21. krog 1. SNL, NK Maribor - NK Rudar, torek, 6.3. ob 16:00

Re: 21. krog 1. SNL, NK Maribor - NK Rudar, torek, 6.3. ob 1

OdgovorNapisal/-a Damc » 07 Mar 2018, 08:48

Meni pa se je zdelo kot, da je Pihler zgrešil poklic?
"Do not abuse me with your different opinion!" - Caitlin Burley
Uporabniški avatar
Damc

OdgovorNapisal/-a ales100i » 07 Mar 2018, 08:53

O posameznikih ne bom kaj dosti, ker sem svoje že 1000x povedal. Mi igramo 90% tekem z enim manj. Ampak ne da se mi več to ponavljat, ker tako to pač je pri nas.

Je pa zelo zaskrbljujoče nekaj drugega. Če smo včasih igrali pod Milaničem en sam sistem in to po večini z 11-13 igralci, sedaj igramo vsako tekmo drug sistem, igralcem se menjava položaje, naloge,... To vse kaže, da Milanič nima ideje. Ne vem kaj se je delalo na pripravah, ampak tam se išče sistem, taktika, postavitev in položaje igralcev. 3 mesece traja pavza in v tem času bi se večino teh stvari moralo rešit. Ne pa zdaj. Vsako tekmo probavamo in iščemo nove rešitve in to mene skrbi. Sem skoraj ziher, da v taki postavitvi in postavi nismo odigrali niti minute na pripravah.

Napredek je možen, če piliš neke zadeve iz tedna v teden. To kar pa mi zdaj delamo, pa je ena velika zmeda in kaže na nemoč našega strokovnega vodstva. Še en dokaz se je včeraj videl, da ded res ne ve kaj naj naredi. 5 minut pripravlja Derviševiča na vstop in potem se po petih minutah premisli in da not Boharja na čisto drugem položaju. Pa se na igrišču v tem času ni čisto nič spremenilo. Tudi to meni kaže, da v tistem trenutku ni bilo plana in nismo vedeli kaj točno naj naredimo.

Preveč interesov mora Milanič zadovoljiti - toti mora igrat, oni ne sme, onemu je treba najt novi položaj, onega spravit v formo, onemu ne vem kaj ... In zato trpi rezultat. In tako pričakujem, da bo še naprej. Žal. Nisem optimist. Ker ne vidim rdeče niti v našem konceptu na igrišču. No vidim, da je sicer interes sistem tako postavit, da bodo določeni lahko igrali, ampak trenutno smo od tega, da bi ga našli oddaljeni kilometre. Za vikend pa je že nova tekma.

Poslano z mojega LG-H850 z uporabo Tapatalk
Zadnjič spremenil ales100i, dne 07 Mar 2018, 09:10, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Mar 2018, 09:05

ales100i napisal/-a: To kar pa mi zdaj delamo, pa je ena velika zmeda in kaže na nemoč našega strokovnega vodstva. Preveč interesov mora Milanič zadovoljiti - toti mora igrat, oni ne sme, onemu je treba najt novi položaj, onega spravit v formo, onemu ne vem kaj ... In zato trpi rezultat.

Dober zaključek, le mali popravek, zmeda in rezultati so posledica podčrtanega.
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Ihaha » 07 Mar 2018, 09:12

Če bi 10% šans izkoristili, bi se danes menili o rezultatu 5-2 in super tekmi. Glede na to da nam zaenkrat ne gre nič, tudi od zgoraj, verjamem da se to obrne prejalslej.
Me je zelo pozitivno presenetil Mešanovič na boku. Odigral vrhunsko napram zgubljenemu Bajdetu na drugi strani.
Mali Zaho je v igri sodeloval veliko več kot ponavadi, tako da resnično škoda onih šans, ki jih ne zapravlja ponavadi. Kaj mu je da je tak zablokiral v občutku, naj ugotovi stroka. Ni pa bil to oni klasični Zahovič, ko igraš z enim manj.Vsaj tu mu je plus, če ma ogromen madež za oni dve šansi.
Vršič izgubljen. Ne mislim tiste dve, tri podaje, ampak nasplošno igra, štopanje, obračanje...bilo je vsaj 5,6 situacij ki so bile izredno obetavne, če ne bi tukaj bila neskoncentriranost problematična. Katastrofa.

Izpod vsake kritike pa Pihler. Kaj se je z njim zgodilo, ne vem. Ampak to ni f od fuzbalerja trenutno.
Uporabniški avatar
Ihaha

OdgovorNapisal/-a baresi » 07 Mar 2018, 09:36

Izgubili še dve pomembni točki, povsem po nepotrebnem. S temi določenimi "notranjimi" interesi, si sami kopljemo jamo. Me prav zanima, kdo bo naslednjo tekmo začel v napadu... Tava in Mešo sta že zadela, prvi z najmanjšo minutažo spomladi, drugi celo s tem, da je igral na krilu. Če bo naslov šel, bo šel prav zaradi mučk. In si bomo sami krivi, ne pa faking vreme...

Škoda, dve domači tekmi sta mimo, mi pa smo šli iz varne prednosti, v "nevaren" zaostanek.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a ales100i » 07 Mar 2018, 09:48

baresi napisal/-a:Izgubili še dve pomembni točki, povsem po nepotrebnem. S temi določenimi "notranjimi" interesi, si sami kopljemo jamo. Me prav zanima, kdo bo naslednjo tekmo začel v napadu... Tava in Mešo sta že zadela, prvi z najmanjšo minutažo spomladi, drugi celo s tem, da je igral na krilu. Če bo naslov šel, bo šel prav zaradi mučk. In si bomo sami krivi, ne pa faking vreme...

Škoda, dve domači tekmi sta mimo, mi pa smo šli iz varne prednosti, v "nevaren" zaostanek.

Se strinjam. Čeprav sem bil ful vesel, da smo pripeljali Mlakarja, sem takoj po podpisu bil zelo skeptičen. Ker sem vedel kaj to prinaša. 4 napadalce imaš od katerih 3je morajo igrat zaradi interesov, četrti pa bi moral igrat, ker si s predstavami zasluži. Potem imaš še v bistvu zadaj 4 igralce (Bohar, Bajde, Kramarič, Ahmedi), ki se vsi najbolje oz. skoraj edino, znajdejo in kažejo kar znajo kot krilni napadalci. Torej 8 igralcev za max. 3 položaje in še to morajo vsaj 2-3je igrat. Zdaj pa bodi Milanič. Ni mu lahko.
Uporabniški avatar
ales100i

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 07 Mar 2018, 10:06

Kje ste določeni včeraj videli odličnega Vršiča, ne vem. To pa da mora on kot "10-ka" dati kaki pravi pas napadalcem, pa je osnova njegovega položaja in zaradi tega ni odličen. Vse ostalo za pozabo, od štopanja, prepočasnega gibanja. Zaho pa kot Zaho, trenutno je za moje pojme 4 napadalec, ker pa so druge stvari v ozadju, bo v ospredju. Kot sem že rekel pred tednom dni, v napadu obvezno Tava in Meša, ki v teh razmerah z svojimi sposobnostmi lahko zabijeta iz polpriložnosti. Zelo dobro sodelujeta.

Pihler pa je samo še za treninge z odstreljenim Mertljem, ker me spominja na Dodleka izpred deset let - izgubljen v času in prostoru. Prepoceni smo zapravili 4 pike na dveh domačih tekmah, kje bomo mi to nakdnonadili, ne vem, ampak Milanič pravi, da bomo. Na njivah pa šele bomo igrali. V kolikor bomo šli v zaostanek pred derbijem konec meseca v LJ, se nam slabo piše. Ni še neka panika potrebna, ampak zmagovat pa bo potrebno počasi, ker vsakič govorit, kako bomo nadoknadili pike drugje, je malo tak. Mi kiksamo, Olimpija ne. Bo potrebno za naslov dobiti kar oba derbija zgleda.

Sicer pa ene res dobre tekme nismo odigrali v pripravah in potem zgleda tak kot je. V Turčiji nismo naredili nič pametnega.
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a dzirlo » 07 Mar 2018, 10:49

Imamo preveč igralcev, predvsem pa preveč takšnih, ki zaradi določenih interesov morajo igrati. Bojim se, da se bo zato že v tej sezoni našel "igrač", ki bo šel po poti Mertlja in bo za nas na veliko žalost za vedno zgubljen. Na sumu imam Ahmedija, pa mogoče Mešota in še koga...

Samo upamo lahko, da te 4 izgubljene točke ne bodo odločilne za letošnji naslov. Na mizi je seveda še veliko točk, a z igralcem manj in nenehnim iskanjem in prilagajanjem taktike jih bomo težko zbrali dovolj.

Kljub vsemu sem zmeren optimist. 8-)
Uporabniški avatar
dzirlo

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 07 Mar 2018, 11:02

Vse ste že povedali.

Dodal bi samo to, da še vedno čakam objavo iz strani kluba, da so tudi tokrat sodniki slabo sodili.
Saj so razveljavili regularen gol Rudarju, ter tekmo podaljšali za dodatno minuto! Čeprav je stranski pokazal 3 min sodnikovega podaljška, se je tekma končala po 4. min sodnikovega podaljška.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a liki » 07 Mar 2018, 11:28

_PeRo_ napisal/-a: Čeprav je stranski pokazal 3 min sodnikovega podaljška, se je tekma končala po 4. min sodnikovega podaljška.

Ker je bil Rudar v napadu... :lol:
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a stric » 07 Mar 2018, 12:08

ni nič Dare kriv. Nam je lani sam spravil naslov nazaj, kot nekateri radi povejo in so drugi krivi da poda glih 3 točno na tekmi... tako da upravičeno podrejamo sistem da lahko on kaže svoje čarovnije :party:
stric

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Mar 2018, 12:26

stric napisal/-a:ni nič Dare kriv. Nam je lani sam spravil naslov nazaj, kot nekateri radi povejo in so drugi krivi da poda glih 3 točno na tekmi... tako da upravičeno podrejamo sistem da lahko on kaže svoje čarovnije :party:

tebe kdo jemlje resno? :party:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a stric » 07 Mar 2018, 12:33

guano napisal/-a:
stric napisal/-a:ni nič Dare kriv. Nam je lani sam spravil naslov nazaj, kot nekateri radi povejo in so drugi krivi da poda glih 3 točno na tekmi... tako da upravičeno podrejamo sistem da lahko on kaže svoje čarovnije :party:

glede na to da me tako redno citiraš me ti kr resno spremljaš :party: april se približuje, ko greš na svoje :party:
stric

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Mar 2018, 12:41

stric napisal/-a:
guano napisal/-a:

glede na to da me tako redno citiraš me ti kr resno spremljaš :party: april se približuje, ko greš na svoje :party:

citiram te občasno, ker me res čudi, da ti je samo v slabih treh mesecih uspelo postat prvi hepan foruma,
in da tvoje vpise vsaj 90% forumašev jemlje kot šalo, kar se tiče tega kam grem, pa verjemi, da boš ti šel prej kam, kot pa jaz ;)

pa prijeten dan še naprej
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a elwood » 07 Mar 2018, 14:26

ales100i napisal/-a:O posameznikih ne bom kaj dosti, ker sem svoje že 1000x povedal. Mi igramo 90% tekem z enim manj. Ampak ne da se mi več to ponavljat, ker tako to pač je pri nas.

Je pa zelo zaskrbljujoče nekaj drugega. Če smo včasih igrali pod Milaničem en sam sistem in to po večini z 11-13 igralci, sedaj igramo vsako tekmo drug sistem, igralcem se menjava položaje, naloge,... To vse kaže, da Milanič nima ideje. Ne vem kaj se je delalo na pripravah, ampak tam se išče sistem, taktika, postavitev in položaje igralcev. 3 mesece traja pavza in v tem času bi se večino teh stvari moralo rešit. Ne pa zdaj. Vsako tekmo probavamo in iščemo nove rešitve in to mene skrbi. Sem skoraj ziher, da v taki postavitvi in postavi nismo odigrali niti minute na pripravah.

Napredek je možen, če piliš neke zadeve iz tedna v teden. To kar pa mi zdaj delamo, pa je ena velika zmeda in kaže na nemoč našega strokovnega vodstva. Še en dokaz se je včeraj videl, da ded res ne ve kaj naj naredi. 5 minut pripravlja Derviševiča na vstop in potem se po petih minutah premisli in da not Boharja na čisto drugem položaju. Pa se na igrišču v tem času ni čisto nič spremenilo. Tudi to meni kaže, da v tistem trenutku ni bilo plana in nismo vedeli kaj točno naj naredimo.

Preveč interesov mora Milanič zadovoljiti - toti mora igrat, oni ne sme, onemu je treba najt novi položaj, onega spravit v formo, onemu ne vem kaj ... In zato trpi rezultat. In tako pričakujem, da bo še naprej. Žal. Nisem optimist. Ker ne vidim rdeče niti v našem konceptu na igrišču. No vidim, da je sicer interes sistem tako postavit, da bodo določeni lahko igrali, ampak trenutno smo od tega, da bi ga našli oddaljeni kilometre. Za vikend pa je že nova tekma.

Poslano z mojega LG-H850 z uporabo Tapatalk

Se strinjam s tem ker je to nekako odraz trenutnega stanja. Sam se sploh ne sekiram ker je to pač vedno ista zgodba. Na koncu smo lahko samo prvi ali pa to ne bomo.Zakaj lahko razpredamo v nedogled, dejstvo pa je da smo strokovno pač na nivoju, ko kaj več ne moreš niti pričakovat. Od modernega taktičnega nogometa pa smo itak oddaljeni svetlobna leta. Milanič dela 90% menjav, ki nobenemu niso jasne in to bo počel še naslednjih nekaj let.
ČE ne bi bilo Zahota njega več davno ne bi bilo v MB tako kot tudi ne malega Zahota, ki je pri nas samo zaradi fotra. Nima tehnike, fizike, hitrosti.... skratka nobenih preddispozicij enega kvalitetnega napadalca. In igra celo tekmo. Kdo naj to razume?
Tak da naša primarna naloga je, da naredimo svoje in se ne oziramo na loleke. Lahko da nam rata, lahko pa tudi ne.
Motiv bi moral bit zadosti velik - gre za borbo za prvo mesto, kjer tekmujemo z največjim rivalom. Morali bi trgat na vsaki tekmi samo ob misli, da bi toti loleki lahko bli celo prvi. Že taka misel ti da 120% jebemomast.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 07 Mar 2018, 16:41

liki napisal/-a:
_PeRo_ napisal/-a: Čeprav je stranski pokazal 3 min sodnikovega podaljška, se je tekma končala po 4. min sodnikovega podaljška.

Ker je bil Rudar v napadu... :lol:

+ gol v podaljsku
aLeen7

OdgovorNapisal/-a spiderKAD » 07 Mar 2018, 16:57

Ce pa kaj, se pa na sodnike res ne mormo zgovarjat. Je realizacija dosti vecji problem
spiderKAD

OdgovorNapisal/-a Samo » 07 Mar 2018, 16:58

Ajajaj, Cretsu moj...

Viler še ni nared. Doumbia, če je že kako podajo zajebal, vsaj ni takih šans dopuščal kot Rajčevič včeraj.

OK, res bi morali glede na šanse kakega več dat, ampak obrambno ni blo OK - napačna izbira igralcev. In ti izgubljeni dve točki včeraj gresta v precejšnji meri na račun trenerja.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a vijolicni » 07 Mar 2018, 17:21

mali zaho meni od samega začetka ni neka klasa, ne vidim nobene lastnosti pri njemu da bi bila tako posebna... me pa ne moti če vstopi zadnjih 10-20min. Trenutno pa on poleg vseh teh napadalcev ki jih imamo enostavno ne more začet v prvi enajsterici, ker je zadnji po kvaliteti.
Uporabniški avatar
vijolicni

OdgovorNapisal/-a elwood » 07 Mar 2018, 17:23

vijolicni napisal/-a:mali zaho meni od samega začetka ni neka klasa, ne vidim nobene lastnosti pri njemu da bi bila tako posebna... me pa ne moti če vstopi zadnjih 10-20min. Trenutno pa on poleg vseh teh napadalcev ki jih imamo enostavno ne more začet v prvi enajsterici, ker je zadnji po kvaliteti.

Forsiranje njega prinaša samo nemir v slačilnico. Ker je foter ŠD mali mora igrat. Če pa kaj rečeš pa smo na primerih videli kakšni so ukrepi. Zaho bi sebi in malemu naredo medvedjo uslugo če ga kam proda.
Demokracija je laž in fetiš, ki nam preprečuje, da vidimo resnico oziroma dejanske antagonizme v družbi (dr. Slavoj Žižek)
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a Rahmanovič legenda » 07 Mar 2018, 17:35

3 podaje je imel take da je bila po njih 100% šansa. To je zelo dober izkupiček. Procent natančnih podaj je imel višji od Cretsuja. Ampak njega se šimfa že po navadi, ker si je ded preveč dovoli. Pihler je pa katastrofalen od tistega vpoklica v reprezentanco naprej. Nič od nič, kriv za večino golov letos in še vedno igra. Če temu dodamo še Cretsuja, ki veliko ni igral in ne mora kar čez noč dvignit nivo, potem je jasno da ne more štimat. Ampak če se vprašamo koga bi igrali namesto Pihlerja, pa ni odgovora, ker takega vezista ni. Naš najboljši vezist pa na stranskem tiru.
Rahmanovič legenda

OdgovorNapisal/-a elwood » 07 Mar 2018, 17:43

Sami si bomo na koncu dali strel v koleno. Če sem na tekmi koga pogrešal je to Vrhovec.
Uporabniški avatar
elwood

OdgovorNapisal/-a berlusconi » 07 Mar 2018, 18:42

V tem klubu kot igralec res moraš rit lizat ŠD, da ne padeš v "črno luknjo"...

Da se tako odstavlja lani najboljšega DMja je prav hecno. A forsira se pa novega prišleka. Pizda, raje igraj z Drvo, če se je ded že trudil na pripravah...
berlusconi

OdgovorNapisal/-a Vitja Miler » 07 Mar 2018, 18:59

elwood napisal/-a:
vijolicni napisal/-a:mali zaho meni od samega začetka ni neka klasa, ne vidim nobene lastnosti pri njemu da bi bila tako posebna... me pa ne moti če vstopi zadnjih 10-20min. Trenutno pa on poleg vseh teh napadalcev ki jih imamo enostavno ne more začet v prvi enajsterici, ker je zadnji po kvaliteti.

Forsiranje njega prinaša samo nemir v slačilnico. Ker je foter ŠD mali mora igrat. Če pa kaj rečeš pa smo na primerih videli kakšni so ukrepi. Zaho bi sebi in malemu naredo medvedjo uslugo če ga kam proda.

Medvedjo uslugo sebi, malemu in klubu dela ravno s tem, ker ga NE proda. ;)
Uporabniški avatar
Vitja Miler

OdgovorNapisal/-a guano » 07 Mar 2018, 19:01

berlusconi napisal/-a: Pizda, raje igraj z Drvo, če se je ded že trudil na pripravah...

(UF) (UF) (UF) :-E :-E :-E
Uporabniški avatar
guano

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: Mraz, Nk Maribor 1960, wragec-mb in 4 gostov