19. krog 1. SNL, NK Maribor - Aluminij, 24.2. ob 16:55

Re: 19. krog 1. SNL, NK Maribor - Aluminij, 24.2. ob 16:55

OdgovorNapisal/-a Mraz » 27 Feb 2018, 15:30

Do sobotne tekme ne bo temperatura niti blizu 0, igrišče bo globoko pomrznilo, vemo pa kaj to pomeni za samo igro.
Mraz

OdgovorNapisal/-a guano » 27 Feb 2018, 15:46

to je napoved za Kranj, za ta teden....res me zanima kako igrišče bo v soboto

Slika
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a Puh » 27 Feb 2018, 23:36

dzirlo napisal/-a:Samo brez panike, proti šumarom smo imeli probleme tudi, ko smo bli v formi in na + 20. Krivi smo si sami in nehajte že enkrat za vse naše probleme krivce iskati v LJ. Največji krivec je tisti, ki je odločil, da se tekma v takšnih okoliščinah mora odigrati. :!:

:up:
Puh

OdgovorNapisal/-a bani » 28 Feb 2018, 08:54

[quote="guano"]to je napoved za Kranj, za ta teden....res me zanima kako igrišče bo v soboto

Kot poledenela zorana njiva :-E
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a mb_pobrezje » 28 Feb 2018, 09:58

Ta prva kola po zimskem premoru je treba zmagovati na silo, brez nekega poskušanja umetniških vložkov. Na takih tekmah kot so Aluminij, pa zdaj v soboto Triglav se dobiva prvenstvo. V napad obvezno igralce, ki se lahko fizično kosajo in dobivajo duele na rutino, Tava in Meša. Zaho in Mlakar samo za zadnjih 15 min., ko s svojo svežino probajo dodatno pritisnit na obrambni zid Triglava. Ne glede na igrišče kakšno pač bo, se v soboto enostavno mora zmagat. Čeprav v Kranju nikoli nismo briljirali, smo pa na silo nekak zmagovali. In to rabimo...
mb_pobrezje

OdgovorNapisal/-a baresi » 28 Feb 2018, 10:03

mb_pobrezje napisal/-a:Ta prva kola po zimskem premoru je treba zmagovati na silo, brez nekega poskušanja umetniških vložkov. Na takih tekmah kot so Aluminij, pa zdaj v soboto Triglav se dobiva prvenstvo. V napad obvezno igralce, ki se lahko fizično kosajo in dobivajo duele na rutino, Tava in Meša. Zaho in Mlakar samo za zadnjih 15 min., ko s svojo svežino probajo dodatno pritisnit na obrambni zid Triglava. Ne glede na igrišče kakšno pač bo, se v soboto enostavno mora zmagat. Čeprav v Kranju nikoli nismo briljirali, smo pa na silo nekak zmagovali. In to rabimo...
Se strinjam. Ravno za prejšnjo tekmo sem mislil, kako nam fali Tava. On je res dosti krat nekak spravil žogo noter, včasih tudi iz nešanse.
Uporabniški avatar
baresi

OdgovorNapisal/-a matejger » 28 Feb 2018, 11:10

Proti triglavu smo vedno tezko igrali in me je te tekme strah.
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a suvereno » 28 Feb 2018, 12:16

V bistvu smo letos samo 3x zmagali z več kot enim golom prednosti ter kar 5x igrali 1:0 ter 0:0 in je strah upravičeno tukaj...

http://www.soccerstats.com/team.asp?lea ... =5-Maribor
Uporabniški avatar
suvereno

OdgovorNapisal/-a matejger » 28 Feb 2018, 12:29

S tem, da zadnjih nekaj sezon v spomladanskem delu se vedno zelo mučimo in imamo slabše rezultate kot jeseni...
Res, da je prva tekma v nadaljevanju specifična in še vremenske razmere, ki bodo tudi sedaj ob koncu tedna in neugodni triglav...
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a t-h-o-r » 28 Feb 2018, 15:20

matejger napisal/-a:S tem, da zadnjih nekaj sezon v spomladanskem delu se vedno zelo mučimo in imamo slabše rezultate kot jeseni...
Res, da je prva tekma v nadaljevanju specifična in še vremenske razmere, ki bodo tudi sedaj ob koncu tedna in neugodni triglav...

Uh, ja, ta neugodni Triglav. Njihovi keramičarji, avtomehaniki in ekonomisti, ki občasno trenirajo še fuzbal, so res jebena stranka. :party:
Uporabniški avatar
t-h-o-r

OdgovorNapisal/-a matejger » 28 Feb 2018, 15:30

t-h-o-r napisal/-a:
matejger napisal/-a:S tem, da zadnjih nekaj sezon v spomladanskem delu se vedno zelo mučimo in imamo slabše rezultate kot jeseni...

Uh, ja, ta neugodni Triglav. Njihovi keramičarji, avtomehaniki in ekonomisti, ki občasno trenirajo še fuzbal, so res jebena stranka. :party:

Glede na zgodovino naših dvobojev... in glede na tao, da se vse ekipe proti nam vtrgajo iz ketne in ponavadi naslednje tekme 99% izgubijo...
Plus vremenski pogoji...nebi bil tako prepričan v zagotovo zmago!
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a Samo » 01 Mar 2018, 11:48

Sem jih gledal proti Ankaranu. Bogi so ...
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Samo

OdgovorNapisal/-a matejger » 01 Mar 2018, 11:52

Samo napisal/-a:

Sem jih gledal proti Ankaranu. Bogi so ...

Tudi jaz sem gledal, ampak tekma se od tekme razlikuje!
Proti nam pa veš da vse ekipe v ligi dajo se 50% več kot so sposobne!!!
Uporabniški avatar
matejger

OdgovorNapisal/-a aLeen7 » 01 Mar 2018, 11:58

t-h-o-r napisal/-a:

Sej so! Če proti njim naši dobro igrajo jim storitve kot so recimo polaganje ploščic, menjava olja itd., dosti dražje zakasirajo!
aLeen7

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Mar 2018, 19:35

semnovi napisal/-a:
guano napisal/-a:
semnovi napisal/-a:pustimo zdaj to tekmo..mi smo proti Aluminiju vedno imeli težave...ni je tekme,ko jih ne bi bilo..pa je to poleti,pozimi,suho,mokro zmrznjeno...pač težave so....naj nekdo odpre temo z Triglavom...

:lol: :lol: :lol: :lol: vuni je minus 20, pol metra snega, ovi bi pa tekmo mel :party: :party: :party:

bravo lepo si mi popestril dan :up: :lol: :lol: :lol:

ps. naslednjega kroga 120% ta vikend ne bo, ker bodo igrišča
v kidiričevem, kranju, velenju, domžalah in tudi v gorici....zmržjena ko eskimova ozimnica

vidiš,kot vedno lupaš na pamet...pač po tvoje..v Ljubljani in Kranju ni nič novega snega in ga nič ne bo...temperatura pa se bo od četrtka dalje dvigovala...ampak ,ker si ti pač ti,pol pa se začne....
sem pa vesel,da sem ti polepšal dan..reci mi HVALA...to o tvojih 100 in več procentih zanesljivosti,pa saj veš,da ni potrebno komentirat...uh..skoraj si mi dvignil živec..haha ;)

na pamet sem zaslužil pivo....javi seeee, javi seeeee :party:
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a semnovi » 01 Mar 2018, 20:38

guano napisal/-a:
semnovi napisal/-a:
guano napisal/-a:
semnovi napisal/-a:pustimo zdaj to tekmo..mi smo proti Aluminiju vedno imeli težave...ni je tekme,ko jih ne bi bilo..pa je to poleti,pozimi,suho,mokro zmrznjeno...pač težave so....naj nekdo odpre temo z Triglavom...

:lol: :lol: :lol: :lol: vuni je minus 20, pol metra snega, ovi bi pa tekmo mel :party: :party: :party:

bravo lepo si mi popestril dan :up: :lol: :lol: :lol:

ps. naslednjega kroga 120% ta vikend ne bo, ker bodo igrišča
v kidiričevem, kranju, velenju, domžalah in tudi v gorici....zmržjena ko eskimova ozimnica

vidiš,kot vedno lupaš na pamet...pač po tvoje..v Ljubljani in Kranju ni nič novega snega in ga nič ne bo...temperatura pa se bo od četrtka dalje dvigovala...ampak ,ker si ti pač ti,pol pa se začne....
sem pa vesel,da sem ti polepšal dan..reci mi HVALA...to o tvojih 100 in več procentih zanesljivosti,pa saj veš,da ni potrebno komentirat...uh..skoraj si mi dvignil živec..haha ;)

z veseljem...samo povej ..pa se dogovorima...
semnovi

OdgovorNapisal/-a guano » 01 Mar 2018, 20:47

semnovi napisal/-a:
guano napisal/-a:

z veseljem...samo povej ..pa se dogovorima...

:up: (B)
Uporabniški avatar
guano

Prejšnja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: peterr in 8 gostov