23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

Re: 23. krog 1.SNL, NK Maribor - Domžale, 13.3.2018 ob 16.00

OdgovorNapisal/-a Ze-Ko » 13 Mar 2018, 20:57

Lani se je Zaho nekaj delal norca iz Rožmana in Domžal. Karma is a bitch.
Ze-Ko

OdgovorNapisal/-a didi68 » 13 Mar 2018, 20:59

Milanič se lahko pogledaš v špegel .Vsi, ki se tolažite z igra ni slaba samo neučinkoviti smo pa sodniki nas jebejo,ter igrišče je mehko,pa vsi so napaljeni ravno na nas itd.Dajmo si enkrat priznat smo trenutno v kurcu,trener zanič,napadalci zanič,obramba zanič,sredina brez idej,forsira se igralce kateri so popolnoma izven forme (roko na srce nimajo niti neke posebne kvalitete razen zvenečega priimka ).Če realno pogledamo je polovica igralcev v letih,ko je potrebno začeti raznišljati kaj po profesionalni karieri.Prodali smo igralce kateri so v jeseni bili skoraj vedno v prvi enajsterici.
Tolažimo se ,da še ni izgubljeno prvenstvo z tako igro v nadaljevanju bo izgubljeno zagotovo.
Pa,da se vrnem še na strokovnjaka Milaniča,to da ni dal izjave pa je res poden od podna, mogoče pa mu Zaho še ni utegnil sugerirati kdo vse je kriv za poraz.
didi68

OdgovorNapisal/-a El Grande » 13 Mar 2018, 21:16

aLeen7 napisal/-a:
elwood napisal/-a:
grega72 napisal/-a:gremo dalje,pride taka tekma,ko ti nič ne gre

To je tretja spomladi...... naključje? slab dan? ma daj, mi smo obupno,res obupno slabi. Prej ko si bomo to priznali, boljše bo. Čisto simpl. In po štirih tekmah že lahko rečemo, da smo obupno štartali v spomladanski del.
Res da je do konca še dosti tekem samo ......... .Zdaj se je treba nekak vkup pobrat.
Morda pa je res napočil čas, da Darko odide.

Mi nismo slabi. Mi mamo noro močno ekipo, ki pa ji nekdo s svojimi šablonami ne dovoli da bi igrala.

:up:
Uporabniški avatar
El Grande

Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 13 Mar 2018, 21:29

- 4 tekme in 3 različne taktične postavitve (442 romb, 4231, 442) :-E
- na nobeni prijateljski tekmi nismo igrali 442 (klasični) in bi bili v vezni liniji Bohar - Drva - Pihler - Hotič
- trenutno naš najboljši napadalec danes na klopi (UF)
- ko gre v igro zamenja krilo in se sam mora postavit na krilo :-E
- Vršič v igro v 82. min, čeprav izgubljamo z 2:0 že od 48. min :-E :-E
- Ob vseh igralcih na klopi (Meša, Vršič, Kramarič, Bajde), gre prvi v igro Bajde (pri rezultatu 0:2) :-E :-E :-E

Darko :-E :-E :-E (UF) (UF) (UF) (UF)
Zadnjič spremenil _PeRo_, dne 13 Mar 2018, 21:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a marko vb » 13 Mar 2018, 21:30

Povzetek tekme

marko vb

OdgovorNapisal/-a liki » 13 Mar 2018, 21:39

Zgleda, da to pomlad mi ponavljamo Olimpijo iz lanske pomladi.

Jaz sem na to tekmo gledal kot tisto, ki bo pokazala ali smo ali nismo. Žal je tekma in dogajanje v posameznih situacijah pokazala, da očitno nismo. Za mene je bila tista ključna poteza bila, ko Zaho ni spravil žoge v prazni gol. Takrat sem vedel, da očitno ta pomlad ne bo naša.

Da bom jasen. Ni še konec. Še zdaleč ne. Ampak kažemo preveč slabosti, da bi lahko še naprej bil ne vem kakšen optimist. Enostavno nas v tem trenutku ne vidim, da bi bili sposobni odigrati do konca sezone brez spodrsljajev. Kar je ob trenutni Olimpiji praktično nuja.

Seveda pa to ne pomeni, da je ekipa za mene naenkrat nihče, pa da so ne vem kakšen “izraz”, ki jih bom verjetno še precej prebral na tem forumu. Če ne bomo letos prvaki, pač ne bomo. Do sedaj smo se še vedno vračali močnejši in uspešnejši...
Ricky Gervais: "Nikoli ni dobro, če ima nekdo v lasti pametni telefon, ki je pametnejši od lastnika."
Uporabniški avatar
liki

OdgovorNapisal/-a matejger » 13 Mar 2018, 21:49

Vidiš, te iskrice jaz nisem videl od velenja dalje pri nas, zato sem bil oz. sem v naše skeptičen, čeprav ste nekateri pisali, da smo dominirali in da žoga ni šla v gol.
Jaz verjamem, da imamo super igralski kader, problem je v strokovnem štabu, tu so oni malo zaspali oz. podcenjujejo druge.
Največjo škodo pa je Milanič naredil s forsiranjem zahota, tu pa vesoljna slovenija vidi in vsak ki se vsaj malo na fusbal spozna, da je ne logično Mešanoviča pustiti na klopi v igri pa mali zaho cele tekme igra. Ko bi vsaj pubec dobival drobtinice kot npr. Jelič pa pubec bi siher zdajle imel na kontu par golov.

Čeprav se bo grdo slišal, sedaj bi pa res rad videl, da mediji malo Milaniča v "roke" primejo glede teh njegovih ne izjav ob porazih! Pa kje to ti vidiš, kje v kmečki ligi, ko gre potem trener direkt v gostilno in se ga nazere... :nogomet:
Cela liga se nam smeji in se bodo vsi naslajal na to, niti ga nihče ne bo resno pri izjavah jemal, to je zelo zelo velik minus za njega kot za naš klub!!!
Takrat je njeno praznino nadomestil NK Bežigrad. Prvotno ni zrasel na pogorišču Olimpije, ampak je nastal že februarja 2005, torej nekaj mesecev pred tem, ko so zeleno-beli za Bežigradom odigrali zadnjo prvoligaško tekmo.
Uporabniški avatar
matejger

Kraj: Štajerska

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 13 Mar 2018, 21:53

Da v ekipi nekaj ni štimalo že po tekmi z Rudarjem se je videlo po tem, ko je na tekmi proti Ankaranu in tudi danes Zlatko sedel na klopi!
Kdaj je te nazadnje Zlatko bil na klopi, če ni bila tekma z Olimpijo oz evropska tekma?
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a Maribor » 13 Mar 2018, 21:57

Darko Milanič je po tekmi poudaril, da ima še vedno vso zaupanje v 22-letnega napadalca, ki je znan po svojem nosu za gol.

»Ne vidim, da bi bil Zahovič v najslabši formi med napadalci. Bilo bi bistveno drugače, če bi zadel,« je povedal Milanič.
Maribor

OdgovorNapisal/-a jezdec666 » 13 Mar 2018, 22:01

A zj vidite, koliko tej ekipi pomenila kabha in Vrhovec?? Milanič sam tala točke okoli s temi taktikami in milo rečeno nelogicnimi menjavami. Fakt: zaho Jr. nam je odnesel tri pike v treh tekmah. Če ne bomo igrali z napadalcema meso-mlakar ter mogoče zaho iz klopi, nam bojo nesli kanto in se smejali o moj bog, pa samo Biščana imajo potlej pa daleč nič. Neverjetno, kaj pa če jim ga vzamemo, pa Milanič naj mu bo pomočnik če mi že plačujemo tudi njega.
jezdec666

OdgovorNapisal/-a bani » 13 Mar 2018, 22:05

Ugotovili ste, da smo slabi, da nasi niso pravi....
Seveda bom spet nepošten, ko se vprašam a ni bilo offsida pri drugem golu Domžal?
A res ni bilo kontakta pri Mešotovi kontri? Ali lahko branilec izbije žogo, delček sekunde pozneje v isti potezi pa s kolenom v koleno napadalca....?
Morda pa samo jaz to vidim, ker to želim videti?
Da malih napak sodnikov kraj autov, malih prekrskov ... ne iščem...
Zadnjič spremenil bani, dne 13 Mar 2018, 22:07, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a El Grande » 13 Mar 2018, 22:07

Milanič: "Ni težje igrati doma, povlekli smo se nazaj, zadnja vezna nista prišla višje gor, potem smo igrali zelo dobro, s klopi prihajali do prilopžnosti, delali pritisk, nasprotnik se je kvalitetno branil, vendar nisem videl, da bi nas ogrozili."

Pa daj ribič no!?!? Zakaj nista zadnja vezna prišla višje gor? Kdo je trener? A igralci igrajo kar po svoje al kaj? Jeba..la vas pragmatičnost, evropska igra, da vas jeb..a.
Uporabniški avatar
El Grande

OdgovorNapisal/-a guano » 13 Mar 2018, 22:08

Glede na to, da je bil moj post izbrisan....sam ne vem zakaj...ampak verjamem moderatorjem, da so imeli tehtne razloge....bom ne glede na vse obnovil le tega.

Po mojem niso danes Domžale dobile tekmo, temveč jo je naša stroka s svojo čudno postavo in postavitvijo izgubila. V igri ni bilo dveh najučinkovitejših igralcev (Mešo in Vrša), sta pa bila dva, ki sta samo dokazala, da sta pač ...pač.....leseni in pihler....

dodal sem pa, da vsi tisti, ki šimfajo vršiča in čislajo lesenega, da mi ga lahko samo.....

in to je bilo dovolj za izbris....zdaj pa presodite sami.....ps. ne brišite prosim tega, ker ga bom objavljal potem vsako sekundo

pps. prav tako sem dal predlog, da se po novem striktno objavlja, kdo in zakaj je izbrisal kak vpis, ter uvedbo kartonov (za vse)
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a _PeRo_ » 13 Mar 2018, 22:09

bani napisal/-a:Ugotovili ste, da smo slabi, da nasi niso pravi....
Seveda bom spet nepošten, ko se vprašam a ni bilo offsida pri drugem golu Domžal?
A res ni bilo kontakta pri Mešotovi kontri? Ali lahko branilec izbije žogo, delček sekunde pozneje v isti potezi pa s kolenom v koleno napadalca....?
Morda pa samo jaz to vidim, ker to želim videti?
Da malih napak sodnikov kraj autov, malih prekrskov ... ne iščem...

Danes bi lahko sodnik odsodil brez napak pa bi mi vseeno izgubili...
Nehajmo se izgovarjat na sodnike! Čeprav sodijo slabo.
Uporabniški avatar
_PeRo_

OdgovorNapisal/-a TheseColorsDontRun » 13 Mar 2018, 22:10

_PeRo_ napisal/-a:- 4 tekme in 3 različne taktične postavitve (442 romb, 4231, 442) :-E
- na nobeni prijateljski tekmi nismo igrali 442 (klasični) in bi bili v vezni liniji Bohar - Drva - Pihler - Hotič
- trenutno naš najboljši napadalec danes na klopi (UF)
- ko gre v igro zamenja krilo in se sam mora postavit na krilo :-E
- Vršič v igro v 82. min, čeprav izgubljamo z 2:0 že od 48. min :-E :-E
- Ob vseh igralcih na klopi (Meša, Vršič, Kramarič, Bajde), gre prvi v igro Bajde (pri rezultatu 0:2) :-E :-E :-E

Darko :-E :-E :-E (UF) (UF) (UF) (UF)

Ni nobene logike.
NI PREDAJE PIZDOMATERNO! :maribor2:
Uporabniški avatar
TheseColorsDontRun

Kraj: Vrsta: 13 Sedež: 5

OdgovorNapisal/-a dejvi » 13 Mar 2018, 22:16

sodnike krivit nima veze. spomnite se Rudara. že tam so nam podarili točko. mi smo danes meli dovolj šans za gol.
tisti Zahotov zicer je bil bolj ali manj odločiln. 0:2 je težje nadoknadit, če bi zadel bi pa blo 1:1. Take šanse enostavno mora zadet.
dejvi

OdgovorNapisal/-a bani » 13 Mar 2018, 22:17

Pa se nečesa nisem razumel.
Zakaj je bilo potrebno dodatno motivirati Ibraimija s šopkom in sliko. Kdo je ob njem na sliki?
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a marko vb » 13 Mar 2018, 22:19

marko vb

OdgovorNapisal/-a bani » 13 Mar 2018, 22:22

Ok. Hvala, se posujem s pepelom. Sem mislil da je bil nas rezervni dres in znova prvotimac ;) .
Molčim do sobote (SY)
Uporabniški avatar
bani

OdgovorNapisal/-a zamo » 13 Mar 2018, 22:33

TheseColorsDontRun napisal/-a:Celo pomlad forsiramo Cretuja, ki z nami ni dal skozi niti priprav, pol pa proti Domzalam spila Drvo. Razumi kdor more.

mora se pokazat, da poleti dobi novo dveletno pogodbo :maribor2:
zamo

OdgovorNapisal/-a mbfc » 13 Mar 2018, 22:34

Izšlo se kakor se je pač izšlo. Vidi se na daleč da nismo pravi. Roko na srce, sredino sta skozi jesen nosila Vrhovec in Kabha (čeprav tudi on ni bil v nevem kaki formi) in ta sprememba se očitno bolj pozna, kot je kdorkoli pričakoval. Vključno z strokovnim kadrom.

Derviševič je za moje pojme naprej odigral precej dobro in še enkrat pokazal da pregled nad igro ima. Po izgubljeni žogi oz. v obrambi pa polomija. Zato je bila verjetno največja napaka danes, kot smo se že na tekmi pogovarjali, da ni ob Derviševiču odigral Cretu. V optimalnem primeru Vrhovec.

Kar se tiče malega, igra res slabo. Proti Celju je odigral vrhunsko, kak se pa je začelo za res pa čista polomija. Je pa res, da se je isto delalo z Beričem in vsi vemo kako se je to končalo.

Treba pa je res še dodat, da se nam ampak res NIČ ne poklopi. Nemogoče žoge mimo, vsi odbitki nasprotniku na noge,.. ni da ni. Pol pa še legendarni sodniki. Ampak ti so bili tudi jeseni pa smo vseeno nesli tak da.. izgovor ne more bit.

Pa še to, prestopni rok je izgledal super od tega pa je ostalo kaj? Doumbia slabo kaže po tem kaj se govori pa še pohablem. Mlakar pohablen. Cretu je sicer odigral ok ampak rabi čas. Torej edini, ki nam je zaenkrat koristen je Ivkovič. In skoraj 100% sem, da je bil planiran prvi branilski par Doumbia/Ivkovič.

Tisti, ki bi pa zdaj menjavali Milaniča pa ne vem kaj vse pa se malo zamislite in poglejte čez trojane kako se tovrstne menjave končajo.

Ni še konec, me pa skrbi, da se naša stroka nekak ko stvari ne grejo po planu ne zna prav pobrat ..
Administrator
Uporabniški avatar
mbfc
Site Admin

OdgovorNapisal/-a guano » 13 Mar 2018, 22:44

hahaha....vse je super...smola, sodniki, slab obisk, slabo navijanje, ter negativa na forumu....v sobota pa ziher gremo na tri pike

v nove zmage - z isto postavo !
N.A.T.O. = North Atlantic Terrorist Organization
Uporabniški avatar
guano

OdgovorNapisal/-a domn333 » 13 Mar 2018, 22:45

guano napisal/-a:hahaha....vse je super...smola, sodniki, slab obisk, slabo navijanje, ter negativa na forumu....v sobota pa ziher gremo na tri pike

v nove zmage - z isto postavo !

Kdo je kadarkoli rekel da je vse super? Kaj ti pere?
Ni boga brez hudiča, ni Maribora brez Zahoviča! :LP:
domn333

OdgovorNapisal/-a 4emb » 13 Mar 2018, 22:46

Grem na tekmo, spijem pir in prvi šok! Slika pa rože za Agima??? Ajde naj mu ploska kdo hoče ampak, slika in rože. Drugi šok, Dervo v prvih 11? Potem fašemo še gol, Luka fali čisti zicer, pa golman mu nese čisti gol? Derviševič se celo trudi na igrišču par lepih prenosov in bil sam ker Pihlerja in Boharja nikjer ni bilo.
Polčas, zopet pir in gremo po gol in ja ga fašemo in bil je ofsajd ob podaji Agima. Potem nas lepo Domžale peglajo kakor tudi sodnik ki ne piska favla nad Mešotom za rdečega. In gol Vršiča, ki je samo malo pozno prišel v igro. Poraz in to zaslužen, dolgi nos in nema pira po tekmi.

Smo v jebenem položaju in to predvsem zaradi stroke ki trmasto vztraja pri igralcih, ki niso v formi ( Pihler, Bohar, Zaho, Cretu, Viler) in to nas je spravilo v ta drek. Saj proti Aluminiju ter Rudarju smo si zaslužili zmago in če bi bil plen tam stoprocenten bi poraz proti Domžalam bil tisti bonus, ki se nam lahko zgodi a ker smo ga že pokurili smo sedaj v letem minusu.
Če Žabe zmagajo jutri je zmaga na derbiju edino kar nam daje še nekakšen priključek za finiš sezone ali pa jim lahko kanto že pustimo tam nekje pri Trojanah.

Še zmeraj se nisem predal a kot izgleda bo ta mesec dal več kot polovico odgovorov.
Štajerska zvestoba, Viola do groba :maribor2:
Uporabniški avatar
4emb

OdgovorNapisal/-a Ales-MB » 13 Mar 2018, 22:52

mbfc napisal/-a:Izšlo se kakor se je pač izšlo. Vidi se na daleč da nismo pravi. Roko na srce, sredino sta skozi jesen nosila Vrhovec in Kabha (čeprav tudi on ni bil v nevem kaki formi) in ta sprememba se očitno bolj pozna, kot je kdorkoli pričakoval. Vključno z strokovnim kadrom.

Derviševič je za moje pojme naprej odigral precej dobro in še enkrat pokazal da pregled nad igro ima. Po izgubljeni žogi oz. v obrambi pa polomija. Zato je bila verjetno največja napaka danes, kot smo se že na tekmi pogovarjali, da ni ob Derviševiču odigral Cretu. V optimalnem primeru Vrhovec.

Kar se tiče malega, igra res slabo. Proti Celju je odigral vrhunsko, kak se pa je začelo za res pa čista polomija. Je pa res, da se je isto delalo z Beričem in vsi vemo kako se je to končalo.

Treba pa je res še dodat, da se nam ampak res NIČ ne poklopi. Nemogoče žoge mimo, vsi odbitki nasprotniku na noge,.. ni da ni. Pol pa še legendarni sodniki. Ampak ti so bili tudi jeseni pa smo vseeno nesli tak da.. izgovor ne more bit.

Tisti, ki bi pa zdaj menjavali Milaniča pa ne vem kaj vse pa se malo zamislite in poglejte čez trojane kako se tovrstne menjave končajo.

Ni še konec, me pa skrbi, da se naša stroka nekak ko stvari ne grejo po planu ne zna prav pobrat ..

Točno tak tudi jaz vidim. Enostavno se nam je nekje "ustavilo", ali smo porabli kredit za letos z uvrstitvijo v LP, ne vem. Žoge ne končajo v mreži, posledično je ekipa v krču, potem naredi še svoje psiha in je rezultat tu. Sodniki, tako kot danes, so potem res samo še pika na i.

Sedaj res lahko samo upamo da začne kiksat tudi Olimpija, čeprav verjamem da bodo jutri, po današnjem porazu, napaljeni do amena da razbijejo Rudar.
Uporabniški avatar
Ales-MB

PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Tekme NK Maribora 

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov