njim (torej z igralcem manj), ker igral bo tako ali drugače, na koncu lahko predstavljalo enega glavnih razlogov ob potencialni izgubi naslova. Res se zdi se da imamo po "imenih" v tem trenutku odlično ekipo, a kaj ko je trenerju določeno, kdo mora igrat, kdo lahko igra in kdo ne, velikokrat neodvisno od kvalitete, ta trener pa to zelo poslušno izvaja, saj v kolikor ne bi, ne bi več bil trener. Potrebno je priznat, da smo na ta "zlatkov" način ustvarili velike uspehe, a verjamem da bi lahko še kaj več v kolikor ne bi bilo teh večnih "mutnih" interesov, vsekakor pa bi bilo okoli kluba in v njem tudi boljše vzdušje.
Uporabniški avatar
agerg

OdgovorNapisal/-a cl_dreamer » 07 Mar 2018, 20:50

Jaz ne vem kje ste si zdaj malega Zahota našli, kot da je on izvor vsega zla. Pač vedno si je treba nekoga najt in se v njega vpiknit, tak je blo pa bo. Pa daleč od tega da bi ga zagovarjal, ampak mi smo Rudarju kljub temu dali dva gola. Malo se spomnite, kaj je obramba delala na tej tekmi. Kaj sta delala zadnja vezna in kaj štoperja. Oba gola smo dobili po takih napakah pri pokrivanju, da si to enostavno ne bi smeli privoščiti. Plus toliko nekih napak pri postavljanju, razveljavljen gol, stoprocentna šansa... Pizda včasih niso prišli nasprotniki do našega kazenskega, ustvarili pa si kake 3 polpriložnosti. Zdaj pa so nam dali 2 komada, komot bi nam lahko še dva.

Taka nesigurnost v obrambi zelo vpliva tudi na napadalno igro, kjer potem ni sproščenosti in drznosti, igralci si ne upajo igrati tako napadalno itd.
cl_dreamer

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Mar 2018, 21:05

Ja leta nazaj je Maribor igral od prve minute in iskal gol, dva, tri... zdaj pa že 2 leti gledam da grem v tekmo saj bo... pač gol bo pal slej kot prej... pač imajo igralci pri nas najboljsi "soport" in za našo ligo je blo do zdaj skoro vedno dovolj saj smo tekme na koncu dobili na podlagi boljse pripravljenosti in kvalitete kadra ( tava).... no zdaj kot zgleda ne bo šlo več tak da čakamo in potem bi se radi v 85min raztrgali med tem ko smo 80 min. pač igrali u laganini saj bo že..... :nogomet:
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 07 Mar 2018, 21:19

cl_dreamer napisal/-a:Jaz ne vem kje ste si zdaj malega Zahota našli, kot da je on izvor vsega zla. Pač vedno si je treba nekoga najt in se v njega vpiknit, tak je blo pa bo. Pa daleč od tega da bi ga zagovarjal, ampak mi smo Rudarju kljub temu dali dva gola. Malo se spomnite, kaj je obramba delala na tej tekmi. Kaj sta delala zadnja vezna in kaj štoperja. Oba gola smo dobili po takih napakah pri pokrivanju, da si to enostavno ne bi smeli privoščiti. Plus toliko nekih napak pri postavljanju, razveljavljen gol, stoprocentna šansa... Pizda včasih niso prišli nasprotniki do našega kazenskega, ustvarili pa si kake 3 polpriložnosti. Zdaj pa so nam dali 2 komada, komot bi nam lahko še dva.

Taka nesigurnost v obrambi zelo vpliva tudi na napadalno igro, kjer potem ni sproščenosti in drznosti, igralci si ne upajo igrati tako napadalno itd.

V veliki meri se strinjam, da ni mali kriv če mu ne gre ampak Milanič (ki spet bluzi), da ga ne menja po prvih 45min. in dveh takih zapravljenih šansah. Mi smo res dali dva gola dobili pa tri (tisti njihov razveljavljeni je bil čisti gol), štange žal ne štejejo v "fucbalu" niti lepa igra (na oko) ampak goli in učinkovitost v napadu tako, da ne mi zdaj rečt ja mi smo pa zadeli vratnico in prečko...enostavno nekateri več NISO za prvih 11. (Rajčevič, Viler, Pihler) ker nam ubijajo igro jo upočasnjujejo in so zelo nesigurni...ko Viler potegne naprej ostane zadaj velik prepih, KER SE NE VRAČA oz. to počne zelo počasi in tu nastane nenormalno velika luknja pri nas in včeraj so oni igrali cel čas samo po desni, ker so vedli kje smo najbolj počasni...Kolmanič je veliko boljši v fazi vračanja, ker je hitrejši. Briga me, če bomo igrali grd nogomet hočem GOLE hočem hitro igro in učinkovitost ter 3 točke zato je čas, da se v igro postavi najboljših 11. in se osebne zadeve pustijo ob strani oz. kdo more igrat in kdo ne, ker drugače smo ga naje*ali! Pihler je očitno pozabo igrat nogomet ali pa je nekaj narobe z njegovo psiho, ker se mi zdi zelo nesiguren na igrišču, Rajčevič mislim, da igra na svojem maximumu ampak to je žal premalo, ker njega so poškodbe totalno uničile in včeraj je bil krivec za oba gola pri prvem je krenil ven iz kazenskega blokirat igralca in se vstavo na pol poti pri drugem pa pustil preveč placa. Včeraj bi Doumbia trgal, grizo, lamal, da bi se pokazal in si priboril mesto v prvih 11. In ne, ne paničarim, da ne bo pomote ampak v tekmah MB-Aluminij in MB-Rudar čisto realno bi moral bit naš izkupiček 6 točk oz. vsaj 4. Jaz si trenutno obrambe brez Šulerja in napada brez Tave ne znam predstavljat.... :rolleyes:
Zadnjič spremenil deko1989, dne 07 Mar 2018, 21:23, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a El Grande » 07 Mar 2018, 21:20

fixcar1 napisal/-a:Ja leta nazaj je Maribor igral od prve minute in iskal gol, dva, tri... zdaj pa že 2 leti gledam da grem v tekmo saj bo... pač gol bo pal slej kot prej... pač imajo igralci pri nas najboljsi "soport" in za našo ligo je blo do zdaj skoro vedno dovolj saj smo tekme na koncu dobili na podlagi boljse pripravljenosti in kvalitete kadra ( tava).... no zdaj kot zgleda ne bo šlo več tak da čakamo in potem bi se radi v 85min raztrgali med tem ko smo 80 min. pač igrali u laganini saj bo že..... :nogomet:

Bi se strinjal s tabo. Vedno, ko igramo ligo prvakov, po njej pademo. Bi si mislil, da bodo na podlagi teh izkušenj kaj spremenili, se kaj naučili, a ne gre. To je pač izgleda naša usoda. Ni še konec. Če vse tekme do konca sezone zmagamo smo prvaki, ne glede na žabarje. Če.....Še vedno sem prepričan, da imamo najboljši kader v SNL. A močno dvomim, v naš trenerski štab( Milanič-Gajser).
Zadnjič spremenil El Grande, dne 07 Mar 2018, 21:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a El Grande » 07 Mar 2018, 21:26

deko1989 napisal/-a:
cl_dreamer napisal/-a:Jaz ne vem kje ste si zdaj malega Zahota našli, kot da je on izvor vsega zla. Pač vedno si je treba nekoga najt in se v njega vpiknit, tak je blo pa bo. Pa daleč od tega da bi ga zagovarjal, ampak mi smo Rudarju kljub temu dali dva gola. Malo se spomnite, kaj je obramba delala na tej tekmi. Kaj sta delala zadnja vezna in kaj štoperja. Oba gola smo dobili po takih napakah pri pokrivanju, da si to enostavno ne bi smeli privoščiti. Plus toliko nekih napak pri postavljanju, razveljavljen gol, stoprocentna šansa... Pizda včasih niso prišli nasprotniki do našega kazenskega, ustvarili pa si kake 3 polpriložnosti. Zdaj pa so nam dali 2 komada, komot bi nam lahko še dva.

V veliki meri se strinjam, da ni mali kriv če mu ne gre ampak Milanič (ki spet bluzi), da ga ne menja po prvih 45min. in dveh takih zapravljenih šansah. Mi smo res dali dva gola dobili pa tri (tisti njihov razveljavljeni je bil čisti gol), štange žal ne štejejo v "fucbalu" niti lepa igra (na oko) ampak goli in učinkovitost v napadu tako, da ne mi zdaj rečt ja mi smo pa zadeli vratnico in prečko...enostavno nekateri več NISO za prvih 11. (Rajčevič, Viler, Pihler) ker nam ubijajo igro jo upočasnjujejo in so zelo nesigurni...ko Viler potegne naprej ostane zadaj velik prepih, KER SE NE VRAČA oz. to počne zelo počasi in tu nastane nenormalno velika luknja pri nas in včeraj so oni igrali cel čas samo po desni, ker so vedli kje smo najbolj počasni...Kolmanič je veliko boljši v fazi vračanja, ker je hitrejši. Briga me, če bomo igrali grd nogomet hočem GOLE hočem hitro igro in učinkovitost ter 3 točke zato je čas, da se v igro postavih najboljših 11. in se osebne zadeve pustijo ob strani oz. kdo more igrat in kdo ne, ker drugače smo ga naje*ali! Pihler je očitno pozabo igrat nogomet ali pa je nekaj narobe z njegovo psiho, ker se mi zdi zelo nesiguren na igrišču, Rajčevič mislim, da igra na svojem maximumu ampak to je žal premalo, ker njega so poškodbe totalno uničile in včeraj je bil krivec za oba gola pri prvem je krenil ven iz kazenskega blokirat igralca in se vstavo na pol poti pri drugem pa pustil preveč placa. Včeraj bi Doumbia trgal, grizo, lamal, da bi se pokazal in si priboril mesto v prvih 11. In ne, ne paničarim, da ne bo pomote ampak v tekmah MB-Aluminij in MB-Rudar čisto realno bi moral bit naš izkupiček 6 točk oz. vsaj 4. Jaz si trenutno obrambe brez Šulerja in napada brez Tave ne znam predstavljat.... :rolleyes:

Pa ni problem v igralcih. Pa ovi Uremović od Olimpije je rupa od igralca, ampak ob odlično postavljenih igralcih na igrišču, s tem, da vsi njihovi igralci( izjema morda Kronaveter in Benko) laufajo takoj za izgubljeno žogo kot terieri, ta Uremović izpade kot zanesljiv branilec. Ni problem v igralcih no! Imamo trenerja, ki enostavno ne zna postavit igralce na igrišču proti ekipam, ki se organizirano branijo proti nam. Biščan pa to zna.
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a deko1989 » 07 Mar 2018, 21:45

El Grande napisal/-a:
deko1989 napisal/-a:

V veliki meri se strinjam, da ni mali kriv če mu ne gre ampak Milanič (ki spet bluzi), da ga ne menja po prvih 45min. in dveh takih zapravljenih šansah. Mi smo res dali dva gola dobili pa tri (tisti njihov razveljavljeni je bil čisti gol), štange žal ne štejejo v "fucbalu" niti lepa igra (na oko) ampak goli in učinkovitost v napadu tako, da ne mi zdaj rečt ja mi smo pa zadeli vratnico in prečko...enostavno nekateri več NISO za prvih 11. (Rajčevič, Viler, Pihler) ker nam ubijajo igro jo upočasnjujejo in so zelo nesigurni...ko Viler potegne naprej ostane zadaj velik prepih, KER SE NE VRAČA oz. to počne zelo počasi in tu nastane nenormalno velika luknja pri nas in včeraj so oni igrali cel čas samo po desni, ker so vedli kje smo najbolj počasni...Kolmanič je veliko boljši v fazi vračanja, ker je hitrejši. Briga me, če bomo igrali grd nogomet hočem GOLE hočem hitro igro in učinkovitost ter 3 točke zato je čas, da se v igro postavih najboljših 11. in se osebne zadeve pustijo ob strani oz. kdo more igrat in kdo ne, ker drugače smo ga naje*ali! Pihler je očitno pozabo igrat nogomet ali pa je nekaj narobe z njegovo psiho, ker se mi zdi zelo nesiguren na igrišču, Rajčevič mislim, da igra na svojem maximumu ampak to je žal premalo, ker njega so poškodbe totalno uničile in včeraj je bil krivec za oba gola pri prvem je krenil ven iz kazenskega blokirat igralca in se vstavo na pol poti pri drugem pa pustil preveč placa. Včeraj bi Doumbia trgal, grizo, lamal, da bi se pokazal in si priboril mesto v prvih 11. In ne, ne paničarim, da ne bo pomote ampak v tekmah MB-Aluminij in MB-Rudar čisto realno bi moral bit naš izkupiček 6 točk oz. vsaj 4. Jaz si trenutno obrambe brez Šulerja in napada brez Tave ne znam predstavljat.... :rolleyes:

Pa ni problem v igralcih. Pa ovi Uremović od Olimpije je rupa od igralca, ampak ob odlično postavljenih igralcih na igrišču, s tem, da vsi njihovi igralci( izjema morda Kronaveter in Benko) laufajo takoj za izgubljeno žogo kot terieri, ta Uremović izpade kot zanesljiv branilec. Ni problem v igralcih no! Imamo trenerja, ki enostavno ne zna postavit igralce na igrišču proti ekipam, ki se organizirano branijo proti nam. Biščan pa to zna.

Naš edini pravi "terier" je šel v Izrael (Kabha) on tudi, ko ni imel dneva je bil povsod na igrišču in šel na vsako žogo! Drugi njemu podoben ne igra, ker se je očitno nekaj zgodilo med prestopnim rokom??? (Vrhovec) in na igrišču še ostane samo 4-5 takih (od 10 v polju!), ki jih hočeš ti gledat...Ivkovič, Tava, Milec, Šuler, Mešanovič, ki se res borijo za vsako žogo... sicer pa je žalostno, da vsako tekmo igramo na polno samo zadnjih 10-15min, ko nam že voda v grlo teče a bi lahko tekmo odločli sebi v prid v prvih 20min. Kar me še pa najbolj razjezi so izjave Milaniča po tekmi, ki pa tudi mislim, da nebo imel več veliko kredita, če nam ovi pobegnejo še za par pik v naslednjih 2-3 krogih ... :nogomet:
Uporabniški avatar
deko1989

OdgovorNapisal/-a fixcar1 » 07 Mar 2018, 21:58

El Grande napisal/-a:
fixcar1 napisal/-a:Ja leta nazaj je Maribor igral od prve minute in iskal gol, dva, tri... zdaj pa že 2 leti gledam da grem v tekmo saj bo... pač gol bo pal slej kot prej... pač imajo igralci pri nas najboljsi "soport" in za našo ligo je blo do zdaj skoro vedno dovolj saj smo tekme na koncu dobili na podlagi boljse pripravljenosti in kvalitete kadra ( tava).... no zdaj kot zgleda ne bo šlo več tak da čakamo in potem bi se radi v 85min raztrgali med tem ko smo 80 min. pač igrali u laganini saj bo že..... :nogomet:

Bi se strinjal s tabo. Vedno, ko igramo ligo prvakov, po njej pademo. Bi si mislil, da bodo na podlagi teh izkušenj kaj spremenili, se kaj naučili, a ne gre. To je pač izgleda naša usoda. Ni še konec. Če vse tekme do konca sezone zmagamo smo prvaki, ne glede na žabarje. Če.....Še vedno sem prepričan, da imamo najboljši kader v SNL. A močno dvomim, v naš trenerski štab( Milanič-Gajser).

Tudi to vse drži...o trenerskem štabu se bi pa dalo marsikaj čeprav Milanic ni tak slab kot ga bi eni radi prikazali... je pa vseeno trener in od postavi in sestavi prvo ekipo in menja kdaj pač menja.... v tem pa vidim velik problem, ker ne igrajo vsaj po moje 11 najboljsih....
MI SMO MARIBOR !!
Uporabniški avatar
fixcar1

Kraj: šterntal

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 07 Mar 2018, 22:02

Pred vsako tekmo, ko je objavljena enajsterica, je vecina komentarjev kak je to top postava, da jih treba zgazit. Pol pa, ko ne gre po planu, pa vsi pametni kateri drugi bi mogli zacet :yawn:
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a matejger » 07 Mar 2018, 22:05

TheseColorsDontRun napisal/-a:Pred vsako tekmo, ko je objavljena enajsterica, je vecina komentarjev kak je to top postava, da jih treba zgazit. Pol pa, ko ne gre po planu, pa vsi pametni kateri drugi bi mogli zacet :yawn:

Tak bo vedno, če se bodo šetali določeni oz. se nebodo borili!!! In tu ni izjem pri imenih!!!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a dnz » 07 Mar 2018, 22:23

Na niti eni tekmi ni igrala top postava, kr ni blo šukija, vrhovca in ker sta igrala pihler in zaho, čist preprosto je. Ko bo taka postava, bo za mene komaj top in če še takrat nebo boljše zgledalo, pa se je res treba zamislit
dnz

OdgovorNapisal/-a Master » 07 Mar 2018, 22:58

Pa kdo se je v koga vpikno po nepotrebnem? Jaz se bom v vsakega, če vidim, da ni z njega nič.
Ja smo dali dva gola, samo bi jih kurac dali, če ne bi vstopo Tava. Z malim spredi smo bli smešni in gola ne bi dali še dva dni. Enostavno Pihler, Zaho, Rajče, Bajde ne morejo igrati v Mariboru. To so povprečni igralci za slovensko ligo, mogoče keri še to ne. Rajčeviča so zjebale poškodbe, ostali niso nikdar meli kvalitete. In zaradi tega mi ne moremo premagati amaterjev iz Kidričevega in Rudarja.
Uporabniški avatar
Master

OdgovorNapisal/-a rebel » 07 Mar 2018, 23:05

Kaj delajo igralci na terenu?
Izvajajo dane naloge po taktičnih zamislih trenerja. Če jih ne, trener igralca menja že na tekmi, če se to zgodi več krat, ga odstrani iz ekipe.
In kaj naj zdaj rečem? Naj dam najprej odgovor ali naj najprej postavim vprašanje?
“Fail to prepare, prepare to fail.” – Roy Keane
Uporabniški avatar
rebel

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 08 Mar 2018, 06:05

Mislim, da vseeno pretiravate s kritiko nekaterih igralcev, dosti je problem taktike in tekma z rudarjem je pokazala, zakaj resne ekipe po Evropi ne igrajo tega roka sistema. Dajmo vseeno podpreti ekipo in trenerja v smislu, da niso bile optimalne razmere ampak zdaj je pa konec šale in se je treba boriti od prve do zadnje minute.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Mar 2018, 08:25

jezdec666 napisal/-a:Mislim, da vseeno pretiravate s kritiko nekaterih igralcev, dosti je problem taktike in tekma z rudarjem je pokazala, zakaj resne ekipe po Evropi ne igrajo tega roka sistema.

kakega sistema ? roka sistema ?

ps. če si mislil romb, pa si se zatipkal si se spet zajebal, ker proti rudarju smo igrali 4231
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Hetfield » 08 Mar 2018, 09:18

Hahaha, jezdec zmagovalec. Sistem, ki smo ga igrali proti Rudarju, igra 70% vrhunskih ekip v Evropi :).
Problem je, da imamo preveč napadalcev za tak sistem.
Hetfield

OdgovorNapisal/-a Don » 08 Mar 2018, 09:27

guano napisal/-a:
jezdec666 napisal/-a:Mislim, da vseeno pretiravate s kritiko nekaterih igralcev, dosti je problem taktike in tekma z rudarjem je pokazala, zakaj resne ekipe po Evropi ne igrajo tega roka sistema.

ps. če si mislil romb, pa si se zatipkal si se spet zajebal, ker proti rudarju smo igrali 4231

Še uro pred tekmo, pa si pisal kako je možno pri nas igrat samo romb in 433 :lol: 433 si celo pisal, ko so prišle izjave ven, da igramo sedaj 433 :lol:
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Mar 2018, 09:29

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:

Še uro pred tekmo, pa si pisal kako je možno pri nas igrat samo romb in 433 :lol: 433 si celo pisal, ko so prišle izjave ven, da igramo sedaj 433 :lol:

kaj spet ti bluziš? saj pa nisem jaz trener.

ps. pička si tečn zadnje čase bolj kot triper. če se ne vpikuješ v mene, si pa najdeš neko jebeno bojno polje s vsemu drugimi,
tak kot v oni temi, kjer namerno nisem sodeloval, ko si gnjavil mbfc-ju + vsem ostalim. daj zadihaj ali odjebi, oboje bo ok.
Zadnjič spremenil guano, dne 08 Mar 2018, 09:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 08 Mar 2018, 09:31

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:

kaj spet ti bluziš? saj pa nisem jaz trener. pička si tečn zadnje čase bolj kot triper.

Da si pisal pred tekmo, ko so prišle postave, da super da igramo 433. Danes smo igrali že 4231, tako kot je bilo grafično. Pred tekmo si gladko predstavljaš po svoje, potem ni po tvoje, pa napišeš da nisi trener :lol: glede na tvoje borbe za Dareta bi rekel, da si :lol:

V letu 2018 je imel eno dobro tekmo proti Celju, pa pišeš kako bi morali igrat, pa še vedno on polek :lol: Trenutno je v istem košu s Pihlerjem, Zahotom, Rajčetom.
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Mar 2018, 09:32

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:

kaj spet ti bluziš? saj pa nisem jaz trener. pička si tečn zadnje čase bolj kot triper.

Da si pisal pred tekmo, ko so prišle postave, da super da igramo 433. Danes smo igrali že 4231, tako kot je bilo grafično. Pred tekmo si gladko predstavljaš po svoje, potem ni po tvoje, pa napišeš da nisi trener :lol: glede na tvoje borbe za Dareta bi rekel, da si :lol:

V letu 2018 je imel eno dobro tekmo proti Celju, pa pišeš kako bi morali igrat, pa še vedno on polek :lol: Trenutno je v istem košu s Pihlerjem, Zahotom, Rajčetom.

adijo. butl.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 08 Mar 2018, 09:33

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:

adijo. butl.

Hvala guanotu za še eno konstruktivno debato, kjer se na koncu poslovi v svojem značilnem primitivnem tonu :lol:
Don

OdgovorNapisal/-a guano » 08 Mar 2018, 09:39

Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
adijo. butl.

Hvala guanotu za še eno konstruktivno debato, kjer se na koncu poslovi v svojem značilnem primitivnem tonu :lol:

pa kako debato s teboj, misliš da sem jaz še večji butl ?
jaz imam sebe rad in nikakor nisem mazohist.
sem dobro videl v oni temi, kaj pomeni "debata" s teboj. ne hvala. lep dan ti želim.
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a Don » 08 Mar 2018, 09:44

guano napisal/-a:
Don napisal/-a:
guano napisal/-a:
adijo. butl.

pa kako debato s teboj, misliš da sem jaz še večji butl ?
jaz imam sebe rad in nikakor nisem mazohist.
sem dobro videl v oni temi, kaj pomeni "debata" s teboj. ne hvala. lep dan ti želim.

Glede na to kako se obnašaš ne izključujem tega. Vsakemu ki proti tebi napiše kaj drugega, ga prvo označiš za butla,da ne misliš s takimi komunicirat. Medtem ko če ti drugim kaj citiraš vse v redu, pa mimogrede se čutiš vpoklicanega in izzvanega v vsaki debati :lol: pomoje so na forumu glih kake 4 debate, ko se ti nisi vključil, medtem ko se nekdo v tvojo, je butl... ;)

Upam res, da nisi toliko star kot se predstavljaš, ker tvoje obnašanje je na nivoju hude pubertete.

Ps. Tisto debato, ki omenjaš. Tam se vsaj ni noben žalil, kot ti delaš. Admini pa kot naši sodniki pri tebi.
Don

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Google [Bot], marcni_pubec in 7 gostov